Przeczytaj oficjalny opis

Kampus masonów ożywa

George Mason University zaangażowaniu George Mason University w zapewnianie międzynarodowym studentom takim jak Ty wyjątkowego doświadczenia uniwersyteckiego. Programy Mason podkreślają możliwości poza klasą; więc będziesz miał okazję poznać staż i możliwości rekreacji, które może zaoferować tylko Waszyngton. Będziesz mieć również możliwość prowadzenia praktycznych badań z wydziałami, którzy zarobili na uniwersytecie ponad 101 milionów dolarów w konkurencyjnych funduszach badawczych.

Czy kiedykolwiek chciałeś wypróbować drukarkę 3D w piątkowy wieczór? Weź udział w przemówieniu wygłoszonym przez przyszłego prezydenta USA? Stanowiący jeden z najwyższych uniwersytetów badawczych w USA według klasyfikacji Carnegie w instytucjach szkolnictwa wyższego, Mason jest największym publicznym uniwersytetem badawczym w Virginii z czterema kampusami w Wirginii i jednym w Songdo w Korei.

I nie rozwijają się. Wraz z rozwojem ich kadry naukowej i naukowej widać postępy w nauce i najnowocześniejszych technologiach.

Wiodący amerykański uniwersytet

Jako student Uniwersytetu George Mason University uzyskasz dostęp do najlepszych możliwości kulturalnych, biznesowych i badawczych w USA. Będziesz czerpać przyjemność z praktycznych doświadczeń związanych z nauką w klasie i poza nią z profesorami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Uczniowie Mason University są na pierwszym miejscu. Tam będziesz miał dostęp do najlepszych wydarzeń kulturalnych, biznesowych i badawczych w USA. Mason zapewnia świetne środowisko akademickie, w którym możesz nawiązać kontakt ze studentami ze 130 krajów i 50 stanów. Będąc w Mason, możesz czerpać przyjemność z praktycznego uczenia się z profesorami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Członkowie wydziału, doradcy i pracownicy ciężko pracują, aby zapewnić transformacyjne doświadczenie edukacyjne, aby po ukończeniu studiów przygotować się do krytycznego myślenia o problemach globalnych i znalezienia pracy o dużym wpływie.

Mason Career Services oferuje wydarzenia, warsztaty, kursy i indywidualne doradztwo, w których można ćwiczyć rozmowy kwalifikacyjne i umiejętności poszukiwania pracy. W każdym semestrze można wziąć udział w targach pracy i stażu, aby nawiązać kontakt z ponad 170 pracodawcami, takimi jak The Washington Post, Smithsonian Institution i wiele firm z listy Fortune 500.

W Mason

W Mason wie, że koncentrujesz się na poprawianiu swoich umiejętności językowych, poznawaniu nowych przyjaciół i dostosowywaniu się do amerykańskiej kultury edukacji, a oni służą pomocą. W dedykowanym zespole wsparcia Masona będzie z Tobą na każdym kroku, aby twój pierwszy rok nauki był tak prosty, jak to tylko możliwe. Jako student studiujący w Mason Global Center, będziesz cieszyć się wszystkimi zaletami naszego nowoczesnego ośrodka akademickiego zaprojektowanego specjalnie dla międzynarodowych studentów takich jak Ty. Ten budynek jest centrum życia kampusu i jest otwarty 365 dni w roku. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją akademicką podróż w Mason, jest pod jednym dachem!

Twój dom z dala od domu

INTO Mason znajduje się w Mason Global Center. Tutaj możesz wziąć wiele zajęć z Academic English lub Pathway . Ta przestronna siedmiopiętrowa rezydencja mieści ponad 270 uczennic Mason. Kiedy potrzebujesz pomocy, możesz znaleźć przyjazną twarz w recepcji 24 godziny na dobę. Pracownicy obsługi studenckiej mogą odpowiadać na pytania i utrzymywać kontakt z doradcami akademickimi. Ciesz się posiłkami z międzynarodowego menu restauracji The Globe każdego dnia w roku.

Żyjąc i ucząc się razem

Mason Global Center to przestronny, wysokiej klasy obiekt, który stanowi centrum pierwszego roku w Mason. Pierwotnie zaprojektowany jako hotel, ten piękny obiekt posiada ściany okien, które wprowadzają naturalne światło do luksusowych pomieszczeń mieszkalnych. Spotkaj się ze znajomymi i profesorami lub weź udział w wydarzeniu w naszym dobrze prosperującym lobby. Zapisz się do partnera do konwersacji lub nauczyciela w Learning Resource Center. Szukasz więcej? Przez cały rok organizują dla Ciebie wspaniałe imprezy, wieczory filmowe i imprezy towarzyskie.

Więcej o kampusie

jedzenie

Szukasz smaku domu? Można go znaleźć w The Globe, jednej z trzech sal restauracyjnych na terenie kampusu, która serwuje ciągle zmieniające się menu kuchni międzynarodowej. Jest otwarty każdego dnia w roku i zawsze można tam znaleźć opcje halal, vegetarian i gluten-free. A jeśli masz ochotę na specjalne danie, możesz poprosić o podanie go w menu. Przynieś nam swoje przepisy z domu!


Learning Resource Center

Zastanawiasz się, gdzie iść, kiedy potrzebujesz nauczyciela? Learning Resource Center (LRC) to miejsce, do którego należy się udać, gdy potrzebujesz indywidualnej pomocy w pisaniu lub matematyce. Będziesz miał dostęp do oddanych nauczycieli, którzy mają doświadczenie w pomaganiu uczącym się języka angielskiego. LRC to także laboratorium komputerowe i ciche miejsce do nauki, w którym można wypożyczyć laptopa i pracować nad projektami grupowymi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie bioinformatyki i biologii obliczeniowej, są pewni przejścia do programu studiów magisterski ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie bioinformatyki i biologii obliczeniowej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

30-31 program godzin kredytowych16 godzin kredytowych obowiązują od Pathway24-25 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończą program Mason Graduate Pathway w Digital Forensics and Cyber ​​Analysis, otrzymają stopniowy progres do programu studiów magisterskich ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończą program Mason Graduate Pathway w Digital Forensics and Cyber ​​Analysis, otrzymają stopniowy progres do programu studiów magisterskich Mason po dostarczeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

1-semestr:

30 godzin programu kredytowego6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1 semestrDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 21,150 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Science w Digital Forensics i Cyber ​​Analysis na George Mason University .Opcje kursu: 1-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równorzędne w dziedzinie informatyki, inżynierii komputerowej, technologii informacyjnej, biznesu, ekonomii lub dyscypliny pokrewnej. Uczniowie muszą ukończyć równoważny kurs z następujących przedmiotów: TCP / IP, komputerowe systemy operacyjne, sieci komputerowe i routing sieciowy. 2,75 stopnia licencjata GPA.Wymagania językowe: TOEFL iBT 80 (17 podskoków w czytaniu i pisaniu), IELTS 6.5 (6,0 zapisów w czytaniu i pisaniu), PTEA 53, Ukończenie AE Core i OCS Level 6 lub IELA 176 (169 w czytaniu... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program matematyczny INTO Mason Graduate Pathway , są pewni przejścia do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po zło ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program matematyczny INTO Mason Graduate Pathway , są pewni przejścia do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego0-6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24-30 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 36 800 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Science w Matematyki na George Mason University .Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równoważne z matematyki lub statystyki. 2,75 stopnia licencjata GPA.Wymagania językowe: TOEFL iBT 70 (13 wyników w czytaniu i słuchaniu), IELTS 6.0 (5,5 wyników w czytaniu i słuchaniu), PTEA 47, Hasło 6.0 Wiedza i pisanie 6.0, Ukończenie AE Core i OCS Level 5 lub IELA 169 ( 162 razy w czytaniu i słuchaniu).Wymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

INTO Mason Graduate Pathway in Psychology przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu pro ... [+]

INTO Mason Graduate Pathway in Psychology przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University .

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Graduate Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . To przejście z programu absolwentów INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

32 program godzin kredytowych10-11 godzin kredytowych obowiązują od Pathway21-22 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Psychologii Edukacyjnej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu doda ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Psychologii Edukacyjnej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie rachunkowości, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich dla absolwentów ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie rachunkowości, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego0 godzin kredytowych stosuje się w Pathway30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Applied Information Technology, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich w Mason po złoż ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Applied Information Technology, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich w Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w dziedzinie zarządzania sztuką, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w dziedzinie zarządzania sztuką, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 8 godzin kredytowych28 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 21,150 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Arts w dziedzinie zarządzania sztuką na George Mason University .Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równoważne w pokrewnej dziedzinie. Powiązane dziedziny to teatr, występy muzyczne, dyrygentura, literatura, taniec, historia sztuki, studia filmowe, sztuka studyjna i projektowanie graficzne, zarządzanie sztuką, zarządzanie kulturą, marketing / komunikacja oraz zarządzanie / biznes. 2,75 stopnia licencjata GPA. Zalecane: Jeden rok doświadczenia zawodowego (musi być z organizacją artystyczną, ale nie musi być w pełnym wymiarze godzin).Wymagania językowe: TOEFL iBT 75 (17 wyników w czytaniu i słuchaniu), IELTS 6.5 (6,0 punktów w czytaniu i słuchaniu),... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie Bioinformatyki, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich w Mason po dost ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie Bioinformatyki, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich w Mason po dostarczeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

30-31 program godzin kredytowych16 godzin kredytowych obowiązują od Pathway24-25 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Biostatistics, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wy ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Biostatistics, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Business Administration (MBA), mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Business Administration (MBA), mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

48 program godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway42 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Inżynierii Cywilnej i Infrastrukturalnej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Inżynierii Cywilnej i Infrastrukturalnej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Computational Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Computational Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Computer Engineering, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Computer Engineering, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego0-9 godzin kredytowych stosuje się od Pathway21-30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Computer Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu doda ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Computer Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego6-9 godzin kredytowych dotyczy Pathway21-24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program Mason Graduate Pathway w Data Analytics, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkow ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program Mason Graduate Pathway w Data Analytics, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Earth Systems Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Earth Systems Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego10 godzin kredytowych dotyczy Pathway20 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Elektrotechnice, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodat ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Elektrotechnice, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 30-36 godzin kredytowych0-9 godzin kredytowych stosuje się od Pathway21-36 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy ukończyli program INTO Mason Graduate Pathway w języku angielskim - Lingwistyka, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich z tytułem magistra ... [+]

Studenci, którzy ukończyli program INTO Mason Graduate Pathway w języku angielskim - Lingwistyka, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich z tytułem magistra po przedłożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 36 800 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Arts w Językoznawstwie Angielskim na George Mason University .Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równoważne w pokrewnej dziedzinie. Powiązane pola obejmują angielski, ESL, językoznawstwo i akwizycję języka. 2,75 stopnia licencjata GPA.Wymagania językowe: TOEFL iBT 75 (17 wyników w czytaniu i pisaniu), IELTS 6.5 (6,0 zapisów w czytaniu i pisaniu), PTEA 52, Hasło 7.0 Wiedza i pisanie w 6.0, Ukończenie AE Core i OCS Level 5 lub IELA 176 ( 169 stanowi podsumowanie odczytu i zapisu).Wymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Environmental Science and Policy, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Environmental Science and Policy, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

37 program godzin kredytowych0 godzin kredytowych stosuje się w Pathway37 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Forensic Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu doda ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Forensic Science, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w dziedzinie nauk geograficznych i kartograficznych, zapewnili progresję do programu studiów magisters ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w dziedzinie nauk geograficznych i kartograficznych, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 (program dyplomowy) lub 36 (nie teza) program godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24 do 30 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Global Affairs, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatk ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Global Affairs, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: SierpieńOpłaty: Ceny kursów rozpoczynających się w roku akademickim 2019 - 2020 nie zostały jeszcze potwierdzoneGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Arts w Global Affairs na George Mason UniversityOpcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równorzędne. 2,75 stopnia licencjata GPA.Wymagania językowe: TOEFL iBT 70 (13 wyników w czytaniu i słuchaniu), IELTS 6.0 (5,5 wyników w czytaniu i słuchaniu), PTEA 47, Hasło 6.0 Wiedza i pisanie 6.0, Ukończenie AE Core i OCS Level 5 lub IELA 169 ( 162 razy w czytaniu i słuchaniu).Wymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie projektowania graficznego, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mas ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie projektowania graficznego, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowychObowiązuje 14 godzin kredytowych z Pathway22 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w systemach informatycznych, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złoż ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w systemach informatycznych, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego6-9 godzin kredytowych dotyczy Pathway21-24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Management są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaga ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Management są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Music są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Music są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu godzinowego10 godzin kredytowych dotyczy Pathway20 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Nutrition, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymag ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Nutrition, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu studiów:

2-semestr:

39 godzin programu kredytowego6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway33 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie badań operacyjnych, zapewnili przejście do programu studiów magisterskich dla absolwentów M ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie badań operacyjnych, zapewnili przejście do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego0-9 godzin kredytowych stosuje się od Pathway21-30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w polityce publicznej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkow ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w polityce publicznej, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

36-39 godzin programu kredytowego (zmienna ze względu na kredyt stażowy)Z aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych27-30 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Pathway Real Estate Development, zapewnili przejście na program studiów magisterskich Mason po dosta ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Pathway Real Estate Development, zapewnili przejście na program studiów magisterskich Mason po dostarczeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w pracy socjalnej, otrzymają stopniowy progres do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu do ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w pracy socjalnej, otrzymają stopniowy progres do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

60 godzin programu kredytowego6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway54 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: SierpieńOpłaty: Ceny kursów rozpoczynających się w roku akademickim 2019 - 2020 nie zostały jeszcze potwierdzoneGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Social Work na George Mason University .Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równorzędne z 30 punktami studiów ogólnych lub sztuk wyzwolonych. 2,75 stopnia licencjata GPA.Wymagania językowe: TOEFL iBT 75 (17 wyników w czytaniu i pisaniu), IELTS 6.5 (6,0 zapisów w czytaniu i pisaniu), PTEA 52, Hasło 7.0 Wiedza i pisanie w 6.0, Ukończenie AE Core i OCS Level 5 lub IELA 176 ( 169 stanowi podsumowanie odczytu i zapisu).Wymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Inżynierii Oprogramowania, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu d ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Inżynierii Oprogramowania, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego6-9 godzin kredytowych dotyczy Pathway21-24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Studiach Sportu i Rekreacji, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Studiach Sportu i Rekreacji, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w dziedzinie nauk statystycznych, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożen ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w dziedzinie nauk statystycznych, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie inżynierii systemów, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich Mason po dostarc ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie inżynierii systemów, zapewnili progresję do programu studiów magisterskich Mason po dostarczeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego0-9 godzin kredytowych stosuje się od Pathway21-30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Telekomunikacji, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po zło ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Telekomunikacji, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich dla absolwentów Masonu po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w analizie konfliktu i rezolucji, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich z tytułem magis ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w analizie konfliktu i rezolucji, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich z tytułem magistra po przedłożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 42 godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Edukacji Specjalnej, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu d ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Edukacji Specjalnej, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Międzynarodowym Handlu i Polityce, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich Mason po zło ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w Międzynarodowym Handlu i Polityce, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 36 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 36 800 USDGodziny zajęć: 9-13 godzin tygodniowoWielkość klasy: 15Nagroda: Ten program prowadzi do Master of Arts w handlu i polityce międzynarodowej na George Mason University .Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: czteroletnie studia licencjackie lub równorzędne. 2,75 stopnia licencjata GPA.Wymagania językowe: TOEFL iBT 75 (17 wyników w czytaniu i pisaniu), IELTS 6.5 (6,0 zapisów w czytaniu i pisaniu), PTEA 52, Hasło 7.0 Wiedza i pisanie w 6.0, Ukończenie AE Core i OCS Level 5 lub IELA 176 ( 169 stanowi podsumowanie odczytu i zapisu).Wymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie bezpieczeństwa i zapewniania bezpieczeństwa informacji, uzyskają progresję do programu stu ... [+]

Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie bezpieczeństwa i zapewniania bezpieczeństwa informacji, uzyskają progresję do programu studiów magisterskich Mason po złożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie fizyki stosowanej i inżynierii, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończyli program Mason Graduate Pathway w zakresie fizyki stosowanej i inżynierii, mają zapewnioną progresję do programu studiów magisterskich w Mason po dostarczeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowego6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program Mason Graduate Pathway w Curriculum and Instruction / Special Education, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich z ... [+]

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program Mason Graduate Pathway w Curriculum and Instruction / Special Education, są pewni przejścia do programu studiów magisterskich z tytułem magistra po przedłożeniu dodatkowych wymaganych materiałów aplikacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu programu INTO Mason Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do drugiego semestru studiów podyplomowych na George Mason University . To przejście z programu INTO Mason Pathway do programu studiów wyższych nazywa się "progresją".

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Podobnie jak w przypadku programów "doładowania", program INTO Mason's Bridge Pathway zapewnia dodatkowy rok zaawansowanego przygotowania dla absolwentów dla studentów o ... [+]

Podobnie jak w przypadku programów "doładowania", program INTO Mason's Bridge Pathway zapewnia dodatkowy rok zaawansowanego przygotowania dla absolwentów dla studentów o wybranych międzynarodowych tytułach licencjackich odpowiadających trzem latom lub 90 punktom.

Ten dwusemestralny program Pathway obejmuje:

Wymagane są studia magisterskie dla określonych programów studiów;Zajęcia ogólne;Absolwent przejścia do przygotowania;Angielski rozwój pisania.Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 36 800 USDNagroda: Ten program prowadzi studia magisterskie na każdym z programów absolwentów George Mason University .Opcje kursu: BridgeWymagania wstępneWymagania akademickie: licencjat lub równoważny z minimum 2,75 GPA odpowiednik, z wymaganiami różniącymi się od programu Pathway .Wymagania w języku angielskim: od IELTS 6.5 lub TOEFL 85 lub równoważny... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

George Mason University

Program Academic English zapewnia najwyższej klasy instruktaż w języku angielskim oraz umiejętności akademickie pozwalające odnieść sukces w Mason. ... [+]

Program Academic English zapewnia najwyższej klasy instruktaż w języku angielskim oraz umiejętności akademickie pozwalające odnieść sukces w Mason.

Funkcje kursu

Czego się dowiesz:

Przedstawiaj mówione i pisane pomysły dokładnie i skutecznie po angielsku;Pisz prace naukowe z odpowiednim wykorzystaniem cytatów i odniesień;Przeczytaj, zrozum i krytycznie oceniaj teksty akademickie;Rozumieć i używać słownictwa wspólnego dla dyscyplin akademickich;Weź przydatne i dokładne notatki w wykładach akademickich i prezentacjach;Rozumiem wartości amerykańskie w środowisku akademickim.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 8 610 USDGodziny zajęć: 18-22 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Po ukończeniu tego intensywnego programu, udanych studentów będą mogli przejść do studiów licencjackich lub studiów podyplomowych na George Mason University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: wymagany dyplom ukończenia szkoły średniej.Wymagania w języku angielskim: brak wymogu znajomości języka angielskiego; studenci zostaną oceniani i złożeni po przyjeździeWymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

George Mason University

Międzynarodowy Rok Jeden w Biznesie przygotuje Cię do rozpoczęcia kolejnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie George Mason University . Po pomyślnym ukończe ... [+]

Międzynarodowy Rok Jeden w Biznesie przygotuje Cię do rozpoczęcia kolejnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Przejście z programu INTO Mason na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowychObowiązują 26-29 godzin kredytowych z Pathway91-94 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych15 godzin kredytowych stosuje się w Pathway105 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 21,150 USDGodziny zajęć: 17-21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do Bachelor of Science w rachunkowości, finansów, systemów informatycznych i zarządzania operacjami, zarządzania lub marketingu.Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Międzynarodowy rok pierwszy w inżynierii, informatyce i statystyce przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Po ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w inżynierii, informatyce i statystyce przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Przejście z programu INTO Mason na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych23-31 godzin kredytowych stosuje się od Pathway89-97 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 21,150 USDGodziny zajęć: 17-21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do Bachelor of Science w Applied Computer Science, Bioinżynierii, Cywilnego i Infrastruktury, Inżynierii, Inżynierii Komputerowej, Informatyki, Cyber ​​Security Engineering, Elektrotechniki, Informatyki, Inżynierii Mechanicznej lub Inżynierii Systemowej.Opcje kursu:Pathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie Georg ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Przejście z programu INTO Mason na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowychObowiązuje 27-31 godzin kredytowych z Pathway89-93 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Międzynarodowy rok pierwszy w nauce przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynar ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w nauce przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Przejście z programu INTO Mason na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowychObowiązuje 27-34 godzin kredytowych z Pathway86-93 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowych18 godzin kredytowych dotyczy Pathway102 godziny kredytowe pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 36 800 USDGodziny zajęć: 17-21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do Bachelor of Science lub Bachelor of Arts w Biologii, Chemii, Nauk o Ziemi, Environmental Science, Geologii, Matematyki, Bachelor of Science in Astronomy, Forensic Science, Geography, Medical Laboratory Science, Physics Bachelor of Arts w Computational and Data Science lub Environmental and Sustainability Studies.Opcje kursu: Pathway 1-semestralnaWymagania wstępneWymagania akademickie: dyplom ukończenia szkoły średniej; 2.5 minimalny ekwiwalent GPA.Wymagania językowe w języku angielskim: TOEFL iBT 80 (17 wyników w czytaniu i pisaniu), IELTS 6.5 (6,0 punktów w czytaniu i pisaniu), PTEA 53, ukończenie Academic English Core i OCS... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Pierwszy Międzynarodowy Rok w Rozwoju Społecznym i Humanitarnym przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie George Mason Univ ... [+]

Pierwszy Międzynarodowy Rok w Rozwoju Społecznym i Humanitarnym przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie George Mason University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University . Przejście z programu INTO Mason na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowychObowiązuje 27-31 godzin kredytowych z Pathway89-93 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
George Mason University

Jeśli już ukończyłeś studia na poziomie uniwersyteckim lub na poziomie uniwersyteckim i chcesz przenieść się na George Mason University , 1-semestr studiów licencjackich ... [+]

Jeśli już ukończyłeś studia na poziomie uniwersyteckim lub na poziomie uniwersyteckim i chcesz przenieść się na George Mason University , 1-semestr studiów licencjackich (UTP) jest dla Ciebie. Przed rozpoczęciem programu otrzymasz oszacowanie zbywalnych kredytów na swój stopień naukowy.

Komponenty Programu Degree

1-semestr:

Program 120 godzin kredytowychZ UTP obowiązuje 16 godzin kredytowychKredyty pozostające do pewnego stopnia zależą od zastosowanych kredytów transferowychFunkcje kursuPrzeniesienie punktów z uczelni lub klas na poziom.Zindywidualizowany program uniwersyteckich kursów kredytowych.Gwarantowane przejście do dowolnego programu studiów licencjackich po pomyślnym ukończeniu UTP na George Mason University , Drew University, Colorado State University lub Oregon State University.Doradztwo akademickie w całym programie, w tym progresję i doradcy sukcesu uczniów.Stypendia od 1000 do 15 000 USD rocznie dla wykwalifikowanych studentów. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z przedstawicielem INTO.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1 semestrDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 21,150 USDGodziny zajęć: 17-21 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Po pomyślnym ukończeniu programu licencjackiego INTO Mason i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dla studentów studiów licencjackich, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na George Mason University .Opcje kursu: Pathway 1-semestralnaWymagania wstępneWymagania akademickie: co najmniej 30 punktów na uczelni / uczelni wyższej Dyplom ukończenia szkoły średniej; 2.5 minimalny ekwiwalent GPA (bez oceny poniżej C w głównych przedmiotach związanych).Wymagania językowe w języku angielskim: TOEFL iBT 80 (17 wyników w czytaniu i pisaniu), IELTS 6.5 (6,0 punktów w czytaniu i pisaniu), PTEA 53, ukończenie Academic English Core i OCS Level 5 lub wyższy, lub ogólnie IELA 176 (169 wyników w czytanie i pisanie).Wymagania wiekowe: 17 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fairfax
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku