Lumos Language School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przede wszystkim naszym celem jest pomoc uczniom w osiągnięciu ich celów akademickich osiągnął Znajomości języka angielskiego, Nasz program jest przeznaczony nie tylko, aby dać studentom umiejętności mówienia po angielsku, ale także przygotowanie studentów do kontynuowania akademickiej i zawodowej kariery akademickiej powodzeniem i pewnie.

Lumos Szkoła Językowa To jest wiodącym centra językowe od 2006 roku w obszarze Salt Lake City Metropolitan. Jako środek naszego wielkiego sukcesu, która stała się największym prywatnym English Language School w obszarze metropolitalnym średniej z Salt Lake City do kursu ponad 450 studentów zagranicznych rocznie.

Lumos Szkoła Językowa i programy są oficjalnie certyfikowane i akredytowane z najwyższych licencji i akredytacji. Nasza instytucja w Salt Lake City jest uznane i poświadczone przez Departament Stanu Utah Handlu i jest akredytowane przez akredytacji Rady Kształcenia i Szkolenia. (ACCET)

Oferujemy unikalną metodologię nauczania i systemu. Lumos"System angielski broni kompetencje w zakup kursu języka angielskiego, w każdym z kursów można zapisać się. Naszym głównym celem jest rozwijanie zdolności do skutecznego porozumiewania się i zobowiązują się pokonać nasze oczekiwania studentów i cele biegłości.

Na Lumos Szkoła Językowa będzie uczenie się z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są absolwentami różnych uniwersytetów i szkół wyższych z dyplomem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka i są wymagane do mają duże doświadczenie w nauczaniu. Nasza instytucja w Salt Lake City jest jednym z niewielu ośrodków Egzamin ETS w Stanach Zjednoczonych. Studenci Lumos nie tylko korzyści przygotowanie do egzaminów TOEFL i GRE w naszej szkole z wyspecjalizowanych instruktorów, ale po gotowe, mogą również korzystać z przywileju tworzenia oficjalny egzamin na tych samych pracowniach komputerowych, gdzie zostały one ćwiczenia i nauki. Rozważmy to nieco pola poleceń.

A Lumos Angielski system produkuje wyjątkowe efekty uczenia się w ostatnich latach. Nasi studenci przeniósł się do wielu amerykańskich uniwersytetach i miał udanej kariery za pomocą swoich nowych angielskich umiejętności nabyte w szkole.

Lumos Szkoła Językowa Oferuje najlepsze zaplecze edukacyjne, które pomogą Ci szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego. Oferujemy również centrum multimedialne funkcje, które zwiększają rozwój interaktywnej nauki swoje umiejętności językowe.

Lokalizacje

Salt Lake City

Address
220 East 3900 South - Suite 01,

Salt Lake City, Utah, Stany Zjednoczone