Lake Tahoe Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Góry, ciemnoniebieska woda i czyste piękno - Jezioro Tahoe.

Na wysokości 6 229 metrów nad poziomem morza Lake Tahoe Community College , położone w samym sercu South Lake Tahoe, znajduje się na najwyższym wzniesieniu każdej uczelni w Północnej Kalifornii.

Otwarte w 1975 roku, około 3000 studentów przychodzi do domu w każdym kwartale. Poza salami lekcyjnymi i laboratoriami, zalesiony kampus o powierzchni 164 akrów posiada również teatr z czarną skrzynką na 192 fotelach, światowej klasy boisko do piłki nożnej, duże laboratorium artystyczne, Centrum Rozwoju Dziecka i wiele innych. W 2002 roku otwarto salę gimnastyczną o powierzchni 26 000 stóp kwadratowych z pracownią tańca i centrum fitness, a także Centrum Studenckie, które obejmuje kawiarnię i komercyjną kuchnię dla sztuki kulinarnej. W 2006 roku uczelnia otworzył nowe 27 000 funtów. biblioteka kwadratowa i przyległa galeria sztuki.

Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytety Stanowe Kalifornii oraz inne akredytowane uczelnie i uniwersytety przyznają pełne uznanie za równoważne i zbywalne kursy ukończone w Lake Tahoe Community College . Uczelnia jest również zatwierdzona do świadczeń dla weteranów.

Kalendarz uczelni oparty jest na systemie kwartalnym, z kwartałem 12-tygodniowym. Po trzech kwartałach odbywa się sześciotygodniowa sesja letnia. W przypadku dat i terminów sprawdź Kalendarz akademicki.

Dzięki 31 opcjom stopni Associate oraz 28 karierom i certyfikatom technicznym, studenci mogą realizować szeroki zakres zainteresowań, takich jak nasz program Lake Tahoe Basin Fire Academy i oferty w zakresie zdrowia pokrewnego, administracji biznesu, muzyki komercyjnej, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, mediów cyfrowych, i edukacja dzikiej przyrody. Stopnie transferu przygotowują studentów do przyjęcia na kampusy Uniwersytetu Kalifornijskiego.

Rekreację na świeżym powietrzu można znaleźć przez cały rok w South Lake Tahoe, mieście liczącym około 21 000 mieszkańców. Studenci są w ciągu kilku minut od trzech ośrodków narciarskich. Istnieje w sumie 14 ośrodków położonych wokół jeziora Tahoe. Lato przynosi sporty wodne, wędkarstwo, wędrówki, camping i rozbudowaną sieć szlaków rowerowych. Słońce świeci średnio 75 procent lub 274 dni w roku, dając studentom wiele okazji do wyjścia i odkrywania gór Sierra Nevada.

Lokalizacje

South Lake Tahoe

Address
1 College Drive
96150 South Lake Tahoe, Kalifornia, Stany Zjednoczone