Miami Media School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do naszych Praktycznych Programów Medialnych w Miami

Otworzyliśmy nasze drzwi dla studentów w lutym 2013 r. I odbyliśmy 15 klas absolwentów w naszym programie radiowym i telewizyjnym. Miami Media School to najnowszy kampus w rodzinie M & S Media, Inc.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się telewizją, produkcją wideo czy połączeniem obu szkół - Miami Media School, musisz zdobyć wykształcenie potrzebne do odniesienia sukcesu i włamania się na pole. Nasze kursy są prowadzone przez profesjonalistów z branży, a twoją pracę krytykują instruktorzy, którzy od lat pracują w branży medialnej. Oferujemy unikalne i profesjonalne podejście do szkoły medialnej, a naszym celem jest dać naszym studentom przewagę potrzebną, aby dostać się do biznesu po ukończeniu studiów.

Trening praktyczny

"Ucz się przez działanie" to styl Szkoły. Wiemy, że nie ma substytutu dla obsługi narzędzi nadawania pod kierunkiem profesjonalistów transmisji. Zajęcia i sesje studyjne prowadzone są z tą samą profesjonalną nieformalnością, którą można znaleźć w całej branży nadawczej.

Piękna lokalizacja w Miami na Florydzie

Szkoła Miami Media School znajduje się w Mary Brickell Village , tętniącej życiem i rozwijającej się społeczności w mieście Miami, z łatwym dostępem samochodem, komunikacją miejską, a nawet pieszo! W naszym kampusie znajdują się dwie duże sale lekcyjne, jedna zaprojektowana specjalnie pod kątem szkoleń internetowych, a także studio telewizji cyfrowej z pełną obsługą, pokój kontrolny, zestawy do edycji wideo, studia do edycji dźwięku i praktyki oraz dwie internetowe stacje radiowe, wszystkie wykorzystujące state-of- sprzęt i oprogramowanie w branży.

Znajduje się na 3 piętrze budynku północno-wschodniej (ten sam budynek, co Starbucks i PF Chang). Garaż dogodnie zlokalizowany na rogu SW 10th i SW 1st Avenue (ten sam budynek co Publix i LA Fitness)

Lokalizacje

Miami

Address
Miami Media School
901 S Miami Ave. Suite 303

33130 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone