Links English Language Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Linki Instytut Języka Angielskiego Jest wiodącą instytucją edukacyjną w Ironbound - New Jersey.

Nasza misja i cele

Naszym zadaniem jest dostarczanie osobom dorosłym mówiącym po angielsku w sposób dramatyczny Ulepszone umiejętności językowe Poprzez zapewnienie zintegrowanego i opartego na strukturze programu nauczania oraz poprzez zapewnienie niewielkiego wskaźnika uczniów i nauczycieli. Nasi uczniowie są uprawnieni z niezbędnych umiejętności językowych do realizacji swoich celów akademickich i / lub w celu zapewnienia lepszych możliwości zatrudnienia i / lub osobistych możliwości wzbogacania. Skuteczna metodologia nauczania i wysoko wykwalifikowani instruktorzy wspierają naszą misję.

Uważamy, że następujące cele będą prowadziły do ​​naszych decyzji i wspierały naszą misję.

1. Podtrzymanie naszego zaangażowania, aby mieć zróżnicowany organ studencki, zapewniając równocześnie spełnienie potrzeb akademickich i natychmiastowych (pragmatycznych) naszych uczniów.

2. Aby przyciągnąć i utrzymać doświadczonych wykładowców i administratorów w celu stworzenia sieci wspierającej, która zachęca do ciągłego udoskonalania programu nauczania naszego szkoły i środowiska skupionego wokół studentów.

3. Zapewnienie środowiska, które sprzyja pogłębianemu zrozumieniu kultury amerykańskiej i zapewnia, że ​​nasi uczniowie będą mogli skutecznie poruszać się po ich codziennym życiu w USA.

Studia z nami

W Linki Instytut Języka Angielskiego Jesteśmy dumni z kontaktów wspieranych z uczniami wewnątrz i na zewnątrz klasy. Tutaj na Links, uczniowie naprawdę są na pierwszym miejscu, a nasz program demonstruje to.

Małe rozmiary klasy nie tylko umożliwiają każdemu studentowi maksymalizację mówienia w klasie, ale również umożliwiają indywidualne spędzenie czasu w klasie z nauczycielem. Lekcje i działania są ukierunkowane na umacnianie naszych uczniów w strukturze i wiedzy niezbędnej do komunikowania się pewnie w języku angielskim w codziennych sytuacjach i sytuacjach.

Nasz cel Jest pomoc naszym uczniom w rozwijaniu niezbędnej biegłości, której potrzebują, aby móc komunikować się z każdym rodzimym lub niemłodym mówcą po angielsku, z którym mogą się spotkać.

Dążymy do zaoferowania programu nauczania, który odnosi się do rzeczywistych zastosowań języka obcego, a nie tylko lekcji ogólnych z książki.

Naszym celem jest, aby uczniowie mogli wziąć to, czego nauczyli się w klasie w dowolnym dniu i są wyposażeni w to, jak tylko wyjdą z sali.

  • Doświadczeni nauczyciele
  • Klasy dynamiczne
  • Przyjazne środowisko
  • Nowoczesne techniki i materiały
  • Uczymy naukę przyjemności

¿Czy chcesz zacząć naukę w języku angielskim?

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć wieczorami i wieczorami, jak również zajęcia weekendowe, które mogą zmieścić się nawet w najbardziej harmonijnym harmonogramie. Dzięki doświadczonym nauczycielom i małym klasom z pewnością pomożemy uczniom osiągnąć cele, poprawiając gramatykę i redukcję akcentów, przygotowujemy się do egzaminów.

Powitanie studentów od 2005 roku

Szkoła rozpoczęła się w 2005 roku Snezana Opacic Pod inną nazwą firmy. Wtedy zaczęliśmy od kilku studentów. Dzięki doskonałym nauczycielom i programowi jakości udało się nam poszerzyć się w jedną z najbardziej szanowanych instytucji ESL w tej dziedzinie.

W 2013 roku staliśmy się LINKI Instytut Języka Angielskiego A reputacja naszej szkoły wzrosła z powodu wielu sukcesów. Nasi studenci pochodzą od klasy robotniczej i dla środowisk akademickich.

Siła naszej instytucji leży w jej Zdolność przystosowania się do potrzeb różnych studentów z całego świata.

Orzecznictwo

LINKI Instytut Języka Angielskiego posiada akredytację Komisja ds. Akredytacji Programu Języka Angielskiego (CEA) na okres od grudnia 2013 r. Do grudnia 2018 r. I zgadza się przestrzegać standardów CEA dla programów i instytucji języka angielskiego.

LINKI Instytut Języka Angielskiego jest również Upoważnione przez Departament Imigracji USA Rejestrować zagranicznych studentów niemających imigrantów.

Opinie uczniów

Kocham tę szkołę! Nauczyciele i materiały są świetne. Dużo poprawiłem angielski. Codziennie cieszyłem się, że spędziłem w szkole. Polecam Linki z całego serca!

Sonia Cavka - Bośnia i Hercegowina

Linki English school to świetna szkoła w Newark. Miałem wspaniałe doświadczenie tam. Miły nauczyciel, uczniowie z wielu krajów na całym świecie. Wiele się nauczyłam!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Faso

Witam, nazywam się Aidana. Jestem z Kazachstanu. Z przyjemnością chętnie tu studiujemy w Links, nauczyciele są bardzo pomocni i świetnie rozwiązują wątpliwości. Uwielbiam studiować w Links.

Aidana Nurkhan - Kazachstan

Lokalizacje

Newark

Links English Language Institute

Address
43 Ferry St.
NJ. 07105 Newark, New Jersey, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 973-465-4121