Przeczytaj oficjalny opis

ManhattanPrep102

Uczniowie starają się najlepiej, gdy mają najlepszych nauczycieli

W 2000 Teach For America absolwent absolwent Yale i Zeke Vanderhoek miał radykalny pomysł: studenci uczą się lepiej od lepszych nauczycieli. Jego wizja tego, co mogłoby być badanie prep jeśli prowadzone przez świetnych pedagogów doprowadziły go zebrać zespół wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, rekrutacja tylko te z wynikami 99. percentyla i znaczne doświadczenie w nauczaniu. A wraz z nimi, Manhattan Prep urodził.

ManhattanPrep103

Poza tradycyjnym prep testowym

Wierzymy prep test powinien być prawdziwa edukacja. I wielki nauczyciel robi różnicę. Nasi instruktorzy są nie tylko inteligentne egzaminowanych, oni utalentowanych nauczycieli z doświadczeniem, które pomogą Ci osiągnąć swój najwyższy potencjał.

Od tego zaczęliśmy, Manhattan Prep wzrosła z firmy butik korepetycje z jednym z czołowych światowych dostawców prep testu.

ManhattanPrep104

Wierzymy prep test powinien być prawdziwa edukacja

Z naszych instruktorów do naszego programu, pracujemy, aby nauczyć się umiejętności, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w teście, w szkole i poza nią.

ManhattanPrep105
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Doświadczenie lepszy sposób na GMAT Prep. Na Manhattan Prep, uważamy prep test powinien być prawdziwa edukacja przygotowuje nie tylko do badań, ale także do wyzwań natkni ... [+]

Wybierz najlepszy prep GMAT

Bez względu na to, jak bardzo lubisz się uczyć i ile czasu masz przed dniem testu, mamy mnóstwo opcji prep aby uzyskać jesteś gotowy.

Przygotować drogę - Dostępne opcje studiów GMAT Boot Camp 35 godzin szkolenia w ciągu 2 tygodni Dostępne w osoby lub online Kompleksowe badania w trybie przyspieszonym harmonogramem Transmisje GMAT Course - online lub osobiście 27 godzin szkolenia na żywo Online lub w osoby Klasy Idealny dla 2+ miesięcy przed badaniem Interact ™ GMAT golfowe 35+ interaktywne lekcje wideo na żądanie Obejmuje wszystkich naszych książek i zasobów internetowych Idealny do kompleksowej nauki samodzielnej korepetycji 1 na 1 indywidualną instrukcji Dostępne w osoby jak i online Idealny do nauki dostosowane do poziomu umiejętności ... [-]
Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep

Od żywych w osoby i online klas GRE na lekcje on-line, które możesz zrobić w swoim własnym tempie, mamy doskonałe prep GRE dla Ciebie. ... [+]

GRE - osiągnięcie wyższego wykształcenia Wybierz najlepszy prep GRE

Bez względu na to, jak bardzo lubisz się uczyć i ile czasu masz przed dniem testu, mamy mnóstwo opcji prep aby uzyskać jesteś gotowy.

Korepetycji GRE

Dostępne zarówno osobiście jak i online, Manhattan Prep GRE korepetycji jest elastycznym rozwiązaniem, które umożliwia indywidualną instrukcję 1-na-1 z jednym z naszych światowej klasy instruktorów GRE. To świetny sposób na uzupełnienie istniejących studia lub uczynić go swoim all-in drogę do prep dla dniu testu.

IDEALNE DLA:Studenci szukający studiów 1-na-1, dostosowanych do ich poziomu umiejętności.

1 na 1 indywidualną instrukcji Dostępne w osoby jak i online Idealny do nauki dostosowane do poziomu umiejętności ... [-]
Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku