MacCormac College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MACCORMAC COLLEGE: Chicago ukryty skarb

MacCormac College w Chicago ma znaczący wkład w historię i ekscytującą przyszłość. Założona w 1904 roku, MacCormac została zobowiązana do przekazywania swojej różnorodnej populacji studentów z wyjątkowym edukacji, podczas budowania pewności siebie i zachęcanie uczniów do kształcenia ustawicznego. Jesteśmy dogodnie zlokalizowany na drugim piętrze zabytkowego budynku Heyworth, zaledwie kilka kroków od Millennium Park i doskonałe połączenia komunikacyjne.

Wyższa Szkoła jest akredytowana przez Higher Learning Komisji i posiada liczne atesty programu poprzez certyfikowanych agencji krajowych. Jako najstarsza, dwuletni prywatnych, instytucji non-profit, w stanie Illinois, MC oferuje Associate stopni: Sąd Sprawozdawczość, Criminal Justice, Administracji i Studiów Paralegal. We wszystkich programach studiów, studenci otrzymują kompleksowe, praktyczne wykształcenie niezrównaną przez jakiekolwiek inne dwuletniego college'u.

We wszystkich programach studiów, studenci otrzymują kompleksowe, praktyczne wykształcenie niezrównaną przez jakiekolwiek inne dwuletniego college'u.

MacCormac wspiera i promuje swoją zróżnicowaną populację studentów poprzez budowanie pewności siebie uczniów, zachęcanie do uczenia się przez całe życie i nauczanie umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w naszym ciągle zmieniającym się, złożonym społeczeństwie. Naszym zadaniem jest wyzwanie studentom odznaczają się zajęć akademickich i zawodowych i przygotowania ich do ustawicznego uczniowie i odpowiedzialnych obywateli w zglobalizowanym świecie.

DLACZEGO MC?

Na MacCormac College chcemy każdy student, aby osiągnąć swój pełny potencjał. A kszta MacCormac przygotowuje absolwentów do przejścia do instytucji czteroletniego lub wejść na rynek pracy. Nasze silne powiązania z biznesem i przemysłem zapewnić jesteśmy w stanie zapewnić płynne przejście z naszych studentów do pracy za pośrednictwem naszych programów stażowych. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrealizować swój amerykański sen. Bez ambicji, MacCormac wykładowcy i pracownicy angażują się w pomoc tam dostać.

WYSOKI POZIOM PLACEMENT

MacCormac nadal budować swoją reputację za wprowadzanie absolwentów w pracy lub w instytucji czteroletniego ciągu kilku miesięcy od ukończenia szkoły.

AKREDYTOWANE

Akredytowane przez Higher Learning Komisji i certyfikowane przez National Court Reporters Association oraz American Bar Association.

Małe klasy

Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele wiedzą każdego ucznia. Pozwala to na dużą hands-on instrukcji, dzięki czemu studenci mogą osiągnąć swój pełny potencjał.

Kolegium Firsts

Założona pierwszy program raportowania sąd w Stanach Zjednoczonych w 1912 roku i pierwszy Asystent Program studiów w Illinois w 1973 roku.

NIEDROGIE

Uznany przez "Czesne Hero" organizacji przez cztery lata z rzędu.

porozumień o transferze

Rozwijać swoją edukację poprzez przeniesienie do jednego z wielu naszych czteroletnich instytucji partnerskich, takich jak Loyola University Chicago, DePaul University i Roosevelt University.

AKADEMICKIE USŁUGI WSPOMAGAJĄCE

Nasze Centrum Akademickiego, osobistej i zawodowej doskonałości (CAPPE) istnieje pielęgnować sukces w nauce uczniów, osobiste samopoczucie oraz zapewnienie doradztwa zawodowego.

Mamy reputację wspieranie kobiet i samotnych matek, aby osiągnąć swoje cele edukacyjne i zawodowe.

ELASTYCZNY HARMONOGRAM

Założyć szkołę wokół obecnego stylu życia i potrzeb w dzień, wieczorem lub lekcji online.

PERFECT LOKALIZACJA

MacCormac mieści się w zabytkowym Heyworth Building. Skorzystaj z światowej klasy atrakcji Chicago i dzielnicy biznesowej Loop, aby zwiększyć swój rozwój osobisty i zawodowy.

DOSTĘPNOŚĆ

Jesteśmy łatwo dojechać środkami transportu publicznego, w przystępnej i wygodny sposób podróżowania do Kolegium.

KLUBY

Weź udział w jednym z wielu klubów studenckich i organizacji, które oferujemy na terenie kampusu. Jeśli nie można znaleźć coś, co pasuje do Twoich zainteresowań, można stworzyć swoją własną organizację.

Lokalizacje

Chicago

Address
MacCormac College
29 East Madison St.
2nd Floor

IL 60602 Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone