Institute of Aviation at Parkland College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Instytut Lotnictwa w Parkland College utrzymuje wysoki poziom jakości w celu zapewnienia jak najlepszych rezultatów dla studentów. Położony w Champaign, Illinois oraz z pomocą Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign i Frasca International, Instytut Lotnictwa w Parkland College jest wiodącym szkoły lotniczej kolegiata w Illinois i uczelnia tylko wyższe w centrum Illinois z programem lotnictwa ,

Położony w Willard lotniska, około ośmiu mil od głównego kampusu Parkland College, Instytut Lotnictwa domach, biurach placówki klasach studenckich różnych symulatorów lotu i floty powietrznej. Flota składa się z 17 pojedynczych łuczników Piper silnika, siedem Piper strzały, trzy wielosilnikowych Piper Seminoles i dwóch 152S Cessna.

Perspektywy kariery

Ze zbliżającym się napływu emerytur pilotażowych w połączeniu z globalnego wzrostu w przemyśle lotniczym, jest brak wykwalifikowanych pilotów w USA i za granicą. W rzeczywistości, według Aviation Week, oczekuje ponad 20.000 miejsc pracy pilotażowe, aby otworzyć w ciągu najbliższych siedmiu lat i są to ostrożne szacunki. Zadania te należy wypełnić, w celu zapewnienia, że ​​mniejsze regionalne linie mogą nadal oferuje usługi. Twierdzi się, że teraz może być najlepszy czas, aby realizować swoje wykształcenie i uzyskać pilotażowy i szkolenie w powietrzu.

Program Lotnictwa Parkland w

Instytut Lotnictwa w Parkland oferuje dyplom wyższej uczelni w dziedzinie lotnictwa, a także możliwości uzyskania świadectwa dla prywatnego pilota, instrumentu oceniane pilot, pilot handlowych, multiengine oceniane pilota i instruktora. Stowarzyszonej stopnia przygotowuje studentów do przesyłania do instytucji czterech lat, aby zdobyć tytuł licencjata.

Kojarzenie studenci studiów będą kolejno zarobić certyfikat prywatny pilot, ocena przyrząd, komercyjny certyfikat pilota i multiengine ocenił podczas programu. Istnieje również szansa, aby zarobić certyfikaty instruktora lotu dla samolotu, instrumentu i multiengine. Absolwenci mogą wejść na rynek pracy po ukończeniu studiów w zawodach takich jak fotografia lotnicza i instrukcji lotu. Po zakończeniu FAA wymagania czasu lotu, absolwenci będą kwalifikowane stać piloci linii lotniczych.

Struktura programu

Dla większości kursów lotniczych, studenci spotykają się na około dwie godziny tygodniowo w klasie, gdzie będą uczyć się o systemach na statkach powietrznych, zasad i przepisów oraz podstaw lotnictwa. Uczniowie spotykają się również w Willard lotniska na trzy 2-godzinnych okresów lotów w tygodniu, w którym otrzymują praktyczne doświadczenie przelot statku powietrznego, aby dowiedzieć się manewry lotnicze, starty i lądowania i lot biegowego. Kursy lotnictwa są oferowane jesieni, wiosną i latem semestry odpowiednio.

Wymagania wstępne Program

Wymagania TSA dla wszystkich nie-obywateli USA

USA Transport Security Administration (TSA) wymaga nie-obywateli do udziału w programie Student Alien Flight (AFSP). Odwiedź stronę TSA aby uzyskać więcej informacji. Non-native speakerów języka angielskiego

Wszyscy studenci, którzy są nie-native speakerów języka angielskiego musi wykazać znajomość języka angielskiego (TOEFL IBT poprzez ocenę: ogółem) 85 lub wyższa z minimum 22 minimum 26 słuchania i mówienia. Brak alternatywnych sposobów oceny jest akceptowana. TOEFL wyniki nie może być więcej niż dwa lata od rozpoczęcia programu.

Egzamin Medyczny

Przed zapisaniem i przelot statku powietrznego, studenci muszą uzyskać zaświadczenie lekarskie od lotnictwa FAA certyfikat lotnictwa lekarskie (AME). Istnieją trzy klasy lotniczej zaświadczeń lekarskich: klasy 1, klasy 2 i klasy 3. Klasa 1 jest najbardziej restrykcyjny; Klasa 3 jest najmniej restrykcyjna. Lotnictwo badania lekarskie są przeprowadzane przez FAA zatwierdzonych lekarzy. Parkland College wymaga, aby przyszli studenci, na minimum, przejść badanie lekarskie klasy 3 Przed zapisaniem się na pierwszy kurs. Każda klasa zaświadczenia lekarskiego z certyfikatem pilota uczeń jest dopuszczalne.

Ocena akademicki

Aby skorzystać z kursów w Parkland College, trzeba będzie umieścić w poziomie uczelni czytania, pisania, i matematyki. Uczniowie będą musiały wykazać swoje umiejętności na poziomie uczelni czytania, pisania i matematyki.

Lokalizacje

szampan

Parkland College Institute of Aviation at the University of Illinois

Address
Institute of Aviation at Parkland College,
1 Airport Road

61874 szampan, Illinois, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 217-244-8601

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium