K2 Unmanned Drone Training

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

K2 Unmanned Systems Drone Training zapewnia zespołowi niezbędne umiejętności, aby uzyskać certyfikat pilota zdalnego sterowania części 107 FAA. K2 Unmanned oferuje na miejscu lekcje w klasie, salę symulacyjną i programy szkoleniowe w terenie, a także internetowe programy treningowe. Nasze programy są dostosowane do unikalnej misji i środowiska operacyjnego Twojego zespołu.

Naszym celem jest sprawienie, abyś był w pełni funkcjonalnym pilotem zdalnym z certyfikatem FAA, posiadającym głęboką wiedzę i umiejętne, zdalne pilotowanie, dzięki czemu możesz latać sprawnie i bezpiecznie w ramach zasad i przepisów FAA.

Zostań pilotem certyfikowanym pilotem Drone i stań przed konkurencją

TERAZ W SKUTECZNOŚCI: FAA Część 107 Mała Reguła UAS wymaga, aby osoba obsługująca dron zleciła nam komercyjny odbiór zdalnego certyfikatu pilotażowego z małym ratingiem UAS lub bezpośrednie nadzorowanie przez osobę posiadającą taki certyfikat.

K2 Unmanned jest jedyną szkołą UAV na świecie, która trenuje w morskich oceanach w prawdziwym świecie. Szkolimy studentów i specjalistów zarówno w zakresie operacji pod powierzchnią jak i operacji lotniczych. Nasze ziemnowodne UAV przeprowadzają testy wytrzymałości na wodę i ćwiczenia z NOAA usankcjonowane zespoły ratownicze CA Whale w Monterrey Bay i Santa Barbara.

Znakomita okazja

Biuro korporacyjne K2 Unmanned znajduje się w Huntington Beach w Kalifornii. Słoneczna pogoda daje nam dużo czasu na testy w locie UAS i poddaje nasze pojazdy rygorystycznym próbom terenowym, aby zapewnić niezawodność i trwałość. Mamy również w pełni szkolenie online.

Nasze szkolenia dronowe są oferowane na miejscu w klasie lub mogą być wypełnione online 24/7 dla Twojej wygody. Nasze programy szkoleniowe Drone w Huntington Beach oferują zaawansowane ustawienia w klasie, wraz z zamontowanym na ścianie dużym ekranem do prezentacji multimedialnych.

Nasz Flight-Simulator Room z trzema ustawionymi stacjami przetestuje twoje umiejętności lotu. Organizujemy konkursy klas grupowych z nagrodami dla najlepszych pilotów. Program szkoleniowy bezzałogowych UAV K2 jest niezwykle edukacyjny, angażujący i rzuci wyzwanie nawet doświadczonym operatorom dronów dzięki naszym misjom symulacyjnym i scenariuszom lotów na żywo na polu lotniczym. Oferujemy szkolenie operatorów UAV na wszystkich poziomach zaawansowania, od czystego początkującego po osoby gotowe do rozpoczęcia kariery w tym rozwijającym się przemyśle.

Przelecieliśmy nasze jednostki na wysokości ponad 8000 stóp w High Sierra, ekstremalnym cieple pustyni Barstow, i przeprowadziliśmy operacje morskie z głębokiego Oceanu Spokojnego z całkowicie wodoodporną jednostką. Jesteśmy przygotowani do tego, aby nasze programy szkoleniowe były w drodze i możemy dostosowywać programy do konkretnej branży, uczyć umiejętności i techniki niezbędne do wykorzystania dronów do ich maksymalnego potencjału. Prowadziliśmy kursy, wykłady i loty z UAV na całym świecie.

Nie daj się zostawić, zadzwoń już dziś, aby umówić się na trening dla swojego zespołu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy » Widzieć Online Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

2-dniowy egzamin przygotowujący do egzaminu FAA Część 107 - Dron

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 dni September 2019 Stany Zjednoczone Huntington Beach

Kurs odbywa się w naszej lokalizacji Huntington Beach. Dzięki szkoleniom na miejscu uczniowie mogą uczyć się więcej i lepiej zrozumieć poprzez rozmowy z instruktorami, a także mogą odbyć praktyczne szkolenie pilotów symulatorów nadzorowane przez instruktorów. [+]

Kurs odbywa się w naszej lokalizacji Huntington Beach. Dzięki szkoleniom na miejscu uczniowie mogą uczyć się więcej i lepiej zrozumieć poprzez rozmowy z instruktorami, a także mogą odbyć praktyczne szkolenie pilotów symulatorów nadzorowane przez instruktorów.

Prowadzimy naszą wewnętrzną 2-dniową przygotowawczą aplikację przygotowującą do egzaminów , dostosowaną do aktualnych wiadomości z egzaminu FAA Part 107. Jako bezpłatny bonus, ten kurs obejmuje również 2 godziny dziennie treningu symulatora z jednym z naszych autokarów. W klasie, nasi wykwalifikowani instruktorzy naziemni obejmują wszystkie istotne tematy, w tym:

Prawa lotnicze i przepisyNational Airspace SystemPogoda dla operacji SUASCzynniki ludzkieTeoria aerodynamikiWaga i równowagaProcedury awaryjneKonserwacja... [-]

2-dniowy kurs zaawansowanej umiejętności lotu - Drone

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 dni September 2019 Stany Zjednoczone Huntington Beach

Kurs odbywa się w naszej lokalizacji Huntington Beach. Dzięki szkoleniom na miejscu uczniowie mogą uczyć się więcej i lepiej się z nimi orientować, prowadząc rozmowy z instruktorami i przechodząc praktyczne szkolenie w locie pod okiem instruktorów. [+]

Kurs odbywa się w naszej lokalizacji Huntington Beach . Dzięki szkoleniom na miejscu uczniowie mogą uczyć się więcej i lepiej się z nimi orientować, prowadząc rozmowy z instruktorami i przechodząc praktyczne szkolenie w locie pod okiem instruktorów.

Kładąc nacisk na więcej szkoleń w terenie, kurs ten pozwala na bezpieczne wykonywanie zaawansowanych manewrów podczas pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Twoja koordynacja wzrokowo-ruchowa i pamięć mięśni będą rozwijane zarówno podczas ćwiczeń symulacyjnych, jak i intensywnych lotów na żywo w terenie. W tym kursie skupiamy się na rozwijaniu dyscypliny lotu i zdolności reagowania na takie zdarzenia, jak ruch powietrzny, zmienne wiatry i sytuacje awaryjne.... [-]


3-dniowy kurs zanurzenia części 107 - Drone

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 dni September 2019 Stany Zjednoczone Huntington Beach

Kurs odbywa się w naszej lokalizacji Huntington Beach. Dzięki szkoleniom na miejscu uczniowie mogą dowiedzieć się więcej i lepiej się z nimi orientować, prowadząc dyskusje z instruktorami, a także mogą zostać przeszkoleni przez instruktorów praktycznym szkoleniem w locie. [+]

Kurs odbywa się w naszej lokalizacji Huntington Beach. Dzięki szkoleniom na miejscu uczniowie mogą dowiedzieć się więcej i lepiej się z nimi orientować, prowadząc dyskusje z instruktorami, a także mogą zostać przeszkoleni przez instruktorów praktycznym szkoleniem w locie.

Kurs ten rozszerza 3-dniową egzaminu przygotowującego do egzaminu FAA Część 107, w celu kompleksowego omówienia operacji komercyjnych. Kurs immersyjny obejmuje wykłady i filmy z Classroom, szkolenie w sali symulacyjnej i szkolenie w terenie. Obsługujemy w sumie 12 przedmiotów:

Przegląd branżyOperacje komercyjneProtokoły komunikacyjneZarządzanie ryzykiemPrawa lotnicze i przepisyNational Airspace SystemPogoda dla operacji SUASCzynniki ludzkieTeoria aerodynamikiWaga i równowagaProcedury awaryjneKonserwacja... [-]

Drone Pilot Boot Camp

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 godziny September 2019 Stany Zjednoczone Huntington Beach

5-godzinny kurs zderzeniowy, dzięki któremu możesz zostać certyfikowanym pilotem komercyjnym. Klinika butów K2 wskazuje ci kierunek zasobów, aby zdać test wiedzy z części 107 FAA. [+]

5-godzinny kurs zderzeniowy , dzięki któremu możesz zostać certyfikowanym pilotem komercyjnym. Klinika butów K2 wskazuje ci kierunek zasobów, aby zdać test wiedzy z części 107 FAA.

Nauczymy Cię także strategii testowania, które inni nowicjusze wykorzystali do zdania egzaminu i zostali certyfikowanymi pilotami, którzy zarabiają teraz na komercyjnych operacjach dronowych. Poza przygotowaniem Cię do testu, nasz boot camp nauczy Cię, jak założyć firmę dronową i zacząć zarabiać samodzielnie! Aktualne stawki dla pilotów drone wahają się od 250 do 500 USD za godzinę.

[-]

Filmy

K2 Unmanned Systems