University of South Florida

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Twoja przyszłość zaczyna się tutaj

Dzięki jasnym, nowoczesnym salom lekcyjnym, rozbudowanemu centrum zasobów edukacyjnych i wyspecjalizowanym obszarom wsparcia, INTO University of South Florida zapewnia najlepszy możliwy start jako student uniwersytetu. Dogodna lokalizacja Tampa Bay, w samym sercu kampusu, ułatwia dostęp do wszystkich zalet bycia studentem USF.

W 14 uczelniach akademickich USF oferuje ponad 240 programów studiów licencjackich i magisterskich, pierwszorzędne wyposażenie, 2400 zaangażowanych pracowników wydziału oraz lekkoatletykę I ligi. Misją USF jest pomóc ci odnieść sukces w nauce i jako obywatel globalnej społeczności poprzez konkurencyjny program nauczania i dostęp do prawdziwych badań. Jesteśmy także czołowym producentem stypendiów Fulbright US Scholarship i zajęliśmy 15 miejsce na świecie pod względem liczby przyznanych patentów na badania.

Kampus, który zaspokoi Twoje potrzeby

Twój pierwszy rok w INTO USF będzie pełen nowych doświadczeń, z których wiele wydarzy się właśnie tutaj, w kampusie. Studiujesz na egzamin? Ciesz się 24-godzinnym dostępem do milionów zasobów biblioteki i ponad 300 komputerów. Potrzebować przerwy? Spotkaj się z przyjaciółmi na lunch w Marshall Student Center, centrum życia kampusu. Jesteś fanem sportu? Cheer on the Bulls z bezpłatnym wstępem na wszystkie wydarzenia sportowe lub znajdź zabawne sposoby na pozostanie zdrowym w naszym obiekcie rekreacyjnym o powierzchni 8 500 metrów kwadratowych. A jeśli zachorujesz, Studenckie Usługi Zdrowotne są zaledwie o kilka kroków.

Zostań Bullem USF

Życie w kampusie jest pełne energii dzięki setkom klubów studenckich, wydarzeń i organizacji otwartych dla wszystkich. Zawodnicy z I ligi sportowej rywalizują w kilkudziesięciu sportach lub wchodzą do gry i grają w rekreacyjnej lidze na terenie kampusu.

Jeśli chcesz odkryć poza kampusem, obszar Tampa ma szeroki wachlarz rzeczy do zrobienia. Od pięknych plaż i parku rozrywki Busch Gardens po profesjonalne zespoły sportowe - zaledwie kilka minut od Twojej przygody.

Koncentrujesz się na swojej przyszłości

Misją USF jest pomóc ci odnieść sukces w nauce i jako obywatel globalnej społeczności. Dzięki konkurencyjnym programom nauczania i dostępowi do prawdziwych badań będziesz przygotowany do stawienia czoła przyszłym wyzwaniom. USF buduje partnerstwa stażowe z wieloma firmami z Tampy, takimi jak PricewaterhouseCoopers i Coca-Cola, aby zapewnić, że będziesz mieć możliwość rozwoju również poza dniem ukończenia studiów.

Jaka jest różnica USF? Wyniki. Niezwykły sukces naszych studentów i wysiłki badawcze można znaleźć na całym świecie. USF jest czołowym producentem stypendiów Fulbright US Scholarship i zajmuje 15 miejsce na świecie pod względem liczby przyznanych patentów na badania.

Zaprojektowany z myślą o Tobie

W Centrum INTO USF będziesz miał dostęp do szerokiej gamy zasobów i usług, które pomogą Ci w nauce i ułatwią przejście do Stanów Zjednoczonych. Nie wiesz, jak otworzyć konto bankowe? Pomożemy ci. Masz pytania na temat swojej wizy? Mamy odpowiedzi. Od korepetycji i przygotowania do testów po wyjazdy poza kampus, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pierwszy rok zakończył się sukcesem tutaj.

Lokalizacje

Tampa

INTO University of South Florida

Address
Stetson University, 421 N Woodland Blvd, DeLand
FL 32723 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone