Mildred Elley

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mildred Elley kształci większy dystrykt kapitałowy w programach skoncentrowanych na karierze od ponad 100 lat.

Misja

Misją Mildred Elley jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji zawodowej i szkoleń technicznych, aby umożliwić studentom z różnych środowisk edukacyjnych, kulturalnych i osobistych odnieść sukces w stale zmieniającej się gospodarce światowej. Mildred Elley stara się oferować studentom wysokiej jakości możliwości stażu i zaszczepić we wszystkich naszych absolwentach pragnienie kształcenia ustawicznego i uczenia się.

Cele instytucjonalne

Programy nauczania: Oferowanie wszechstronnych doświadczeń akademickich, łączących kształcenie zawodowe z naukami humanistycznymi i naukami ścisłymi, aby lepiej przygotować naszych studentów do pracy w różnych dziedzinach zawodowych w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, biznesu i technologii, a także w służbie innym oraz w dalsze szkolnictwo wyższe.

Wydział: Aby rozwinąć wybitny wydział składający się z osób, które są wysoko wykwalifikowanych przez doświadczenie i przygotowanie i dedykowane do indywidualnego rozwoju studentów.

Studenci: Zapewnienie szerokiej gamy usług akademickich i studenckich, w tym doradztwo akademickie, pomoc finansowa, korepetycje, doradztwo zawodowe, zorganizowane zajęcia i usługi wsparcia, które są dedykowane indywidualnemu rozwojowi ucznia i uczeniu się przez całe życie.

Zasoby: wsparcie akademickiego środowiska edukacyjnego za pomocą urządzeń zorientowanych na ucznia, zapewnienie silnych zasobów technologicznych oraz zapewnienie bezpiecznej, pełnej szacunku, różnorodnej i koleżeńskiej społeczności uczącej się dla studentów, wykładowców i pracowników.

Lokalizacje

Albany

Address
855 Central Avenue
NY 12206 Albany, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Nowy Jork

Address
25 Broadway, Floor 16
NY 10004 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Pittsfield

Address
100 West Street
MA 01201 Pittsfield, Massachusetts, Stany Zjednoczone