Naples Air Center

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Neapol Air Center (NAC) to Premier Lot szkole na Florydzie oferując profesjonalne i prywatne / rekreacyjny trening lot pod (Dawniej JAA) oraz FAA organy wydające, Od kwietnia 2012 roku, Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) szkolenia pilotów jest nowo wdrożone standardowe zastępując JAA dla każdego pilota, którego celem jest latać w Europie. NAC oferty Zatwierdzone EASA szkolenia pilotów w USA przez EASA licencjonowane i zatwierdzone duże doświadczenie locie i na ziemi instruktorów. Dodatkowo, NAC oferuje również Trening pod FAA FAR Part 141 szkoleń i FAR Część programów szkoleniowych 61, Niezależnie od tego czy spełniają swoje marzenie, aby zostać pilotem zawodowo lub prywatnie, pomożemy Ci w osiągnięciu celu.

Samolot NAC posiada 24 z 27 samolotów, które są wykorzystywane do szkolenia lotniczego. Nie ma nic ważniejszego niż posiadanie naszego samolotu jak jesteśmy zainteresowani ich konserwacji. Posiadanie nasz samolot oferuje również studentom zaufania w sytuacji ekonomicznej Spółki. NAC oferuje szkolenia w różnych samolotach z oryginalnym "opakowaniu" do 6 "szkło" i strych (linia zorientowane Flight Training). To szkolenie jest konieczne ponieważ otwierają się perspektywy zatrudnienia we wszystkich samolotach. Nasza flota samolotów mają doskonałe osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa i niezawodności. Ich konstrukcja łączy w sobie stabilność i elastyczność, które są optymalne wymagania w świecie szkoleń. Centra serwisowe NAC jest przydzielana przez niektóre z wielkich nazwisk w produkcji samolotów przedstawiciele konserwacji obszar, aby zakończyć swoją pracę gwarancję na nowe samoloty. Nasza konserwacja jest najwyższych standardów pozwalających nam trzymać oświadczeń w imieniu Piper i Cirrus przez ponad 10 lat, żeby wymienić tylko kilka. NAC wie bezpieczeństwa jest podstawą wszystkich działań i uznają, że te firmy. Nasz zakład konserwacji został zatwierdzony FAR §145 stacja naprawcza od ponad trzech dekad; ta posiada nasz zakład do wyższych standardów niż normalnych stacjach serwisowych. Oznacza to, że jesteśmy bardziej kontrolowane, aby zagwarantować ten wyższy poziom certyfikacji; Nasza załoga Konserwacja utrzymuje ten standard z łatwością poprzez ich wiedzy. Wybrani absolwenci Nasi absolwenci mówią same za siebie, ponieważ z powodzeniem osiągnąć swój cel pracy dla linii lotniczych. Możemy umieścić w kontakcie z już laureatów, aby uzyskać prawdziwe doświadczenie życiowe. WYNIKI Jesteś tak dobry, jak pilotów Szkolimy więc zmierzyć się poprzez sukcesu. A przy 96% stopie pierwszego przejścia po raz pierwszy nasi absolwenci są to jedne z najwyższych osiągnięciach w branży. Nasze Liczby mówią same za siebie Klasa Rozmiary Jest wiele małych różnic w jaki sposób robimy rzeczy, które składają się na dużą różnicę w wynikach. Jedną z tych cech jest nasza wiara w szkoleniu mniejsze grupy, co umożliwia nam oferowanie znacznie bardziej spersonalizowane i korzystne podejście do każdej osoby. Ponadto NAC wykorzystuje synchroniczne podejście szkolenia. Innymi słowy, kiedy uczysz się teorii na początkowym etapie, będzie również rozwijanie swoich umiejętności latania w tandemie. Jesteśmy przekonani, takie podejście pomaga naszym uczniom zrozumieć teorię, ponieważ praktykuje, czego się uczą. Nasi ludzie NAC zapewnia światowej klasy szkolenia i instrukcje do wszystkich swoich uczniów. Naszym celem jest ustawienie wartości i najlepszych praktyk, które cenią linie najbardziej profesjonalnych pilotów. NAC zatrudnia instruktorów stałe w pełnym wymiarze godzin, którzy przez całe życie obejmują zarówno profesjonalnych instruktorów, a także emerytowani handlowych i firmowych pilotów odrzutowych.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować zupełnie nowy certyfikat symulator Redbird FMX ,!

Nowe zaawansowane technologicznie EASA ATPL teorii uczenia się

Używamy nowej generacji mobilnego uczenia się i jest pierwszym app kiedykolwiek zaoferować kompletną iw pełni zatwierdzony kurs ATPL EASA, która integruje się z cyfrową torby lotu.

Lokalizacje

Neapol

Naples Air Center, Inc

Address
Naples Air Center
230 Aviation Drive South Naples

FL 34104 Neapol, Floryda, Stany Zjednoczone