Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do naszych Praktycznych Programów Medialnych w Miami

Otworzyliśmy nasze drzwi dla studentów w lutym 2013 r. I odbyliśmy 15 klas absolwentów w naszym programie radiowym i telewizyjnym. Miami Media School to najnowszy kampus w rodzinie M & S Media, Inc.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się telewizją, produkcją wideo czy połączeniem obu szkół - Miami Media School, musisz zdobyć wykształcenie potrzebne do odniesienia sukcesu i włamania się na pole. Nasze kursy są prowadzone przez profesjonalistów z branży, a twoją pracę krytykują instruktorzy, którzy od lat pracują w branży medialnej. Oferujemy unikalne i profesjonalne podejście do szkoły medialnej, a naszym celem jest dać naszym studentom przewagę potrzebną, aby dostać się do biznesu po ukończeniu studiów.

Trening praktyczny

"Ucz się przez działanie" to styl Szkoły. Wiemy, że nie ma substytutu dla obsługi narzędzi nadawania pod kierunkiem profesjonalistów transmisji. Zajęcia i sesje studyjne prowadzone są z tą samą profesjonalną nieformalnością, którą można znaleźć w całej branży nadawczej.

Piękna lokalizacja w Miami na Florydzie

Szkoła Miami Media School znajduje się w Mary Brickell Village , tętniącej życiem i rozwijającej się społeczności w mieście Miami, z łatwym dostępem samochodem, komunikacją miejską, a nawet pieszo! W naszym kampusie znajdują się dwie duże sale lekcyjne, jedna zaprojektowana specjalnie pod kątem szkoleń internetowych, a także studio telewizji cyfrowej z pełną obsługą, pokój kontrolny, zestawy do edycji wideo, studia do edycji dźwięku i praktyki oraz dwie internetowe stacje radiowe, wszystkie wykorzystujące state-of- sprzęt i oprogramowanie w branży.

Znajduje się na 3 piętrze budynku północno-wschodniej (ten sam budynek, co Starbucks i PF Chang). Garaż dogodnie zlokalizowany na rogu SW 10th i SW 1st Avenue (ten sam budynek co Publix i LA Fitness)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Miami Media School

Nasze szkoły medialne oferują akredytowane programy radiowe i telewizyjne akredytowane przez Komisję Akredytacyjną Szkół i Szkół Zawodowych (ACCSC) z siedzibą w Waszyngto ... [+]

Odkryj, jak wygląda twoja przyszłość.

Nasze szkoły medialne oferują akredytowane programy radiowe i telewizyjne akredytowane przez Komisję Akredytacyjną Szkół i Szkół Zawodowych (ACCSC) z siedzibą w Waszyngtonie. Szkoła została zatwierdzona przez Departament Edukacji stanu Kolorado i Illinois i jest członkiem prestiżowych organizacji, takich jak: Krajowe Stowarzyszenie Nadawców.

Program oferuje uczniom z zagranicy uczestnictwo w szkoleniach radiowych w pełni wyposażonych studiach radiowych i telewizyjnych. Personel instruktażowy składa się z profesjonalistów w dziedzinie transmisji z wieloletnim doświadczeniem i obejmuje lokalne radio i telewizję na żywo. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku