Mohawk Valley Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mohawk Valley Community College zapewnia dostępnych, wysokiej jakości oferty edukacyjnej w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb naszych studentów. Jesteśmy Kolegium Wspólnoty, zobowiązuje się do sukcesu ucznia poprzez partnerstwa, transferu i ścieżek kariery i osobistego. Uczelnia, która obejmuje dwa kampusy - jeden w Utica, a drugi w Rzymie - oferuje 90 stopni i certyfikatów możliwości jego włączenia do badania z 6000 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy studentów.

Jesteśmy częścią State University of New York systemu (SUNY), która jest największym kompleksowy system szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych. System ten składa się z 64 instytucji, zapewnia nieograniczone możliwości dla naszych studentów i absolwentów.

czesnego MVCC, w szóstym najniższych w systemie SUNY, wraz z solidnego programu i usług, w tym kampusie na terenie kampusu pomocy bezpośredniego transferu stypendialnego dokonać Kolegium dostępne dla każdego. Istnieją 22 międzyuczelniane sportowych programów i ponad 50 klubów i organizacji studenckich, zapewniając studentom z różnych działań, aby wyrazić siebie i odkrywania swoich możliwości.

Studenci zagraniczni w Mohawk Valley Community College otrzymują środków za pośrednictwem międzynarodowych rekrutacji Biuro i Międzynarodowego Biura Usługi student, aby zapewnić płynne przejście do społeczności i systemu edukacji w USA. Uczniowie uczęszczają tygodniowy orientację przed rozpoczęciem zajęć, w których mogą się komfortowo z kampusu, innych uczniów, a także wykładowców i pracowników. Dalsze wsparcie obejmuje działania miesięczne, Międzynarodowy Klub, program Mentor, i codziennie dyżury mówić bezpośrednio do Międzynarodowego Advisor.

Lokalizacje

Utica

Address
Mohawk Valley Community College
1101 Sherman Drive

13501 Utica, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Rzym

Address
Mohawk Valley Community College
Second campus
1101 Floyd Ave.

13440 Rzym, Nowy Jork, Stany Zjednoczone