Legacy Aviation

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Legacy Aviation jest spółką lotniczą oferującą pełny zakres usług z siedzibą w Northeast Philadelphia Airport (PNE). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich potrzeb prywatnych i biznesowych lotnictwa. Legacy Aviation zapewnia szkolenie lotnicze w ramach obu zestawów przepisów szkoleniowych FAA, FAR część 141 i FAR część 61 i jesteśmy jedyną szkołą w mieście Filadelfia z oceną FAA Part 141.

Bez względu na to, jakie masz cele, Legacy Aviation dysponuje wiedzą i sprzętem, aby tam dotrzeć.

Znajdujemy się na wspaniałym lotnisku, które ma pas startowy o długości 7000 stóp (tyle samo co lotnisko LaGuardia), pas startowy o długości 5 000 stóp i wieżę kontrolną.

  • Oferujemy doświadczony zespół profesjonalnych pilotów instruktorskich. Nasz główny instruktor pilotażowy ma rozległe, ponad 39 letnie doświadczenie w szkoleniach pilotażowych, w tym lotnictwie ogólnym, korporacyjnym i lotniczym. Ukończył ponad 7000 pilotów, z których 800 leci dla komercyjnych linii lotniczych, wszystkie z nieskazitelnymi rekordami.
  • Nasza flota składa się z 15 samolotów jedno- i wielosilnikowych.

Ponadto znajdujemy się w ruchliwym Korytarzu Północno-Wschodnim, co zmusza nas do zapoznania się z różnymi rodzajami przestrzeni powietrznej. Co tydzień setki dysz korporacyjnych i turbośmigłowych przejeżdżają przez wzorzec ruchu. Prezentowanie uczniom normalnego codziennego komercyjnego ruchu statków powietrznych jest wspaniałym doświadczeniem. Od samego początku nasi studenci są przygotowywani do profesjonalnej pracy z kontrolą ruchu lotniczego podczas pre-taxi, taxi, startu, wznoszenia, rejsu, podejścia, podejścia, lądowania i nieudanych faz podejścia do lotu. Podczas każdego lotu nasi uczniowie opracowują wzorce nawyku na doskonałe umiejętności komunikacyjne. Nauczono ich, aby współpracowali z kontrolą naziemną, kontrolą wież, kontrolą zbliżania, kontrolą odlotów, dostawą do odprawy celnej oraz aby zabezpieczyć bieżącą prognozę pogody przed ATIS przed każdym startem i każdym lądowaniem.

Jest to bardzo cenne doświadczenie i niezbędne dla każdego profesjonalnego pilota.

Portret potomstwa pilotuje w mundurze pozuje z szczęśliwym toothy uśmiechem z lotniczym rzemiosłem na tle. Podświetlane zdjęcie słoneczne

Wygoda

Najlepsze lotnisko ze względu na dogodną lokalizację, udogodnienia, podejście do instrumentów i brak ruchu lotniczego, na który trzeba czekać.

Reputacja

Stworzyliśmy doskonałą reputację, zapewniając najwyższą jakość samolotów i obsługę klienta.

Wyjątkowa usługa

Legacy Aviation oferuje pełen zakres usług wspierających Twój statek powietrzny według najwyższych standardów w branży.

Dania główne

  1. Prywatny kurs pilotażowy
  2. Kurs klasyfikacji instrumentów
  3. Handlowy kurs pilotażowy
  4. Kurs klasyfikacji wielosilnikowej
  5. Certyfikowany kurs instruktora lotów
  6. Kurs pilotażowy transportu lotniczego

Studenci zagraniczni:

http://flylegacyaviation.com/flight-school/international-students/

Panoramiczny obrazek Filadelfia linia horyzontu i Schuylkill rzeka, PA, usa.

Lokalizacje

Filadelfia

Address
9800 Ashton Road
19114 Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone