Nassau Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NCC

MIEJSCE, aby uruchomić. Wielka kariera. Nowy kierunek. Doskonałe przygotowanie trzeba przenieść do instytucji czterech lat. Nassau Community College to miejsce, gdzie najbardziej ambitne plany mogą zacząć nabierać kształtu. Nie wiesz jeszcze, co te plany? To rzeczywiście dość powszechne. Nie martw się - my damy Ci wszystkie wsparcia i możliwości, których potrzebujesz, aby dowiedzieć się, swoje kolejne kroki. NCC właśnie to robi prawie 23.000 dzień i wieczorem studentów i około 10.000 studentów i zawodowych kontynuowanej rocznie.

Twoja przyszłość będzie zdjąć z naszej pięknej 225-hektarowej kampusie w sercu Long Island - największy jednego kampusu Community College w stanie i część State University of New York (SUNY) systemu. Znajdziesz ponad 70 kierunków studiów tutaj, z obiektów, technologii, małych rozmiarów i wielkiej klasy, które będą napędzać nauczania swoich celów edukacyjnych.

Inne fakty:

Nasz wydział posiadają doktoraty na dwukrotność stawki krajowej dla community college.

Więcej od naszego wydziału otrzymali Nagrodę Suny kanclerza do doskonałości w nauczaniu, niż jakikolwiek inny college'u w kraju.

Jesteśmy największym pojedynczym campus Community College w stanie Nowy Jork.

Akredytowane przez Zjednoczone Komisji Bliskim o szkolnictwie wyższym i jest upoważniony przez Zarząd Regents do przyznania dwuletnich kojarzy stopni w zakresie sztuki (AA), nauka (AS) oraz nauk stosowanych (AAS).

Lokalizacje

Garden City

Address
Nassau Community College,
One Education Drive

NY 11530-6793 Garden City, Nowy Jork, Stany Zjednoczone