Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Linki Instytut Języka Angielskiego Jest wiodącą instytucją edukacyjną w Ironbound - New Jersey.

Nasza misja i cele

Naszym zadaniem jest dostarczanie osobom dorosłym mówiącym po angielsku w sposób dramatyczny Ulepszone umiejętności językowe Poprzez zapewnienie zintegrowanego i opartego na strukturze programu nauczania oraz poprzez zapewnienie niewielkiego wskaźnika uczniów i nauczycieli. Nasi uczniowie są uprawnieni z niezbędnych umiejętności językowych do realizacji swoich celów akademickich i / lub w celu zapewnienia lepszych możliwości zatrudnienia i / lub osobistych możliwości wzbogacania. Skuteczna metodologia nauczania i wysoko wykwalifikowani instruktorzy wspierają naszą misję.

Uważamy, że następujące cele będą prowadziły do ​​naszych decyzji i wspierały naszą misję.

1. Podtrzymanie naszego zaangażowania, aby mieć zróżnicowany organ studencki, zapewniając równocześnie spełnienie potrzeb akademickich i natychmiastowych (pragmatycznych) naszych uczniów.

2. Aby przyciągnąć i utrzymać doświadczonych wykładowców i administratorów w celu stworzenia sieci wspierającej, która zachęca do ciągłego udoskonalania programu nauczania naszego szkoły i środowiska skupionego wokół studentów.

3. Zapewnienie środowiska, które sprzyja pogłębianemu zrozumieniu kultury amerykańskiej i zapewnia, że ​​nasi uczniowie będą mogli skutecznie poruszać się po ich codziennym życiu w USA.

Studia z nami

W Linki Instytut Języka Angielskiego Jesteśmy dumni z kontaktów wspieranych z uczniami wewnątrz i na zewnątrz klasy. Tutaj na Links, uczniowie naprawdę są na pierwszym miejscu, a nasz program demonstruje to.

Małe rozmiary klasy nie tylko umożliwiają każdemu studentowi maksymalizację mówienia w klasie, ale również umożliwiają indywidualne spędzenie czasu w klasie z nauczycielem. Lekcje i działania są ukierunkowane na umacnianie naszych uczniów w strukturze i wiedzy niezbędnej do komunikowania się pewnie w języku angielskim w codziennych sytuacjach i sytuacjach.

Nasz cel Jest pomoc naszym uczniom w rozwijaniu niezbędnej biegłości, której potrzebują, aby móc komunikować się z każdym rodzimym lub niemłodym mówcą po angielsku, z którym mogą się spotkać.

Dążymy do zaoferowania programu nauczania, który odnosi się do rzeczywistych zastosowań języka obcego, a nie tylko lekcji ogólnych z książki.

Naszym celem jest, aby uczniowie mogli wziąć to, czego nauczyli się w klasie w dowolnym dniu i są wyposażeni w to, jak tylko wyjdą z sali.

  • Doświadczeni nauczyciele
  • Klasy dynamiczne
  • Przyjazne środowisko
  • Nowoczesne techniki i materiały
  • Uczymy naukę przyjemności

¿Czy chcesz zacząć naukę w języku angielskim?

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć wieczorami i wieczorami, jak również zajęcia weekendowe, które mogą zmieścić się nawet w najbardziej harmonijnym harmonogramie. Dzięki doświadczonym nauczycielom i małym klasom z pewnością pomożemy uczniom osiągnąć cele, poprawiając gramatykę i redukcję akcentów, przygotowujemy się do egzaminów.

Powitanie studentów od 2005 roku

Szkoła rozpoczęła się w 2005 roku Snezana Opacic Pod inną nazwą firmy. Wtedy zaczęliśmy od kilku studentów. Dzięki doskonałym nauczycielom i programowi jakości udało się nam poszerzyć się w jedną z najbardziej szanowanych instytucji ESL w tej dziedzinie.

W 2013 roku staliśmy się LINKI Instytut Języka Angielskiego A reputacja naszej szkoły wzrosła z powodu wielu sukcesów. Nasi studenci pochodzą od klasy robotniczej i dla środowisk akademickich.

Siła naszej instytucji leży w jej Zdolność przystosowania się do potrzeb różnych studentów z całego świata.

Orzecznictwo

LINKI Instytut Języka Angielskiego posiada akredytację Komisja ds. Akredytacji Programu Języka Angielskiego (CEA) na okres od grudnia 2013 r. Do grudnia 2018 r. I zgadza się przestrzegać standardów CEA dla programów i instytucji języka angielskiego.

LINKI Instytut Języka Angielskiego jest również Upoważnione przez Departament Imigracji USA Rejestrować zagranicznych studentów niemających imigrantów.

Opinie uczniów

Kocham tę szkołę! Nauczyciele i materiały są świetne. Dużo poprawiłem angielski. Codziennie cieszyłem się, że spędziłem w szkole. Polecam Linki z całego serca!

Sonia Cavka - Bośnia i Hercegowina

Linki English school to świetna szkoła w Newark. Miałem wspaniałe doświadczenie tam. Miły nauczyciel, uczniowie z wielu krajów na całym świecie. Wiele się nauczyłam!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Faso

Witam, nazywam się Aidana. Jestem z Kazachstanu. Z przyjemnością chętnie tu studiujemy w Links, nauczyciele są bardzo pomocni i świetnie rozwiązują wątpliwości. Uwielbiam studiować w Links.

Aidana Nurkhan - Kazachstan

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Links English Language Institute

Poziom zaawansowany wykorzystuje kreatywne interakcje, które dodatkowo zwiększają i poprawiają umiejętności gramatyki, rozumienia, słownictwa i idiomatycznych wyrażeń. Bę ... [+]

Angielski dla celów akademickich 1A - 1B (zaawansowany)

Poziom zaawansowany wykorzystuje kreatywne interakcje, które dodatkowo zwiększają i poprawiają umiejętności gramatyki, rozumienia, słownictwa i idiomatycznych wyrażeń. Rozwiniesz się Zaawansowane umiejętności czytania, pisania i rozumienia Potrzebne do osiągnięcia zaawansowanych programów akademickich, kolegiów i uniwersytetów. Tematy gramatyczne obejmują obecne, przeszłe i przyszłe niesprawiedliwe uwarunkowania, obecne i przeszłe doskonałe momenty, bezpośrednia i pośrednia mowa i inne.

Nie będzie ci trudności Zrozumienie wszelkiego rodzaju mówionego języka, Nawet jeśli są dostarczane z dużą prędkością przez native speakerów.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Links English Language Institute

Ten program jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli poziom angielski jest średnio zaawansowany lub zaawansowany; Chcesz kontynuować studia na uniwersytecie lub college w Stan ... [+]

Angielski dla celów akademickich 2A - 2B (zaawansowany)

Ten program jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli: Twój poziom znajomości języka angielskiego jest średnio zaawansowany lub zaawansowany. Chcesz kontynuować studia na uniwersytecie lub uczelni w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Czego można oczekiwać od swoich zajęć:

Mówienie: Mogę wyrazić się płynnie i spontanicznie bez wyraźnego poszukiwania wyrażeń. Mogę używać języka elastycznie i skutecznie w celach społecznych i zawodowych. Potrafię sformułować pomysły i opinie precyzyjnie i związać mój wkład z umiejętnościami innych mówców. Mogę przedstawić jasne, szczegółowe opisy złożonych tematów integrujących podpunkty, opracowywać poszczególne punkty i zaokrąglić je odpowiednim wnioskiem.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Links English Language Institute

Na tym poziomie będziesz mógł używać podstawowych wyrażeń, które możesz zastosować do swojego codziennego życia. Będziesz także w stanie opisać, gdzie ty i ludzie, któryc ... [+]

Kurs języka angielskiego: początkujący i początkujący

Na tym poziomie będziesz mógł używać Podstawowe wyrażenia Które można zastosować do swojego codziennego życia. Będziesz także w stanie opisać, gdzie ty i ludzie, których znasz na żywo, masz proste rozmowy, zadaj i odpowiadaj na pytania dotyczące znanych tematów.

Podobnie będzie można Zrozumieć i używać słownictwa o najwyższej częstotliwości Osobiste znaczenie, podstawowe informacje osobiste i rodzinne, zakupy, lokalny obszar, zatrudnienie.

Czego można oczekiwać od swoich zajęć?

Mówienie: Mogę interakcję w prosty sposób, pod warunkiem, że inna osoba jest gotowa powtarzać lub powtórzyć wyrażenie w tempie wolniejszym od mowy i pomóż mi sformułować to, co próbuję powiedzieć. Mogę zadawać i odpowiadać na proste pytania w obszarach o natychmiastowej potrzebie lub na bardzo znanych tematach. Mogę używać prostych fraz i zdań, aby opisać, gdzie mieszkam i ludzie, których znam.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Links English Language Institute

Ten kurs umożliwi Ci interakcję z płynnością i spontanicznością ułatwiającą regularne kontakty z native speakerami i aktywnie uczestniczyć w znajomych kontekstach wyrażaj ... [+]

Kurs języka angielskiego: średniozaawansowany i średniozaawansowany

Ten kurs pozwoli Ci Współdziałają z poziomem płynności i spontaniczności Ułatwiające regularne kontakty z native speakerami i aktywnie uczestniczyć w znajomych kontekstach, wyrażając swój punkt widzenia.

Będziesz mógł pisać Kompozycje lub raporty oraz uzasadniają lub przeciwstawiają szczególny punkt widzenia. Będziesz mógł napisać list podkreślający osobiste znaczenie niektórych wydarzeń i przeszłych doświadczeń.

Będziesz miał potrzebne umiejętności Zrozumieć długą mowę Nawet jeśli nie jest jasno ustrukturyzowana lub wyraźnie sygnalizowana. Możesz zrozumieć i śledzić programy telewizyjne z łatwością, długie i złożone teksty literackie, specjalistyczne artykuły i dłuższe instrukcje techniczne, nawet jeśli nie odnoszą się do zainteresowań.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku