Kalamazoo Valley Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z czterema kampusami w Kalamazoo w stanie Michigan - w Texas Township Campus, w kampusie Groves, w Arcadia Commons Campus i w Bronson Healthy Living Campus - Kalamazoo Valley Community College oferuje stowarzyszone dyplomy na 25 kierunkach. W pełni akredytowana instytucja, Kalamazoo Valley oferuje zajęcia dzienne i wieczorowe, internetowe i weekendowe. Kalamazoo Valley ściśle współpracuje z czteroletnimi instytucjami, aby zapewnić transfer kredytów studenckich dla osób zainteresowanych uzyskaniem tytułu licencjata po ukończeniu celu w Valley. Dzięki ponad 70 różnym programom transferu do wyboru - w dziedzinach takich jak inżynieria, biznes, informatyka i pielęgniarstwo - studenci mają możliwość zarobienia kredytów, które można w pełni przenieść na czteroletnią uczelnię lub uniwersytet w Dolinie Kalamazoo, na ułamek kosztów uczęszczania na czteroletnią uczelnię lub uniwersytet. 5 reasons Studenci mogą dołączyć do ponad 20 różnych klubów i organizacji lub uczestniczyć w jednej z pięciu międzyuczelnianych drużyn sportowych, w tym koszykówka mężczyzn i kobiet, siatkówka kobiet, baseball i softball.

CZYM JEST SPOŁECZNA KOLEGIUM?

Community colleges to dwuletnie szkoły oferujące przystępną edukację policealną jako Pathway do czteroletniego stopnia. Według American Association of Community Colleges, 1 167 college'ów w Stanach Zjednoczonych zapisuje ponad 12,4 miliona studentów i obsługuje prawie połowę wszystkich studentów studiów licencjackich w Stanach Zjednoczonych. Community colleges oferują odrębne środowisko nauczania i są rozpoznawane dla mniejszych klas, bardziej zindywidualizowanej uwagi i przyjaznej atmosfery.

MIESZKANIOWY

Kalamazoo Valley Community College to szkoła podmiejska, dlatego nie oferuje mieszkań na terenie kampusu. Jednak jako miejsce zamieszkania dla trzech instytucji szkolnictwa wyższego, Kalamazoo jest miastem uniwersyteckim i oferuje szereg niedrogich umeblowanych i nieumeblowanych apartamentów z udogodnieniami, takimi jak baseny, boiska do siatkówki i centra fitness. Wiele kompleksów apartamentów oferuje transfer do Kalamazoo Valley Community College lub w odległości spaceru od miejskiej linii autobusowej Metro Transit.

KALAMAZOO, MICHIGAN

Położony w południowo-zachodniej części Michigan, Kalamazoo jest około dwóch godzin od Chicago i Detroit. Z prawie 75.000 mieszkańców, Kalamazoo ma duży wpływ na miasto i funkcje małego miasteczka. Tętniące życiem i tętniące życiem centrum, w którym znajdują się wysokiej jakości restauracje, kluby nocne, minibrowary, sklepy, rozrywka na żywo oraz Kalamazoo Institute of Arts, Kalamazoo, znajduje się kilka minut od rozległych plaż i krętych ścieżek edukacyjnych. Kalamazoo doświadcza wszystkich czterech pór roku. Fall sygnalizuje jej przybycie zimną temperaturą i powolnym obrotem liści w żywych odcieniach szkarłatu, pomarańczy i złota. Zima przynosi zimne powietrze ze średnią temperaturą 26 stopni i intensywnymi opadami śniegu w południowo-zachodniej części stanu Michigan, zapewniając entuzjastom wypoczynku na świeżym powietrzu idealne warunki do uprawiania narciarstwa, jazdy na sankach i jazdy na skuterach śnieżnych. Śnieg topnieje, a Kalamazooans otrząsa się z zimy i chętnie wita wiosnę, cieplejszą pogodę, bujne krajobrazy i słoneczne dni. Wiosna toczy się w lecie, kiedy średnie letnie wysokie temperatury osiągają niskie 80, zapewniając doskonałą okazję do podziwiania pobliskiego jeziora Michigan, części najdłuższego wybrzeża słodkowodnego w kraju i jednego z ponad 11 000 śródlądowych jezior w całym stanie. Kalamazoo

Lokalizacje

Kalamazoo

Kalamazoo Valley Community College

Address
6767 West O Ave
Kalamazoo, Michigan, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 269-488-4400