Massachusetts International Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o MAIA

Witamy w Międzynarodowej Akademii Massachusetts (MAIA), innowacyjnego uczelni pozycjonowania szkoły przygotowawcze niedawno liceum i absolwentów szkół wyższych z zagranicy do sukcesu w szkołach i na uniwersytetach Stanów Zjednoczonych.

MAIA w skrócie

Położony na terenie kampusu 25 akrów w Marlborough, Massachusetts trzydzieści mil na zachód od Bostonu, MAIA zapewnia bogactwo programu języka mieszkalnych i intensywność rygorystyczny, zorganizowanego kursu akademickiego studiów. MAIA oferuje studentom możliwość, aby w pełni zanurzyć się w kulturze i języku amerykańskim z pomocą nauczycieli i personelu.

MAIA Fakty

Ponad 200 studentów Nasi absolwenci poszły na studia na University of Massachusetts, Boston, Lowell i kampusach Amherst, a także innych amerykańskich uniwersytetach wyróżnieniem Zaledwie 30 mil od Bostonu i 3 godziny od Nowego Jorku

Edukacja w MAIA

nauka szkolna zapewnia opiekę nad nauczycielami, którzy mają żywotny interes w pomaganiu uczniom odnieść sukces. Większość naszych nauczycieli posiadać wyższe stopnie i są certyfikowane do nauczania w stanie Massachusetts. Dodatkowo, wiele nauczyły znajomość języka angielskiego za granicą. Wraz z nauczycielami Maia, doradcy studenckie oferują możliwości nauki poza szkołą.

Życie studenckie

doradcy studenckie zaplanować działania edukacyjne i socjalne dla studentów, wycieczki do Bostonu i muzeów oraz wydarzeń na uczelni, aby zachęcić przyjaźń i pracy zespołowej. Poprzez badanie klasie i po zajęciach szkolnych, uczniowie mają liczne możliwości uprawiania i wzmocnienia ich znajomość języka angielskiego.

Życie na Kampusie

MAIA oferuje bezpieczeństwa, ochrony, gościnność i wygodę kampusie mieszkalnych. doradcy studenckie zapewnienia nadzoru w akademiku, a pracownicy ochrony są na służbie codzienne nocy od 5 pm-9am i 24 godziny na dobę w weekendy. Kampus jest wyposażony w zaawansowaną technologię, która zwiększa zarówno naukę w klasie, a także zapewnia bezpieczeństwo budynku. Niektórzy studenci mają własne jednoosobowy pokój wyposażony jest w łazienkę i badania powierzchni, podczas gdy inni wolą pokój z współlokatora. W obiekcie znajduje się kawiarnia serwująca dania kuchni chińskiej i amerykańskiej. Studenci mogą korzystać z kampusu siłowni, grać w koszykówkę na wewnętrznych lub na zewnątrz sądów, angażują się w sportach indywidualnych i zespołowych w sali gier lub badania w dziedzinach nauki i bibliotek.

Misja

Misją Massachusetts International Academy jest podniesienie znajomości języka angielskiego uczniów, wyposażenie studentów w umiejętności potrzebne do pomyślnego studiów akademickich i nauczać o amerykańskim życiu i wartości, aby pomóc im w procesie akulturacji.

Wizja

Massachusetts Międzynarodowa Akademia wspiera policealnych uczących się języka angielskiego w osiąganiu kolegium poziomu kompetencji w mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Przebieg badania jest rygorystyczne i istotne, koncentrując się na studentów wiedzy musi posiadać i umiejętności muszą wykazać sukces w zajęciach akademickich. Kursy są wyświetlane sekwencyjnie od początkujących poprzez średnio zaawansowanych poziomach, w oparciu o wiedzę i umiejętności zarówno zawartości.

Jako szkoła mieszkalnej, Massachusetts Międzynarodowa Akademia wspiera również naukę poza klasą poprzez swoje pozalekcyjnych programach i imprezach. Interakcje z rodowitych Anglików, zorganizowanego programu mieszkaniowego i połączenia z lokalną społecznością zastępczej kulturowej świadomości, wrażliwości, inicjatywa, kreatywność i zachęcanie uczniów do połączenia uczestników przyszłych badań naukowych w Stanach Zjednoczonych.

"Na Maia, studenci są zanurzone w języku angielskim i uczyć się w środowisku, które pozwala im rozwijać ich czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie umiejętności do poziomu będą potrzebne dla pomyślnego przejścia do UMass Amherst".

  • James Roche, Associate Provost, Rekrutacja, Zarządzanie, UMass Amherst

Lokalizacje

Marlborough

Massachusetts International Academy

Address
Massachusetts International Academy
280 Locke Drive Marlborough

MA 01752 Marlborough, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 508-229-6300