Marshall University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zainwestuj w swoją przyszłość

Od ponad 180 lat Marshall University stał się wiodącym publicznym uniwersytetem zapewniającym innowacyjne kształcenie na studiach licencjackich i magisterskich w 200 dziedzinach akademickich. Decydując się na studia w Marshall, możesz wybierać spośród 10 szkół wyższych oferujących ponad 100-stopniowe programy, które najlepiej pasują do twoich aspiracji akademickich.

Marshall jest oddany użyciu każdego dostępnego zasobu, aby pomóc Ci odnieść sukces. Uczelnia zainwestowała 300 milionów dolarów w nowe budynki i remonty w ciągu ostatnich 10 lat, aby zapewnić ci najnowsze, najnowocześniejsze sale lekcyjne i laboratoria.

Przyjazna atmosfera

Na Marshall University odkryjesz, że chociaż jesteś otoczony przez wielu innych studentów, zawsze postrzegasz go jako osobę fizyczną. Małe klasy pozwalają poznać profesorów. Najnowocześniejsze udogodnienia i szerokie możliwości badawcze zapewniają dostęp do narzędzi zapewniających najlepszą możliwą edukację. Funkcje te, w połączeniu z przyjaznymi usługami studenckimi INTO Marshall, zapewnią satysfakcjonujące doświadczenie amerykańskiego uniwersytetu.

Z ponad 1000 nauczycieli akademickich uczących w ponad 100-stopniowych programach, sale Marshall są dobrze wyposażone, aby zapewnić Ci wysokiej jakości edukację. Marshall angażuje się w zachęcanie swoich wykładowców i studentów do prowadzenia badań w swojej dziedzinie. Z tego powodu uniwersytet ma roczne finansowanie badań w wysokości 31 milionów dolarów. Od pierwszego roku trwania programu będziesz mieć możliwość uczestniczenia w praktycznych badaniach, które pozwolą Ci zdobyć wykształcenie ponad klasę.

Będziesz czuć się bezpiecznie na terenie kampusu, wiedząc, że twoje zakwaterowanie i 24-godzinne centrum nauki wymagają dostępu do uniwersytetu. Uniwersytecka policja monitoruje kampus i telefony alarmowe zlokalizowane w różnych miejscach kampusu.

Bądź najlepszym

Kampus Marshalla miesza stare i nowe, od nowych obiektów, takich jak Memorial Student Center, po wiele biur i usług znajdujących się w Old Main, najstarszym budynku na terenie kampusu.

Marshall dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepsze zaplecze. W ciągu ostatnich 10 lat zainwestowaliśmy 300 milionów USD w nowe budynki i remonty w istniejących budynkach.

Niedawno otwarto dwa nowe, oszałamiające budynki - Wyższą Szkołę Informatyki i Inżynierii oraz Centrum Sztuk Wizualnych. Kompleks inżynieryjny warty 56 milionów dolarów ma zaawansowane funkcje dla rozwijającego się programu inżynieryjnego, podczas gdy centrum Visual Arts w centrum miasta zapewnia ultranowoczesną przestrzeń, która może pochwalić się najnowszą technologią w sztukach wizualnych.

W centrum kampusu

Kiedy wkroczysz na kampus i rozpoczniesz podróż z INTO Marshall, szybko odkryjesz wygodę rodziny Marshall University wokół ciebie. Nasze centrum znajduje się w samym sercu kampusu, co oznacza, że ​​jesteś blisko akademików, sal lekcyjnych, lokali gastronomicznych, centrum rekreacji i innych atrakcji. Będzie to centrum pierwszego roku na uczelni, zarówno akademicko, jak i społecznie.

14 sal lekcyjnych w naszym centrum organizuje kursy języka angielskiego, a Learning Resource Center zapewnia dostęp do usług opiekuńczych i wielu innych zasobów do wykorzystania poza klasą.

Oprócz zasobów edukacyjnych znajdziesz wiele działań społecznych w obrębie centrum INTO Marshall. Od imprez w kawiarniach po nasz program partnerski Campus Conversation, nasze centrum pracuje nad zapewnieniem ci dobrej zabawy podczas dalszej edukacji.

Pomagaj gdziekolwiek jesteś

Jako student studiujący w Centrum Marshall INTO, będziesz miał wszystkie korzyści i doświadczenia związane z życiem kampusu na amerykańskim uniwersytecie. Plus dodatkowy bonus usług INTO Marshall zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Nasze dedykowane wydziały i pracownicy pomagają zarówno w klasie, jak i poza nią. Pomożemy Ci w nauczaniu, sprawach mieszkaniowych, planowaniu zabawnych wycieczek i zajęć i wiele więcej.

W Centrum Marshalla

Najnowocześniejsze udogodnienia

Centrum INTO Marshall Centre to Twój kompleksowy sklep dla Twojego angielskiego lub programu Pathway . Tutaj znajdziesz swoje sale lekcyjne, przestrzenie do nauki i wzbogacające środowisko edukacyjne.

INTO Center Cafe

Ciesz się naszą kawiarnią

Nasza kawiarnia została zaprojektowana z myślą o Tobie i Twoich kolegach. Kilka stołów i krzeseł jest dostępnych wraz z dodatkowymi stołkami i kanapami, dzięki czemu można usiąść, by uczyć się, spędzać czas między zajęciami lub spotykać się z przyjaciółmi. W części kuchennej często odbywają się przyjęcia i imprezy organizowane przez Centrum INTO, w tym uroczystości wakacyjne, wieczory z grami i inne spotkania otwarte dla wszystkich studentów.

Learning Resource Center

Korzystanie z centrum

Nasze Centrum Zasobów Nauczania (LRC) stanie się cennym zasobem podczas Twojego pobytu w INTO Marshall. Instruktorzy spędzają wiele godzin na nauczaniu studentów w szerokim zakresie przedmiotów. Dostępne są również materiały, które można wykorzystać do doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim i ćwiczenia nowego języka. Materiały te, w tym oprogramowanie do gramatyki i wymowy, DVD, powieści i inne, są dostępne za darmo. W ramach LRC możesz również wypróbować laptopa do wykorzystania w przestrzeniach badawczych naszego ośrodka.

Zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu

Wybrani uczniowie inwestują w swoją edukację, a INTO Marshall zapewnia najlepsze możliwe do nauki doświadczenie w zamian. Wysoko wykwalifikowani instruktorzy uniwersyteccy, obiekty wyposażone w najnowszą technologię, małe klasy, spersonalizowane usługi wsparcia, działania społeczne i przyjazna społeczność uniwersytecka przyczyniają się do bogatego doświadczenia kampusu na Marshall University .

Podczas kursów języka angielskiego, które odbywają się w centrum INTO Marshall, instruktorzy mogą zwracać szczególną uwagę na Ciebie i Twoich kolegów ze szkoły ze względu na małe klasy. Zauważysz, że instruktorzy znają Cię po imieniu i chętnie pomogą ci osobiście w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podczas studiów. Małe klasy pozwalają również na dyskusję, dzięki czemu możesz podzielić się swoimi opiniami i usłyszeć perspektywy swoich kolegów z klasy. W programie instruktorów Marshall można nie tylko uzyskać pomoc podczas zajęć. Mają godziny pracy, w których można odwiedzić pytania i adresy e-mail, aby skontaktować się z nimi po godzinach. Zapewniają również korepetycje w naszym Centrum zasobów edukacyjnych.

Lokalizacje

Huntington

INTO Marshall University

Address
315 18th St. Huntington
WV 25703 Huntington, Wirginia Zachodnia, Stany Zjednoczone