Przeczytaj oficjalny opis

Niech społeczność CSU Cię przywita

Colorado State University pomoże ci w pełni wykorzystać swoje możliwości akademickie, społeczne i kulturalne w USA. Będziesz miał dostęp do wysoko wykwalifikowanych instruktorów, obiektów z najnowszą technologią, małych klas, usług wsparcia, działań społecznych i przyjaznej społeczności uniwersyteckiej.

Szukasz wspaniałej edukacji na jednym z najlepszych uniwersytetów w USA? CSU to doskonały wybór z imponującym rodowodem. Uniwersytet powstał w 1870 roku.

Dziś kampus obejmuje ponad dwa miliony metrów kwadratowych i jest domem dla 27 500 studentów, w tym 4.580 studentów. Tutaj możesz zdobyć prestiżowy dyplom od instytucji badawczej Carnegie Class I, a roczne wydatki na badania wynoszą ponad 308 milionów USD.

Unikalny sposób na naukę

Co sprawia, że ​​edukacja w Colorado State University wyjątkowa? Programy studiów CSU są zaprojektowane tak, aby zapewnić ci łączność ze światowej klasy wykładowcami w stosunku studentów do wydziałów zaledwie 16: 1. Będziesz ściśle współpracować z wysoko wykwalifikowanymi wykładowcami, którzy otrzymali wiele nagród i grantów na swoje badania. Możesz wybierać spośród programów uznawanych na poziomie krajowym i międzynarodowym CSU, które umożliwią ci kontakt z pracodawcami. Mentorzy branży zapewniają, że masz możliwość poznania swoich zainteresowań i zdobycia cennego doświadczenia.

Biuro Programów Międzynarodowych będzie koordynować usługi dla ciebie podczas pobytu w USA, aby pomóc Ci dostosować się do życia tutaj. Możesz uzyskać program kulturalny i edukacyjny, usługi imigracyjne i pomoc społeczną z tego biura. Dzięki ich wsparciu uzyskasz narzędzia, których potrzebujesz, aby wywrzeć wpływ na swoje kwalifikacje i odnieść sukces na globalnym i zróżnicowanym rynku pracy.

Pokochasz możliwości, jakie daje ci CSU. Uniwersytet zapewni wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w swojej karierze. Poznasz informacje w wykładzie, a następnie weźmiesz udział w projektach i badaniach, które ożywią twoje studia. Kiedy masz pytanie, twoi profesorowie są zawsze dostępni, aby pomóc ci zrozumieć i nauczyć się.

Najnowocześniejsze udogodnienia


Sale lekcyjne

Nasze sale lekcyjne oferują bezprzewodowy internet i możliwości multimedialne, które pomagają nauczyć się angielskiego. Małe sale lekcyjne pozwalają na bardziej indywidualne interakcje z instruktorami.


The Learning Resource Center (LRC)

Jeśli potrzebujesz materiałów do nauki, książek, DVD i czasopism dla klasy, masz dostęp do Learning Resource Center. Możesz pracować na komputerach w LRC lub sprawdzić laptopa do pracy domowej z bezpłatnym dostępem do Internetu.


Kawiarnie i salony

Czy jesteś głodny, gdy się uczysz? W Centrum INTO CSU znajduje się kawiarnia z komputerami, z których można korzystać, a także salon, w którym można spotkać się z grupami szkoleniowymi lub instruktorami.

W CSU dla Ciebie

Centrum INTO Colorado State University znajduje się na terenie kampusu, a personel służy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów. Przyjdź do szkoły w Spruce Hall, jeśli potrzebujesz porady lub korepetycji. Jeśli chcesz się nauczyć angażować w kampusie, wydział jest po to, aby ci pomóc.

Podczas nauki w programach Pathway i anglojęzycznych pomogą ci dostosować się do amerykańskiego życia uniwersyteckiego i przygotować się na studia. Spotkasz się z przyjaciółmi z całego świata iz całego świata, gdy będziesz uczestniczyć w zajęciach poza klasą.

Od momentu rejestracji masz dostęp do wszystkich obiektów i zasobów w całym kampusie. W CSU pragniesz, abyś miał jak najlepsze doświadczenie akademickie podczas swojego pobytu w CSU.

Misja

"Misją INTO Colorado State University jest zapewnienie wysokiej jakości programów anglojęzycznych i Pathway edukacyjnych oraz kompleksowych usług wsparcia dla międzynarodowych studentów zainteresowanych nauką języka angielskiego dla celów osobistych, zawodowych lub akademickich oraz służenie uniwersytetom i uczniom w ogóle."

Naucz się odnieść sukces

Wybierając uniwersytet amerykański, chcesz mieć pewność, że wybierzesz taki, który zapewni wsparcie dla wszelkich potrzeb akademickich, jakie możesz mieć.

Colorado State University zobowiązuje się do Twojego sukcesu. Programy dydaktyczne, mentoringowe i opiekuńcze zapewniają narzędzia potrzebne do rozwoju.

Jesteśmy tu dla ciebie

Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem możesz zaufać, że wiemy, jak zająć się Tobą jako student międzynarodowy. W CSU osiąga 94% zadowolenia wśród byłych studentów. To numer 2 w Stanach Zjednoczonych pod względem ogólnej satysfakcji studentów z ich doświadczeń edukacyjnych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

Colorado State University

W programie "Absolwent Pathway " CSU w finansach przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu ... [+]

W programie "Absolwent Pathway " CSU w finansach przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

1- i 2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe2 godziny kredytowe obowiązują od Pathway28 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: The INTO CSU Graduate Pathway in Finance przygotowuje cię do wstąpienia do Master of Finance Colorado State University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie Graduate Pathway z matematyki przygotowanym przez CSU przygotujesz się do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po po ... [+]

W programie Graduate Pathway z matematyki przygotowanym przez CSU przygotujesz się do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

120 programów godzin kredytowychObowiązuje 27-33 godzin kredytowych z Pathway87-93 kredyty pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

120 programów godzin kredytowych13-18 godzin kredytowych obowiązują od Pathway102-107 kredytów pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program zaawansowanej Pathway edukacyjnej INU CSU w matematyce ma pomóc studentom przygotować się do studiów magisterskich na kierunku matematyka.Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralna1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Program Pathway zapewnia wsparcie akademickie, językowe i kulturowe, aby odnieść sukces na amerykańskim uniwersytecie. Studenci mają zagwarantowaną progresję do programu ... [+]

Program Pathway zapewnia wsparcie akademickie, językowe i kulturowe, aby odnieść sukces na amerykańskim uniwersytecie. Studenci mają zagwarantowaną progresję do programu studiów podyplomowych po ukończeniu programu Pathway . Zapewniamy pełną integrację z uczniami krajowymi i zagranicznymi na terenie kampusu od wysoko wykwalifikowanych instruktorów uniwersyteckich i opiekunów, zapewniając wsparcie akademickie w całym programie. Stopień pomoże uczniom rozwijać karierę, ucząc ich stosowania procedur statystycznych w branżach takich jak high-tech, medyczne i farmaceutyczne i inne.

Komponenty Programu Degree

1- i 2-semestr:

31 programów godzin kredytowych2 godziny kredytowe obowiązują od Pathway29 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-22 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: sierpieńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Program Absolwent Pathway INU CSU w Applied Statistics ma na celu pomóc uczniom przygotować się do podjęcia studiów magisterskich na kierunku statystyki stosowane (MAS).Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W ramach programu Graduate Pathway w Inżynierii Chemicznej CSU przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyśln ... [+]

W ramach programu Graduate Pathway w Inżynierii Chemicznej CSU przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30-32 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway18-20 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie CSU's Graduate Pathway in Civil Engineering - Structural Engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State Unive ... [+]

W programie CSU's Graduate Pathway in Civil Engineering - Structural Engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

30 godzin na stopnie kredytowe12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: sierpieńOpłaty: od 29,680 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program Absolwent Pathway INU CSU w Inżynierii Budowlanej-Inżynierii Strukturalnej prowadzi do Colorado State University Master's Engineering in Civil Engineering ze specjalizacją w programach inżynierii strukturalnej.Opcje kursu: 2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: licencjat z inżynierii lądowej lub ścisłej dyscypliny inżynierskiej. 2,75 GPA z matematyki, nauk ścisłych i technicznych.Wymagania dotyczące języka angielskiego: TOEFL iBT 70, IELTS 6.0, PTEA 48, hasło 6.5, ukończenie Academic English Level 3 z minimum 75% na wszystkich ocenianych kursach lub IELA 169.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie Absolwenta Pathway CSU w Inżynierii Cywilnej-Zasobów Wodnych przygotuje Cię do przystąpienia do drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State Universi ... [+]

W programie Absolwenta Pathway CSU w Inżynierii Cywilnej-Zasobów Wodnych przygotuje Cię do przystąpienia do drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

30 godzin na stopnie kredytowe12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: sierpieńOpłaty: od 29,680 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program Absolwent Pathway INU CSU w dziedzinie inżynierii lądowej i wodnej doprowadza do uzyskania tytułu Mistrza inżynierii lądowej Colorado State University dziedzinie inżynierii lądowej, specjalizującego się w programach zasobów wodnych.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: licencjat z inżynierii lądowej lub ścisłej dyscypliny inżynierskiej. 2,75 GPA z matematyki, nauk ścisłych i technicznych.Wymagania dotyczące języka angielskiego: TOEFL iBT 70, IELTS 6.0, PTEA 48, hasło 6.5, ukończenie Academic English Level 3 z minimum 75% na wszystkich ocenianych kursach lub IELA 169.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie CSU "Graduate Pathway in Computer Engineering" - Computer Architecture / Embedded Systems przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na ... [+]

W programie CSU "Graduate Pathway in Computer Engineering" - Computer Architecture / Embedded Systems przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe14 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway16 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie CSU "Graduate Pathway " w Computer Engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym u ... [+]

W programie CSU "Graduate Pathway " w Computer Engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe14 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway16 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia

1-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe7 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway23 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: sierpieńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Into CSU Absolwent Pathway Program w Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej - Computer Engineering prowadzi do Colorado State University Mistrza Inżynierii lub Master of Science w programie Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej.Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie Graduate Pathway CSU w Computer Engineering - High-Performance Computing przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State U ... [+]

W programie Graduate Pathway CSU w Computer Engineering - High-Performance Computing przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe13-14 godzin kredytowych może obowiązywać z Pathway16-17 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W Program Pathway CSU w inżynierii komputerowej lub elektrotechnice - robotyka: Robot Control przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorad ... [+]

W Program Pathway CSU w inżynierii komputerowej lub elektrotechnice - robotyka: Robot Control przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe12-13 godzin kredytowych może obowiązywać z Pathway17-18 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie Graduate Pathway CSU w zakresie inżynierii komputerowej lub elektrotechniki - robotyka przygotuje cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Co ... [+]

W programie Graduate Pathway CSU w zakresie inżynierii komputerowej lub elektrotechniki - robotyka przygotuje cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe12-13 godzin kredytowych może obowiązywać z Pathway17-18 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W PROGRAMU Graduate Pathway CSU w zakresie inżynierii komputerowej lub elektrotechniki - dodatkowe obszary studiów przygotują Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów mag ... [+]

W PROGRAMU Graduate Pathway CSU w zakresie inżynierii komputerowej lub elektrotechniki - dodatkowe obszary studiów przygotują Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe14 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway16 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie Graduate Pathway CSU w Computer Science przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończen ... [+]

W programie Graduate Pathway CSU w Computer Science przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

35 godzin programu godzin kredytowych16 godzin kredytowych obowiązują od Pathway19 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

35 godzin programu godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 8 godzin kredytowych27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: sierpieńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: The Graduate Pathway in Computer Science prowadzi do informatyki na Colorado State University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W PROGRAMU Graduate Pathway CSU w elektrotechnice - Control Systems przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po po ... [+]

W PROGRAMU Graduate Pathway CSU w elektrotechnice - Control Systems przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe14 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway16 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie CSU "Graduate Pathway in Electrical Engineering - Semiconductor Devices and Processing" przygotujesz się do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na ... [+]

W programie CSU "Graduate Pathway in Electrical Engineering - Semiconductor Devices and Processing" przygotujesz się do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe10 godzin kredytowych może ubiegać się z Pathway20 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Czy chcesz studiować na poziomie studiów w Stanach Zjednoczonych, ale musisz poprawić znajomość języka angielskiego lub wyniki testów? Program Pathway zapewnia wsparcie a ... [+]

Czy chcesz studiować na poziomie studiów w Stanach Zjednoczonych, ale musisz poprawić znajomość języka angielskiego lub wyniki testów? Program Pathway zapewnia wsparcie akademickie, językowe i kulturowe, aby odnieść sukces na amerykańskim uniwersytecie. Studenci mają zagwarantowaną progresję do programu studiów podyplomowych po zakończeniu programu Pathway . Zapewniamy pełną integrację z uczniami krajowymi i zagranicznymi na terenie kampusu od wysoko wykwalifikowanych instruktorów uniwersyteckich i opiekunów, zapewniając wsparcie akademickie w całym programie.

Funkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1 semestrDaty rozpoczęcia: 2019: SierpieńOpłaty: Ceny kursów rozpoczynających się w roku akademickim 2019 - 2020 nie zostały jeszcze potwierdzoneGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Opcje kursu: Pathway 1-semestralna. Niniejszy Międzynarodowy Rok Pierwszy Semestr 1 Pathway trwa sześć miesięcy i jest przeznaczony dla studentów, którzy mają już wyższy poziom znajomości języka angielskiego.Wymagania wstępneWymagania akademickie: licencjat stopień porównywalny z 4-letnim amerykańskim tytułem licencjata z 2,75 GPA.Wymagania dotyczące języka angielskiego: TOEFL iBT 75, IELTS 6.5 (z co najmniej 6,5 w teście pisania), PTEA 50, hasło 7, ukończenie Academic English Level 3 z minimum 85% na wszystkich ocenionych kursach lub IELA 176.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie "Absolwent Pathway CSU" w programie "Wykształcenie rozszerzone" przygotujesz się do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State Universi ... [+]

W programie "Absolwent Pathway CSU" w programie "Wykształcenie rozszerzone" przygotujesz się do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University w Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr: 37 godzin na stopnie kredytowe 13 godzin kredytowych stosuje się od Pathway 24 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie Graduate Pathway w Inżynierii Mechanicznej CSU przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym u ... [+]

W programie Graduate Pathway w Inżynierii Mechanicznej CSU przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytowe12-13 godzin kredytowych może obowiązywać z Pathway17-18 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: SierpieńOpłaty: Ceny rozpoczynające się w roku akademickim 2019 - 2020 nie zostały jeszcze potwierdzone.Godziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program Absolwent Pathway inżynierskiej Pathway w inżynierii mechanicznej prowadzi do uzyskania tytułu inżyniera mechanika ME w Colorado State University .Opcje kursu: 2-semestr. Programy Graduate Pathway pozwalają na rozpoczęcie zarabiania w kierunku magistra, nawet jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących bezpośredniego wejścia.Wymagania wstępneWymagania akademickie: licencjat z inżynierii mechanicznej lub ściśle powiązanej dyscypliny inżynierskiej. 2,75 GPA.Wymagania dotyczące języka angielskiego: TOEFL iBT 70, IELTS 6.0, PTEA 48, hasło 6.5, ukończenie Academic English Level 3 z minimum 75% na wszystkich ocenianych kursach lub IELA 169.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie CSU "Graduate Pathway " w Tourism Management przygotujesz Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślnym u ... [+]

W programie CSU "Graduate Pathway " w Tourism Management przygotujesz Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

30 godzin na stopnie kredytoweZ aplikacji Pathway obowiązuje 8 godzin kredytowych22 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W programie CSU "Graduate Pathway " w globalnym, społecznym i zrównoważonym przedsiębiorstwie przygotujemy Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Color ... [+]

W programie CSU "Graduate Pathway " w globalnym, społecznym i zrównoważonym przedsiębiorstwie przygotujemy Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

40 godzin na stopnie kredytowe3 godziny kredytowe obowiązują od Pathway37 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Into CSU Absolwent Pathway programu w Global, społecznej i zrównoważonego Enterprise MBA ma na celu przygotowanie studentów do wprowadzenia Colorado State University Master of Business Administration „s Global społecznej i zrównoważonego Enterprise (GSSE).Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W PROGRAMU Graduate Pathway CSU w językach, literaturze i kulturach - hiszpański przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State Unive ... [+]

W PROGRAMU Graduate Pathway CSU w językach, literaturze i kulturach - hiszpański przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych25-32 godzin kredytowych stosuje się od Pathway88-95 kredytów pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Program Graduate Pathway NTO CSU w Computer Information Systems przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyśl ... [+]

W Programie Graduate Pathway CSU w Computer Information Systems przygotuje Cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

33 program godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się na Pathway27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: sierpieńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program Graduate Pathway INTO w Computer Information Systems ma na celu przygotowanie studentów do wstąpienia do Master of Computer Information Systems (MCIS) w Colorado State University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

W Program CSU "Graduate Pathway " w Greenhouse Gas Management przygotuje cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University . Po pomyślny ... [+]

W Program CSU "Graduate Pathway " w Greenhouse Gas Management przygotuje cię do rozpoczęcia drugiego roku studiów magisterskich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Graduate Pathway i spełnieniu wymagań uniwersytetu w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Colorado State University . To przejście z programu INTO Graduate Pathway do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

37 program godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway31 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

37 program godzin kredytowych3 godziny kredytowe obowiązują od Pathway34 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po zakończeniu zajęć.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 17,060 USDGodziny zajęć: 9-12 godzin tygodniowoWielkość klasy: 20Nagroda: Program Absolwent Pathway edukacyjnej INTO CSU w zakresie zarządzania i księgowania gazów cieplarnianych ma na celu przygotowanie studentów do udziału w Zarządzaniu Gazem Cieplnym i Rachunkowości w Colorado State University .Opcje kursu:1-semestr2-semestrWymagania wstępne... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Colorado State University

Program Academic English na INTO Colorado State University jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Programów Języka Angielskiego (CEA) i przygotowuje studentów za ... [+]

Program Academic English na INTO Colorado State University jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji Programów Języka Angielskiego (CEA) i przygotowuje studentów zagranicznych do studiów uniwersyteckich w USA. Ten akademicki rygorystyczny program zapewnia zagranicznym studentom wysokiej jakości instrukcje w języku angielskim i umiejętności akademickie, aby odnieść sukces w CSU.

Funkcje kursu

Czego się dowiesz:

Przedstawiaj mówione i pisane pomysły dokładnie i skutecznie po angielsku;Pisz prace naukowe z odpowiednim wykorzystaniem cytatów i odniesień;Przeczytaj, zrozum i krytycznie oceniaj teksty akademickie;Rozumieć i używać słownictwa wspólnego dla dyscyplin akademickich;Weź przydatne i dokładne notatki w wykładach akademickich i prezentacjach;Rozumiem wartości amerykańskie w środowisku akademickim.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2018: październik; 2019: styczeń, marzec, maj, czerwiec, sierpień, październik; 2020: styczeń, marzec, maj, czerwiecOpłaty: od 4265 USDWielkość klasy: 14Nagroda: Po pomyślnym ukończeniu Academic English, uczniowie mogą przejść do programu INTO CSU Pathway lub zwrócić się bezpośrednio do Colorado State University .Opcje kursu:1-semestr2-semestr3 miesiące3-semestrWymagania wstępneWymagania akademickie: wymagany dyplom ukończenia szkoły średniejWymagania w języku angielskim: brak wymogu znajomości języka angielskiego; studenci zostaną oceniani i złożeni po przyjeździe.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Colorado State University

International Year One in Business Administration przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyślnym ukoń ... [+]

International Year One in Business Administration przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych30-32 godzin kredytowych stosuje się od Pathway88-90 kredytów pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Międzynarodowy Rok Pierwszy w Studiach Ogólnych przygotuje cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University w Colorado State Univ ... [+]

Międzynarodowy Rok Pierwszy w Studiach Ogólnych przygotuje cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University w Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowychObowiązują 29-35 godzin kredytowych z Pathway85-91 kredytów pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie Colorado State University . ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Uniwersytecie Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

120 programów godzin kredytowychObowiązuje 26-30 godzin kredytowych z Pathway90-94 kredyty pozostały do ​​pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauk rolniczych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyśln ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauk rolniczych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

Program 120 godzin kredytowych25-32 godzin kredytowych stosuje się od Pathway88-95 kredytów pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:... [-]

Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

International Year One in Sciences przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu Międzyna ... [+]

International Year One in Sciences przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

120 programów godzin kredytowych26-32 godzin kredytowych stosuje się od Pathway88-94 kredyty pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr:

120 programów godzin kredytowych13-15 godzin kredytowych obowiązują od Pathway105-107 kredytów pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 18.510 USDGodziny zajęć: 12-14 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program Pathway prowadzi do różnych programów studiów licencjackich na Colorado State University z kolegiami z nauk przyrodniczych, Human and Health Sciences, Molecular CellularOpcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępneWymagania akademickie: dyplom ukończenia szkoły średniej; 2.3 GPA (nie niższa niż średnia C dla wszystkich kursów matematycznych).Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.0 lub TOEFL 50 lub równoważnyWymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie inżynierii przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyślnym uk ... [+]

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie inżynierii przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

125-159 programów godzin kredytowych18-22 godzin kredytowych obowiązują od Pathway103-141 kredytów pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Międzynarodowy Rok w Językach, Literaturze i Kulturze przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyślnym ... [+]

Międzynarodowy Rok w Językach, Literaturze i Kulturze przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

Program 120 godzin kredytowych8-32 godzin kredytowych stosuje się od Pathway88-112 kredytów pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 18.510 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Program ten prowadzi do następujących programów studiów licencjackich na Colorado State University w ramach Wydziału Języków Obcych i Literatury: hiszpańskiego, BA lub francuskiego, BA.Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępneWymagania akademickie: dyplom ukończenia szkoły średniej; 2.3 GPA.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.0 lub TOEFL 50 lub równoważnyWymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

International Year One in Mathematics przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu Międz ... [+]

International Year One in Mathematics przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

120 programów godzin kredytowych13-33 godzin kredytowych obowiązują od Pathway87-107 kredytów pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

120 programów godzin kredytowych13-18 godzin kredytowych obowiązują od Pathway102-107 kredytów pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 18.510 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Wydział Matematyki oferuje 6 stężeń na stopień licencjata z matematyki: Matematyka ogólna, edukacja matematyczna, nauka aktuarialna, matematyka stosowana, matematyka obliczeniowa lub matematyka informacji.Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępneWymagania akademickie: dyplom ukończenia szkoły średniej. 2.3 GPA (nie niższa niż średnia C dla wszystkich kursów matematycznych).Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.0 lub TOEFL 50 lub równoważnyWymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

International Year One in Dance przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarod ... [+]

International Year One in Dance przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University .

Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących wstępu na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Colorado State University . Przejście z programu INTO International Year One na program studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr:

120 programów godzin kredytowych30-34 godzin kredytowych stosuje się od Pathway86-90 kredytów pozostało do pewnego stopnia

1-semestr:

120 programów godzin kredytowych15-17 godzin kredytowych obowiązują od Pathway103-105 kredytów pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1-3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, maj, sierpień; 2020: styczeń, majOpłaty: od 18.510 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Ten program prowadzi do uzyskania tytułu licencjata w Dance at Colorado State University .Opcje kursu:Pathway 1-semestralnaPathway 2-semestralnaPathway 3-semestralnaWymagania wstępneWymagania akademickie: dyplom ukończenia szkoły średniej; 2.3 GPA. Wymagane przesłuchanie.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.0 lub TOEFL 50 lub równoważnyWymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Colorado State University

Jeśli już ukończyłeś studia na poziomie uniwersyteckim lub na poziomie uniwersyteckim i chcesz przenieść się na Colorado State University , nasz 1-semestralny program stu ... [+]

Jeśli już ukończyłeś studia na poziomie uniwersyteckim lub na poziomie uniwersyteckim i chcesz przenieść się na Colorado State University , nasz 1-semestralny program studiów licencjackich (UTP) jest dla Ciebie. Przed rozpoczęciem programu otrzymasz oszacowanie zbywalnych kredytów na swój stopień naukowy.

Komponenty Programu Degree

1-semestr:

Program 120-159 godzin kredytowychZ UTP obowiązuje 8-17 godzin kredytowychKredyty pozostające do pewnego stopnia zależą od zastosowanych kredytów transferowychFunkcje kursuPrzeniesienie punktów z uczelni lub klas na poziom.Zindywidualizowany program uniwersyteckich kursów kredytowych.Gwarantowane przejście do dowolnego programu studiów licencjackich po pomyślnym ukończeniu UTP na George Mason University, Drew University, Colorado State University lub Oregon State University.Doradztwo akademickie w całym programie, w tym progresję i doradcy sukcesu uczniów.Stypendia od 1000 do 15 000 USD rocznie dla wykwalifikowanych studentów. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z przedstawicielem INTO.Najważniejsze fakty kursuDługość kursu: 1 semestrDaty rozpoczęcia: 2019: styczeń, sierpień; 2020: styczeńOpłaty: od 18.420 USDGodziny zajęć: 12-16 godzin tygodniowoWielkość klasy: 14Nagroda: Ten program Pathway prowadzi do różnych tytułów licencjackich na Colorado State University .Opcje kursu: Pathway 1-semestralna. Niniejszy Międzynarodowy Rok Pierwszy Semestr 1 Pathway trwa sześć miesięcy i jest przeznaczony dla studentów, którzy mają już wyższy poziom znajomości języka angielskiego.Wymagania wstępneWymagania akademickie: co najmniej 30 kredytów uniwersyteckich Minimum college / university GPA 2,5Wymagania dotyczące języka angielskiego: TOEFL iBT 75-79, IELTS 6.0-6.5, PTEA 50-53, Ukończenie Academic English Level 3 z minimum 80% we wszystkich klasach lub IELA 176.Wymagania wiekowe: 16 lat i więcej.... [-]
Stany Zjednoczone Fort Collins
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku