Magoosh

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 1,5 miliona studentów powiedziało "Hello to Stress-Free Studying"

105976_Magoosh01.jpg

Zmieniamy prep testowy

... i baw się dobrze

Nasza misja jest prosta: stwórz produkty, dzięki którym uczniowie będą mieli dostęp do atrakcyjnych, niedrogich i skutecznych testów.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wysokie wyniki testów, przyjęcie do najlepszych szkół stało się prawie nieosiągalne dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowne zajęcia przygotowujące do zawodu i wykładowców. Zmieniamy to, pomagając milionom studentów uczyć się we własnym tempie i we własnym czasie - bez względu na lokalizację, status społeczny czy pochodzenie.

Nadszedł czas, aby kolejni studenci mogli czerpać korzyści z zaawansowanej edukacji. Chcemy wzbogacić społeczeństwo, zwiększając dostępność edukacji i pomagając większej liczbie osób, które marzą o zaawansowanym stopniu, lepszej pozycji i bardziej satysfakcjonującym stylu życia, otrzymują to, czego szukają.


Dostępne: Mamy uczniów w ponad 185 krajach! Bez względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania lub ścieżkę do wyższego wykształcenia możesz uczyć się u Magoosh . Z dumą oferujemy wysokiej jakości prep bez olbrzymiej ceny.

Skuteczne: wyniki mają znaczenie, szczególnie w przypadku prep. Dzięki Magoosh zawsze będziesz Magoosh się z najnowszymi, najwyższej klasy materiałami. Używamy technik opartych na danych opartych na odpowiedziach milionów uczniów, aby poprawić nasze pytania i lekcje.

Przyjemnie: Wierzymy, że nauka powinna być zabawna i satysfakcjonująca. Nasz zespół ekspertów przygotowujących testy i wykładowców jest nie tylko mądry, ale także chętny do tego, aby nauka była przyjemna i interesująca.

105977_Magoosh02.jpg

Oddawać

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z ponad 20 organizacjami non-profit, aby wprowadzić testy wysokiej jakości w społecznościach, w których nie ma zaufania.

105975_Magooshgiveback.jpg

Myśli od Naszych Przywódców

Lokalizacje

Berkeley

Address
2020 Milvia St. Suite 220
94704 Berkeley, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: