Legacy Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Legacy to luksusowa szkoła biznesowa z siedzibą w Nowym Jorku, oferująca programy certyfikacyjne w ekskluzywnym, pierwszorzędnym środowisku. Wybitni profesorowie wraz z luksusowymi usługami i najnowocześniejszy kampus w jednym z najpotężniejszych budynków na świecie to tylko niewielka część tego, czego uczniowie oczekują. Uczniowie Legacy Business School zyskują wsparcie w kontaktach z uznanymi osobami i potencjalnymi pracodawcami. Po zakończeniu programu uczniowie otrzymają certyfikat od Legacy Business School . Klasy są światowej klasy i zapewniają intymne ustawienia, oferując optymalną indywidualną uwagę dla każdego ucznia.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Elitaryzm

Starsi studenci studiują w luksusowym, światowej klasy środowisku. Legacy wierzy w limit 10 uczniów w klasie, aby zapewnić każdemu uczniowi indywidualny coaching od profesorów i osobiste doświadczenie, aby zrobić kolejny krok do sukcesu!

Biegłość

W Legacy Business School nasi uczniowie podnoszą swoje umiejętności, znajdują drogę do osobistego sukcesu i otrzymują ważne informacje na temat wglądu i kontakty w branży / dziedzinie, w której są zainteresowani.

Prestiż

Legacy Business School mieści się w Trump Tower przy Piątej Alei w Nowym Jorku, jednym z najpotężniejszych budynków na świecie. Nasi studenci doświadczają i uczą się codziennie więcej o największych markach na świecie.

Zadowolenie

Uczniowie Legacy Business School doświadczają nowej koncepcji edukacji. Wyjątkowe kursy i wycieczki połączone z ekskluzywnymi usługami pomagają naszym uczniom po prostu uczyć się i doświadczać więcej!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Nasza pozycja

"Łączymy połączenie innowacji i życia pełnego celów, inspirujących nadchodzące pokolenie globalnych przedsiębiorców".

U podstaw naszej szkoły leży przekonanie, że czyjaś spuścizna jest darem. Zachęcamy studentów do zostawiania śladów ich własnej twórczości, obdarowywania świata swoją wiedzą i wartościami. Łączymy połączenie innowacji i życia wypełnionego celem, inspirującym nadchodzące pokolenie globalnych przedsiębiorców. Tworzenie znaczącej i trwałej spuścizny jest kluczem do rozwoju jednostki. Poprzez silne przywództwo i ciągłe odkrywanie własnego ja uważamy, że każdy uczeń jest o krok bliżej, by zainspirować przyszłe pokolenia, jednocześnie osiągając własne aspiracje.

Projekt LEGACY zachęca uczniów do pełnego korzystania z życia, proponowania odważnych pomysłów i pozycjonowania ich z odwagą.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Trump Tower
725 Fifth Avenue, 19th Floor
New York, NY 10022

10022 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone