Przeczytaj oficjalny opis

ICLS zapewnia angielskiego jako zajęcia dla profesjonalistów i studentów w zajęciach, które ukierunkowane są indywidualnie do potrzeb uczniów języka obcego (ESL).

Na ICLS, skupiamy się na tworzeniu społeczności poprzez nasz przyjazny obsługę, dedykowanych instruktorów i wycieczek poza klasą, że promowanie zrozumienia kulturowego i rozmowy. Nasi uczniowie ESL są ludzie, a nie liczb.

Instruktorzy ESL użyciu metody indukowanego dyskurs, który zachęca do stałej praktyki oralny w klasie poprzez angażowanie uczniów w ciągłej wymiany z nauczycielem. Metoda ta pomaga studentom zanurzyć się w języku angielskim, aby mogli mówić i rozumieć język jako native speaker.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole dogodnie położony w samym sercu Waszyngtonu. Oferowane na wszystkich poziomach, ICLS "Intensive English Program (IEP) podkreśla mówienia, słuchania, czytania i pisania ze zrozumieniem dla osób, dyplomatów, biznesmenów i studentów, którzy muszą poprawić swoje umiejętności do pracy, stażu lub studiów uniwersyteckich. Przychodzące studenci otrzymują test kwalifikacyjny, aby określić swój poziom wejścia; Angielski jest jedynym językiem używanym w klasie.

Nasz program ESL wykracza poza nasze drzwi w klasie. Zapewniamy studentom informacji na temat rozwiązań mieszkaniowych, aby pomóc im osiedlić się w Waszyngtonie i wycieczki do muzeów, na świeżym powietrzu, sklepów i restauracji, aby pomóc im stać się bardziej pewni swoich umiejętności konwersacyjne.

Ponieważ ICLS jest dozwolone na mocy prawa federalnego, aby zapisać nieimigracyjną obcych uczniów, studentów na F-1 wizy będzie utrzymać status studenta, kiedy zapisać się z nami.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

International Center For Language Studies

Oferowane na wszystkich poziomach, ICLS "Intensive English Program (IEP) podkreśla mówienia, słuchania, czytania i pisania ze zrozumieniem dla osób, dyplomatów, biznesmen ... [+]

Oferowane na wszystkich poziomach, ICLS "Intensive English Program (IEP) podkreśla mówienia, słuchania, czytania i pisania ze zrozumieniem dla osób, dyplomatów, biznesmenów i studentów, którzy muszą poprawić swoje umiejętności do pracy, stażu lub studiów uniwersyteckich. Przychodzące studenci otrzymują test kwalifikacyjny, aby określić swój poziom wejścia; Angielski jest jedynym językiem używanym w klasie.

Nasz program ESL wykracza poza nasze drzwi w klasie. Zapewniamy studentom informacji na temat rozwiązań mieszkaniowych, aby pomóc im osiedlić się w Waszyngtonie i wycieczki do muzeów, na świeżym powietrzu, sklepów i restauracji, aby pomóc im stać się bardziej pewni swoich umiejętności konwersacyjne. Ponieważ ICLS jest dozwolone na mocy prawa federalnego, aby zapisać nieimigracyjną obcych uczniów, studentów na F-1 wizy będzie utrzymać status studenta, kiedy zapisać się z nami.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Center For Language Studies

ICLS oferuje naukę języka w ponad 85 językach dla osób, firm, organizacji non-profit i agencji rządowych. ... [+]

ICLS oferuje naukę języka w ponad 85 językach dla osób, firm, organizacji non-profit i agencji rządowych. Oferujemy elastyczne planowanie, aby pomieścić zarówno profesjonalistów, którzy muszą nauczyć się specyficznego języka dla ich pracy w pełnym wymiarze czasu i prywatnych studentów, którzy studiują z nami przez 6-10 miesięcy.

Nasze zajęcia z języków obcych są ukierunkowane na wyniki, które pozwolą nam sprostać specyficznym potrzebom uczestników. Wraz z dostosowanym programem, który podkreśla mówienia i słuchania, uczestnicy zapoznają się z różnicami kulturowymi kraju docelowego i etykiety biznesu i społecznej.

Większość ICLS instruktorzy posiadają wykształcenie podyplomowe, a wszystkie one mają natywną biegłości i są wykształceni w języku docelowym; mają żywe doświadczenie, praca i nauka w kraju docelowym; i mają niedawnej ekspozycji do kraju docelowego.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 - 10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Center For Language Studies

ICLS ma zaszczyt współpracować z uniwersytetami i firmami zaoferować indywidualne programy wymiany szkolenia dla grup. ... [+]

ICLS 'Język angielski Wydział zawiera unikalny program stażu z pełnym zakresem usług o nazwie Win (Washington International Internship sieciowa) w USA. ICLS ' Program kładzie międzynarodowych studentów i profesjonalistów w wysokiej jakości staży w poszukiwanych amerykańskich firm i organizacji. Wszyscy kandydaci są sprawdzane i szkolenie umiejętności kulturowe pasujące do potrzeb organizacji przyjmującej i zapewnić udane doświadczenie zarówno dla stażystów i firm przyjmujących.

Personel ICLS duże doświadczenie w pracy z międzynarodowych firm przyjmujących stażystów oraz w Stanach Zjednoczonych i zrozumieć sytuacje, które borykają się obie strony. Proszę skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej i cenionego programu.... [-]

Stany Zjednoczone Washington
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Washington D.C.