Przeczytaj oficjalny opis

Góry, ciemnoniebieska woda i czyste piękno - Jezioro Tahoe.

Na wysokości 6 229 metrów nad poziomem morza Lake Tahoe Community College , położone w samym sercu South Lake Tahoe, znajduje się na najwyższym wzniesieniu każdej uczelni w Północnej Kalifornii.

Otwarte w 1975 roku, około 3000 studentów przychodzi do domu w każdym kwartale. Poza salami lekcyjnymi i laboratoriami, zalesiony kampus o powierzchni 164 akrów posiada również teatr z czarną skrzynką na 192 fotelach, światowej klasy boisko do piłki nożnej, duże laboratorium artystyczne, Centrum Rozwoju Dziecka i wiele innych. W 2002 roku otwarto salę gimnastyczną o powierzchni 26 000 stóp kwadratowych z pracownią tańca i centrum fitness, a także Centrum Studenckie, które obejmuje kawiarnię i komercyjną kuchnię dla sztuki kulinarnej. W 2006 roku uczelnia otworzył nowe 27 000 funtów. biblioteka kwadratowa i przyległa galeria sztuki.

Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytety Stanowe Kalifornii oraz inne akredytowane uczelnie i uniwersytety przyznają pełne uznanie za równoważne i zbywalne kursy ukończone w Lake Tahoe Community College . Uczelnia jest również zatwierdzona do świadczeń dla weteranów.

Kalendarz uczelni oparty jest na systemie kwartalnym, z kwartałem 12-tygodniowym. Po trzech kwartałach odbywa się sześciotygodniowa sesja letnia. W przypadku dat i terminów sprawdź Kalendarz akademicki.

Dzięki 31 opcjom stopni Associate oraz 28 karierom i certyfikatom technicznym, studenci mogą realizować szeroki zakres zainteresowań, takich jak nasz program Lake Tahoe Basin Fire Academy i oferty w zakresie zdrowia pokrewnego, administracji biznesu, muzyki komercyjnej, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, mediów cyfrowych, i edukacja dzikiej przyrody. Stopnie transferu przygotowują studentów do przyjęcia na kampusy Uniwersytetu Kalifornijskiego.

Rekreację na świeżym powietrzu można znaleźć przez cały rok w South Lake Tahoe, mieście liczącym około 21 000 mieszkańców. Studenci są w ciągu kilku minut od trzech ośrodków narciarskich. Istnieje w sumie 14 ośrodków położonych wokół jeziora Tahoe. Lato przynosi sporty wodne, wędkarstwo, wędrówki, camping i rozbudowaną sieć szlaków rowerowych. Słońce świeci średnio 75 procent lub 274 dni w roku, dając studentom wiele okazji do wyjścia i odkrywania gór Sierra Nevada.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Applied Science

Lake Tahoe Community College

Program studiów w zakresie wczesnej edukacji w Lake Tahoe Community College ma na celu dostarczenie uczniom wiedzy i instrukcji, które będą promować ich zrozumienie rozwo ... [+]

Przegląd

Program studiów w zakresie wczesnej edukacji w Lake Tahoe Community College ma na celu dostarczenie uczniom wiedzy i instrukcji, które będą promować ich zrozumienie rozwoju dziecka od urodzenia do ósmego roku życia.

Zajęcia przygotowują uczniów do zrozumienia i skutecznej interakcji z dziećmi oraz do wykonywania różnych zawodów służących dzieciom i ich rodzinom. Wielu instruktorów w tym programie zarządza obecnie własnymi szkołami, dlatego dostarcza praktycznych informacji i doświadczeń, a także uczy doskonałych podstaw teoretycznych. Wymagane jest doświadczenie w tej dziedzinie, aby zapewnić solidne i gruntowne doświadczenie edukacyjne.

[-]

Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Arts

Lake Tahoe Community College

Program Technologii Środowiskowych i Zrównoważonego Rozwoju wprowadzi studentów w podstawowe składniki biologiczne i fizyczne systemów środowiskowych, wpływ człowieka na ... [+]

Przegląd

Program Technologii Środowiskowych i Zrównoważonego Rozwoju wprowadzi studentów w podstawowe składniki biologiczne i fizyczne systemów środowiskowych, wpływ człowieka na systemy biologiczne oraz powiązane procesy i struktury chemiczne i fizyczne w naszym środowisku. Studenci poznają podstawowe umiejętności i koncepcje potrzebne do odpowiednich eksperymentów laboratoryjnych w dziedzinie technologii środowiskowych i zrównoważonego rozwoju oraz pokrewnych dziedzin nauki. Studenci zapoznają się z podstawowymi procedurami polowymi, protokołami i metodami.

Podstawowymi obszarami objętymi stopniem są nauki o środowisku, biologia, nauki fizyczne i ziemskie oraz zrównoważony rozwój. Studenci realizujący ten kierunek mają możliwość zbadania różnych dziedzin zarządzania środowiskiem i restauracji, ochrony zasobów naturalnych i zrównoważonego rozwoju. Wiele kursów kładzie nacisk na eksplorację i badanie Jeziora Tahoe i okolic, naturalnego laboratorium o wyjątkowym pięknie i bogactwie.... [-]

Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lake Tahoe Community College

Program Psychologia w Lake Tahoe Community College zapewnia studentom ogólną wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto uczniowie zyskają szersze zrozumienie ludzkich zachowań ... [+]

Przegląd

Program Psychologia w Lake Tahoe Community College zapewnia studentom ogólną wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto uczniowie zyskają szersze zrozumienie ludzkich zachowań z różnych perspektyw teoretycznych.

Wyniki nauczania w programieWykazać znajomość głównych pojęć, perspektyw teoretycznych, odkryć empirycznych i trendów historycznych.Wyjaśnij różne metody badawcze stosowane przez psychologów i pokaż, kiedy stosować te metody, ich mocne strony i ograniczenia.Zastosuj zasady psychologiczne do analizy zagadnień osobistych, społecznych i organizacyjnych.Wykazać świadomość złożoności różnorodności społeczno-kulturowej i jej wpływu na procesy psychologiczne... [-]
Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lake Tahoe Community College

Program Culinary Arts w Lake Tahoe Community College reprezentuje zarówno tradycyjne, jak i współczesne podejście do edukacji o sztuce kulinarnej. Naszym celem jest przyg ... [+]

Przegląd

Program Culinary Arts w Lake Tahoe Community College reprezentuje zarówno tradycyjne, jak i współczesne podejście do edukacji o sztuce kulinarnej. Naszym celem jest przygotowanie osób do nagradzania karier zawodowych w branży gastronomicznej, służąc jednocześnie branży gastronomicznej, zapewniając wykwalifikowaną i wykwalifikowaną siłę roboczą. Podejmujemy gruntowne podejście do sztuki kulinarnej, wyrażając naszą misję:

Misją programu Sztuka kulinarna jest służenie uczniom i społeczności basenu Lake Tahoe poprzez zapewnienie edukacji, która ma charakter zarówno praktyczny, jak i zawodowy, służąc jednocześnie jako źródło wzbogacenia się.

... [-]
Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lake Tahoe Community College

Program biznesowy w Lake Tahoe Community College zapewnia studentom wprowadzenie głównych składników organizacji biznesowej w naszym globalnym środowisku. Studenci prowad ... [+]

Przegląd

Program biznesowy w Lake Tahoe Community College zapewnia studentom wprowadzenie głównych składników organizacji biznesowej w naszym globalnym środowisku. Studenci prowadzący ten stopień będą mieli również możliwość eksploracji takich różnorodnych dziedzin, jak ekonomia, prawo gospodarcze, etyka, przedsiębiorczość, zasoby ludzkie, e-biznes, komunikacja zawodowa i technologia.

Obszary koncentracji obejmują rachunkowość, finanse, zarządzanie, marketing, posiadanie małych firm i ogólną działalność.

Poziom Business Administration AS-T w Lake Tahoe Community College jest przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają ukończyć licencjat na podobnym kierunku w kampusie CSU, ale nie w konkretnym kampusie lub major.... [-]

Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

Lake Tahoe Community College

Program Wilderness Education w Lake Tahoe Community College oferuje zajęcia akademickie na terenie Sierra Nevada. Nasze kursy rzucają wyzwanie uczniom, aby uczyć się nie ... [+]

Program Wilderness Education w Lake Tahoe Community College oferuje zajęcia akademickie na terenie Sierra Nevada. Nasze kursy rzucają wyzwanie uczniom, aby uczyć się nie tylko książek, ale także naturalnego krajobrazu. Ponieważ nauka i życie są zintegrowane z polem, nasze kursy zapewniają możliwość rozwoju intelektualnego i osobistego. Poszukujemy studentów z ciekawością świata przyrody, chęci do ciężkiej pracy oraz umiejętności podróżowania i nauki we współpracy w plenerowej scenerii.

Certyfikat lub certyfikat Wilderness Education ma na celu przygotowanie studentów do stania się teoretycznie i technicznie kompetentnymi specjalistami od dzikiej przyrody, którzy mogą wykorzystać swoje umiejętności jako liderów na świeżym powietrzu w różnych grupach i środowiskach w świecie, w którym rośnie populacja i ograniczone zasoby dzikiej przyrody. Program zapewnia zrównoważoną podstawę dla wszystkich aspektów edukacji dzikiej przyrody / rekreacji na świeżym powietrzu. Studenci zdobędą podstawowe kompetencje w zakresie aktywności na świeżym powietrzu, umiejętności pierwszej pomocy dzikiej przyrody, empirycznej teorii wychowania, dynamiki grupy, teorii i umiejętności przywódczych oraz świadomości ekologicznej. Nacisk kładzie się na integrację pracy naukowej i umiejętności technicznych. Ukończenie studiów jest odpowiednie dla studentów zorientowanych na zewnątrz i dążących do indywidualnego wzbogacenia i rozwoju.... [-]

Stany Zjednoczone South Lake Tahoe
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

LTCC International Program Video - Fall 2017

#YouAreWelcomeHere

Address
1 College Drive
96150 South Lake Tahoe, California, Stany Zjednoczone