Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Mid Pac College wykorzystuje jego strategiczne położenie na Pacyfiku, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, i zaprasza osoby z różnych perspektyw kulturowych w klasie dyskusji. Jako takie programy mają na celu poprawę IMPAC'a nie tylko niezbędne umiejętności komunikacyjne, ale także zaufanie do korzystania z nich odpowiednio w profesjonalnych, akademickich i społecznych ustawień. Ponadto IMPAC skupia się na rozwijaniu umiejętności komunikacji międzykulturowej. Aby to osiągnąć, IMPAC oferuje małe klasy i starannie skoordynowany program nauczania, który jest komunikatywny, realistyczny, interaktywne i praktyczne. IMPAC dąży do doskonałości i wyznacza wysokie standardy dla swoich studentów.

IMPAC w skrócie

IMPAC, założona w 1991 roku, oferuje intensywne szkolenia języka angielskiego dla różnych grup osób uczących się języków w następujących obszarach:

Intensive English Proficiency Program-IEPP (wiza studencka, 12 tygodni ~) Intensywne kursy angielskiego Rozmowa programowe IECP (Turyści, Visa Waiver Program, mieszkańcy, 1 tydzień ~) Lekcje prywatne (elastyczny harmonogram) Specjalny program angielskiego (wykonane na zamówienie English Program, elastyczne)

Główne powody, by studiować na IMPAC'a

W ciągu 20 lat działalności Akredytowane przez Komisję na CEA, języka angielskiego Program Akredytacji Doskonała jakość angielski instrukcja z wciągające, doświadczonych instruktorów Doskonała jakość / przystępne czesne Dogodna lokalizacja w pobliżu linii autobusowych i Ala Moana Center (Centrum Handlowe) Tylko angielski polityka Wesoły i pomocny personel Most Uniwersytecki Program *

  • IMPAC oferuje ścieżkę / opcję dla studentów, którzy chcą wprowadzić kolegium i / lub uczelni na Hawajach. Obecnie IMPAC ma umowę z Kapiolani Community College (KCC), University of Hawaii szkole systemu, po pomyślnym zakończeniu poziomie zaawansowanym. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Misja Szkoły

Misją Międzynarodowej Mid Pac College jest zapewnienie jej studentom solidne podstawy angielskiego i akademickich umiejętności komunikacyjnych jako drugiego języka wraz z umiejętności międzykulturowych w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb swoich uczniów, aby odnieść sukces w dzisiejszym globalnym rynku.

IMPAC jest zobowiązana do:

Instruktaż dźwięku przy wykorzystaniu różnorodnych metod, aby zaspokoić potrzeby swoich uczniów. Podaj wyzwanie doświadczenie edukacyjne, które zachęca do dalszych badań i integracji z globalną społecznością. Utrzymać przyjemny klimat w klasie do wspierania motywacji uczniów. Promuj wielokulturowego zrozumienia poprzez działalność kulturalną.

PRYWATNE LEKCJE

IMPAC organizuje prywatne lekcje dla tych, którzy chcą mieć jeden na jeden lekcje na elastycznym harmonogramem. Planowanie jest elastyczna w zależności od dostępności instruktora. Prywatne lekcje są $ 40 / godz. Semi-prywatne lekcje dostępne są na życzenie.

PROGRAMY SPECJALNE

Programy te są zaprojektowane do grupy o różnej wielkości i wieku, przez okres do trzech miesięcy. Te dostosowane programy zawierają specjalistyczny program koncentruje się na potrzebach i zainteresowaniach uczniów. Do opłat i harmonogramem, prosimy o kontakt z Biurem Przyjęć w info@impachawaii.edu.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

International Mid Pac College (IMPAC)

Intensive English Proficiency Program (IEPP) to program sześciu poziom zaprojektowane do długoterminowych studentów studiujących za trzy miesiące lub dłużej (wymaga F1 St ... [+]

IEPP (Student Visa, 12 tygodni ~)

Intensive English Proficiency Program (IEPP) to program sześciu poziom zaprojektowane do długoterminowych studentów studiujących za trzy miesiące lub dłużej (wymaga wizy studenckiej F1). Ten program jest dla tych, którzy planują wprowadzenie regularnych studiów na poziomie uczelni lub dla tych, którzy chcieliby lepiej zrozumieć języka angielskiego.

Okres Czesne (zawiera VAT) Przedpłata Rabat 1 termin (12 tygodni) $ 1950 * n / a 2 terminy (24 tygodni) $ 3900 * $ 3315 (15% zniżki) 4 semestry (48 tygodni) $ 7800 * $ 6240 (20% zniżki) KURS UMIEJĘTNOŚCI OPIS Początkujący (B) W stanie komunikować się minim... [-]
Stany Zjednoczone Honolulu
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Mid Pac College (IMPAC)

Program Rozmowa Intensive English (IECP) to program sześciu poziom zaprojektowany dla turystów, programu bezwizowego, innych posiadaczy wizy nie-imigrantów i mieszkańców, ... [+]

IECP (turystyczny, Visa Waiver Program, mieszkańcy, 1 tydzień ~)

Intensywny Program Konwersacje angielski (IECP) to program sześciu poziom zaprojektowany dla turystów, programu bezwizowego, innych posiadaczy wizy nie-imigrantów i mieszkańców, którzy chcą studiować w niepełnym wymiarze czasu (lub w pełnym wymiarze czasu, w zależności od ich wizami). Ten program jest dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe Angielski niezbędne do komunikowania się w różnych sytuacjach społecznych, kulturalnych i przetrwania.

Okres Czesne (ALL Zintegrowany umiejętności + 1 Suplement golfowe (15 godzin tygodniowo) Czesne 2 Zintegrowany umiejętno... [-]
Stany Zjednoczone Honolulu
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku