International Programs at Tufts University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O kępkach

Tufts jest liderem amerykańskiego szkolnictwa wyższego, wyróżniającym się sukcesem jako średniej wielkości uniwersytet, który wyróżnia się badaniami i zapewnia studentom osobiste doświadczenia. Nasze unikalne połączenie badań i sztuk wyzwolonych przyciąga studentów, wykładowców i pracowników, którzy rozwijają się w naszym środowisku ciekawości, kreatywności i zaangażowania.

Misja

Tufts to studencka uczelnia badawcza zajmująca się tworzeniem i zastosowaniem wiedzy. Dążymy do zapewnienia transformacyjnych doświadczeń dla studentów i wykładowców w środowisku sprzyjającym integracji i współpracy, w którym twórczy naukowcy generują odważne pomysły, wprowadzają innowacje w obliczu złożonych wyzwań i wyróżniają się jako aktywni obywatele świata.

Wizja

Być innowacyjnym uniwersytetem kreatywnych uczonych w szerokim zakresie szkół, które mają głęboki wpływ na siebie nawzajem i na świat.

O programach międzynarodowych i partnerstwach

Oferujemy najbardziej innowacyjne, dynamiczne programy dostępne obecnie. Uważamy, że najlepszym sposobem na naukę języka lub kultury jest życie w nim. Oprócz bogatego harmonogramu wycieczek, które wprowadzają studentów do Bostonu, silnego programu życia mieszkalnego i szerokich możliwości wymiany kulturalnej, Tufts oferuje niezrównany wydział.

Wydział

Wszyscy członkowie naszego wydziału to profesjonalni instruktorzy języka angielskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Nasze zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez oddanych instruktorów, którzy wykorzystują swoją wyobraźnię i doświadczenie, aby zmaksymalizować potencjał uczenia się każdego ucznia. Programy języka angielskiego Tufts są innowacyjne, ponieważ łączą materiał w klasie z prawdziwym doświadczeniem.

Poza programem szkolnym

Czas na zajęciach jest uzupełniony szeregiem działań w świecie rzeczywistym, które pomagają ci żyć językiem podczas nauki. Będziesz mówić i używać języka każdego dnia, co jest naturalnym sposobem na poprawę twoich umiejętności i pewności siebie. Od angażujących zajęć po ekscytujące wycieczki terenowe i wieczorne dyskusje na temat amerykańskiego życia i zwyczajów - pomożemy Ci nauczyć się języka i kultury Ameryki.

Lokalizacje

Medford

Address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

02155 Medford, Massachusetts, Stany Zjednoczone