International House San Diego

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O szkole

IH San Diego jest dogodnie usytuowany zaledwie kilka minut od transportu publicznego w dziedzinie mody doliny San Diego, bezpiecznego, przyjaznego sąsiedztwa, która oferuje studentom liczne wyżywienie, zakupy i rekreacyjnych.

piękne plaże San Diego, całoroczny ciepły klimat i żywe sztuki sceny czynią go jednym z najlepszych amerykańskich miast dla turystów i doskonałe środowisko dla zagranicznych studentów.

Pomieszczenia i wyposażenie

Kampus IH San Diego jest średniej wielkości nowoczesny obiekt z dużych jasnych klasach pierwszych i udogodnienia dla studentów kurs. Małe rozmiary klasy i różnorodna mieszanka narodowości oferuje studentom kameralną atmosferę uczenia się kilka większych instytucji może się równać.

Kursy języka angielskiego

IH San Diego oferuje kursy General English Intensywny program angielskiego i bardzo popularne latem i programów Junior zimowe dzieci w wieku od 13 -17. Wszystkie kursy języka angielskiego prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów poświęconych uczniów efektów akademickich.

Intensive English Program (IEP):

IEP jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą kontynuować naukę w amerykańskich uniwersytetów i college'ów. Jest to także doskonały wybór dla osób, które będą zdawać egzaminy takie jak IELTS, Cambridge lub TOEFL.

General English Program:

Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe i dla tych, którzy chcą przygotować się do zajęć IEP.

Junior Programy:

Unikalne, edukacyjne i zabawne programy przeznaczone dla młodzieży i prowadzone przez doświadczonych pedagogów z dziećmi i młodych dorosłych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Junior English Program

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Od 1998 roku International House Vancouver, Whistler, a ostatnio IH San Diego, zaoferowali unikalne, edukacyjne i zabawy programy dla młodzieży. Zapewniamy jakość naszych zajęć z nauczycielami, którzy posiadają kwalifikacje zarówno do nauczania języka i pracujących z dziećmi i młodzieżą. Działamy osiem różnych programów dla młodzieży przez cały rok, co pozwala nam zapewnić najlepsze możliwości do większości każdą potrzebę. 
 [+]

Od 1998 roku International House Vancouver, Whistler, a ostatnio IH San Diego, zaoferowali unikalne, edukacyjne i zabawy programy dla młodzieży. Zapewniamy jakość naszych zajęć z nauczycielami, którzy posiadają kwalifikacje zarówno do nauczania języka i pracujących z dziećmi i młodzieżą. Działamy osiem różnych programów dla młodzieży przez cały rok, co pozwala nam zapewnić najlepsze możliwości do większości każdą potrzebę. 


Programy San Diego

IH San Diego Winter Junior Program IH San Diego Homestay Junior Program (IHSD) IH San Diego Domy Junior Program (SDSU)

Vancouver Programy

IH Vancouver Winter Junior Program IH Vancouver dzieci Adventure Program (SJHS) IH Vancouver Homestay Junior Program (SJHS) IH Vancouver Domy Junior Program (UBC) ... [-]

Kurs General English

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Dzięki zastosowaniu komunikatywny, podejścia studenta i IH San Diego oferuje swoim studentom stymulującym środowisku nauczania. zajęcia General English ukierunkowane na integrację umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania, gramatyki i wymowy elementów leksykalnych. Całkowity nacisk położono na budowanie zaufania i poprawy płynności. [+]

Dzięki zastosowaniu komunikatywny, podejścia studenta i IH San Diego oferuje swoim studentom stymulującym środowisku nauczania. zajęcia General English ukierunkowane na integrację umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania, gramatyki i wymowy elementów leksykalnych. Całkowity nacisk położono na budowanie zaufania i poprawy płynności.

Maksymalna liczba studentów w grupie: 15 Oferowane przez cały rok Minimalny wiek w przypadku programów dla dorosłych: 16

• Semi-Intensive 15 lekcji / godzin zegarowych tygodniowo

Semi-Intensive Program umożliwia studentom podjęcie klas podstawowych w godzinach porannych. Okresy B, C i D • Intensywne godziny 20 lekcji / zegarowe tygodniowo Intensywny Program jest najbardziej popularny program w IH San Diego, ponieważ umożliwia uczniom udział w zajęciach zarówno rdzeń i umiejętności komunikacyjnych w godzinach porannych. Okresy A, B, C i D • Intensive Plus 30 lekcji / godzin zegarowych tygodniowo... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
123 Camino de la Reina, Suite 200 West
San Diego, California, 92108 US
Media społecznościowe