Przeczytaj oficjalny opis

Tufts jest liderem amerykańskiego szkolnictwa wyższego, wyróżniającym się sukcesem jako średniej wielkości uniwersytet, który specjalizuje się w badaniach i zapewnia studentom osobiste doświadczenie. Nasza wyjątkowa kombinacja badań i sztuk wyzwolonych przyciąga studentów, wykładowców i pracowników, którzy świetnie się rozwijają w naszym środowisku ciekawości, kreatywności i zaangażowania.

Misja

Tufts to studencka uczelnia badawcza zajmująca się tworzeniem i zastosowaniem wiedzy. Dążymy do zapewnienia transformacyjnych doświadczeń dla studentów i wykładowców w środowisku sprzyjającym integracji i współpracy, w którym twórczy naukowcy generują odważne pomysły, wprowadzają innowacje w obliczu złożonych wyzwań i wyróżniają się jako aktywni obywatele świata.

Wizja

Być innowacyjnym uniwersytetem kreatywnych uczonych w szerokim zakresie szkół, które mają głęboki wpływ na siebie nawzajem i na świat.

Międzynarodowe programy i partnerstwa

Oferujemy najbardziej innowacyjne, dynamiczne programy dostępne już dziś. Uważamy, że najlepszym sposobem na naukę języka lub kultury jest przeżycie. Oprócz bogatego harmonogramu wycieczek, które wprowadzają studentów do Bostonu, silnego programu życia mieszkalnego i szerokich możliwości wymiany kulturalnej, Tufts oferuje bezkonkurencyjny wydział. Wszyscy członkowie naszego wydziału są profesjonalnymi instruktorami języka angielskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Nasze lekcje języka angielskiego prowadzone są przez oddanych instruktorów, którzy wykorzystują swoją wyobraźnię i doświadczenie, aby zmaksymalizować potencjał każdego ucznia. Tufts English Language Programs są innowacyjne w sposobie łączenia materiałów w klasie z doświadczeniami z życia. Czas lekcji jest uzupełniony mnóstwem działań w świecie rzeczywistym, które pomagają żyć językiem w miarę jego nauki. Będziesz mówić i używać języka każdego dnia, co jest naturalnym sposobem na poprawienie twoich umiejętności i pewności siebie. Od zaangażowania klas do ekscytujących wycieczek terenowych i wieczornych dyskusji na temat amerykańskiego życia i obyczajów, pomagamy ci nauczyć się języka i kultury, jaką jest Ameryka.

Możesz przeczytać więcej o programach międzynarodowych Tufts tutaj.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

International Programs at Tufts University

Z dumą oferujemy programy oferujące rygorystyczny program akademicki i prawdziwą wymianę kulturalną. Twój czas na zajęciach zostanie uzupełniony o szereg działań w świeci ... [+]

Z dumą oferujemy programy oferujące rygorystyczny program akademicki i prawdziwą wymianę kulturalną. Twój czas na zajęciach zostanie uzupełniony o szereg działań w świecie rzeczywistym w Bostonie i Nowej Anglii, które pomogą ci żyć językiem podczas nauki. Z każdym dniem zobaczysz swoje umiejętności i pewność siebie.

Nasi wykładowcy w klasie są profesjonalnymi instruktorami języka angielskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Nasi instruktorzy są zaangażowani w maksymalizację potencjału uczenia się w klasie i poza nią.

English Today High School Program

3-tygodniowy program dla uczniów szkół średnich... [-]

Stany Zjednoczone Medford
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Programs at Tufts University

Nasz Instytut Międzynarodowych Naukowców przygotuje Cię do programów dla absolwentów szkół poprzez zapewnienie skoncentrowanego szkolenia w zakresie pisania i umiejętnośc ... [+]

Nasz Instytut Międzynarodowych Naukowców przygotuje Cię do programów dla absolwentów szkół poprzez zapewnienie skoncentrowanego szkolenia w zakresie pisania i umiejętności komunikacyjnych. Nasze zajęcia seminaryjne bardzo przypominają doświadczenie klasowe amerykańskich programów dla absolwentów. Podczas sześciotygodniowego programu zdobędziesz umiejętności i pewność niezbędną do odniesienia sukcesu podczas studiów w Wielkiej Brytanii.

Wymagania programowe

Aby ubiegać się o ten program, musisz:

Ukończone studia licencjackieZamiar prowadzenia dalszych studiów na uniwersytecie lub w szkole wyższejMinimalny wynik egzaminu TOEFL wynoszący 71 (internet), 197 (komputer) lub 530 (papier)Program nauczania... [-]
Stany Zjednoczone Medford
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Programs at Tufts University

Nasz międzynarodowy program STEM Scholars przygotuje Cię do programów inżynierskich dla absolwentów, zapewniając ukierunkowane szkolenia w zakresie mówienia akademickiego ... [+]

Nasz międzynarodowy program STEM Scholars przygotuje Cię do programów inżynierskich dla absolwentów, zapewniając ukierunkowane szkolenia w zakresie mówienia akademickiego i pisania badań. Podczas sześciotygodniowego programu będziesz budował umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć się w szkole wyższej i miejscu pracy. Będziesz także zarabiać godziny kredytowe w specjalnym kursie prowadzonym przez wykładowcę z Tufts School of Engineering.

Wymagania programowe

Aby ubiegać się o ten program, musisz:

Ukończone studia licencjackieZamiar prowadzenia studiów związanych z STEM na uniwersytecie lub w szkole wyższejMinimalny wynik egzaminu TOEFL wynoszący 71 (internet), 197 (komputer) lub 530 (papier)... [-]
Stany Zjednoczone Medford
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

Medford, Massachusetts, 02155 US
Social Media