International Education Center At Diablo Valley College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego IEC @ DVC?

Międzynarodowe Centrum Edukacji W Diablo Valley College przygotowuje do Diablo Valley College

Centrum Edukacji Międzynarodowej w DVC to sprawdzony program, z wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych nauczycieli, którzy zapewniają to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, w tym:

Intensywne kursy angielskiego i przygotowanie akademickie, z 8-tygodniowych sesji nie ma wymogu, aby zapisać TOEFL w DVC dla tych, którzy zakończyć program Zaawansowane B English nie ma wymogu, aby zapisać TOEFL w DVC dla tych, którzy zakończyć programy Most akademicki Różnorodność planowanych działań kulturalnych i społecznych Koordynator obudowa, kto odwiedza i wywiady wszystkie rodziny u rodziny w celu zapewnienia jakości i pomaga studentom mieszkania i innych opcji mieszkaniowych zmotywowanych studentów: 95% nadal na poziomie uniwersyteckim Diablo Valley College jest instytucją numer jeden podajnik na University of California w Berkeley zarówno dla studentów krajowych i międzynarodowych.

Diablo Valley College (DVC)

Założona w 1949 roku, Diablo Valley College w Pleasant Hill, Kalifornia jest community college publicznego, który znajduje się w cieniu Mount Diablo, w pobliżu Berkeley i San Francisco. Zapewnia bezpieczne, przyjazne środowisko sprzyjające nauce. Część misji DVC jest zapewnienie wszystkim członkom społeczności dostęp do szkolnictwa wyższego i przystępnej szlaku do wyższym wykształceniem. Dostarczenie pierwszych dwóch lat stopień licencjata USA, DVC ma jeden z najbardziej udanych programów transferu uniwersytetu w Kalifornii.

Cztery doskonałe powody, aby studiować na Diablo Valley College (DVC)

  1. Doskonałe Naukowcy:

2 lata w DVC + 2 lata na uniwersytecie = stopień licencjata. Po studiach dwa lata w DVC, studenci mają wiele możliwości przeniesienia na uniwersytecie, aby ukończyć tytuł licencjata w ciągu zaledwie dwóch lat.

DVC przekazuje więcej studentów na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, niż jakiejkolwiek innej instytucji w USA. DVC ma Gwarancje transferu przyjęcia (TAG), które gwarantują studentom zagranicznym wstępu na UC Davis, UC Irvine, UC Merced, UC Santa Barbara i UC Santa Cruz. Ponadto, DVC ma umowy przelewu z wszystkich 23 California State uniwersytetów, które w San Francisco State University, San Jose State University i San Diego State University.

  1. Doskonała jakość:

    Począwszy dyplom licencjata w Twojej można zaoszczędzić DVC tysiące dolarów w porównaniu do już od czterech lat uczelni.

    Czesne w DVC na pełny etat wynosi około student zagraniczny w roku 6000 dolar akademickiego, które jest jednym z najniższych opłat za studia w USA.

  2. Doskonałe studenckie Usługi:

    Międzynarodowe Studenci Rekrutacja DVC i Usługi biurowe (ISA) zapewnia wsparcie dla studentów, aby zapewnić pobyt w DVC jest skuteczne, jak również przyjemne. ISAS personel oferuje indywidualne podejście do każdego ucznia poprzez doradztwo, przyjęć, rejestracji orientacji akademickiej oczywiście, imigracji, polityki mieszkaniowej, ubezpieczenie zdrowotne i zatrudnienia doradztwo. English language DVC w centrum, Centrum Edukacji Międzynarodowej (IEC), oferuje intensywne akademickich programów języka angielskiego, aby przygotować się do studiów uniwersyteckich. Studenci na IEC są wspierani w przekazywaniu do DVC, dzięki czemu prosty proces i czas efektywne.

  3. Doskonała lokalizacja:

DVC znajduje się w mieście Pleasant Hill w San Francisco Bay Area w Kalifornii.

Pleasant Hill, na przedmieściach San Francisco, to miasto 34.000 ludzi, z silnym poczuciem wspólnoty i odwiedzających miasto przyciąga małe urok każdego roku. Pleasant Hill cieszy się łagodnym klimatem z prawie 300 słonecznych dni w roku. Pleasant Hill jest tylko 38 minut bezpośrednim pociągiem do centrum San Francisco. San Francisco jest uważana za jedną z najpiękniejszych miast na świecie i oferuje światowej klasy muzea, restauracje i sklepy.

W weekendy, masz nie więcej niż kilka godzin od cieszenia się wielką nartach w górach Sierra Nevada, wędrówki w Parku Narodowym Yosemite, degustacja wina w słynnej Dolinie Napa lub surfowania w Oceanie Spokojnym.

Programy oferowane:

Studenci mogą wybierać spośród ponad 45 kierunków i 40 programów certyfikatów. DVC oferuje kojarzy stopnia w dziedzinie sztuki, Associate Degree w nauce, świadectwa i transferu osiągnięć programów do uczelni czteroletnich. Studenci ukończeniu certyfikaty lub stopni kojarzy kwalifikują się do fakultatywnego Kształcenia Praktycznego, świadczenie pracy na rok za studentów.

Daty rozpoczęcia:

Sierpień (semestr zimowy) lub stycznia (semestr letni).

Terminy składania wniosków:

semestr zimowy: Czerwiec semestr 1 / sprężyny: 01 listopada

Akredytacja:

DVC jest community college publicznego i jest akredytowany przez wspólnotowy Colleges Komisji Stowarzyszenia Zachodniej szkół i uczelni (WASC) jako podmiot, który zapewnia jakość szkolnictwa wyższego do Ameryki, jak i zagranicznych studentów.

Liczba uczniów:

Około 20.000 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu studenci Liczba studentów: ponad 1500 studentów z 68 krajów

Działalność studencka:

DVC posiada ponad 30 klubów studenckich reprezentujących szeroki zakres interesów z teatru, tańca, muzyki, orkiestry, wystąpień publicznych, przedsiębiorstw do samorządu studenckiego. Dla studentów zainteresowanych w lekkiej atletyce, DVC zapewnia 13 kolegiaty sportu szczebla dla mężczyzn i kobiet, takich jak baseball, koszykówka, futbol amerykański, tenis, pływanie i piłka wodna. Studenci są również zachęcani do zapisywania w kursach wychowania fizycznego, w tym tańca, sporty wodne, kręgle, golf, piłka nożna i siatkówka, żeby wymienić tylko kilka.

Obudowa:

Zagraniczni studenci mają kilka opcji żyjących zakwaterowanie. Studenci mogą wybrać się żyć w u rodziny amerykańskiej rodziny, w prywatnym mieszkaniu w odległości spaceru od kampusu, albo zorganizować własne mieszkania. Homestay noclegi są zarządzane przez Diablo Dolinie Homestay i więcej informacji na temat, jak zastosować można na stronie internetowej: http://www.diablovalleyhomestay.com/ noclegi Apartamenty są zarządzane przez Rexidence Residential Services i studenci mogą ubiegać się on-line za pośrednictwem strony internetowej: http: //www.rexidence.com Więcej informacji na temat mieszkania jest dostępny na http://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm

Ubezpieczenie Medyczne:

Wszystkie F-1 Visa International studenci są zobowiązani do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego z DVC w każdym semestrze. Ubezpieczenie medyczne jest dodane do kosztów czesnego i musi być zapłacona w ciągu dwóch pierwszych tygodni semestru.

DVC Warunki przyjęcia:

Aby móc ubiegać się do DVC, musisz osiągnąć odpowiednik amerykańskiego maturę i mieć co najmniej 16 lat. Uczniowie, których językiem ojczystym nie jest angielski, lub którzy nie ukończył z angielsko-średniej szkoły, muszą także przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. DVC akceptuje zakończenie poziomie IEC zaawansowane B, TOEFL (500 PBT lub 61 IBT), ITEP 4 lub IELTS z minimalnym wynikiem 5,5 do przyjęcia. * TOEFL PBT testy muszą być podjęte na terenie USA

Międzynarodowe Centrum Edukacji o Diablo Valley College (IEC)

Centrum Edukacji Międzynarodowej w Diablo Valley College (IEC), otwarty w 2000 roku i od tego czasu gościł studentów z ponad 40 krajów. Międzynarodowe Centrum Edukacji oferuje intensywny języka angielskiego, przygotowanie akademickie i warunkowego dopuszczenia do Diablo Valley College (DVC); Transfer numer jeden do community college UC Berkeley! IEC oferuje 6 różnych poziomów ESL akademickiej i ma 6 sesji w roku, które są co 8 tygodni długo. Ponadto zespoły IEC z DVC zaoferować 3 akademickich programów most rocznie.

Po zakończeniu najwyższym poziomie języka angielskiego, 95% studentów IEC kontynuować naukę w Diablo Valley College i innych szkół wyższych i uniwersytetów w całych Stanach Zjednoczonych w ramach programu transferu, studenci mogą zakończyć pierwsze dwa lata studiów, licencjat, a następnie przenieść do liczba kampusach Uniwersytetu Kalifornii, kampusach California State University, uczelni prywatnych lub out-of-state.

Cztery doskonałe powody, aby uczyć się angielskiego w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IEC)

Doskonałe Naukowcy:

Grupy są małe, maksymalnie 15 uczniów, aby zapewnić niski stosunek nauczyciela do ucznia, indywidualne uwagę, a sukces studentów. Wysoko wykwalifikowani instruktorzy wszystkich posiadających dyplom magistra w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka (TESL), Językoznawstwo lub pokrewnej dziedzinie i nauczyły za granicą. Zmotywowanych studentów: 95% studentów IEC przejść do innych uczelni lub DVC.

Łatwy Wejście:

Proste warunki przyjęć: IEC aplikacji, opłaty za wniosek, oraz wyciągu bankowego. Nie jest wymagane TOEFL przenieść do DVC. Studenci, którzy ukończą najwyższy poziom ESL akademickiego w IEC bezpośredni wjazd na DVC bez podejmowania TOEFL. Wiele daty rozpoczęcia i programy w roku: 1) 8 tygodni Academic English Program 2) 6-7 tygodnie akademickie programy most przez DVC 6 daty rozpoczęcia do Akademickiego ESL, 3 terminy rozpoczęcia Most wynikających z programów w żadnym "przestojów" czeka na semestr, aby rozpocząć.

Doskonałe studenckie Usługi:

Wiele zorganizowane zajęcia, jak również możliwości wolontariatu i pracy społecznej. Tygodniowe warsztaty i doradztwo studenta pracy domowej, takie jak pomoc, transfer DVC, sesje informacyjne programu Bridge i doradztwa naukowego. Dostęp do DVC biblioteki, pracownie komputerowe, a księgarnia rabaty.

Doskonała lokalizacja:

IEC znajduje się po drugiej stronie ulicy od DVC, a zajęcia odbywają się zarówno na terenie kampusu DVC i IEC kampusu. Pieszo do autobusu centrum tranzytowego zapewniając szybki i łatwy podróży do iz IEC i DVC uczelniach i dworca kolejowego do San Francisco.

Działalność studencka:

IEC zapewnia studentom wiele możliwości ćwiczyć swoje umiejętności języka angielskiego w świecie rzeczywistym. Wycieczki weekendowe, możliwości wolontariatu, warsztaty naukowe, a codzienne zajęcia organizowane są 3 - 5 razy w tygodniu, w celu podkreślenia i wykorzystują środowisko zabawne i ekscytujące Kalifornia ma do zaoferowania. Od wyjazdów narciarskich śniegu do piątku pomocy domowej, University Campus wycieczki do schroniska dla bezdomnych wolontariatu, działania IEC są czymś więcej niż zabawy wycieczki. Zachęcamy studentów do przyłączenia działalność nie tylko poszerzyć swoją doświadczenie za granicą dla badania, ale do praktykowania języka angielskiego i poznać swoje otoczenie, jak również ich kolegów z klasy. Niektóre z tych działań są bezpłatne, jednak niektóre wymagają dodatkowej płatności.

Obudowa:

Zagraniczni studenci mają kilka opcji żyjących zakwaterowanie. Studenci mogą wybrać się żyć w u rodziny amerykańskiej rodziny, w prywatnym mieszkaniu w odległości spaceru od kampusu, lub mogą zorganizować własne mieszkania. Homestay noclegi są ułożone i zarządzane przez Diablo Dolinie Homestay.

Instrukcje dotyczące sposobu zastosowania może być na ich stronie internetowej:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ umieszczone są kwatery mieszkalne i zarządzane przez Rexidence mieszkalnych Usługi i studentów mogą zastosować w trybie online za pośrednictwem strony internetowej: http://www.rexidence.com Więcej informacji na temat mieszkania jest dostępna pod adresem http: // www .iec-dvc.org / obudowa /

Ubezpieczenie Medyczne:

Wszystkie F-1 Visa International studenci są zobowiązani do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego z IEC na początku każdej sesji. IEC akceptuje tylko zwolnień lekarskich ubezpieczenia od F-1 Visa International studentów studiów

Umiejscowienie:

Wszyscy nowi studenci IEC zrobić test kwalifikacyjny podczas orientacji w celu określenia ich poziom znajomości języka angielskiego. Podczas stażu studenci badań są oceniane pod kątem ich wiedzy o czytanie, pisanie, mówienie, gramatykę, i słuchania w języku angielskim. IEC nie oferuje kursy dla początkujących w nauce języka angielskiego. Przyszli studenci powinni mieć IEC podstawowych umiejętności ortograficzne, być w stanie napisać zdania, i być w stanie przeczytać i zrozumieć prostych akapity. Podczas gdy studenci bez tych umiejętności może wciąż uczestniczyć IEC, mogą zostać poproszeni o zatrudnić prywatnego nauczyciela i powtarzać klasę poziomu fundamentu aż te umiejętności są opanowane.

Lokalizacje

Pleasant Hill

Diablo Valley College

Address
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 Pleasant Hill, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 925-685-1230