Institute for Global Student Success

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instytut Global Student Success (IGSS) to kompleksowe całoroczny program, który zapewnia przychodzące międzynarodowych studentów i absolwentów, jak Ci umiejętności i praktyczne wskazówki potrzebne do osiągnięcia sukcesu w instytucjach amerykańskich. Dodaj do tego dostęp do globalnej sieci przyjaciół, a także staży i pracy, możliwości, a otrzymasz to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces na arenie światowej.

Instytut Global Student Success opiera się na sześciu zasadach, które są obecne w każdym aspekcie doświadczeń naszych uczestników:

Każdy student zasługuje na każdą okazję, by odnieść sukces w Stanach Zjednoczonych.
Udany pobyt w USA jest nie tylko określa, ile każdy uczeń uczy się w klasie międzynarodowej lub czym klas on / ona odbiera. Udany pobyt oznacza każdy student ma również w swojej klasie sprawia, że ​​przez całe życie przyjaciół z różnych krajów na całym świecie i ma znaczące staże i / lub miejsc pracy, gdzie on / ona dowiaduje się rzeczywistych środowiskach.
Będąc w zupełnie nowym kraju jest trudne dla każdej osoby w każdym wieku. Ciągłe wsparcie jest kluczowe dla sukcesu akademickiego, osobistym i zawodowym studenta.
Pomoc nie jest jednorazowym wydarzeniem. Studenci wymagają wsparcia przez cały rok.
Studenci zasługują na najwyższe instruktorów jakości, materiałów do nauki, sieci społeczne i doświadczenia.
Bezpieczeństwo i emocjonalnego dobrego samopoczucia każdego ucznia jest najważniejsze.

Programowanie IGSS jest zbudowany na tych zasadach uczenia się:

Najlepsi nauczyciele są tacy, którzy rozumieją najnowsze i najlepsze techniki ... i, co najważniejsze, dbać o postępach każdego ucznia.
Studentów, zwłaszcza tych, dla których angielski jest drugim językiem, musi mieć czas do przetwarzania pomysłów i nowych informacji.
Najlepszym sposobem, aby zachować informacje, jest z niego korzystać od razu.
Wybrani nauczyciele koncentrują się na jak wiele każdy uczeń rozumie i zachowuje, nie na ile informacje.
Zrozumienie norm społecznych i kulturowych, praktyk i oczekiwań jest kluczem do acclimating do USA.
Ludzie uczą się lepiej w małych grupach z indywidualną uwagę od wydziału.
Zarówno wykładowcy uniwersyteckiego oraz specjaliści są cennym źródłem wiedzy. Studenci powinni mieć możliwość uczenia się od wybitnych profesorów i skutecznych liderów korporacji, instytucji akademickich i organizacji kulturalnych.
Zagraniczni studenci i absolwenci uniwersytetów amerykańskich są cennym źródłem dla studentów przyjeżdżających. Udostępnianie ich historie wyzwań i modeli sukcesu jak pokonać przeszkody i osiągnąć cele.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone