Przeczytaj oficjalny opis

Mildred Elley kształci większy dystrykt kapitałowy w programach skoncentrowanych na karierze od ponad 100 lat.

Misja

Misją Mildred Elley jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji zawodowej i szkoleń technicznych, aby umożliwić studentom z różnych środowisk edukacyjnych, kulturalnych i osobistych odnieść sukces w stale zmieniającej się gospodarce światowej. Mildred Elley stara się oferować studentom wysokiej jakości możliwości stażu i zaszczepić we wszystkich naszych absolwentach pragnienie kształcenia ustawicznego i uczenia się.

Cele instytucjonalne

Programy nauczania: Oferowanie wszechstronnych doświadczeń akademickich, łączących kształcenie zawodowe z naukami humanistycznymi i naukami ścisłymi, aby lepiej przygotować naszych studentów do pracy w różnych dziedzinach zawodowych w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, biznesu i technologii, a także w służbie innym oraz w dalsze szkolnictwo wyższe.

Wydział: Aby rozwinąć wybitny wydział składający się z osób, które są wysoko wykwalifikowanych przez doświadczenie i przygotowanie i dedykowane do indywidualnego rozwoju studentów.

Studenci: Zapewnienie szerokiej gamy usług akademickich i studenckich, w tym doradztwo akademickie, pomoc finansowa, korepetycje, doradztwo zawodowe, zorganizowane zajęcia i usługi wsparcia, które są dedykowane indywidualnemu rozwojowi ucznia i uczeniu się przez całe życie.

Zasoby: wsparcie akademickiego środowiska edukacyjnego za pomocą urządzeń zorientowanych na ucznia, zapewnienie silnych zasobów technologicznych oraz zapewnienie bezpiecznej, pełnej szacunku, różnorodnej i koleżeńskiej społeczności uczącej się dla studentów, wykładowców i pracowników.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Mildred Elley

Studenci asystentów medycznych poznają właściwą etykietę telefoniczną, pozdrawiam pacjentów, stosowne techniki tworzenia wykresów i zgłoszeń, przetwarzanie ubezpieczeń, p ... [+]

Zawody związane z opieką zdrowotną należą do najszybciej rozwijających się dziedzin kariery w kraju. Wydział Pomocy Medycznej oferuje trzy opcje programów, jeden stopień i dwa programy certyfikatów.

Asystent medycznyProgram certyfikacji klinicznego asystenta medycznegoProgram certyfikacyjny Medical Office Assistant

Te trzy programy asystenta medycznego przygotowują studentów na stanowiska podstawowe w gabinetach lekarskich i innych placówkach medycznych. Kursy te pomagają rozwinąć umiejętności niezbędne do osiągnięcia doskonałości w branży medycznej.

Studenci asystentów medycznych poznają właściwą etykietę telefoniczną, pozdrawiam pacjentów, stosowne techniki tworzenia wykresów i zgłoszeń, przetwarzanie ubezpieczeń, przetwarzanie tekstów, pocztę elektroniczną, planowanie spotkań i obsługę pacjentów od momentu odprawy przez egzamin. Asystenci medyczni będą przygotowani do pracy w szpitalach, gabinetach lekarskich, ambulatoryjnych placówkach usługowych i klinikach.... [-]

Stany Zjednoczone Albany New York Pittsfield
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mildred Elley

Praca w Business Management jest bogata, a liczba firm jest nieograniczona. Nasi absolwenci programu zarządzania przedsiębiorstwem są dobrze przygotowani na stanowiska w ... [+]

Praca w Business Management jest bogata, a liczba firm jest nieograniczona. Nasi absolwenci programu zarządzania przedsiębiorstwem są dobrze przygotowani na stanowiska w bankowości, finansach i sprzedaży, obsłudze klienta i wielu innych zleceniach typu non-profit, rządowych. Są przeszkoleni w zakresie najnowszych technologii komputerowych w celu zwiększenia ich produktywności, zapewniając im przewagę nad innymi kandydatami do pracy.

Główne obowiązki kierownika biznesowego obejmują zadania administracyjne dla firmy. Zadania te obejmują marketing, księgowość, analizę budżetu i inne obowiązki związane z zarządzaniem biznesem. Student programu zarządzania przedsiębiorstwem nauczy się przeprowadzać analizę budżetu, aby znaleźć sposoby na zwiększenie rentowności działalności. Dzięki silnym umiejętnościom analizy budżetu, student programu zarządzania przedsiębiorstwem nauczy się przewidywać potrzeby firmy i być lepiej przygotowanym na przyszłość.... [-]

Stany Zjednoczone Albany New York Pittsfield
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku