Louisiana State University - ELOP

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Louisiana State University and Agricultural

Badania

Dynamiczne badania są prowadzone w LSU każdego dnia, od nauk po sztukę i humanistykę. Nasz zespół badawczy i studenci rozwijają odkrycia i rozumieją świat. Odkryj nas z nami.

Badania

Obszary badań naukowych

Nasze obszary badawcze to nauka o materiałach, wybrzeże i środowisko, energia, wysokowydajna informatyka, biotechnologia i badania biomedyczne, komunikacja oraz indywidualne zachowania i kontekst społeczny.

Inicjatywy badawcze

W dowolnym momencie w LSU realizowanych jest ponad 1000 projektów badawczych. Wykładowcy LSU wykorzystują swoją wiedzę fachową, aby poradzić sobie z rzeczywistymi problemami, od ochrony wybrzeża po gospodarkę energetyczną.

Obiekty i zasoby

Wydział i studenci prowadzą nowoczesne badania w najnowocześniejszych obiektach. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w zapewnieniu finansowania, rozwijaniu partnerstwa branżowego i komercjalizacji kolejnego wielkiego przełomu.

Badania studenckie

Szanse dla studentów studiów licencjackich i magisterskich mają duże szanse zdobycia praktycznych doświadczeń badawczych dzięki współpracy z profesorami, którzy są wiodącymi ekspertami w swoich dziedzinach. Mamy wiele zasobów, aby pomóc naszym studentom w pełni wykorzystać ich doświadczenie edukacyjne.

Reflektor

Nasz wydział badawczy to aktywni członkowie lokalnej, krajowej i międzynarodowej społeczności. Ich praca przyczynia się do gromadzenia wiedzy, która ma wpływ poza bramy kampusu. Zaangażuj się w tych liderów i ich wiedzę.

Biznes i przemysł

Nasz wydział znajduje się w czołówce badań i rozwoju. Zapraszamy do współpracy z firmami i przemysłem. Zobacz, jak Twoja firma może dziś skorzystać z naszej wiedzy.

LSU Research Works

Wydziału LSU prowadzą badania, które dotykają życia każdego obywatela Luizjany. Jako sztandarowa uczelnia państwowa, nasza praca koncentruje się na poszukiwaniu rozwiązań niektórych z największych problemów państwa, które obejmują szeroki zakres od chorób przewlekłych po utratę obszarów przybrzeżnych. Dzięki nauce, nauce i odkryciom, nasz wydział i studenci nie tylko robią sobie markę - robią różnicę dla ludzi naszego państwa, narodu i świata.

Kultura Luizjany

Unikalna kultura Luizjany oferuje wyjątkowe doświadczenie.

Dzięki korzeniom zarówno w dziedzictwie francuskim, jak i hiszpańskim oraz silnym wpływom Acadyjczyków, znanych dziś jako Cajuns, państwo ma barwną historię i własną atmosferę. Język, jedzenie, muzyka i zróżnicowane pochodzenie ludzi tworzą fascynujący tygiel kultur, których nie można doświadczyć gdzie indziej. LSU znajduje się w sercu stolicy Luizjany, a Nowy Orlean i Cajun Country to tylko godzina jazdy od kampusu.

Mardi Gras

Jedną z rzeczy, z których najbardziej znany jest Luizjana, jest Mardi Gras, który jest po francusku "Tłusty Wtorek". Mardi Gras obchodzony jest na różne sposoby w całym stanie, ale większość z nich obejmuje jedzenie królewskiego ciasta, udział w paradach i kostiumach. Święto stanowi integralną część kultury i dziedzictwa Luizjany.

Kuchnia jako sposób gotowania

Wyżywienie w Luizjanie to wspaniała kulinarna przygoda, jak żadna inna na świecie. Niezależnie od tego, czy spróbujesz Lafayette's pork boudin, pikantnych pasztetów mięsnych Natchitoches czy Ostrygowych Ostryg w Nowym Orleanie, będziesz próbować przepysznej mieszanki epikurejskiego dziedzictwa Luizjany. Czerwona fasola i ryż, gumbo, jambalaya i raki --- żaden posiłek w Luizjanie nie jest zwyczajny, a my mamy jedzenie i smaki, aby zaspokoić podniebienia każdego!

Architektura

Luizjana znana jest z piękna charakterystycznej architektury i zabytkowych budynków. W rzeczywistości znajdziesz więcej stron w Luizjanie w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym niż w jakimkolwiek innym stanie. Dzielnica Francuska Nowego Orleanu ozdobiona jest pięknymi balkonami z kutego żelaza i tropikalnymi dziedzińcami, a także charakterystyczną architekturą jednej z najstarszych katolickich katedr w USA. Na zabytkowej River Road można jechać wzdłuż rzeki Mississippi i zwiedzić rezydencje w stylu antychologicznym. , eleganckie francuskie domy w karaibskim stylu i kolorowe chaty Créole, które pochodzą z okresu 1700-1800.

Klimat

Baton Rouge ma półtropikalny klimat, idealny na świeżym powietrzu przez cały rok. Pogoda jest stale ciepła od maja do października, a zima jest zazwyczaj łagodny i krótki. Wiele festiwali na wolnym powietrzu, koncertów i wydarzeń, w tym gier piłkarskich i baseballowych LSU, odbywa się przez cały rok i często obejmuje gotowanie, jedzenie i towarzysko na świeżym powietrzu w umiarkowanej pogodzie.

Raj dla sportowców

Luizjana od dawna znana jest jako "Raj dla sportowców". Jego liczne bagniska, bagna i przybrzeżne bagna zapewniają doskonałe warunki do łowienia ryb, oglądania dzikich zwierząt, pływania łódką, kajakarstwa i fotografii. Bujne lasy w całym stanie przyciągają łowców; liczne parki państwowe i narodowe zapewniają możliwości rekreacji dla tych, którzy kochają wypoczynek na świeżym powietrzu; a blefy, strumienie i wodospady w rejonie Tunica Hills około godziny na północny zachód od LSU to ulubione miejsca wędrowców i rowerzystów.

Muzyka

Muzyka jest jednym z klejnotów koronnych Luizjany. Od muzyki Cajun i Zydeco po jazz, blues i gospel, dźwięki Luizjany wprowadzą rytm na swój krok. Długa linia muzyków z Luizjany, w tym Louis Armstrong, Harry Connick Jr., Wynton Marsalis, Fats Domino i Jerry lee Lewis, nie tylko stworzyli oryginalne style muzyczne, ale także wpłynęli na muzykę w całym kraju i na całym świecie. Bez względu na twoje preferencje i nastrój, Louisiana będzie śpiewać twoją piosenkę.

Festiwale

Luizjana jest domem dla ponad 400 darmowych festiwali, które odbywają się przez cały rok, w całym stanie. Prezentując najlepsze i najciekawsze aspekty lokalnej kultury, festiwale celebrują jedzenie, muzykę, rzemiosło, a nawet bogactwo rolnictwa państwa. Breaux Bridge Crawfish Festival w Breaux Bridge; Ponczatoula Strawberry Festival w Ponchatouli; Amite Oyster Festival w Amite; Festiwal Dzielnicy Francuskiej w Nowym Orleanie; a Międzynarodowy Festiwal Ryżu w Crowley to tylko niektóre z wydarzeń, które kochają zarówno miejscowi, jak i turyści.

Fakty i Liczby

Ostatnio opublikowane rankingi stawiają LSU najlepiej w Luizjanie i lidera w SEC w jednym z najważniejszych wyników dla dzisiejszych studentów: zwrot z inwestycji.

300 000 000 USD przyznawanych co roku w ramach pomocy finansowej i stypendiów

2 na 3 studentów kończy z długiem ZERO

92% wszystkich studentów otrzymuje stypendia lub pomoc finansową

Inwestycja życia

Wśród 65 najlepszych szkół publicznych w Kiplinger w rankingu 100, LSU jest najwyżej ocenianym uniwersytetem publicznym w Luizjanie. Okazało się, że jest to miejsce, w którym studenci mogą uzyskać wyjątkową edukację z dużym zwrotem z inwestycji - w tym wynagrodzenie początkowe, które jest średnio o 12 000 USD wyższe niż dla studentów kończących studia na innych uniwersytetach. Warto być Tygrysem!

Lokalizacje

Baton Rouge

Address
Baton Rouge, Luizjana, Stany Zjednoczone

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: