Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja:

Aby zapewnić pojazd dla studentów przed i uniwersyteckich do:

  • Dojrzały
  • Zdobądź pewność siebie i "know how", aby podróżować samodzielnie
  • Doceń ich rolę jako obywateli świata, w których kultura jest różnorodna, a ludzkość jest jedna
  • Aby pomóc rozwinąć otwarty umysł, ciekawość i przygód ducha.

Nasz cel:

  • Aby uczniowie ukończyli studia akademickie, biorąc udział w kursach online, mając jednocześnie świat jako swoją klasę.
  • Aby przekazać społeczności poczucie pokoju i zrozumienia poprzez pozytywną i łaskawą obecność ucznia.

O nas

Bądź jak Marco Polo

Marco Polo, który miał 17 lat, wyruszył z ojcem i wujem w epicką podróż do Azji. Przemierzali tysiące kilometrów konno, głównie przez niezbadane pustynie, strome górskie przełęcze, narażone na ekstremalne warunki pogodowe, na dzikie zwierzęta i bardzo niecywilizowanych plemion. Po dwudziestu latach poszukiwań Polo i pięciu latach powrotu do domu w Wenecji we Włoszech.

Jakie znaczenie mogą zapewnić podróże? Napisany przez Marco opis Dalekiego Wschodu i jego bogactwa zainspirował zarówno Magellana, który poprowadził pierwsze okrążenie globu, jak i Krzysztofa Kolumba, aby spróbować dotrzeć drogą morską do Azji drogą zachodnią. Ciężko opisana kopia książki Polo należała do rzeczy należących do Kolumba.

Zapraszam każdego ucznia z "duchem Marco Polo" do podróży z nami na "jeden rok" i życia wśród wyjątkowych kultur w dziesięciu wspólnotach na czterech kontynentach.

Odwagi i niezrównanej decyzji, by rzucić się w nieznany świat.

Dave Garcia

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

Twój syn lub córka będzie miał okazję cieszyć się swoją młodością - energiczną, energiczną i ciekawą, aby poznać wiele różnych kultur na czterech kontynentach. ... [+]

Nasz program

Nic nie przygotuje cię, gdy natkniesz się na dumę lwów odpoczywających pod drzewem w Parku Narodowym Atosha w Namibii. Tak samo jest w przypadku, gdy nagle wybiegałeś pieszo i masz przed sobą "diabelskie gardło" oraz pokaz niezwykłej mocy Natury w wodospadach Iguazú, Argentyna / Brazylia. Wielkie Himalaje zahipnotyzują cię w Darjeeling w Indiach, Pokhara i Jomsom w Nepalu.

Bardziej subtelną demonstracją wspaniałości świata jest doświadczanie i życie wśród ludzi w ich wyjątkowych regionach. Społeczności takie jak Varanasi, Indie, Medina (zamknięte stare miasta w obrębie starożytnych murów) w Fezie, Meknes i Marrakeszu w Maroku podkreślają, jak ludzie żyli nieprzerwanie od setek lat. Stanie się częścią tej społeczności jest najbardziej zapadającym w pamięć i docenianiem tego, w jaki sposób jej obywatele nadal żyją z powodzeniem.... [-]

Stany Zjednoczone Santa Fe
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku