Drew University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przyjazne, bezpieczne miejsce do nauki

INTO Drew University jest popularnym wyborem dla studentów zagranicznych, którzy chcą być częścią intymnej i pielęgnującej atmosfery. Ich indywidualne podejście do nauki gwarantuje, że nigdy nie zaginiesz w tłumie. Zapewnią ci osobistą uwagę, której potrzebujesz, aby odnieść sukces. Są tutaj, aby Ci pomóc!

Specjalne miejsce do nauki

Wybór uniwersytetu dotyczy całego doświadczenia, a INTO Drew ma wszystko. Jak tylko się zarejestrujesz, zmotywują cię do podjęcia kroków w kierunku twoich aspiracji zawodowych. Pomogą Ci w pełni korzystać z ich przyszłościowych możliwości, jedynych w swoim rodzaju możliwości naukowych i społecznych. Jako wymaganie ukończenia studiów będziesz mieć co najmniej jedno doświadczenie poza klasą. Może to obejmować staż w jednej z wielu firm z listy Fortune 500 w Nowym Jorku, jeden z czterech programów Semestr w mieście lub badania w ich programie RISE. Program RISE daje ci możliwość współpracy z laureatami nagrody Nobla 2016 w dziedzinie medycyny oraz dr Drew RISE, dr Williamem Campbellem.

Będziesz miał dostęp do wszystkich niesamowitych udogodnień Drew University . Zupełnie nowe laboratoria biologii i laboratorium RISE podkreślają Hall of Science. Dorothy Young Centre for the Arts to sala koncertowa na 400 osób i teatr black box. Simon Forum oferuje 8-torowy basen, siłownię i kryte obiekty sportowe.

Twój dom z dala od domu

W Drew będzie służyć jako swój dom z dala od domu. Kampus Drew to prawdziwie globalna wioska. Z okazji obchodów chińskiego Nowego Roku w rezydencjach, podczas Tygodnia Międzynarodowego w University Commons i międzynarodowej kolacji w budynku biura prezydenta uniwersytetu, poczujesz się jak w domu na terenie kampusu.

Opcje uczenia się

Uczenie się przez doświadczenie - Myśl nieszablonowo

W Drew wierzą, że nauka nie odbywa się tylko w klasie. Oferują serię semestrów w Nowym Jorku, gdzie uczysz się bezpośrednio od osób pracujących na wybranym przez ciebie kierunku studiów. Wall Street, Organizacja Narodów Zjednoczonych, scena sztuki współczesnej w Nowym Jorku i przemysł medialny na Madison Avenue są dostępne dla Ciebie.


Wsparcie obsługi studenckiej - Pomagamy w drodze

Oprócz zasobów uniwersyteckich, INTO Drew oferuje szeroki zakres zindywidualizowanych usług, aby zapewnić bezpieczeństwo, wsparcie i sukces w realizacji celów akademickich i osobistych. Ich zespół usług dla studentów oferuje wsparcie i szereg usług promujących dobrostan społeczny, osobisty i akademicki. Sprawiają, że twój okres regulacji jest szybki, łatwy i przyjemny. Ich centrum oferuje oddzielny międzynarodowy program orientacji, po którym następuje orientacja Drew University , coaching akademicki, nauczyciele Pathway i rozmówca lub lokalna rodzina Madison, aby poprawić swój angielski poza klasą.

Lokalizacje

Madison

INTO Drew University

Address
Madison Avenue,36
07940 Madison, New Jersey, Stany Zjednoczone