Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja, która zmieni twój świat

The University of Alabama at Birmingham to kompleksowy uniwersytet miejski z uznanym w całym kraju ośrodkiem zdrowia akademickiego. Jest to największa instytucja badawcza w stanie Alabama, a uniwersytet jest największym pracodawcą w Alabamie. Jeśli szukasz "wiedzy, która zmieni twój świat", to UAB jest dla ciebie! Ta fraza biegnie przez rdzeń kultury uniwersyteckiej, kierując misją UAB, aby kształcić zróżnicowaną populację studencką, szukać nowych badań, służyć lokalnym i globalnym społecznościom i rozwijać rozwój gospodarczy, aby poprawić życie w Birmingham i Alabamie.

Dołączysz tam do międzynarodowej społeczności. Usytuowany w sercu największego miasta w stanie, będziesz blisko najlepszej południowej części Stanów Zjednoczonych.

Ekscytująca podróż życia studenckiego zaczyna się tutaj, dzięki najnowocześniejszym udogodnieniom, licznym zasobom edukacyjnym, aktywnemu ciału studenckemu i wielkiej uczelnianej atletyce. To dopiero początek - UAB oferuje niezliczone możliwości.

Świetny kampus, niesamowite udogodnienia

UAB oferuje wyjątkową edukację, która towarzyszy wsparciu społeczności akademickich i społecznych. Oprócz światowej klasy wydziału, uniwersytet pomoże Ci poza klasą, zapewniając szeroki zakres usług akademickich i zasobów.

Uniwersytet stale inwestuje. Ostatnio UAB zbudowało nowe Centrum Studenckie Hill, które zostało otwarte w grudniu 2015 roku. Ten imponujący obiekt zapewnia miejsce na zajęcia studenckie, spotkania i usługi, a także spotkania i konferencje. Znajdziesz urozmaicone restauracje, teatr w stylu stadionu, dwupiętrową księgarnię i sklep technologii. Istnieje również One-Stop Student Service Center dla przyjęć, rejestracji kursu, księgowości studentów, parkowania, pomocy finansowej i funkcji legitymacji studenckiej.

Zaledwie kilka kroków od wszystkiego

INTO The University of Alabama at Birmingham Center znajduje się w samym sercu kampusu, zaledwie kilka kroków od Campus Green. Mają wszystko, co jest potrzebne, aby pomóc Ci w pomyślnym ukończeniu nauki w USA.

INTO UAB zapewnia najlepsze warunki do nauki, aby inwestować w edukację. Wysoko wykwalifikowani instruktorzy, obiekty z najnowszą technologią, małe klasy, spersonalizowane wsparcie, zajęcia towarzyskie i przyjazna społeczność przyczyniają się do bogatego doświadczenia w kampusie.

Kiedy się tutaj uczysz, będziesz cieszyć się wszystkimi korzyściami życia w kampusie na amerykańskim uniwersytecie. Mieszkając i ucząc się w samym sercu kampusu The University of Alabama at Birmingham , poznasz nowych przyjaciół zarówno amerykańskich, jak i zagranicznych studentów. Będziesz mieć również dostęp do wszystkich akademickich, społecznych i kulturalnych zasobów i działań w UAB.

Przygotowuję Cię na przyszłość

Jako student UAB będziesz miał dostęp do wszystkich obiektów uniwersyteckich i zasobów edukacyjnych. Obejmują one Uniwersyteckie Akademickie Centrum Sukcesu, które promuje i wspiera sukcesy uczniów, poprawia wyniki w nauce i inspiruje do osiągnięcia celów akademickich, zawodowych i osobistych. Zasoby INTO UAB są celowo zaprojektowane w celu ułatwienia doświadczeń, które zachęcają do wytrwałości i przygotowują cię do życia po ukończeniu studiów.

DO usług UAB

Learning Resource Center - Pomagamy Ci się uczyć

Centrum zasobów edukacyjnych INTO UAB jest istotną częścią Twojego doświadczenia. Twój sukces jest niezbędny. Zapewniamy dostęp do usług opiekuńczych, pisanie zasobów i sesji mentoringu, które pomogą Ci osiągnąć ten sukces.


Doradcy językowi - angielski opanowanie

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z kluczowych elementów edukacji w USA jest opanowanie języka angielskiego. Naszym celem jest, abyś był skutecznym komunikatorem podczas Twojego pobytu w UAB. Pomożemy Ci to osiągnąć, udzielając pomocy od Doradców Języka Angielskiego w Centrum INTO UAB.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

The University of Alabama at Birmingham

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent na Pathway w Biotechnologii są pewni przejścia do programu ukończenia studiów biotechnologicznych UAB po złoże ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent na Pathway w Biotechnologii są pewni przejścia do programu ukończenia studiów biotechnologicznych UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

37 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway25 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

37 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych28 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci zagraniczni mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Science in Biotechnology w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway in Biotechnology i spełnieniu wszystkich wymagań progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Uczniowie, którzy z powodzeniem ukończyli program Absolwent Pathway UAB UAB we wczesnym dzieciństwie, są pewni przejścia do programu ukończenia studiów podyplomowych dla ... [+]

Uczniowie, którzy z powodzeniem ukończyli program Absolwent Pathway UAB UAB we wczesnym dzieciństwie, są pewni przejścia do programu ukończenia studiów podyplomowych dla absolwentów UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

39 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

39 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Arts w Early Childhood Education w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program UGA Graduate Pathway w biznesie, zapewnili przejście do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganyc ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program UGA Graduate Pathway w biznesie, zapewnili przejście do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

Program 36 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Business Administration w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program UAB Absolwent Pathway inżynieryjnej w zakresie inżynierii lądowej są pewni przejścia do programu studiów magisterskich UAB po z ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program UAB Absolwent Pathway inżynieryjnej w zakresie inżynierii lądowej są pewni przejścia do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

33 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Science in Civil Engineering w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent Pathway w naukach komputerowych są zapewnione progresję do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodat ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent Pathway w naukach komputerowych są zapewnione progresję do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacji. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Science w zakresie informatyki w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program UAB Absolwent Pathway inżynieryjnej w zakresie elektrotechniki, zapewnią przejście do programu studiów magisterskich UAB po zło ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program UAB Absolwent Pathway inżynieryjnej w zakresie elektrotechniki, zapewnią przejście do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

33 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Science in Electrical Engineering w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program UAB Absolwent Pathway inżynierskiej w Inżynierii Materiałowej, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich UAB po złoż ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program UAB Absolwent Pathway inżynierskiej w Inżynierii Materiałowej, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

33 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Masz zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Science in Engineering w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent Pathway inżynierii mechanicznej są pewni przejścia do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowyc ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent Pathway inżynierii mechanicznej są pewni przejścia do programu studiów magisterskich UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

33 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Masz zagwarantowane przyjęcie na Master of Science w programie Mechanical Engineering w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy ukończyli Graduate Pathway programu w administracji publicznej są pewni progresji do narodowo-rankingowym studiów UAB Absolwent po przedłożeniu wymaganyc ... [+]

Studenci, którzy ukończyli Graduate Pathway programu w administracji publicznej są pewni progresji do narodowo-rankingowym studiów UAB Absolwent po przedłożeniu wymaganych dodatkowych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

39 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

39 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Public Administration w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Program Pathway zapewnia wsparcie akademickie, językowe i kulturowe, aby odnieść sukces na amerykańskim uniwersytecie. Studenci mają zagwarantowaną progresję do programu ... [+]

Program Pathway zapewnia wsparcie akademickie, językowe i kulturowe, aby odnieść sukces na amerykańskim uniwersytecie. Studenci mają zagwarantowaną progresję do programu studiów podyplomowych poprzez program nauczania składający się z kursów kredytowych. Uczniowie, którzy ukończyli program UAB Absolwent na Pathway edukacyjnej w specjalnym systemie edukacji, są pewni przejścia do programu ukończenia specjalnej edukacji UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

39 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

39 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Arts w Edukacji Specjalnej w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent MBA / MPH Dual Degree, uzyskają progresję do programu MBA i MPH UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiał ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent MBA / MPH Dual Degree, uzyskają progresję do programu MBA i MPH UAB po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

60 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway48 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

60 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych51 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci zagraniczni mają zagwarantowane przyjęcie na studia Master of Business Administration lub Master of Public Health w UAB po pomyślnym ukończeniu programu Graduate MBA / MPH Dual Degree i spełnieniu wszystkich wymogów progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Nasza Graduate Pathway w Data Science przygotuje cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym uk ... [+]

Nasza Graduate Pathway w Data Science przygotuje cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany udział w kolejnym semestrze nauki. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program ten prowadzi do uzyskania tytułu magistra z zakresu Data Science na The University of Alabama at Birmingham .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent Pathway w nauczaniu języka angielskiego obcokrajowców (TESOL) są pewni przejścia do programu studiów magistersk ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program UAB Absolwent Pathway w nauczaniu języka angielskiego obcokrajowców (TESOL) są pewni przejścia do programu studiów magisterskich UAB "Nauczanie języka angielskiego na obcokrajowców" (TESOL) po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany dostęp do programu studiów podyplomowych. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway88 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych16 godzin kredytowych obowiązują od Pathway104 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 15.240 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Studenci mają zagwarantowane przyjęcie do programu Master of Arts w nauczaniu języka angielskiego na głośniki innego języka (TESOL) w UAB po pomyślnym ukończeniu Graduate Pathway i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących progresji.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

The University of Alabama at Birmingham

Akademicko rygorystyczny program zapewnia wysokiej jakości naukę języka angielskiego i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w The University of Alabama at Birmin ... [+]

Akademicko rygorystyczny program zapewnia wysokiej jakości naukę języka angielskiego i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w The University of Alabama at Birmingham .

Opis długości kursu: Wiosna: 15 tygodni (w tym orientacja) Lato: 14 tygodni (w tym orientacja) Spadek: 15 tygodni (w tym orientacja)

Funkcje kursu

Czego się dowiesz:

Przedstawiaj mówione i pisane pomysły dokładnie i skutecznie po angielsku;Pisz prace naukowe z odpowiednim wykorzystaniem cytatów i odniesień;Przeczytaj, zrozum i krytycznie oceniaj teksty akademickie;Rozumieć i używać słownictwa wspólnego dla dyscyplin akademickich;Weź przydatne i dokładne notatki w wykładach akademickich i prezentacjach;Rozumiem wartości amerykańskie w środowisku akademickim.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2018: październik; 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 7,060 USDGodziny zajęć: minimum 18 godzin tygodniowoNagroda: Studenci akademiccy mogą przejść do programu Pathway lub bezpośredniego przyjęcia do programu UAB po osiągnięciu wymaganego poziomu znajomości języka i spełnieniu wszystkich innych wymagań.Opcje kursu:1-semestr2-semestr3-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

The University of Alabama at Birmingham

Międzynarodowy Rok Pierwszy na studiach ogólnych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po p ... [+]

Międzynarodowy Rok Pierwszy na studiach ogólnych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany udział w kolejnym semestrze nauki. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway88 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych17 godzin kredytowych stosuje się w Pathway103 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 14,30 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Ten program prowadzi do różnych studiów licencjackich w Afroamerykanach, Antropologii, Sztuki, Chemii, Komunikacji Studiów, Wymiaru Sprawiedliwości, Edukacji, Francuski, Historii, Studiów Międzynarodowych, Matematyki, Muzyki, Filozofii, Nauk Politycznych, Psychologii, Pracy Socjalnej , Socjologia, hiszpański lub teatr.Opcje kursu:1-semestr2-semestr3-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

International Year One in Business przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukońc ... [+]

International Year One in Business przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany udział w kolejnym semestrze nauki. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway88 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych16 godzin kredytowych obowiązują od Pathway104 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 14,30 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Ten program prowadzi stopień Bachelor of Science w rachunkowości, ekonomii, finansów, dystrybucji przemysłowej, systemów informatycznych, zarządzania lub marketingu poprzez Collat ​​School of Business na The University of Alabama at Birmingham .Opcje kursu:1-semestr2-semestr3-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany udział w kolejnym semestrze nauki. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway88 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych15 godzin kredytowych stosuje się w Pathway105 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 24.400 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Ten program prowadzi do licencjata w dziedzinie informatyki na The University of Alabama at Birmingham .Opcje kursu: 2-semestr3-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

International Year One in engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym uk ... [+]

International Year One in engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany udział w kolejnym semestrze nauki. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

128 godzin programu kredytowegoObowiązuje 20 godzin kredytowych z Pathway108 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

128 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway116 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 14,30 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program ten prowadzi do licencjata w Inżynierii Biomedycznej, Inżynierii Lądowej, Elektrotechniki, Inżynierii Materiałowej lub Inżynierii Mechanicznej poprzez Szkołę Inżynierii na The University of Alabama at Birmingham .Opcje kursu:1-semestr2-semestr3-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Alabama at Birmingham

Międzynarodowy rok pierwszy w nauce przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukoń ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w nauce przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na The University of Alabama at Birmingham . Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway masz zagwarantowany udział w kolejnym semestrze nauki. To przejście na uniwersytet z programu INTO nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowychObowiązuje od 19 do 32 godzin kredytowych z Pathway88-101 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych11-15 godzin kredytowych stosuje się od Pathway105-109 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 14,30 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program ten prowadzi do wielu studiów licencjackich w dziedzinie nauk ścisłych na The University of Alabama at Birmingham tym biologii, nauk biomedycznych, chemii, neurologii i fizyki.Opcje kursu:1-semestr2-semestr3-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku