Przeczytaj oficjalny opis

Przede wszystkim naszym celem jest pomoc uczniom w osiągnięciu ich celów akademickich osiągnął Znajomości języka angielskiego, Nasz program jest przeznaczony nie tylko, aby dać studentom umiejętności mówienia po angielsku, ale także przygotowanie studentów do kontynuowania akademickiej i zawodowej kariery akademickiej powodzeniem i pewnie.

Lumos Szkoła Językowa To jest wiodącym centra językowe od 2006 roku w obszarze Salt Lake City Metropolitan. Jako środek naszego wielkiego sukcesu, która stała się największym prywatnym English Language School w obszarze metropolitalnym średniej z Salt Lake City do kursu ponad 450 studentów zagranicznych rocznie.

Lumos Szkoła Językowa i programy są oficjalnie certyfikowane i akredytowane z najwyższych licencji i akredytacji. Nasza instytucja w Salt Lake City jest uznane i poświadczone przez Departament Stanu Utah Handlu i jest akredytowane przez akredytacji Rady Kształcenia i Szkolenia. (ACCET)

Oferujemy unikalną metodologię nauczania i systemu. Lumos"System angielski broni kompetencje w zakup kursu języka angielskiego, w każdym z kursów można zapisać się. Naszym głównym celem jest rozwijanie zdolności do skutecznego porozumiewania się i zobowiązują się pokonać nasze oczekiwania studentów i cele biegłości.

Na Lumos Szkoła Językowa będzie uczenie się z wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy są absolwentami różnych uniwersytetów i szkół wyższych z dyplomem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka i są wymagane do mają duże doświadczenie w nauczaniu. Nasza instytucja w Salt Lake City jest jednym z niewielu ośrodków Egzamin ETS w Stanach Zjednoczonych. Studenci Lumos nie tylko korzyści przygotowanie do egzaminów TOEFL i GRE w naszej szkole z wyspecjalizowanych instruktorów, ale po gotowe, mogą również korzystać z przywileju tworzenia oficjalny egzamin na tych samych pracowniach komputerowych, gdzie zostały one ćwiczenia i nauki. Rozważmy to nieco pola poleceń.

A Lumos Angielski system produkuje wyjątkowe efekty uczenia się w ostatnich latach. Nasi studenci przeniósł się do wielu amerykańskich uniwersytetach i miał udanej kariery za pomocą swoich nowych angielskich umiejętności nabyte w szkole.

Lumos Szkoła Językowa Oferuje najlepsze zaplecze edukacyjne, które pomogą Ci szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego. Oferujemy również centrum multimedialne funkcje, które zwiększają rozwój interaktywnej nauki swoje umiejętności językowe.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Lumos Language School

Jest to najlepszy wybór dla studentów, którzy szukają głębokiego rozwoju swoich umiejętności językowych i zmierzyć z języka angielskiego jako ważny instrument do osobiste ... [+]

Jest to najlepszy wybór dla studentów, którzy szukają głębokiego rozwoju swoich umiejętności językowych i zmierzyć z języka angielskiego jako ważny instrument do osobistego, akademickiego lub pracy zawodowej. Aby przygotować się do życia akademickiego będzie łatwiej z naszą pomocą. Kurs ten przeznaczony jest przygotowanie studentów do udanej pracy w programach studiów poziomie uniwersyteckim i będzie to również praktyki z mówienia, pisania i słuchania i standardowych technik odsyłania. Uczniowie w tym badaniu poziomu będzie również praktykować technik prezentacji przydatnych w obu ustawieniach akademickich i zawodowych.

Nasze Intensywne programy English to:... [-]

Stany Zjednoczone Salt Lake City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 15 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lumos Language School

Teraz masz szansę na całe życie, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe w angielskim i przyjemny sposób oszczędny w ramach programu Lumos Exchange. W programie wymiany, ... [+]

Teraz masz szansę na całe życie, aby rozwinąć swoje umiejętności językowe w angielskim i przyjemny sposób oszczędny w ramach programu Lumos Exchange. W programie wymiany, będziesz miał możliwość poznania języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych z instytucją, która rozumie Twoje potrzeby. Mamy doświadczenie, aby poprowadzić Cię przez wymogów imigracyjnych i dokumentacji. Jeśli porównać nasze ceny z konkurencją będzie uzyskanie nie tylko najwyższej jakości pracy, ale będzie również oszczędność około 40%, co normalnie można wydać na wymianę jednego miesięcznego programu z innymi programami.

Nasz program został opracowany z najnowocześniejszych metodologii, co pomogło nasi uczniowie rozwijają się w amerykańskich uniwersytetach od lat. Z programu Lumos Exchange nie tylko będzie to część tej nowoczesnej metody nauczania, ale również mają okazję poznać kulturę i amerykański sposób produktywny sposób zabawy, których nie można znaleźć nigdzie indziej.... [-]

Stany Zjednoczone Salt Lake City
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lumos Language School

To, że ktoś mówi po angielsku nie oznacza, że ​​jest zdolny do nauczania. Nauczanie wymaga poprawy technicznej i dydaktycznej. Nasz program opiera się na potrójnej certyf ... [+]

To, że ktoś mówi po angielsku nie oznacza, że ​​jest zdolny do nauczania. Nauczanie wymaga poprawy technicznej i dydaktycznej. Nasz program opiera się na potrójnej certyfikacji, które dadzą Ci poświadczenia niezbędne do osiągnięcia sukcesu w karierze nauczyciela języka angielskiego.

Najnowsze badania w Brazylii wskazuje na znaczenie podróży do krajów, które posługują się językiem, aby ukończyć szkolenie nauczycieli. Z udziału w niektórych programach może adquerir kilka certyfikatów, takich jak FCE, CAE, TOEIC, TOEFL lub nawet CPE, ale żaden z tych certyfikatów wykazać swoje umiejętności w języku nauczania tych, którzy nie mówią.

KURS

Program podzielony jest na dwie części: 1- Będziesz mieć zajęcia w siedzibie firmy w Stanach Zjednoczonych w Salt Lake City. Zajęcia te prowadzone są przez nauczycieli wykształconych i wysoko wykwalifikowanych w kształceniu nauczycieli.... [-]

Stany Zjednoczone Salt Lake City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku