Mid Michigan College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

5

MMCC to nie jeden rozmiar dla wszystkich, ale jest to miejsce, w którym uczniowie każdego paska mogą zyskać coś cennego.

Uzyskaj więcej w połowie z Mid Michigan Community College na Vimeo.

Nie tylko dlatego, że nasze klasy przechodzą na publiczne i prywatne uniwersytety w całym kraju. Nie tylko dlatego, że MMCC Cię z doradcą akademickim, który będzie współpracować z Tobą przy definiowaniu i mapowaniu twoich doświadczeń w czasie w MMCC . Nie tylko dlatego, że zostaniesz doceniony jako osoba, która może w znaczący sposób przyczynić się do twojej nauki i rówieśników. Ale ponieważ bycie studentem w Mid oznacza lepsze wykorzystanie edukacji, więcej za dolara i więcej za swoją przyszłość. MMCC oferuje początek, który zapewnia coś bogatego i wyjątkowego. Niezależnie od tego, czy chcesz zaoszczędzić pieniądze na swoich czteroletnich lub zaawansowanych planach edukacyjnych, wrócisz do college'u jako nietradycyjny student, lub jeśli chcesz wejść w karierę za dwa lata lub krócej za pośrednictwem jednej z naszych transakcji , programy techniczne lub zawodowe, jesteśmy pewni, że uzyskasz więcej w połowie. 6

Programy studiów

W MMCC koncentrujemy się na całościowym podejściu do uczenia się. Rozumiemy, że każdy uczeń ma indywidualne cele i dlatego każdy uczeń musi podróżować ścieżką, która w konkretny sposób osiąga ten cel.

Różne ścieżki dla różnych celów:

MMCC oferuje cztery rodzaje ścieżek treningowych i programowych, a na większości tych ścieżek studenci mogą wybierać spośród krótkoterminowych opcji szkoleniowych, dwuletnich stopni stowarzyszeniowych lub stopni transferu, które bezproblemowo integrują się z czteroletnimi programami na innych uczelniach i uniwersytetach . Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteś praktycznym uczniem, czy czujesz się bardziej komfortowo, zajmujesz się teoriami i koncepcjami, niezależnie od tego, czy chcesz przyłączyć się do siły roboczej w ciągu 1-2 lat, czy też chcesz przejść do kawaler lub nie tylko, MMCC ma coś, co zadziała dla Ciebie. I w wyjątkowej wartości.

Lokalizacje

Mount Pleasant

Mid Michigan Community College

Address
2600 S Summerton Rd, Mt Pleasant, MI 48858 United States
Mount Pleasant, Michigan, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 (989) 773-6622