Przeczytaj oficjalny opis

W samym środku tego wszystkiego

Saint Louis University toruje drogę do trwającej renowacji miasta. SLU zainwestował ponad 850 milionów dolarów w kampusie w ciągu ostatnich 25 lat. SLU jest centralnie położony w samym sercu miasta. Hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od dzielnicy sztuki Grand Center w St. Louis, w której znajdują się teatry, muzea, restauracje i wiele innych. Oglądaj muzyczny musical na Broadwayu, posłuchaj światowej klasy orkiestry St. Louis Symphony Orchestra lub podziwiaj wystawę sztuki współczesnej.

Nauka wsparcia, kiedy jej potrzebujesz

W SLU twoja edukacja nie ogranicza się tylko do klasy. Jako student pierwszego roku możesz spodziewać się innowacyjnych programów, które pomogą Ci w pomyślnym przejściu na uniwersytet. Nowi uczniowie są zgrupowani w Learning Communities, które zapewniają twórcze wsparcie akademickie.

Będziesz zachęcany do kwestionowania swojego myślenia i rozwijania mocnych odpowiedzi. Jako główna instytucja badawcza, jesteśmy oddani nauczaniu cię, jak logicznie myśleć, argumentować jasno i jasno wyrażać siebie. SLU jest także jednym z zaledwie ośmiu katolickich uniwersytetów o wysokim lub bardzo wysokim rozróżnieniu badawczym. W całym naszym uniwersytecie i otaczających nas społecznościach mamy wspólną wartość wspierania wspólnego dobra. SLU stworzył te wartości, aby zachęcić personel i studentów do przyjęcia najwyższych standardów postępowania zarówno w zakresie praktyki osobistej, jak i zawodowej.

Wejdź do SLU

Sala Beracha jest bramą do działań kampusu SLU. Centrum Saint Louis University INTO Saint Louis University jest dogodnie zlokalizowane w samym centrum kampusu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, jest właśnie tutaj. W całym obiekcie można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu, a w wielofunkcyjnych częściach wypoczynkowych można organizować spotkania studencko-nauczycielskie. Małe klasy zapewniają wiele zindywidualizowanego czasu nauki. Otrzymasz także spersonalizowane usługi wsparcia i pomoc w nagłych wypadkach 24 godziny na dobę.

Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności

Na Saint Louis University INTO Saint Louis University dołączasz do wspierajacej społeczności międzynarodowej zaangażowanej w pomaganie ci wkroczyć na amerykańskie życie uniwersyteckie, przygotowując się do studiów. W SLU uzyskasz dyplom ze 100 najlepszych uniwersytetów, dołączając do studentów ze wszystkich 50 stanów i 75 krajów. Będziesz cieszyć się pełnym dostępem do wszystkich zasobów uniwersyteckich i uczyć się na małych zajęciach prowadzonych przez instruktorów uniwersyteckich. Najlepsza część programu Pathway : otrzymasz kredyty akademickie na stopień SLU.

Historyczny kampus, nowe technologie

SLU dąży do zachowania historycznego charakteru uniwersytetu przy jednoczesnym wdrażaniu nowych technologii i praktyk przyjaznych dla środowiska. Sale szkolne są wyposażone w w pełni zintegrowane cyfrowe systemy prezentacji, w tym projekcję w wysokiej rozdzielczości, wyświetlacze LCD i ściany wideo.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

Saint Louis University

Ten program Pathway prowadzi do stopnia magistra w zakresie informatyki i informatyki. ... [+]

Czy chcesz studiować po ukończeniu studiów magisterskich w Stanach Zjednoczonych, ale musisz poprawić znajomość języka angielskiego lub wyniki testów? Program Pathway zapewnia akademickie, językowe i kulturowe wsparcie, aby odnieść sukces na amerykańskim uniwersytecie. Studenci są gwarantowane progresję do programu studiów magisterskich poprzez program nauczania składający się z kursów zarobkowych.

30 program godzin kredytowych Do Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych Pozostało 21 godzin kredytowych w kierunku stopnia

Semestr 1

Umiejętności angielskiego akademickiego Systemy zarządzania bazą danych Sieciowanie Laboratorium sieciowe Bezpieczeństwo komputera ... [-]
Stany Zjednoczone St. Louis
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Saint Louis University

Metody inżynierii I Semestr 2 Nauczanie / Słuchanie II Metody inżynierii II Modelowanie informacji o budynku lub przedsiębiorczość inżynierska 1-STRESZCZENIE SEMESTRÓW G ... [+]

Metody inżynierii I

Semestr 2

Nauczanie / Słuchanie II Metody inżynierii II Modelowanie informacji o budynku lub przedsiębiorczość inżynierska

1-STRESZCZENIE SEMESTRÓW

GODZINY KREDYTOWE SZCZEGÓŁY

33 program godzin kredytowych Do Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych Pozostało 24 godzin kredytowych w kierunku stopni

Semestr 1

Umiejętności angielskiego akademickiego Metody inżynierii I lub II Zrównoważona budowa lub Inżynieria Inżynieria

[-]
Stany Zjednoczone St. Louis
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku