Przeczytaj oficjalny opis

Wysokiej jakości edukacja w centrum Bostonu

Na Suffolk University nie ma granic! Dzięki ponad 110 programom do wyboru uczniowie mogą realizować swoje pasje i zdobywać dyplom od uznawanej w kraju instytucji. Każdy program w Suffolk ma na celu zapewnienie najlepszej edukacji, aby pomóc Ci osiągnąć cele zawodowe.

Kampus znajduje się w centrum Bostonu, co oznacza, że ​​jesteś otoczony przez jedne z najlepszych firm w kraju, liderów branży i innowatorów. Ze względu na swoje położenie studenci mają również dostęp do nadwyżki możliwości doświadczalnych, staży i programów wolontariackich. W ciągu roku od otrzymania dyplomu 92% absolwentów jest zatrudnionych lub zapisanych do szkół wyższych.

Wyjątkowy uniwersytet, który można nazwać domem

Suffolk University oferuje ponad 60 programów studiów licencjackich i ponad 50 programów dla absolwentów. W klasie studenci korzystają ze stosunku liczby studentów do wydziału wynoszącego 13: 1 i 20-osobowej wielkości klas. Poza zajęciami szkolnymi uczniowie z Suffolk są również oddani temu, aby się zjednoczyć i zalogowali około 37 000 godzin pracy w społeczności. Wokół kampusu studenci mogą zaangażować się w ponad 80 klubów i organizacji dostępnych lub uczestniczyć w duchu szkolnym, obserwując ponad 12 zespołów NCAA Division III. Jako absolwent Suffolk, dołączysz do sieci 78 000 absolwentów, którzy pomagają sobie nawzajem w awansie zawodowym.

  • 7.560 populacji studenckiej
  • 108 reprezentowanych krajów
  • Najlepsze szkoły biznesowe (The Princeton Review 2017)

INTO Suffolk Center: miejsce dla Ciebie

INTO Suffolk Centre znajduje się w idealnej lokalizacji, bezpośrednio w bibliotece Mildred F. Sawyer. Będziesz otoczony przez pracowników wsparcia studentów, nauczycieli, pracownie komputerowe, sale lekcyjne i różnorodne zasoby akademickie.

Bądź w centrum tego wszystkiego

INTO Suffolk Centre znajduje się w głównej bibliotece, blisko sal lekcyjnych i jadalni w samym centrum Bostonu. Przekonasz się, że jesteś w pobliżu wszystkich udogodnień miasta, dodatkowych klas, obiektów rekreacyjnych, rezydencji i restauracji. Po powrocie do centrum INTO, mają oddany personel gotowy i dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć, aby zapewnić sobie sukces w Suffolk.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc

Jako student INTO Suffolk, będziesz miał dostęp do wszystkich usług studenckich i udogodnień. Wydział i administratorzy znają uczniów po nazwisku. Poświęcą trochę czasu na pomoc w ustaleniu i osiągnięciu celów akademickich i zawodowych.

INTO usługi Suffolk

Learning Resource Center

Dostępne są zasoby, które pomogą Ci osiągnąć cele szkolnictwa wyższego. Jeśli potrzebujesz materiałów do nauki, komputera, płyt DVD, książek lub pomagasz w odrabianiu zadań domowych, szkoła może dostarczyć Ci niezbędnych zasobów i odpowiedzi.


Sale lekcyjne

Centrum jest wyposażone w funkcje multimedialne, bezprzewodowy internet, przestronne sale do nauki i pracownie komputerowe. Jest to świetne miejsce do rozmowy z innymi studentami i tworzenia grup studenckich ze studentami z waszego kierunku.


jedzenie

Lokale gastronomiczne w Suffolk obejmują pięć lokali na terenie kampusu oferujących szeroki wybór potraw. Potrzebować kawy? Starbucks jest tuż na terenie kampusu. Na przekąskę, kanapkę lub sałatkę udaj się do kawiarni Sargent Law Café na czwartym piętrze szkoły prawniczej. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, wyjdź na zewnątrz i udaj się do jednej z wielu cenionych restauracji w Bostonie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Finance przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Finance przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 47 godzin kredytowych13 godzin kredytowych obowiązują od Pathway34 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

Program 47 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych38 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1 semestrDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpieńOpłaty: od 26.570 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Program ten prowadzi do Master of Science w finansach (koncentracje w Corporate Finance, inwestycje lub zarządzanie ryzykiem) w Suffolk University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: stopień licencjata lub równoważny z 2.5 GPA w skali 4.0. W ciągu ostatnich pięciu lat studenci musieli przejść kurs statystyki na poziomie uniwersyteckim lub mieć podobne doświadczenie w branży.Wymagania językowe w języku angielskim: TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, PTEA 53, IELA 176.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w zakresie prawa lub globalnego prawa i technologii przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffo ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w zakresie prawa lub globalnego prawa i technologii przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

24 program godzin kredytowych7 godzin kredytowych dotyczy Pathway17 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Boston
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Business Administration przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . Po pomyśln ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Business Administration przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

49 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway37 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia

1-semestr:

49 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych40 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 26.570 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Business Administration na Suffolk University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Business Analytics przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . Po pomyślnym uk ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Business Analytics przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

31 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway19 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

31 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych22 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 26.570 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Science w Business Analytics w Suffolk University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Communication przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończe ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Communication przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

1-semestr:

Program 36 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1 semestrDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 18,030 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Program ten prowadzi do Master of Arts w komunikacji (koncentracji w public relations i reklamy lub zintegrowanego marketingu) w Suffolk University .Opcje kursu: 1-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: stopień licencjata lub równoważny z 2.5 GPA w skali 4.0.Wymagania językowe w języku angielskim: TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, PTEA 53, IELA 176.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Marketing przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University . ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w Marketing przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

37 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway25 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

37 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych28 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 26.570 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Science in Marketing w Suffolk University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w dziale usług finansowych i bankowości przygotuje Cię do rozpoczęcia kolejnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University ... [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway w dziale usług finansowych i bankowości przygotuje Cię do rozpoczęcia kolejnego semestru studiów magisterskich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Suffolk Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, studenci mogą zapisać się na drugi semestr studiów podyplomowych na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 47 godzin kredytowych13 godzin kredytowych obowiązują od Pathway34 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Suffolk University

Program Academic English zapewnia najwyższej jakości naukę języka angielskiego oraz umiejętności akademickie, dzięki którym odniesiesz sukces na Suffolk University w Suff ... [+]

Program Academic English zapewnia najwyższej jakości naukę języka angielskiego oraz umiejętności akademickie, dzięki którym odniesiesz sukces na Suffolk University w Suffolk University .

Funkcje kursu

Czego się dowiesz:

Przedstawiaj mówione i pisane pomysły dokładnie i skutecznie po angielsku;Pisz prace naukowe z odpowiednim wykorzystaniem cytatów i odniesień;Przeczytaj, zrozum i krytycznie oceniaj teksty akademickie;Rozumieć i używać słownictwa wspólnego dla dyscyplin akademickich;Weź przydatne i dokładne notatki w wykładach akademickich i prezentacjach;Rozumiem wartości amerykańskie w środowisku akademickim.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 7 600 USDWielkość klasy: 18Nagroda: Studenci, którzy z powodzeniem ukończyli angielski akademicki, mogą przejść do studiów licencjackich lub magisterskich na Suffolk University .Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: wymagany dyplom ukończenia szkoły średniejWymagania w języku angielskim: brak wymogu znajomości języka angielskiego; studenci zostaną oceniani i złożeni po przyjeździeWymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Suffolk University

Międzynarodowy Rok Pierwszy w Studiach Ogólnych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończeniu Mi ... [+]

Międzynarodowy Rok Pierwszy w Studiach Ogólnych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

126 program godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway94 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

126 program godzin kredytowych16 godzin kredytowych obowiązują od Pathway110 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 22 970 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania stopnia z reklamy, historii sztuki, studiów azjatyckich, ekonomii, języka angielskiego, badań środowiskowych, komunikacji globalnej i kulturalnej, rządu, historii, dziennikarstwa, prawa, mediów i filmu, filozofii, polityki, filozofiiOpcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Międzynarodowy Rok Jeden w Biznesie przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowe ... [+]

Międzynarodowy Rok Jeden w Biznesie przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 124 godzin kredytowychObowiązuje 30 godzin kredytowych z Pathway94 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

Program 124 godzin kredytowych15 godzin kredytowych stosuje się w Pathway109 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 22 970 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do stopnia z rachunkowości, ekonomii biznesu, przedsiębiorczości, finansów, globalnego biznesu, systemów informatycznych, zarządzania lub marketingu w Suffolk University .Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończen ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

126 program godzin kredytowych33 godziny kredytowe obowiązują od Pathway93 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

126 program godzin kredytowych17 godzin kredytowych stosuje się w Pathway109 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 22 970 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do stopnia Computer Science na Suffolk University .Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Międzynarodowy Rok Pierwszy w dziedzinie Nauki i Matematyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . Po pomyślnym u ... [+]

Międzynarodowy Rok Pierwszy w dziedzinie Nauki i Matematyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

126 program godzin kredytowych33 godziny kredytowe obowiązują od Pathway93 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

126 program godzin kredytowych17 godzin kredytowych stosuje się w Pathway109 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 22 970 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu z biologii, biochemii, chemii, nauk o środowisku, matematyki, fizyki lub radiologii na Suffolk University .Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Międzynarodowy Rok Jeden z Sztuk Wizualnych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . Po pomyślnym ukończeniu Między ... [+]

Międzynarodowy Rok Jeden z Sztuk Wizualnych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University . To przejście z programu INTO Suffolk do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 124 godzin kredytowych18-22 godzin kredytowych obowiązują od Pathway102-106 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

Program 124 godzin kredytowych9-13 godzin kredytowych stosuje się od Pathway112-115 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpieńOpłaty: od 22 970 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do stopnia w dziedzinie sztuk pięknych, projektowania graficznego lub projektowania wnętrz w Suffolk University .Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Suffolk University

Jeśli masz już ukończone studia wyższe lub na poziomie uniwersyteckim i chcesz przenieść się do Suffolk, program transferu studentów (UTP) jest dla Ciebie. Przed rozpoczę ... [+]

Jeśli masz już ukończone studia wyższe lub na poziomie uniwersyteckim i chcesz przenieść się do Suffolk, program transferu studentów (UTP) jest dla Ciebie. Przed rozpoczęciem programu otrzymasz oszacowanie zbywalnych kredytów na swój stopień naukowy.

UTP zapewnia dostosowaną ścieżkę do zdobycia tytułu licencjata na Suffolk University . Nie będziesz powtarzać zajęć i otrzymasz dodatkowe wsparcie akademickie, językowe i kulturalne, które pomoże ci osiągnąć sukces na amerykańskim uniwersytecie.

Komponenty Programu studiów:

124-126 program godzin kredytowych1 semestr: 9-16 godzin kredytowych obowiązują od UTP2 semestr: od UTP obowiązuje 18-32 godzin kredytowychKredyty pozostające do pewnego stopnia zależą od zastosowanych kredytów transferowychFunkcje kursuPrzeniesienie punktów z uczelni lub klas na poziom.Zindywidualizowany program uniwersyteckich kursów kredytowych.Gwarantowane przejście do dowolnego programu studiów licencjackich po pomyślnym ukończeniu UTP na George Mason University, Drew University, Colorado State University lub Oregon State University.Doradztwo akademickie w całym programie, w tym progresję i doradcy sukcesu uczniów.Stypendia od 1000 do 15 000 USD rocznie dla wykwalifikowanych studentów. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z przedstawicielem INTO.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 22 970 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 18Nagroda: Po pomyślnym ukończeniu programu studiów licencjackich INTO Suffolk i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dla studentów studiów licencjackich, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Suffolk University .Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Boston
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku