International Language Institute (ILI)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

International Language Institute (ILI) Został założony w 1970 roku, kiedy to rozpoczęła swoją działalność w czterech Angielski jako drugi język (ESL) nauczycieli i około 15 uczniów. W ciągu ostatnich 45 lat, nasza firma postrzegana stały wzrost i rozwinął silną reputację na całym świecie i lokalnie jakości kształcenia językowego i przygotowania akademickiego przy najwyższej wartości. Dzisiaj mamy setki nowych studentów co roku i dwóch następujących miejscach:

Międzynarodowy Language Institute w Waszyngtonie Międzynarodowy Instytut Język Gaithersburg, MD

International Language Institute dostarczyła jakości szkolenia językowe dla tysięcy studentów z całego świata. Wszystkie nasze programy są akredytowane przez ACCET, akredytacji Rady Kształcenia i Szkolenia. ILI jest licencjonowana przez DC Educational uzyskaniu pozwolenia Komisji i jest członkiem AAIEP (American Association of Intensive English Programs), TESOL (nauczyciele języka angielskiego do osób mówiących innymi językami), WATESOL (Waszyngton Area Nauczyciele angielskiego na obcokrajowców) NAFSA (Association of International Educators) i ACTFL (Amerykańska Rada na nauczanie języków obcych).

Nasza misja

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości nauczania języków obcych i przygotowanie akademickie, przy najwyższej wartości, w celu zaspokojenia indywidualnych celów tych, którzy zdecydowali się studiować w celach akademickich, zawodowych lub osobistych.

Lokalizacje

Waszyngton

Address
1717 Rhode Island Ave NW
Suite 100
Washington, DC 20036
Phone: +1-202-362-2505
Email: ili@ilidc.com

Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Gaithersburg

Address
26 North Summit Ave
Gaithersburg, MD 20877
Phone: +1-301-527-0600
Email: ili@ilimd.com

Gaithersburg, Maryland, Stany Zjednoczone