International Center For Language Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ICLS zapewnia angielskiego jako zajęcia dla profesjonalistów i studentów w zajęciach, które ukierunkowane są indywidualnie do potrzeb uczniów języka obcego (ESL).

Na ICLS, skupiamy się na tworzeniu społeczności poprzez nasz przyjazny obsługę, dedykowanych instruktorów i wycieczek poza klasą, że promowanie zrozumienia kulturowego i rozmowy. Nasi uczniowie ESL są ludzie, a nie liczb.

Instruktorzy ESL użyciu metody indukowanego dyskurs, który zachęca do stałej praktyki oralny w klasie poprzez angażowanie uczniów w ciągłej wymiany z nauczycielem. Metoda ta pomaga studentom zanurzyć się w języku angielskim, aby mogli mówić i rozumieć język jako native speaker.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole dogodnie położony w samym sercu Waszyngtonu. Oferowane na wszystkich poziomach, ICLS "Intensive English Program (IEP) podkreśla mówienia, słuchania, czytania i pisania ze zrozumieniem dla osób, dyplomatów, biznesmenów i studentów, którzy muszą poprawić swoje umiejętności do pracy, stażu lub studiów uniwersyteckich. Przychodzące studenci otrzymują test kwalifikacyjny, aby określić swój poziom wejścia; Angielski jest jedynym językiem używanym w klasie.

Nasz program ESL wykracza poza nasze drzwi w klasie. Zapewniamy studentom informacji na temat rozwiązań mieszkaniowych, aby pomóc im osiedlić się w Waszyngtonie i wycieczki do muzeów, na świeżym powietrzu, sklepów i restauracji, aby pomóc im stać się bardziej pewni swoich umiejętności konwersacyjne.

Ponieważ ICLS jest dozwolone na mocy prawa federalnego, aby zapisać nieimigracyjną obcych uczniów, studentów na F-1 wizy będzie utrzymać status studenta, kiedy zapisać się z nami.

Lokalizacje

Waszyngton

International Center For Language Studies

Address
International Center for Language Studies, Inc. |
1133 15th St. NW Suite 600 |

20005-2710 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 202-639-8800