Przeczytaj oficjalny opis

Wysoka siła, która poruszy świat.

Wszystko co robimy jest o IES za granicą student. Nasz głęboko namiętny zespół studiów za granicą specjalizuje się w tworzeniu jednorazowych edukacyjnych przygód, które wykraczają poza oczekiwania. Naszym celem jest rocznie rocznie około 6 000 studentów studiujących za granicą.

Z naszej siedziby w Chicago do naszego ponad 125 studiów za granicą programów w ponad 30 globalnych miejscach na całym świecie, tworzymy autentyczne globalne wykształcenie i życie potwierdzające doświadczenia kulturowe. Pracujemy w IES Abroad, ponieważ uważamy, że każdy student powinien mieć możliwość wyjazdu za granicę - szczególnie w zabawnym, bezpiecznym i doskonałym środowisku akademickim i kulturalnym.

Wierzymy tak mocno w moc naszego programu, że aktywnie rekrutujemy studentów z różnych populacji i zapewniamy corocznie ponad 4 miliony dolarów rocznie. Jesteśmy dumni, że nasi studenci są tak różnorodni i ekscytujący, jak kraje, w których studiują.

Kim jesteśmy

Instytut Międzynarodowego Studowania Studentów ("IES Abroad") Reprezentuje konsorcjum ponad 235 amerykańskich uczelni wyższych. Jako organizacja non-profit 501 (c) (3), IES Abroad posiada całą Radę Dyrektorów i rozbudowany system zarządzania akademicką, który obejmuje 5 komitetów reprezentujących demokrację z konsorcjum IES Abroad.

Od momentu powstania w 1950 r., Ponad 100 000 studentów uczestniczyło w programach międzynarodowych za granicą IES Abroad. IES Abroad prowadzi ponad 120 programów w ponad 30 lokalizacjach w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Z każdym rokiem ponad 6.000 studentów uczęszczało do programów IES Abroad, IES Abroad jest największym ośrodkiem studiów zagranicznych w Stanach Zjednoczonych i innowacyjnym liderem w dziedzinie studiów za granicą.

badanie

Nasza misja

IES Abroad kształci studentów, aby stały się światowymi liderami poprzez studia za granicą i praktyki stacjonarne, które oferują studentom na całym świecie doświadczenia w nauce empirycznej, które spełniają najwyższe standardy jakości akademickiej.

Nasza wizja

Nasza wizja na przyszłość pozostaje związana z pierwotnym programem IES Abroad w 1950 roku ... świat pełen kompetentnych kompetencji między kulturami, którzy mają zarówno umiejętność zrozumienia, jak i umiejętności, aby skutecznie, humanitarnie i pozytywnie poruszać się po różnych kulturach, polityce, edukacji, biznesie , Lub sektora non-profit.

NASZA FILOZOFIA

Zależy nam na tym, aby po raz pierwszy zainteresować naszych studentami, dostarczając lepsze programy akademickie i zapewniając doskonałą obsługę naszym studentom i partnerom edukacyjnym na całym świecie. Są to nasze najwyższe priorytety.

Uważamy, że przejrzystość, najlepsze praktyki i utrzymanie integralności naszych zasad biznesowych leżą w najlepszym interesie naszych studentów, naszych globalnych partnerów akademickich i naszej organizacji. Struktura zarządzania IES Abroad obejmuje system nadzoru charakteryzowany przez członków konsorcjum i kontrolerów prowadzonych przez strony trzecie.

student

Co oferujemy

Paszport do globalnego obywatelstwa.

IES Abroad tworzy podróż - ekscytujące wyzwanie dla akademików i zanurzenia kulturowego - niezrównane globalne doświadczenie edukacyjne. Nasz światowy wydział i wymagające, istotne kursy angażują i inspirują uczniów, odkrywając nieoczekiwane sposoby uczenia się zarówno wewnątrz, jak i poza klasą.

Wkrótce nasi uczniowie znajdują się na przecięciu biegłości językowej i komunikacji międzykulturowej, gdy uczą się poruszać światem jako globalni obywatele XXI wieku. Oto jak to robimy:

 • Ponad 125 programów akademickich
 • Programy w 30+ miastach i 21 krajach
 • Sieć 600 ambasadorów, którzy zgłosili się na ochotnika do odpowiedzi na pytania
 • Ponad 1200 kursów IES Abroad prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę międzynarodową
 • Przelew, na podstawie programów już zatwierdzonych przez szkoły domowe uczniów lub za pośrednictwem programów akredytowanych przez Szkołę Rekrutacji IES Abroad, Uniwersytet w Rochester
 • Opcje mieszkaniowe zabezpieczone i sprawdzane przez IES za granicą, w tym domostwa, hale gościnne z lokalnymi studentami i / lub mieszkaniami (często z asystentem miejscowym)
 • Ponad 4 miliony dolarów w stypendiach IES Abroad oraz pomoc
 • Możliwość odbycia kursów w jednym z międzynarodowych uczelni partnerskich wraz z lokalnymi studentami
 • Osoba doradzająca w kwestiach przedwczesnego wyjścia, problemów i procesów
 • Pomoc w procesie składania wniosków wizowych
 • Kompleksowe usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, w tym:
  • Pomoc personelu ratunkowego na miejscu w każdym miejscu w każdej sekundzie w celu zaspokojenia natychmiastowych potrzeb zdrowotnych i bezpieczeństwa uczniów
  • Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne w nagłych wypadkach
  • Dziekan studiów w Stanach Zjednoczonych oraz personel pomocniczy, którzy opracowują i nadzorują protokół zdrowia i bezpieczeństwa, konsultują się z ośrodkami IES Abroad Center, aby utrzymać wysokie standardy bezpieczeństwa i służyć jako kontakt w nagłych wypadkach
  • Międzynarodowy plan polityki zarządzania kryzysowego i procedur awaryjnych we wszystkich miejscach ewakuacji w przypadku klęski żywiołowej, niepokojów politycznych lub działań terrorystycznych.
 • Kompleksowe zasoby przedwczesne, w tym informacje kulturalne i akademickie
 • Dostęp do Moodle, środowiska nauki online, które angażuje uczniów spoza klasy
 • Pomoc rodzinna, w tym Przewodnik rodzinny IES Abroad
 • Doświadczony i oddany personel lokalny
 • Posiłki, w zależności od wyboru kuchni
 • Praktyki i praktyki terenowe w takich dziedzinach jak: sztuka / teatr, biznes, edukacja, rząd / polityka, prawa, nauki / programy związane z ochroną zdrowia, organizacje społeczne / organizacje pozarządowe
 • Uczenie się usług i wolontariat w różnych lokalnych, krajowych i międzynarodowych organizacjach charytatywnych w takich dziedzinach jak: dobrostan zwierząt, rozwój społeczności, rozwój gospodarczy, edukacja, zdrowie, prawa człowieka itp.
 • Kompleksowa orientacja i programowanie re-entry, które koncentruje się na dostosowaniach kulturowych, wyznaczaniu celów i osiągnięciach, a także przygotowaniu się do powrotu do domu
 • Dostęp do zorganizowanych wycieczek polowych i wydarzeń kulturalnych
 • Transkrypcja
 • Dostęp do naszej sieci 100 000+ absolwentów i biuletynu wymiany w Bi-rocznym biuletynie
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

IES Abroad

Dzięki centralnej lokalizacji w Europie i pełnemu statusowi członka w Unii Europejskiej, Holandia jest idealnym miejscem do studiowania za granicą i zrozumienia nie tylko ... [+]

Dlaczego Amsterdam?

Wyobraź sobie studiowanie biznesu międzynarodowego i globalnej ekonomii w pięknym Amsterdamie, jednym z wiodących miast Europy dla biznesu i postępowej polityce społecznej i gospodarczej. To także centrum przedsiębiorczości i start-upów. Dzięki centralnej lokalizacji w Europie i pełnemu statusowi członka w Unii Europejskiej, Holandia jest idealnym miejscem do studiowania za granicą i zrozumienia nie tylko biznesu i ekonomii w Holandii, ale w całej Europie - jej znaczącymi partnerami handlowymi są Niemcy, Belgia , Francja i Zjednoczone Królestwo.

Co będziesz studiować

Zapisując się do tego programu, będziesz miał niepowtarzalną okazję wybrać spośród wielu kursów Business and Economics na Vrije Universiteit Amsterdam (VU). Położony w biznesowej dzielnicy Amsterdamu, School of Economics... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasze Studium w Amsterdamie Program korzysta z miasta ... [+]

Przegląd

Czy pragniecie niezależnego, świeżego spojrzenia na świat - i na siebie? Pozwól Amsterdamowi na nowo zdefiniować swoją perspektywę. To postępowe miasto znane jest z nowatorskiego wkładu w sztukę, biznes, politykę i politykę społeczną, a także ze względu na jego znaczenie w historii Europy i świata.

Nasz program Study in Amsterdam wykorzystuje wyjątkową równowagę historyczną i współczesną kulturę miasta, a także pozwala Ci organizować studia w prestiżowym Universiteit van Amsterdam (UvA) oraz w IES Abroad Centre.

Koncentrując się na internacjonalizmie, UvA oferuje szeroki zakres kursów, na które możesz zapisać się, w tym konflikt i różnorodność kulturową, globalizację i stosunki międzynarodowe oraz socjologię. Możesz także skorzystać z oferty kursu IES Abroad , ze sztuki studyjnej, języka niderlandzkiego, badań i innych przedmiotów.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Po ukończeniu szkoły rozważasz uczęszczanie do szkoły prawniczej - czy nie byłoby pomocne, aby rzucić okiem na to, czym jest szkoła prawnicza przed wyjazdem, a także dowi ... [+]

Przegląd

Po ukończeniu szkoły rozważasz uczęszczanie do szkoły prawniczej - czy nie byłoby pomocne, aby rzucić okiem na to, czym jest szkoła prawnicza przed wyjazdem, a także dowiedzieć się, jakiego rodzaju kariery prawnej szukasz? Ten program oferuje tę możliwość. Dowiedz się o prawie porównawczym w kontekście międzynarodowym podczas studiów za granicą z nami w Holandii, gdzie lokalni studenci rozpoczynają studia prawnicze na poziomie licencjata.

Zapisując się do tego programu, dodajesz do transkryptu międzynarodowe prawo i doświadczenie kryminologiczne - świetny punkt do rozmowy podczas przesłuchiwania w szkole prawniczej lub w pierwszej pracy. Zarejestruj się w IES Abroad podstawowym kursie prawniczym i od trzech do czterech kursów związanych z prawem lub kryminologią w renomowanym Vrije Universiteit Amsterdam (VU). Z holenderskimi i międzynarodowymi studentami jako rówieśnikami na temat zadań, takich jak briefy i dyskusje, zyskujesz cenną międzynarodową perspektywę, która przychodzi tylko za naukę za granicą.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Wyobraź sobie siebie w bio laboratorium lub wykładzie z psychologii. Teraz rozejrzyj się wokół - jesteś otoczony przez studentów z Holandii i zagranicy. Twoja klasa nie z ... [+]

Przegląd

Wyobraź sobie siebie w bio laboratorium lub wykładzie z psychologii. Teraz rozejrzyj się wokół - jesteś otoczony przez studentów z Holandii i zagranicy. Twoja klasa nie znajduje się w jednym z tych starych, znajomych budynków na twoim macierzystym kampusie; Jest to jedno z najbardziej ekscytujących i wyjątkowych miast Europy - Amsterdam - na uznanym na świecie uniwersytecie badawczym, Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

Dzięki bogatej ofercie wykładów z psychologii i nauk ścisłych, znajdziesz kursy języka angielskiego w VU, które będą dotyczyć Twojego kierunku studiów, od Experimental Cell Biology do The History and Philosophy of Psychology. Możesz zanurkować w głąb swojej specjalizacji, ale masz także możliwość poszerzenia swoich studiów o opcje kursów IES Abroad , takie jak oferty w języku i kulturze niderlandzkiej, seksualność i płeć, sztuka studyjna i historia sztuki.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

Odkryj, co narysuje globalny przemysł filmowy w Nowej Zelandii i tworzy własny krótki odcinek dramatyczny. Program ten jest oparty na praktycznym procesie produkcji opartym na profesjonalnej praktyce w branży telewizyjnej. Jest to praktyczne doświadczenie mające na celu przygotowanie narzędzi niezbędnych do rozpoczęcia kariery w branży filmowej, telewizyjnej i cyfrowej. Ze względu na niewielki rozmiar i intensywną naturę programu przyjęcie jest wysoce selektywne.

Akademicy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić Państwu najlepszy program studiów za granicą - co obejmuje najwyższej jakości doświadczenia akademickie i kulturowe. Dlatego współpracujemy z Uniwersytetem w Auckland.... [-]

Nowa Zelandia Okland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Dlaczego Barcelona? Barcelona będzie twoją klasą. Ulepszaj to, czego uczysz się w klasie i dodaj doświadczenie międzynarodowe do swojego życiorysu, uczestnicząc w ... [+]

Dlaczego Barcelona?

Barcelona będzie twoją klasą.

Ulepszaj to, czego uczysz się w klasie i dodaj doświadczenie międzynarodowe do swojego życiorysu, uczestnicząc w fakultatywnym stażu lub zajęciach z zakresu działania społecznego / usługi i seminarium towarzyszącym.

Barcelona będzie twoją klasą.

Ulepszaj to, czego uczysz się w klasie i dodaj doświadczenie międzynarodowe do swojego życiorysu, uczestnicząc w fakultatywnym stażu lub zajęciach z zakresu działania społecznego / usługi i seminarium towarzyszącym.

Akademicy

Nasza misja jest prosta: zapewnić Państwu najlepszy program studiów za granicą - co obejmuje najwyższej jakości doświadczenia akademickie i kulturowe. Nasi światowej klasy profesorowie i kursy na prestiżowych uczelniach lokalnych zwiększają Twoje doświadczenie akademickie i dostarczają nowych perspektyw każdego dnia w klasie.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz 12-tygodniowy program praktyk w Barcelonie gwarantuje bezpłatne, płatne praktyki w zakresie staży od 30 do 40 godzin tygodniowo w wybranej przez Ciebie dziedzinie. R ... [+]

Przegląd

Rozpocznij swoją karierę od zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego na semestralnym stażu w Barcelonie, gospodarczym i kulturalnym centrum Półwyspu Iberyjskiego. Barcelona jest ważnym graczem w wielu branżach, w tym w handlu, edukacji, startupach technologicznych, rozrywce, mediach i modzie. Istnieją również doskonałe możliwości w międzynarodowych organizacjach non-profit, a także w sztuce. Zbuduj globalną sieć profesjonalnych kontaktów, biorąc wszystko to, co ma do zaoferowania to piękne hiszpańskie miasto położone pomiędzy jasnoniebieskim morzem a majestatycznymi górami.

Nasz 12-tygodniowy program praktyk w Barcelonie gwarantuje bezpłatne, płatne praktyki w zakresie staży od 30 do 40 godzin tygodniowo w wybranej przez Ciebie dziedzinie. Rozwiń swoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zdobądź doświadczenie w pracy zawodowej, które pozwoli Ci rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

W tym programie możesz brać udział w kursach z różnych dziedzin, w tym polityki, regionalizmu, bezpieczeństwa międzynarodowego, międzynarodowego biznesu i stosunków oraz ... [+]

Dlaczego Barcelona?

Jako najbardziej międzynarodowe miasto w Hiszpanii, Barcelona jest ważnym miejscem dla stosunków międzynarodowych, a także międzynarodowego biznesu i handlu. Ze względu na mieszankę hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego i innych miast, ma silne powiązania polityczne z resztą Europy i nie tylko. A dzięki mieszance kultur, Barcelona oferuje niecodzienną okazję do przekonania się, w jaki sposób przeplatają się regionalne, krajowe i międzynarodowe poglądy.

Co będziesz studiować

W tym programie możesz brać udział w kursach z różnych dziedzin, w tym polityki, regionalizmu, bezpieczeństwa międzynarodowego, międzynarodowego biznesu i stosunków oraz wielu innych. Wyobraź sobie, że możesz wziąć wszystko, co Barcelona ma do zaoferowania, biorąc udział w ekscytujących kursach, takich jak Kampania w Europie: od propagandy po marketing polityczny lub globalną gospodarkę... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Dostępnych jest wiele kursów IES Abroad , prowadzonych głównie w języku angielskim przez nasz światowej klasy wykładowców. Jesteś zgrupowany na poziomach opartych na bieg ... [+]

Przegląd

Rozkoszuj się widokiem wielu zabytków Barcelony! Podziwiaj oszałamiającą modernistyczną architekturę kościoła Sagrada Familia Antoni Gaudiego, przejdź się przez kapryśny Park Güell, obejrzyj rynki i ulicznych sprzedawców Las Ramblas, odwiedź piękne plaże - czy powinniśmy kontynuować? Możesz doświadczyć tego wszystkiego tutaj.

Dostępnych jest wiele kursów IES Abroad , prowadzonych głównie w języku angielskim przez nasz światowej klasy wykładowców. Jesteś zgrupowany na poziomach opartych na biegłości językowej, aby skupić się na kursach kursu. Zapewnia to także poczucie wspólnoty ze swoimi kolegami i wyzwania, które zmaksymalizują twoją naukę.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Podczas pobytu w Barcelonie pobieramy 15-19 punktów w semestrze. Naszym celem jest zapewnienie spełnienia Twoich potrzeb akademickich. Możesz tworzyć własn ... [+]

Podczas pobytu w Barcelonie pobieramy 15-19 punktów w semestrze. Naszym celem jest zapewnienie spełnienia Twoich potrzeb akademickich. Możesz tworzyć własne doświadczenia akademickie, wybierając spośród następujących typów kursów:

Kursy kierunkowe * (wymagane 3 punkty) oferowane są w IES Abroad Centre w języku angielskim i hiszpańskim w szerokim zakresie dyscyplin. (Dostępne są angielskie miejsca docelowe. Wymagana jest podstawowa znajomość języka hiszpańskiego). Kursy hiszpańskiego i angielskiego nauczania są dostępne w Universitat de Barcelona i Universitat Pompeu Fabra oraz w wielu dyscyplinach. ... [-]
Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Specjalnie zaprojektowany, aby poprawić znajomość języka niemieckiego, program ten opiera się na bogatej kulturze i tradycjach Berlina, aby połączyć naukę z żywą historią ... [+]

Przegląd

Gdy tylko zejdziesz z samolotu w Berlinie, poczujesz jego energię. To miejsce nowych pomysłów, gdzie zrównoważona technologia i nowoczesny design to sposób na życie, a galerie sztuki można znaleźć niemal na każdym rogu. Ale nie zapominajcie, że to dynamiczne miasto jest także centrum nowoczesnej historii Europy - nie ma sobie równych, pozostawiając swoje piętno na politycznej, społecznej i kulturalnej historii XX wieku. Zapraszamy do studiowania w Berlinie i zwiedzania jednego z najbardziej tętniących życiem miast na świecie. Specjalnie zaprojektowany, aby poprawić znajomość języka niemieckiego, program ten opiera się na bogatej kulturze i tradycjach Berlina, aby połączyć naukę z żywą historią miasta.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Wykorzystując Berlin jako studium przypadku, ten angielski program uczy dzisiaj zagadnień ważnych dla dużych miast. Dzięki kursom porównawczym i interdyscyplinarnym studi ... [+]

Przegląd

Spaceruj ulicami Berlina, a za rogiem zobaczysz strzeliste nowoczesne budynki z najnowocześniejszą, zrównoważoną technologią. Zaraz za rogiem zobaczysz galerie sztuki, kawiarnie i sklepy otaczające stare brukowane uliczki. Jako miasto, które zostało zbudowane i przebudowane w ciągu ostatniego stulecia, Berlin pozostaje miastem kontrastów - i innowacji. Przyjdź i uczyć się za granicą w Berlinie, i doświadczyć energii i emocji tego niesamowitego miasta.

Wykorzystując Berlin jako studium przypadku, ten angielski program uczy dzisiaj zagadnień ważnych dla dużych miast. Dzięki kursom porównawczym i interdyscyplinarnym studiujesz takie tematy, jak architektura, tożsamość kulturowa, płeć i polityka seksualna, wielokulturowość, kultura popularna i urbanistyka, aby lepiej zrozumieć rozwój miasta i jego kultury.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Kursy w tym programie wykorzystują pozycję Berlina jako stolicy Niemiec i pozycję Niemiec jako wiodącego państwa w Unii Europejskiej. Kursy prowadzone w języku angielskim ... [+]

Przegląd

12 kredytów. 12 tygodni. 12 000 USD.

Nasz Berlin - sprawy międzynarodowe

Kursy w tym programie wykorzystują pozycję Berlina jako stolicy Niemiec i pozycję Niemiec jako wiodącego państwa w Unii Europejskiej. Kursy prowadzone w języku angielskim porównują i kolidują z zaletami i wadami otwartych granic Unii Europejskiej, strategii walki z terroryzmem oraz wyzwań i korzyści płynących z migracji.

Berlin będzie także twoją salą lekcyjną. Wyobraź sobie, że poznajesz europejskie i globalne wyzwania, przed którymi stoją Niemcy, a następnie chodzą po resztkach muru berlińskiego, stanowiąc wyraźne przypomnienie burzliwej przeszłości miasta. Lub wędrując po tureckim rynku, ucząc się o migracji w Niemczech. Czy potrafisz sobie wyobrazić zwiedzanie berlińskich dzielnic, podziwiając oszałamiającą architekturę i delektując się darczyńcami i currywurst? To studia za granicą!... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
14 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Jest powód, dla którego wielu najsławniejszych naukowców na świecie odwiedziło Wyspy Galapagos - teraz twoja kolej, aby odkryć jedną z najpiękniejszych i najbardziej biol ... [+]

Przegląd

Jest powód, dla którego wielu najsławniejszych naukowców na świecie odwiedziło Wyspy Galapagos - teraz twoja kolej, aby odkryć jedną z najpiękniejszych i najbardziej biologicznie zróżnicowanych lokalizacji na wyspie. Tutaj zdobędziesz praktyczne doświadczenie w takich dziedzinach jak biologia, ekologia, ekologia, ekologia morska i socjologia. Ten bezpośredni program rekrutacji jest organizowany przez Galápagos Academic Institute for the Arts and Sciences (GAIAS), zdalny kampus Universidad San Francisco de Quito (USFQ) znajdujący się na wyspie San Cristóbal. Zanim przejdziesz do Galapagos, program rozpocznie się miesiącem w Quito, gdzie będziesz uczestniczył w kursie, kursie na kampusie USFQ Cumbayá oraz wycieczek związanych z kursami. Pozostałe miesiące spędzają na San Cristóbal na Wyspach Galapagos. Dodatkowe wycieczki związane z kursem umożliwiają spędzanie czasu w innych lokalizacjach na podstawie zapisów kursu. Wybierz spośród kursów w trzech ścieżkach:... [-]

Ekwador Puerto Ayora
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Będąc studentem muzyki, rozkwitasz w kwitnącym środowisku artystycznym Amsterdamu, mieście znanym z umiejętności przyjmowania wyrazów ludzkiego ducha. ... [+]

Przegląd

Będąc studentem muzyki, rozkwitasz w kwitnącym środowisku artystycznym Amsterdamu, mieście znanym z umiejętności przyjmowania wyrazów ludzkiego ducha.

Zapisanie się do Conservatorium van Amsterdam, największej i najróżniejszej oranżerii muzycznej w Holandii, integruje w pełni wyspecjalizowaną instytucję, w której uczysz się z innymi studentami, którzy zajmują się nauką muzyki.

Conservatorium van Amsterdam w pełni wykorzystuje uznaną amsterdamską reputację w muzyce, oferując znakomite nauczanie w dziedzinie muzyki klasycznej i jazzowej, teorii i kompozycji. Celem Conservatorium jest utrzymanie najwyższych standardów nauczania, wykonywania i tworzenia muzyki poprzez wysoce zindywidualizowany kurs. Jeśli chcesz studiować na CvA, powinieneś być silnym i niezależnym głównym wykonawcą, kompozycją lub teorią z motywacją i intencją zostania profesjonalnym muzykiem, uczonym muzyki lub kompozytorem.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program studiów za granicą w Auckland oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się na University of Auckland, prestiżowy uniwersytet badawczy, który oferuje kursy ... [+]

Przegląd

Badanie jakości życia Mercer w 2015 r. Oceniło Auckland jako trzecie miejsce na świecie pod względem jakości życia. Dzięki pięknym wulkanom i lawowym przepływom, dynamicznej mieszance wpływów europejskich, azjatyckich i pacyficznych, przyjaznych mieszkańców i zapierających dech w piersiach widoków na wybrzeże, zakochasz się w wyjątkowym uroku Auckland.

Nasz program studiów za granicą w Auckland oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się na University of Auckland, prestiżowy uniwersytet badawczy, który oferuje kursy w ponad 150 dyscyplinach. Uniwersytet ma wiele opcji w Studiach Maoryskich i ma marae (świętą ziemię Maorysów) na terenie kampusu, co wskazuje na różnorodność Auckland i nowozelandzkie dziedzictwo Maorysów. Auckland będzie twoją klasą. Odwiedź muzeum Auckland War Memorial, aby poznać jego kolekcje w historii naturalnej i ludzkiej. Dowiedz się więcej o różnorodnej geografii Auckland od Auckland Volcanic Field do przesmyku, na którym znajduje się Auckland. Wszystko, co robisz i widzisz, jest częścią twojej międzynarodowej edukacji.... [-]

Nowa Zelandia Okland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Podczas pobytu w Christchurch, bezpośrednio zapisujesz się na Uniwersytet w Canterbury, jeden z trzech najlepszych uniwersytetów w Nowej Zelandii, oraz w 3% najlepszych u ... [+]

Przegląd

Kiedy patrzysz przez okno w Christchurch, wiesz, że eksploracja czeka na Ciebie - wędrówki, łowienie ryb, pływanie kajakiem lub pływanie - to tylko typowy dzień. Ciesz się pełnym przygód, a jednocześnie zrelaksowanym stylem życia, który ma do zaoferowania Christchurch.

Podczas pobytu w Christchurch, bezpośrednio zapisujesz się na Uniwersytet w Canterbury, jeden z trzech najlepszych uniwersytetów w Nowej Zelandii, oraz w 3% najlepszych uniwersytetów na świecie. Masz również dostęp do ponad 50 wydziałów akademickich i ponad 100 klubów i organizacji na terenie kampusu - idealne możliwości nawiązania kontaktu z uczniami Kiwi (lokalnymi). Rozmieszczony na 215 akrów pięknie zaprojektowanych terenów i ogrodów, kampus Uniwersytetu znajduje się zaledwie 15 minut od miasta.... [-]

Nowa Zelandia Christchurch
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Jakie jest lepsze miejsce do studiowania inżynierii niż świat ... [+]

Przegląd

Czy jest lepsze miejsce do studiowania inżynierii niż najszybciej rozwijające się centrum gospodarki i produkcji na świecie? Masz możliwość studiowania Inżynierii Mechanicznej, Elektrycznej lub Komputerowej w języku angielskim na jednym z najlepszych uniwersytetów w Chinach, Shanghai Jiao Tong University (SJTU).

SJTU zajął piąte miejsce w Chinach w rankingu QS University 2013 i pierwszy w dziedzinie inżynierii mechanicznej. Uniwersytet ma wiele osiągnięć technologicznych i wyróżnia się absolwentami w dziedzinie inżynierii.

Studiujesz na University of Michigan-SJTU Joint Institute, gdzie będziesz miał dostęp do wydziałów wysokiego kalibru, laboratoriów badawczych i szerokiej gamy kursów prowadzonych w języku angielskim, takich jak fizyka, elektromagnetyka, struktury danych i algorytmy, metody spalania i probabilistyczne w inżynierii.... [-]

Chiny Szanghaj
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Specjalnie zaprojektowany dla studentów z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego, nasz program pozwala na rozwijanie umiejętności językowych podczas zanurzania się ... [+]

Przegląd

Czytasz, piszesz i dobrze mówisz po hiszpańsku, więc dlaczego nie przenieść edukacji na wyższy poziom? Mieszkaj i ucz się w Buenos Aires, gdzie lokalni mieszkańcy są otwarci i zainteresowani mówieniem po hiszpańsku z Tobą i pomaganiem ci w nauce ich języka, historii i kultur.

Specjalnie zaprojektowany dla studentów z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego, nasz program pozwala na rozwijanie umiejętności językowych podczas zanurzania się w kulturze Argentyny. Oprócz zaawansowanego kursu językowego w naszym centrum Buenos Aires, możesz wybierać spośród wielu kursów języka hiszpańskiego IES Abroad które koncentrują się na następujących obszarach:... [-]

Argentyna Buenos Aires
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Otwarte dla studentów wszystkich poziomów językowych, Towarzystwa latynoamerykańskiego ... [+]

Przegląd

Jeśli jesteś gotowy na miejską przygodę, Buenos Aires jest Twoim miastem. Dzięki niekończącym się dzielnicom miasta i dzielnicom, które można zwiedzić, zagubisz się w zabytkach i dźwiękach Buenos Aires. Tango całą noc, gdy uczysz się popularnego tańca w kraju, weź udział w jednej z wielu gier piłkarskich i przeglądaj lokalną scenę artystyczną - wszystko to czeka na Ciebie jako student zagraniczny w Buenos Aires.

Otwarte dla studentów wszystkich poziomów językowych, Towarzystwa latynoamerykańskiego

Jeśli masz umiejętności językowe na poziomie początkowym lub średnim, możesz wybierać spośród szerokiej gamy kursów IES Abroad angielskim w takich dziedzinach jak literatura, historia, antropologia, biznes międzynarodowy i nauki polityczne. Jeśli masz znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym, masz możliwość wyboru kursów hiszpańskiego IES Abroad i kursów na prestiżowym Pontificia Universidad Católica Argentina. Możesz również wziąć udział w kursach IES Abroad angielskim.... [-]

Argentyna Buenos Aires
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

Dlaczego RPA?

Kursy te będą obejmować perspektywy porównawcze oparte na przykładach Afryki Południowej.

Podczas Kapitana zajmuje 15-17 punktów w semestrze; wszystkie kursy są warte 3 kredytów, chyba że określono inaczej.

Życie codzienne

Częś ć sprawiajĘ ..., że czujesz się jak w domu w Kapsztadzie robi wszystko, aby Ci poczuć się bezpieczne i troska. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że ​​czujesz się przygotowany, dobrze zorganizowana i komfortowa, czy też wycieczki po okolicy i wycieczki piesze, które prowadzą cię do pobliskich ścieżek - wszyscy jesteśmy o naszych usługach dla studentów.

[-]
Republika Południowej Afryki Kapsztad
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Kiedy uczysz się u nas w Afryce Południowej, zarejestrujesz się na trzy do pięciu kursów na wiodącym uniwersytecie badawczym w RPA, University of Cape Town (UCT), który z ... [+]

Przegląd

W Kapsztadzie każdy dzień będzie wyglądał jak książka przygodowa "wybierz własną przygodę": wyobraź sobie zapierające dech w piersiach widoki z Góry Stołowej, wędrując Głowę Lwa o zachodzie słońca, odwiedzając plaże - jest nawet plaża z pingwinami! - i jeszcze więcej.

Kiedy uczysz się u nas w Afryce Południowej, zarejestrujesz się na trzy do pięciu kursów na wiodącym uniwersytecie badawczym w RPA, University of Cape Town (UCT), który znajduje się w przyjemnej podmiejskiej dzielnicy, pięć mil od centrum miasta. UCT to najstarszy uniwersytet w Afryce Południowej, który od czasu otwarcia został poddany niezwykłej zmianie, szczególnie po zakończeniu apartheidu, pracując nad zapewnieniem studentom wysokiej jakości wyższego wykształcenia, bez względu na rasę. UCT jest oficjalnie uznane za swoje mocne strony w badaniach afrykańskich, biologii, botaniki, biznesie, naukach o środowisku, historii, matematyce, inżynierii, socjologii i antropologii.... [-]

Republika Południowej Afryki Kapsztad
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasza przedsiębiorczość ... [+]

Przegląd

Jest powód, dla którego Dublin jest obecnie główną siedzibą europejskich firm, takich jak Google, Facebook i Twitter. W ostatnim dziesięcioleciu środowisko pro-biznesowe w Irlandii było inkubatorem dla start-up'ów, szczególnie w dziedzinie technologii, a jego reputacja jako głównego ośrodka technologicznego Europy jest dobrze ugruntowana.

Nasza przedsiębiorczość

Dublin jest europejskim centrum technologicznym dla najbardziej innowacyjnych firm na świecie, z 8 z 10 największych światowych firm z branży informacji, komunikacji i technologii. Google, Facebook, Zynga, PayPal, LinkedIn i Salesforce są dobrze ugruntowane, aw ostatnich latach Dropbox, AirBnB, Malwarebytes, SurveyMonkey i Yelp utworzyły bazę w Dublinie.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Niezależnie od tego, czy podchodzisz do pisania jako przyszłego zawodu, czy jako kreatywny punkt wyjścia, nasze kursy pomogą ci odkryć i zgłębić twój głos i doskonalić sw ... [+]

Przegląd

Znane linie WB Yeatsa, stworzenie "uniwersalnego miasta" Jamesa Joyce'a w Ulissesie, scena Teatru Abbey, blogi The Irish Times-pisarzy w Irlandii wykorzystują słowa i obrazy do inspirowania, informowania, przekonywania i rozrywki ich czytelnicy od wieków. Gdy wkroczyli w erę cyfrową, pisarze dotarli do większej i bardziej zróżnicowanej publiczności poprzez platformy, które nie istniały jeszcze dziesięć lat temu.

Poprzez badanie współczesnych autorów irlandzkich, jak również tych z przeszłości, nasz program pisarski ma na celu inspirowanie i zachęcanie pisarzy do podnoszenia swoich umiejętności na wyższy poziom.

Niezależnie od tego, czy podchodzisz do pisania jako przyszłego zawodu, czy jako kreatywny punkt wyjścia, nasze kursy pomogą ci odkryć i zgłębić twój głos i doskonalić swoje rzemiosło. Od krótkich opowiadań i powieści graficznej po cyfrową komunikację i pisanie na ekranie, nasze kursy obejmują szeroki zakres stylów i gatunków. Wybierz spośród wielu kursów związanych z pisaniem, kursów irlandzkiego lub stażu lub serwisu szkoleniowego służącego do tworzenia programu 15-kredytowego.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karier ... [+]

Przegląd

Dublin jest światowym liderem w dziedzinie sztuki i przedsiębiorczości. To także ważne centrum medialno-wydawnicze z doskonałymi możliwościami biznesowymi, finansowymi, komunikacyjnymi, społecznymi i nie tylko. Ta stolica rozwijających się gałęzi przemysłu sprawia, że ​​semestralny staż w Dublinie jest doskonałym doświadczeniem dla różnorodnych zainteresowań.

Wybierz się na spacer po malowniczej okolicy, wypożyczyć Dublinbike lub skorzystaj z linii DART, aby dojeżdżać na staż. W porze lunchu można delektować się tradycyjną kanapką z wołowiny lub irlandzkim gulaszem.

Zbuduj globalną sieć profesjonalnych kontaktów, biorąc wszystko, co ma do zaoferowania to niesamowite miasto.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

W tym programie poznasz kulturę irlandzką poprzez kursy z nauk humanistycznych i społecznych, które koncentrują się na tematach tradycji, zmian i tożsamości we współczesn ... [+]

Przegląd

Bogaty w kulturę i dumę, nowoczesny Dublin jest tętniącym życiem miastem z ponad połową populacji poniżej 25 roku życia. To kolorowe, kosmopolityczne miasto jest siedzibą światowej klasy sceny artystycznej i jest znane z literatury i znanych pisarzy, takich jak jako George Bernard Shaw, Oscar Wilde i Samuel Beckett.

W tym programie poznasz kulturę irlandzką poprzez kursy z nauk humanistycznych i społecznych, które koncentrują się na tematach tradycji, zmian i tożsamości we współczesnej Irlandii. Kursy piśmiennicze i literaturoznawcze sięgają do bogatej artystycznej historii Irlandii, a także możesz wziąć udział w stażu lub serwisie szkoleniowym służącym jako uzupełnienie nauki w klasie.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Trinity College Dublin oferuje szeroką gamę trudnych kursów i odwołań przede wszystkim do studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie przystosowania się do zupełnie nowej ... [+]

Przegląd

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się do Trinity College Dublin (TCD), będziesz miał radość z zaprzyjaźnienia się z Irlandczykami, którzy są znani ze swojej gościnności. Poczujesz się bardziej jak w domu, wiedząc, że Dublin ma młodą populację (ponad połowa miasta ma mniej niż 25 lat).

Trinity College Dublin oferuje szeroką gamę trudnych kursów i odwołań przede wszystkim do studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie przystosowania się do zupełnie nowej kultury akademickiej, która wymaga znacznej niezależnej pracy. Dublin będzie także twoją salą lekcyjną. Weź udział w irlandzkim przedstawieniu w Abbey Theatre, krajowym teatrze narodowym. Poznaj historię Dublina, zwiedzając Zamek w Dublinie, który został zbudowany w 1204 roku. Odwiedź Trinity College Dublin, aby zobaczyć The 7th Century Book of Kells, mistrzowski przykład iluminowanego manuskryptu, który mieści się w swoim własnym archiwum kontrolowanym klimatem w starej bibliotece uniwersytetu .... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Założona w 1854 roku, University College Dublin (UCD) ma ponad 160 lat tradycji. Wśród jego absolwentów są rewolucjoniści, którzy brali udział w walce o niepodległość Irl ... [+]

Dlaczego Dublin?

Założona w 1854 roku, University College Dublin (UCD) ma ponad 160 lat tradycji. Wśród jego absolwentów są rewolucjoniści, którzy brali udział w walce o niepodległość Irlandii, słynnego powieściopisarza Jamesa Joyce'a oraz licznych irlandzkich prezydentów i premierów.

Dziś UCD jest największym uniwersytetem w Irlandii. Znani ze swojej najwyższej klasy szkoły biznesu, znanej szkoły humanistycznej i wiodącej pozycji w dziedzinie innowacji w nauce i technologii, każdy znajdzie coś dla siebie w UCD.

Kampus UCD w Belfield znajduje się na południowych przedmieściach Dublina, zaledwie piętnaście minut od wybrzeża i 30 minut drogi od pięknych gór Dublin / Wicklow. Kampus rozciąga się na ponad 300 akrów i obejmuje najnowocześniejsze udogodnienia, muzea i leśne ścieżki spacerowe wokół kampusowych jezior. Weź udział w zajęciach u boku irlandzkich studentów i skorzystaj z całego miasta Dublin ma do zaoferowania młodym ludziom, ponieważ więcej niż połowa miasta ma mniej niż 25 lat.... [-]

IIrlandia Dublin
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się na Dublin City University (DCU ... [+]

Przegląd

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się na Dublin City University (DCU), będziesz miał radość z zaprzyjaźnienia się z Irlandczykami, którzy są znani ze swojej gościnności. Poczujesz się bardziej jak w domu, wiedząc, że Dublin ma młodą populację (ponad połowa miasta ma mniej niż 25 lat). Dublin nagradza niezależnego ducha z różnorodną kulturą i szerokim zakresem możliwości edukacyjnych.

Dublin City University (DCU) oferuje szeroką gamę trudnych kursów. Program ten jest skierowany przede wszystkim do studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie przystosowania się do zupełnie nowej kultury akademickiej, która wymaga znacznej niezależnej pracy. Dublin będzie także twoją salą lekcyjną. Weź udział w irlandzkim przedstawieniu w Abbey Theatre, krajowym teatrze narodowym. Poznaj historię Dublina, zwiedzając Zamek w Dublinie, który został zbudowany w 1204 roku. Odwiedź Trinity College Dublin, aby zobaczyć The 7th Century Book of Kells, mistrzowski przykład iluminowanego manuskryptu, który mieści się w swoim własnym archiwum kontrolowanym klimatem w starej bibliotece uniwersytetu .... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się do National Theatre School of ... [+]

Przegląd

Nie będziesz potrzebować szczęścia Irlandczyków, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie zagraniczne w Dublinie. Bezpośrednio zapisując się do National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting (NTSI-GSA), będziesz miał radość z zaprzyjaźnienia się z Irlandczykami, którzy są znani ze swojej gościnności. Poczujesz się bardziej jak w domu, wiedząc, że Dublin ma młodą populację (ponad połowa miasta ma mniej niż 25 lat).

National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting specjalizuje się w aktorstwie oranżeryjnym. Program ten jest skierowany przede wszystkim do studentów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie przystosowania się do zupełnie nowej kultury akademickiej, która wymaga znacznej niezależnej pracy.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ten program w języku angielskim pozwala na poznanie tematów z badań środowiskowych, ekologii leśnej i zrównoważonego rozwoju, mieszkając we Freiburgu, w pobliżu pięknego ... [+]

Przegląd

Ruch ekologiczny zakorzenił się we Freiburgu już dawno - a teraz jest to sposób na życie. Znany z objęcia przewodnictwa w rozwoju przyjaznych środowisku technologii i architektury, Freiburg przyciąga także naukowców i organizacje ochrony środowiska z całego świata. Przyjdźcie uczyć się wielu unikalnych wkładów Freiburga w ten ważny ruch.

Ten program w języku angielskim pozwala na poznanie tematów z badań środowiskowych, ekologii leśnej i zrównoważonego rozwoju, mieszkając we Freiburgu, w pobliżu pięknego Schwarzwaldu i doliny rzeki Ren.

Fryburg i okoliczne regiony będą twoją salą lekcyjną. Wyobraź sobie podróż do Renu, aby pobrać próbki i obserwować lokalną ekologię lub lasy w Alpach Szwajcarskich, aby pogłębić dyskusje na temat gospodarki leśnej i turystyki. Gdy tylko jest to możliwe, twoje zajęcia przenoszą Cię poza salę lekcyjną, aby dać ci praktyczne doświadczenie i skorzystać ze wszystkiego, co oferuje ci miejsce studiowania za granicą.... [-]

Niemcy Fryburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Idealny dla studentów zainteresowanych szybką poprawą znajomości języka niemieckiego, IES Abroad Freiburg Program oferuje IES Abroad i kursy uniwersyteckie prowadzone w j ... [+]

Przegląd

Usytuowany u podnóża Schwarzwaldu Freiburg jest kwintesencją południowego niemieckiego miasta, z krętymi uliczkami i historyczną architekturą. Jest również domem dla Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, konsekwentnie oceniane jednym z najlepszych uniwersytetów w Niemczech. Zapraszamy do studiowania za granicą we Freiburgu oraz do zanurzenia się w życiu studenckim i języku niemieckim w tym tętniącym życiem mieście uniwersyteckim.

Idealny dla studentów zainteresowanych szybką poprawą znajomości języka niemieckiego, IES Abroad Freiburg Program oferuje IES Abroad i kursy uniwersyteckie prowadzone w języku niemieckim przez wybitnych lokalnych wykładowców. Możesz także wziąć udział w stażu, który obejmuje czas poświęcony na pracę w miejscu docelowym oraz seminarium akademickie, które pomaga w dostosowaniu kontekstu do tego, czego się uczysz.... [-]

Niemcy Fryburg
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nie ma takiego miejsca na świecie, jak Wyspy Galapagos. Te liczące 600 milionów kilometrów wybrzeża Ekwadoru wyspy liczące 3,5 miliona lat są domem dla jednych z najrzads ... [+]

Dlaczego Wyspy Galapagos?

Nie ma takiego miejsca na świecie, jak Wyspy Galapagos. Te liczące 600 milionów kilometrów wybrzeża Ekwadoru wyspy liczące 3,5 miliona lat są domem dla jednych z najrzadszych gatunków na planecie i tam Karol Darwin po raz pierwszy sformułował swoją Teorię doboru naturalnego. Nauka za granicą z nami pozwala odkryć niesamowite piękno i różnorodność biologiczną Wysp Galapagos, które od dziesięcioleci przyciągają znanych naukowców i podróżników z całego świata.

Co będziesz studiować?

Ten trzytygodniowy styczeń jest idealny dla studentów zainteresowanych ekologii morskiej i badań środowiskowych. Będziesz uczyć się w Galápagos Academic Institute for the Arts and Sciences (GAIAS) na wyspie San Cristóbal. Ten oddalony kampus Universidad San Francisco de Quito został ustanowiony do dalszych wysiłków na rzecz ochrony i zrównoważonego rozwoju na Wyspach Galapagos.... [-]

Ekwador Puerto Baquerizo Moreno
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program wykorzystuje w pełni Andaluzję i całą południową Hiszpanię. Program oferuje dwie wyjątkowe opcje programu, które mają na celu poprawę znajomości języka hiszp ... [+]

Przegląd

Wielu podróżników, którzy odwiedzają Granadę, podkreśla, że ​​jest to miasto, które trzeba zobaczyć w całej Hiszpanii. Z jednym z najbardziej przejrzystych okien w unikalną historyczną symbiozę Hiszpanii z islamem, chrześcijaństwem i judaizmem, Granada jest także młodym miastem o żywym życiu studenckim, dzięki któremu poznawanie nowych przyjaciół jest jeszcze łatwiejsze - Granada czeka!

Nasz program wykorzystuje w pełni Andaluzję i całą południową Hiszpanię. Program oferuje dwie wyjątkowe opcje programu, które mają na celu poprawę znajomości języka hiszpańskiego: średniozaawansowany program hiszpański i zaawansowany program hiszpański.... [-]

Hiszpania Granada
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

IES Internship w Hongkongu rozwija swoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozp ... [+]

Dlaczego Hong Kong?

Intern w unikalnej, tętniącej życiem metropolii usytuowanej nad Deltaem Perłowym. Hongkong jest połączeniem naturalnych szczytów, portów i wysp - i architektonicznego. Jako dawna kolonia brytyjska, a teraz Specjalny Region Administracyjny Chin, Hongkong jest również połączeniem kultur, języków i kuchni.

Twój staż

IES Internship w Hongkongu rozwija swoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.

Gwarantujesz niezapłacone miejsce w lokalnym przedsiębiorstwie lub organizacji, gdzie będziesz pracował przez maksymalnie 40 godzin w tygodniu. Będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć najbliższy mecz miejsca docelowego między Twoimi celami zawodowymi i osobistymi, a tym, co jest dostępne w Hongkongu.... [-]

Hongkong
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

To jest Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się w City, University of London. ... [+]

Przegląd

W Londynie jest coś nieodpartego. Może to takie widoki, jak Big Ben czy Tower Bridge, które już wydają się znajome. Lub międzynarodowy charakter, który jest widoczny w każdej dzielnicy, gdzie ludzie o różnym pochodzeniu kulturowym, etnicznym i społeczno-ekonomicznym żyją i pracują razem. Cokolwiek to jest, co przyciągnęło cię do Londynu, nie oglądaj się za siebie - Londyn czeka!

To jest Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się w City, University of London.

IES Abroad London koncentruje się na poszerzaniu możliwości studiowania za granicą dzięki najwyższej jakości usługom studenckim i możliwościom pełnego życia w Londynie. Nasi pracownicy w Londynie pomagają w maksymalnym wykorzystaniu doświadczenia za granicą.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

To Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się na londyńskim uniwersytecie. Z siedmioma prestiżowy ... [+]

Przegląd

W Londynie jest coś nieodpartego. Może to takie widoki, jak Big Ben czy Tower Bridge, które już wydają się znajome. Lub międzynarodowy charakter, który jest widoczny w każdej dzielnicy, gdzie ludzie o różnym pochodzeniu kulturowym, etnicznym i społeczno-ekonomicznym żyją i pracują razem. Cokolwiek to jest, co przyciągnęło cię do Londynu, nie oglądaj się za siebie - Londyn czeka!

To Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się na londyńskim uniwersytecie. Z siedmioma prestiżowymi instytucjami do wyboru znajdziesz szkołę partnerską i program odpowiadający Twoim potrzebom.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

To Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się na University College London. ... [+]

Przegląd

W Londynie jest coś nieodpartego. Może to takie widoki, jak Big Ben czy Tower Bridge, które już wydają się znajome. Lub międzynarodowy charakter, który jest widoczny w każdej dzielnicy, gdzie ludzie o różnym pochodzeniu kulturowym, etnicznym i społeczno-ekonomicznym żyją i pracują razem. Cokolwiek to jest, co przyciągnęło cię do Londynu, nie oglądaj się za siebie - Londyn czeka!

To Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Wielkiej Brytanii i całego świata, bezpośrednio rejestrując się na University College London. IES Abroad London koncentruje się na poszerzaniu możliwości studiowania za granicą dzięki najwyższej jakości usługom studenckim i możliwościom pełnego życia w Londynie. Nasi pracownicy w Londynie pomogą Ci w maksymalnym wykorzystaniu doświadczenia za granicą. Londyn będzie twoją klasą. Zaangażowanie w lokalną społeczność lub klub studencki wzbogaca twoje doświadczenia edukacyjne i zapewnia doskonałe możliwości integracji kulturowej. W... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

W Londynie jest coś nieodpartego. Może to takie atrakcje jak Big Ben czy Tower Bridge, które już czują się dobrze znane. Lub międzynarodowy charakter, który jest widoczny w każdej okolicy, gdzie ludzie o różnym pochodzeniu kulturowym, etnicznym i społeczno-ekonomicznym żyją i pracują razem. Cokolwiek to pociągnie cię do Londynu, nie patrz teraz wstecz - Londyn czeka!

Żyj i ucz się jak lokalny student latem tego roku w Londynie, kiedy zapisujesz się i uczęszcza na uniwersyteckim uniwersyteckim uniwersytecie w Londynie (UCL). Od nauk społecznych po zdrowie, nauki i inne, dla UCL jest coś dla każdego.

Akademicy

... [-]
Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karier ... [+]

Przegląd

Londyn jest wiodącym na świecie miastem międzynarodowych finansów i głównym motorem globalnej gospodarki. Nie zapominaj, że jest także ważnym graczem w dziedzinie sztuki, biznesu i marketingu, edukacji, mediów i komunikacji, polityki i organizacji non-profit, dzięki czemu staż semestralny w Londynie jest idealną okazją. Zabierz tubę do pracy lub autobus piętrowy. Chwyć rybę z frytkami na lunch. Zbuduj globalną sieć profesjonalnych kontaktów, biorąc wszystko, co Londyn ma do zaoferowania.

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Nasz 14-tygodniowy program w Londynie gwarantuje bezpłatne, staż w celu ulokowania kredytu w lokalnym przedsiębiorstwie lub organizacji, gdzie będziesz pracować przez 32-40 godzin tygodniowo.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Miejska przygoda czeka na Ciebie w Londynie, jednym z największych i najbardziej fascynujących miast w Europie. Dzięki naszemu programowi Study London otrzymujesz praktyc ... [+]

Przegląd

Miejska przygoda czeka na Ciebie w Londynie, jednym z największych i najbardziej fascynujących miast w Europie. Dzięki naszemu programowi Study London otrzymujesz praktyczną edukację w tym kultowym mieście - pomyśl Big Ben, Parlament, Pałac Buckingham - i wszystko, co ma do zaoferowania.

Celem naszego 40-letniego programu jest pomoc w odkrywaniu współczesnego Londynu, zarówno fizycznie, jak i kulturowo. Zdobądź głębszą wiedzę o brytyjskiej kulturze, w tym o centralnym znaczeniu historii dla Brytyjczyków. Zbadaj globalny wpływ Wielkiej Brytanii na kulturę Zachodu, w tym na sztukę, literaturę oraz systemy finansowe i polityczne.

Wybieraj spośród ponad 40 kursów IES Abroad kursy prowadzone przez wykładowców lokalnych w naszym Centrum, a także kurs na jednym z naszych prestiżowych lokalnych partnerskich uniwersytetów - City University, Queen Mary lub School of Oriental... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Angażuj się w bogatą historyczną i współczesną teatralną tradycję Wielkiej Brytanii poprzez kursy teatralne i teatralne. W swoim podstawowym programie nauczania analizuje ... [+]

Przegląd

William Shakespeare powiedział to najlepiej, gdy napisał: "Cały świat jest sceną" - gdzie lepiej studiować teatr niż dom Szekspira i wielu innych znakomitych dramaturgów i wykonawców?

Angażuj się w bogatą historyczną i współczesną teatralną tradycję Wielkiej Brytanii poprzez kursy teatralne i teatralne. W swoim podstawowym programie nauczania analizujesz struktury artystyczne, finansowe i zawodowe, które wpływają na teatr w Wielkiej Brytanii, ze szczególnym naciskiem na Londyn. Badacie również kluczowe teksty i występy w odpowiednim kontekście historycznym i kulturowym oraz zagłębiacie się w krytykę teatralną, teorię recepcji, dramaturgię i scenografię.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ten program jest przeznaczony dla studentów inżynierii, architektury i przedmiotów ścisłych, którzy chcą wziąć udział w kursach prowadzonych w języku angielskim lub hiszp ... [+]

Przegląd

Jako wiodące centrum przemysłu, handlu i badań technologicznych w Hiszpanii, Madryt jest idealnym miastem do studiowania inżynierii, architektury i nauki oraz ich zastosowań w świecie zawodowym.

Ten program jest przeznaczony dla studentów inżynierii, architektury i przedmiotów ścisłych, którzy chcą wziąć udział w kursach prowadzonych w języku angielskim lub hiszpańskim na prestiżowym uniwersytecie uniwersyteckim - Universidad Carlos III de Madrid.

Wyspecjalizuj swoje studia dzięki szeregowi kursów inżynierskich, od aeronautycznych po mechaniczne. Ogólne kursy architektury - w tym wprowadzenie do architektury, projektowanie i kursy projektowania - oferują unikalny wgląd w swoją dziedzinę. Kursy naukowe dają szansę studiowania nauk farmaceutycznych oraz nauk o żywności, z kursami z biologii i chemii. Połącz dyscypliny lub skup się na jednym polu, aby uzyskać bardziej skoncentrowane badania.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program jest przeznaczony dla studentów, którzy pragną doświadczyć witalności Hiszpanii i dużego miejskiego środowiska uniwersyteckiego Universidad Complutense de Ma ... [+]

Przegląd

Nie trudno będzie zakochać się w Madrycie. Położony w sercu Hiszpanii, stolica jest wyjątkowa, ponieważ ma miejskie tempo i jest znana z bogatej kultury artystycznej, politycznej i biznesowej.

Nasz program jest przeznaczony dla studentów, którzy pragną doświadczyć witalności Hiszpanii i dużego miejskiego środowiska uniwersyteckiego Universidad Complutense de Madrid (UCM), jednego z najwybitniejszych uniwersytetów w kraju, w którym znajduje się nasze Centrum.

Ten program stara się zanurzyć w kulturze Madrileños poprzez opcje akademickie, zajęcia pozalekcyjne z studentami uniwersyteckimi i wybory mieszkaniowe. Oprócz wymaganego kursu hiszpańskiego, masz możliwość skorzystania z szerokiej gamy kursów IES Abroad , a także lokalnych kursów uniwersyteckich. Możesz także wziąć udział w kursie przygotowawczym do Diploma de español como lengua extranjera (DELE), prowadząc do uzyskania certyfikatu. Ta nagroda będzie stanowić cenne źródło życiorysu i można ją zdobyć bez dodatkowych kosztów. Kilka wycieczek terenowych przeniesie Cię poza granice miasta do miejsc o znaczeniu historycznym i współczesnym. Możesz również dodać międzynarodowe doświadczenie zawodowe do swojego życiorysu, jednocześnie zdobywając punkty dzięki uczestnictwu w stażach i towarzyszącym seminarium akademickim.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program Business Studies pozwala na udział w kursach z biznesu, finansów, marketingu, ekonomii i zarządzania prowadzonych przez wykładowców z lokalnego Università Co ... [+]

Przegląd

Znany jako stolica biznesu Włoch, Mediolan jest miejscem studiów zagranicznych dla kierunków biznesowych. Dom dla włoskiej giełdy, Borsa Italiana i znanych globalnych firm, takich jak Giorgio Armani, Bugatti i Pirelli, Mediolan oferuje dynamiczne międzynarodowe otoczenie biznesu.

Zapewniamy jedyne w swoim rodzaju kursy, które odkrywają świat biznesu, a także szeroki wybór kursów poświęconych współczesnym problemom we Włoszech. Wszystkie kursy IES Abroad są prowadzone przez ekspertów w swoich dziedzinach i prowadzone są w języku angielskim. Oferujemy również serię wykładów dla gości oraz obszerną listę kursów tematycznych, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o włoskiej kulturze biznesowej. Uzupełnij swoje wykształcenie za granicą o wymagany kurs języka włoskiego, który jest dostosowany do Twojego poziomu umiejętności.... [-]

Włochy Mediolan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Wyobraź sobie, że odbyłeś staż w Mediolanie ... [+]

Przegląd

Wyobraź sobie, że odbyłeś staż w Mediolanie - siedzibie Borsa Italiana (giełda) i Milan Fashion Week oraz stolicy designu i biznesu we Włoszech. Tutaj możesz spędzić semestr szlifując swoje rzemiosło w pracowni lub w public relations dla międzynarodowego domu mody, nie wspominając o możliwościach stażu w e-commerce, firmach luksusowych i muzyce.

Dzięki pięciu głównym dworcom kolejowym i szybkim połączeniom z innymi włoskimi miastami czujesz, że jesteś w centrum wszystkiego. Do codziennego dojeżdżania na staż korzystaj z metra w Mediolanie, tramwaju miejskiego lub linii metra Il Passante.

Podczas zwiedzania miasta, pamiętaj o zwiedzaniu innych specjalności Mediolanu - jedzenia! W przerwie na lunch delektuj się talerzami risotto alla milanese, a jeśli chodzi o ferie zimowe, idź za nim z plasterkiem panettone - mangi! Korzyści z internowania za granicą są liczne. Międzynarodowy staż rozwija umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.... [-]

Włochy Mediolan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Od starożytnych pieśni Ambrosian po najnowocześniejsze instalacje multimedialne, Włochy zawsze były na czele innowacji muzycznych. Jako student muzyczny w Mediolanie, mas ... [+]

Przegląd

Od starożytnych pieśni Ambrosian do najnowocześniejszych instalacji multimedialnych, Włochy zawsze były na czele alt = "muzycznej innowacyjności Jako alt =" student muzyki w Mediolanie, masz możliwość pracy z światowej klasy alt = " muzyków, rozkoszuj się lokalną alt = "sceną muzyczną, występuj w różnych miejscach i chodź na szeroki wachlarz występów.

Niezależnie od tego, czy mówisz płynnie po włosku, czy możesz powiedzieć, że ciao, powitaj cię z otwartymi ramionami przez pracowników IES Abroad Milan Centre. W Centrum istnieje cała gama możliwości dla instrumentalistów, wokalistów, kompozytorów i głównych wykonawców, a także współpraca z Civicą Scuola di Musica, Conservatorio G. Verdi, Orkiestrą Kameralną Milano Classica (tylko wiosna) i La Verdi Chór symfoniczny i orkiestra.... [-]

Włochy Mediolan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Cześć! Spakuj swoje walizki i przygotuj się na kreatywną stronę tego nowoczesnego miasta, znanego ze światowej klasy sztuki, architektury, wzornictwa, biznesu i finansów ... [+]

Przegląd

Cześć! Spakuj swoje walizki i przygotuj się na kreatywną stronę tego nowoczesnego miasta, znanego ze światowej klasy sztuki, architektury, wzornictwa, biznesu i finansów oraz mody. Zaabsorbuj wszystko, co Milan ma do zaoferowania za pośrednictwem IES Abroad Milan szeroki wybór kursów, staży i imprez kulturalnych.

Bez względu na to, na jakim poziomie języka włoskiego mówisz, zapraszamy Cię do studiowania tutaj i doświadczyć bogatej kultury Mediolanu. Zostaniesz umieszczony na kursie języka włoskiego IES Abroad który został zaprojektowany dla Ciebie na podstawie twojego poziomu językowego.

Nasz program "Włochy dzisiaj" oferuje również kursy z zakresu sztuk wyzwolonych i nauk społecznych, z których wszystkie dotyczą aspektów współczesnego włoskiego społeczeństwa. Kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Masz również możliwość wzięcia udziału w kursach na jednej z sześciu lokalnych uczelni. Dwa kursy partnerskie są uwzględnione w kosztach Programu Włochy Dzisiaj.... [-]

Włochy Mediolan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Urozmaicaj swoje studia mody w wybranym programie we Włoszech we własnym zakresie. Kursy obejmują historię, naukę polityczną, literaturę, muzykę i wiele więcej. ... [+]

Dlaczego Mediolan?

Moda jest w powietrzu w Mediolanie. Jako jedna z wielkich "czterech" stolików mody (wraz z Londynem, Nowym Jorkiem i Paryżem), Mediolan jest domem dla wielu domów mody high-end, takich jak Armani, Dolce & Gabbana, Miu Miu i wiele innych; i prawie wszystkie "duże nazwiska" są reprezentowane. Przygotuj się na inspirację w mediolańskich standardach elegancji i obsesji na punkcie stylu - od pasa startowego do ulicy.

Nasz program Fashion Design & Merchandising oferuje kompleksowe podejście do mody. Spotkaj się ze źródłami globalnych trendów w biznesie, projektowaniu, krawiectwie, tkaninach i materiałach, modelowaniu i marketingu. Dowiedz się o branży mody od lokalnych ekspertów i profesorów z najlepszych uniwersytetów w Mediolanie. Dołącz do Milanese projektowania i krawiectwo sceny poprzez praktyki kursy w profesjonalnych instytutach mody oferując praktyczne lekcje w odzieży i tworzenia akcesoriów.... [-]

Włochy Mediolan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Zaprojektowany z myślą o studentach zainteresowanych biznesem, ekonomią, socjologią i naukami politycznymi, ten wielopoziomowy, interdyscyplinarny program oferuje unikaln ... [+]

Przegląd

Zaprojektowany z myślą o studentach zainteresowanych biznesem, ekonomią, socjologią i naukami politycznymi, ten wielopoziomowy, interdyscyplinarny program oferuje unikalną perspektywę porównawczą dwóch najbardziej wyróżniających się gospodarek wschodzących w Ameryce Południowej: Santiago, Chile i Buenos Aires w Argentynie.

Program rozpoczyna się od orientacji w Buenos Aires, gdzie odbywa się pierwsza połowa programu, a następnie tygodniowa wycieczka szkoleniowa do Peru i druga połowa programu w Santiago.

Dowiedz się o przyspieszonym tempie globalizacji i rozwoju ekonomicznym na tych rynkach, jednocześnie doświadczając dwóch bardzo odmiennych kultur wraz z ich odrębnymi instytucjami, prawami oraz praktykami biznesowymi i kulturami. Oba służą jako modele zarówno pułapek, jak i możliwości, jakie towarzyszą gospodarkom w okresie przejściowym na globalnym rynku.... [-]

Argentyna Buenos Aires Chile Santiago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Zanurz się w kulturze japońskiej, uczestnicząc w pełnym wymiarze godzin w Centrum Studiów Japońskich (CJS) na Uniwersytecie w Nanzan. Jako wyróżniona prywatna uczelnia, U ... [+]

Przegląd

Tradycja spotyka się z nowoczesnością w kwitnącym japońskim mieście Nagoya. Niezliczone tradycje kulturowe zaczęły się w Nagoi i były przekazywane z pokolenia na pokolenie - miasto nazywa się Geidokoro, centrum sztuki i kultury. Nie przegap rytuałów i festiwali, które odbywają się w świątyniach i świątyniach w całym regionie Nagoi.

Oprócz tradycji kulturowych, Nagoya jest ważnym miastem portowym i ośrodkiem przemysłowym. Główne firmy międzynarodowe są obecne w Nagoi, w tym Toyota, Lexus, Mitsubishi Motors, Brother Industries, Boeing i Mitsubishi Heavy Industries.

Zanurz się w kulturze japońskiej, uczestnicząc w pełnym wymiarze godzin w Centrum Studiów Japońskich (CJS) na Uniwersytecie w Nanzan. Jako wyróżniona prywatna uczelnia, Uniwersytet Nanzan oferuje doskonałe możliwości nauki. Oprócz wymagającej intensywnej lekcji języka japońskiego, będziesz wybierać spośród szeregu kursów języka angielskiego oferowanych przez CJS w biznesie, naukach humanistycznych i społecznych oraz korzystać z praktycznych instrukcji w zakresie sztuki japońskiej, takich jak ikebana, shodo, hanga, i sumie. Uczniowie o bardzo zaawansowanych umiejętnościach językowych są zachęcani do zapisywania się na seminaria prowadzone w języku japońskim z lokalnymi studentami.... [-]

Japonia Nagoja
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język japoński
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasza immersja w języku francuskim ... [+]

Przegląd

Nasza immersja w języku francuskim

Program ten ma ścisły związek z Université de Nantes, więc będziesz miał wiele okazji, aby zapisać się na lokalne kursy uniwersyteckie. Kursy IES Abroad prowadzone są przez francuskojęzycznych wykładowców, z których wielu jest profesorami Université de Nantes. Masz również dostęp do bibliotek uniwersyteckich, laboratoriów komputerowych, stołówek i obiektów sportowych, a także możesz dołączyć do klubów studenckich i innych organizacji społecznych i sportowych. Możesz również zapisać się na kurs sztuki w Ecole Superieure des Beaux-Arts (ESBA) lub studiować Biznes i Komunikację w akredytowanej przez AASCB i Audit Audencia Business School EQUIS.... [-]

Francja Nantes
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ciesz się wszystkim, co Côte d'Azur ma do zaoferowania podczas studiowania tematów, które są istotne dla wybrzeża Morza Śródziemnego, takich jak zrównoważony rozwój i imi ... [+]

Przegląd

Usytuowany na brzegu Morza Śródziemnego na wspaniałej Francuskiej Riwierze, alt = "Ładne widoki z łagodnym klimatem i czystym niebem, bez względu na to, czy spacerujesz wąskimi uliczkami Starego Miasta, czy spoglądasz z Colline du Chateau (Castle Hill) na panorama panoramy tego zapierającego dech w piersiach miasta, alt = "Niezły cię oczaruje. Ciesz się wszystkim, co Côte d'Azur ma do zaoferowania podczas studiowania tematów, które są istotne dla wybrzeża Morza Śródziemnego, takich jak zrównoważony rozwój i imigracja, poprawa umiejętności językowych (bez doświadczenia) oraz poznanie biznesu z innymi międzynarodowymi studentami.

Weźmiesz udział w kursach językowych i IES Abroad w IES Abroad Centre i będziesz mieć możliwość wzięcia 6 kredytów na SKEMA, który znajduje się w Sophia Antipolis i został uznany przez Financial Times za jedną z najlepszych europejskich szkół biznesu.... [-]

Francja Miły
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

To jest Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Francji i całego świata, bezpośrednio zapisując się do SKEMA Business School. Nowoczesny kampus biznesowy SKEM ... [+]

Przegląd

Dogodnie zlokalizowany między Cannes i Monako, Nicea jest dobrze znana z zapierającego dech w piersiach nabrzeża i sielankowego stylu życia na Francuskiej Riwierze. Ale czy wiesz, że Nicea jest także blisko Sophia Antipolis, znanego europejskiego parku naukowego, w którym mieści się ponad 1300 międzynarodowych firm z branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych, biotechnologii i badań? Ten park jest również znany jako francuska Dolina Krzemowa.

To jest Twoja szansa, aby żyć i uczyć się wraz z uczniami z Francji i całego świata, bezpośrednio zapisując się do SKEMA Business School. Nowoczesny kampus biznesowy SKEMA znajduje się w sercu Sophia Antipolis, gdzie będziesz bezpośrednio zapisywać się na kursy. SKEMA, która posiada akredytację AACSB i EQUIS, jest konsekwentnie zaliczana do jednej z najlepszych europejskich szkół biznesu w corocznym rankingu Financial Times.... [-]

Francja Miły
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się do St. Catherine's College, jednej z 38 samorządnych uczelni, które razem tworzą Uniwersytet Oksfordzki. W ... [+]

Przegląd

Wyobraź sobie, że siedzisz w klasie i słuchasz swojego profesora, który wykłada o sztukach Szekspira lub o polityce Winstona Churchilla. Ale nie jesteś na uniwersytecie domowym - uczysz się w Anglii, gdzie żyły te słynne postacie. To Twoja szansa na studia na jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie: University of Oxford.

Nasz program oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się do St. Catherine's College, jednej z 38 samorządnych uczelni, które razem tworzą Uniwersytet Oksfordzki. W 2013 r. Uniwersytet w Oksfordzie znalazł się na 4. miejscu wśród najlepszych uniwersytetów na świecie według Times Higher Education.

Ciesz się nauką na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie - nauczanie istniało tutaj w jakiejś formie już w 1096 roku. Dziś Oxford ma całkowitą populację studencką ponad 21 000, z ponad 140 narodowościami reprezentowanymi w jej studenckim ciele i jest renomowana siedziba nauki i tradycji. Ciało studenckie na Uniwersytecie w Oksfordzie jest zróżnicowane, podobnie jak jego profesorowie - około 40% pracowników akademickich Uniwersytetu to obywatele krajów innych niż Wielka Brytania.... [-]

Wielka Brytania Oxford
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Program ten łączy w sobie rygorystyczne badanie języka francuskiego na poziomie zaawansowanym z szerokim zakresem zajęć prowadzonych w języku francuskim przez doświadczon ... [+]

Przegląd

Ze swoimi wielkimi bulwarami, znanymi na całym świecie pomnikami, niezrównaną historią literacką i artystyczną oraz prostą radością życia, alt = "Paryż jest miastem, które zmieni cię na zawsze." Alt = "dzisiejszy Paryż jest wielowymiarową i wielokulturową metropolią, oferuje drzwi do kultur świata. Obfituje w populacje z dawnych francuskich kolonii, takich jak Senegal i Maroko, z azjatyckimi i europejskimi imigrantami oraz z ludźmi biznesu i naukowcami z całego świata.

Program ten łączy rygorystyczne studia języka francuskiego na poziomie zaawansowanym z szerokim zakresem zajęć prowadzonych w języku francuskim przez wykwalifikowanych wykładowców. Możesz także doświadczyć, jak wygląda życie francuskich studentów, biorąc jeden lub więcej kursów na lokalnym uniwersytecie - mamy pięć opcji do wyboru. Bezpłatne lekcje są dostępne, jeśli potrzebujesz pomocy w przejściu na wyższe studia we Francji.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

Od mieszkalnictwa po wydarzenia kulturalne, nasza praca polega na upewnieniu się, że masz najbardziej autentyczne studia za granicą.

Akademicy

Nasza misja jest prosta: zapewnić Państwu najlepszy program studiów za granicą - co obejmuje najwyższej jakości doświadczenia akademickie i kulturowe.

Zajmujesz 15-19 punktów w semestrze. Wszystkie kursy prowadzone są w języku francuskim.

Utwórz własne doświadczenie akademickie, wybierając następujące składniki wymagane i opcjonalne:

IES Abroad Kurs języka francuskiego (wymagane, 4 punkty) Francuskie kursy sztuki na uniwersytetach partnerskich (opcjonalne, kredyty są różne) - École Normale de Musique de Paris / Alfred Cortot, Paryż Marais Dance School, Studio Vermès (fotografia) ... [-]
Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ciesz się wszystkim, co Paryż ma do zaoferowania podczas studiowania biznesu i spraw międzynarodowych w Mieście Światła. Możesz także zapisać się na praktykę, która obejm ... [+]

Przegląd

Kiedy większość ludzi myśli o Paryżu, myślą o kultowych zabytkach, takich jak Wieża Eiffla, Katedra Notre Dame i Łuk Triumfalny. Miejsca te są emblematami historii Francji, ale dziś Paryż jest jednym z najważniejszych centrów biznesowych, finansowych i politycznych na świecie. Ma jeden z najwyższych PKB w każdym mieście i jest domem dla firm z listy Fortune Global 500 specjalizujących się w ubezpieczeniach, bankowości i energetyce. Jako ważna lokalizacja w Unii Europejskiej, Paryż jest także siedzibą międzynarodowych agencji, takich jak Europejski Instytut Studiów nad Bezpieczeństwem, OECD i UNESCO.

Ciesz się wszystkim, co Paryż ma do zaoferowania podczas studiowania biznesu i spraw międzynarodowych w Mieście Światła. Możesz także zapisać się na praktykę, która obejmuje czas spędzony na pracy i seminarium akademickie, które pomaga w dostosowaniu kontekstu do tego, czego się uczysz.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Jeśli chcesz poprawić znajomość języka hiszpańskiego, ten program oferuje możliwość szybkiego wzmocnienia hiszpańskiego poprzez rygorystyczny kurs językowy prowadzony prz ... [+]

Przegląd

Z populacją prawie 1,6 miliona ludzi, Quito jest tętniącym życiem i nowoczesnym miastem, które słynie z pięknej kolonialnej hiszpańskiej architektury. Jest także stolicą Ekwadoru - jednego z najbardziej zróżnicowanych biologicznie krajów na świecie. Przyjedź do Quito i zanurz się w miejscowym języku i kulturach, koncentrując się na ekologicznej i etnicznej różnorodności Ekwadoru i wyzwaniach związanych z rozwojem.

Jeśli chcesz poprawić znajomość języka hiszpańskiego, ten program oferuje możliwość szybkiego wzmocnienia hiszpańskiego poprzez rygorystyczny kurs językowy prowadzony przez IES Abroad . Możesz wybrać resztę kursów z opcji dostępnych w IES Abroad i jednym z najwybitniejszych uniwersytetów w Ekwadorze, Universidad San Francisco de Quito (USFQ). Możesz także zapisać się na praktykę serwisową podczas swojego czasu w Quito, co pomoże Ci zrozumieć problemy społeczne miasta z pierwszej ręki.... [-]

Ekwador Quito
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Będąc w Quito, zapisz się bezpośrednio na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) i weź udział w większości kursów na uniwersytecie razem z lokalnymi studentami. Poniew ... [+]

Przegląd

Quito jest idealne dla żądnej przygód duszy. Dzięki otaczającym go górom, zawsze jesteś tylko punktem wyjścia, z dala od zapierającego dech w piersiach widoku na dolinę i z lotu ptaka hiszpańskiej architektury kolonialnej, która czyni miasto sławnym. Plus, Quito jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek do lasów tropikalnych i morskich siedlisk, które sprawiają, że Ekwador jest znany na całym świecie. Zapraszamy do Ekwadoru, aby poprawić swój hiszpański, jednocześnie ciesząc się wszystkim, co ten niesamowity kraj ma do zaoferowania.

Będąc w Quito, zapisz się bezpośrednio na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) i weź udział w większości kursów na uniwersytecie razem z lokalnymi studentami. Ponieważ USFQ oferuje prawie 1500 kursów w każdym semestrze w szerokim spektrum dyscyplin, uczniowie z niemal dowolnym zainteresowaniem akademickim mogą znaleźć ekscytujące i wymagające opcje rekrutacji.... [-]

Ekwador Quito
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Zanurz się w fascynującej kulturze tego narodu północnoafrykańskiego, ucząc się nowoczesnego języka arabskiego z kursami na poziomie początkowym, średnio zaawansowanym i ... [+]

Przegląd

Spacerując po bulwarach Rabat, trudno nie zostać zaklętym tajemnicą i tradycją tego ponadczasowego miasta. Od tętniących życiem suków (targowisk) i energetyzującej atmosfery miasta po spokój otaczających gór i morza, Rabat jest idealnym miejscem do nauki o językach, kulturach i religiach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Zanurz się w fascynującej kulturze tego narodu północnoafrykańskiego, ucząc się nowoczesnego języka arabskiego z kursami na poziomie początkowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Ucz się potocznego marokańskiego języka arabskiego, aby porozumiewać się z Marokańczykami, a jeśli już opanowałeś zaawansowany język francuski, możesz wziąć udział w kursach francuskiego nauczania IES Abroad w IES Abroad Centre lub w naszej partnerskiej instytucji, Université Mohammed V. Nasz program nauczania koncentruje się na Afryce Północnej, Środkowej. Studia Wschodnio-Islamskie i IES Abroad wprowadzają Cię w życie wielu wpływowych sił kształtujących historię i kulturę Maroka.... [-]

Maroko Rabat
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski,Arabski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

Dzięki tysiącom lat udokumentowanej historii, w tym niezliczonych pismach, niesamowitych miejscach archeologicznych, pomników, rzeźb i innych artefaktów, nie ma lepszego miasta do studiowania Historii i Klasyki niż Rzymu.

Dzisiaj, oprócz historii, Rzym jest kwitnącą stolicą Europy, odgrywającą ważną rolę w polityce i biznesie międzynarodowym.

[-]
Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

Prowadzone w języku angielskim lub włoskim kursy IES Abroad area studies (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe) Kursy IES po angielsku w języku angielskim lub włoskim z innego programu w Rzymie (nieobowiązkowo, po 3 kredyty) Kursy prowadzone w języku angielskim lub włoskim na lokalnym uniwersytecie (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe) [-]
Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

W innych programach w Rzymie oferujemy również wiele innych dyscyplin, dzięki czemu można uzupełnić studia socjologii i religii kursami języka włoskiego, historią sztuki, historią, klasyką i innymi.

Naukowcy [-]
Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Zaprojektowany, aby zabrać Cię do włoskiego kina, nasz program filmowy i medialny uczyni z Rzymu zestaw podróży zagranicznych. Tutaj możesz podłączyć swoją pasję do swoic ... [+]

Dlaczego Rzym?

IES Za granica kurs języka włoskiego na poziomie biegłości (wymagane, 4 lub 8 punktów) Prowadzone w języku angielskim lub włoskim kursy IES Abroad area studies (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe) Kursy IES po angielsku w języku angielskim lub włoskim z innego programu w Rzymie (nieobowiązkowo, po 3 kredyty) Kursy prowadzone w języku angielskim lub włoskim na lokalnym uniwersytecie (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe) Nauka / praktyka w zakresie świadczenia usług socjalnych i seminarium (opcjonalnie, 3 punkty) Staż w ramach stażu lub akcji społecznej i seminarium towarzyszące (po 3 kredyty, opcj... [-]
Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasze letnie partnerstwo z programem Accademia di Costume e Moda - uznanym ośrodkiem doskonałości w dziedzinie kształcenia mody i kostiumów - zapewnia dwa podstawowe kurs ... [+]

Dlaczego Rzym?

Poznaj lato i projektowanie mody w jednym z najlepszych miast mody świata latem - Rzym! Dzięki zajęciu zajęć i praktycznym doświadczeniom poznasz teoretyczne i praktyczne aspekty współczesnej produkcji mody włoskiej. Wycieczki po okolicy do lokalnych muzeów, wystaw i innych interesów zapewniają kontekst tego, czego uczysz się w klasie.

Co bę dziecie studiować

Nasze letnie partnerstwo z programem Accademia di Costume e Moda - uznanym ośrodkiem doskonałości w dziedzinie kształcenia mody i kostiumów - zapewnia dwa podstawowe kursy mody.

Zaczniesz na zajęcia z zakresu mody i projektowania, a następnie będziesz mógł skorzystać z dodatkowego kursu historii sztuki w Centrum IES Abroad Center. Zajęcia pomogą Ci odkryć arcydzieła w mieście, a także analizować, jak nawet w sztuce i architekturze, stylu i wzornictwie głęboko charakteryzują różne okresy historyczne.... [-]

Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Podczas studiów za granicą w Rzymie podejmujesz kursy na temat rozwoju dziecka, psychologii międzykulturowej, włoskiego systemu edukacji i innych. ... [+]

Dlaczego Rzym?

Jeśli chodzi o naukę we Włoszech, nie ma takiego miejsca jak Rzym. Od szkół Montessori po włoski model edukacji włączonej, Rzym był miejscem narodzin różnych praktyk rewolucyjnych. Dowiedz się o historii kształcenia we Włoszech w ramach naszego programu edukacji wczesnoszkolnej i zdobycie praktycznych doświadczeń w lokalnych salach lekcyjnych, które dają wgląd w światowe tematy mające wpływ na świat edukacji dzisiaj.

[-]
Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

W naszym Historii Historii Sztuki i Fashionu możesz wybierać spośród serii kursów Historii Sztuki (od starożytnych do barokowych), konserwacji i wielu innych. ... [+]

Dlaczego Rzym?

Kiedy myślisz o sztuce lub modzie, myślisz o Rzymie i Włoszech. Z ogromnych postępów osiągniętych przez Imperium Rzymskie w sztuce i architekturze, poprzez dzieła włoskiego renesansu z 15 wieku (myśleć Michała Anioła i Rafała) do dziś - z uderzającą nowoczesną architekturą Renzo Piano i przyszłościowymi fasonami Fendi, Gattinoni , Brioni i inne domy oparte tutaj - Rzym, bardzo dosłownie, tysiące artystycznych i architektonicznych skarbów, triumfów i trendów do studiowania.

Co bę dziecie studiować

W naszym Historii Historii Sztuki i Fashionu możesz wybierać spośród serii kursów Historii Sztuki (od starożytnych do barokowych), konserwacji i wielu innych. Masz też okazję do odbycia zajęć związanych z modą (w tym projektowania i stylizacji) w Accademia di Costume e Moda, jednej z najbardziej znanych modnych uczelni w Rzymie lub zajęciach plastycznych w Rzymie Uniwersytet Sztuk Pięknych (RUFA).... [-]

Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Niezależnie od tego, czy weźmiesz udział w wszystkich kursach na poziomie regionalnym w jednym temacie, czy też pomiesziesz i dopasujesz kursy z wielu przedmiotów, Rzym b ... [+]

Przegląd

Poznawaj język, historię i kulturę włoską, ucząc się za granicą w Rzymie. Dostosuj swoje wrażenia, wybierając kursy z sześciu tematów akademickich:

Historia sztukiEdukacja wczesnoszkolnaStudia filmoweHistoriaStosunki międzynarodoweSocjologia

Niezależnie od tego, czy weźmiesz udział w wszystkich kursach na poziomie regionalnym w jednym temacie, czy też pomiesziesz i dopasujesz kursy z wielu przedmiotów, Rzym będzie Twoją klasą. Czy potrafisz sobie wyobrazić takie miejsca jak Watykan, Panteon, Forum czy Koloseum będące częścią twojego wykształcenia? Nasze kursy mają charakter empiryczny i organizujemy ponad 150 kursów w każdym semestrze do historycznych, artystycznych i kulturalnych miejsc, które korzystają z wielu możliwości miasta.... [-]

Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karier ... [+]

Przegląd

Mieszka i praktykuje w Rzymie - stolicy i największym mieście we Włoszech. Zbudowany na prawie 3000 lat historii, Rzym jest domem dla prawie 3 milionów mieszkańców. Oprócz światowej sławy sztuki, architektury, żywności i mody, znajdziesz tętniący życiem świat finansów, start-up i technologii.

Dojedź na staż do Rzymu przez Metropolitanę (kolej), autobusem, tramwajem lub pieszo, aby przejść się po malowniczym spacerze. Na lunch zatrzymaj się w tavola calda, aby cieszyć się świeżym, gorącym posiłkiem i kawą, a następnie łyżką lodów w drodze powrotnej do pracy.

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Nasz 14-tygodniowy program w Rzymie gwarantuje bezpłatne, staż w placówce za opłatą w lokalnej firmie lub organizacji, w której będziesz pracował co najmniej 25 godzin tygodniowo.... [-]

Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Dlaczego Salamanca? Jak studiujesz ludzki umysł i zachowanie, co lepszym sposobem na poznanie siebie i innych niż życie i naukę za granicą w Salamance? Zaprojektowany dl ... [+]

Dlaczego Salamanca?

Jak studiujesz ludzki umysł i zachowanie, co lepszym sposobem na poznanie siebie i innych niż życie i naukę za granicą w Salamance?

Zaprojektowany dla firm zajmujących się psychologią lub nieletnościami, nasz program psychologiczny to współpraca między IES Abroad a Universidad Pontificia de Salamanca, prestiżową uczelnią dobrze znaną z badań psychologicznych. Kursy odbędą się w IES Abroad Salamanca Center i Universidad Pontificia de Salamanca, a będą nauczane w języku angielskim. Będziesz mógł ćwiczyć swoje umiejętności w języku hiszpańskim z obowiązkowym kursem językowym w Salamance.

Salamanca i nie tylko będą twoją klasą. Program oferuje również wiele zajęć kulturalnych i wycieczek terenowych w celu zwiększenia doświadczenia studentów. ... [-]

Hiszpania Salamanka
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Jeśli ty ... [+]

Przegląd

Połącz atmosferę uniwersyteckiego miasteczka z urokliwą gościnnością małego miasta i masz Salamankę. Deklarowana w 1988 r. Na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Salamanka jest najważniejszym miastem uniwersyteckim w Hiszpanii i jest znana z wkładu w edukację języka hiszpańskiego.

Jeśli szukasz hiszpańskiego programu, który jest w pełni wciągający, nasz program w Salamance jest dla Ciebie. Oprócz intensywnej hiszpańskiej orientacji językowej i kursu języka hiszpańskiego trwającego semestr, odbywają się kursy pisania, mówienia i warsztatów językowych w języku hiszpańskim, aby ożywić swoje zajęcia.

Program jest również powiązany z życiem akademickim i społecznym Universidad de Salamanca (USAL), najstarszym uniwersytetem w Hiszpanii i jednym z najbardziej prestiżowych w Europie. Ucz się u boku swoich hiszpańskich rówieśników, zapisując się na USAL lub na Universidad Pontificia de Salamanca (UPSA). Niezależnie od swojego kierunku, możesz połączyć swoje zainteresowania w biegłości językowej i kulturalnej z akademickimi zajęciami. Możesz przyczynić się do lokalnej organizacji poprzez uczestnictwo w stażu edukacyjnym w semestrze wiosennym lub doświadczenie w uczeniu się usług w lokalnej organizacji non-for-profit w semestrze zimowym.... [-]

Hiszpania Salamanka
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Praktyki IES za granicą rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karier ... [+]

Przegląd

Staż za granicą w tym semestrze w Santiago - ekonomicznej, politycznej i kulturalnej stolicy Chile. Poza tętniącym życiem centrum miasta, Santiago otoczony jest pasmami górskimi po obu stronach i jest łatwy dojazd do wybrzeża Pacyfiku. Letni staż w Santiago to doskonały sposób na poznanie tej południowoamerykańskiej metropolii i jej pobliskich cudów natury, zwiększenie umiejętności posługiwania się językiem hiszpańskim oraz zdobycie doświadczenia w dziedzinie edukacji, zdrowia, biznesu i administracji.

Dojedź na praktykę do Santiago Metro, największego systemu metra w Ameryce Południowej. Wyjdź na spacer po obiedzie i odwiedź Mercado Central, aby skosztować congrio frito (smażone lokalne chilijskie ryby) i puree de papas (tłuczone ziemniaki).... [-]

Chile Santiago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasza polityka, sprawiedliwość społeczna ... [+]

Przegląd

Nasza polityka, sprawiedliwość społeczna

Kursy prowadzone są w języku hiszpańskim przez wybitnych profesorów, z których większość odbywa spotkania na jednym z uniwersytetów partnerskich IES Abroad . Możesz również zapisać się na praktykę lub staż w ramach usługi podczas Twojego pobytu w Santiago, co pomoże Ci dodać doświadczenie zawodowe do życiorysu lub pomóc zrozumieć problemy społeczne miasta "z pierwszej ręki Santiag" będzie Twoją klasą.

Wyobraź sobie, że możesz ćwiczyć język hiszpański podczas zwiedzania lokalnych okolic lub odwiedzić lokalne organizacje biznesowe w ramach studiów nad regionalnym i globalnym handlem Chile. Tam, gdzie to możliwe, nasze kursy korzystają z wielu historycznych, artystycznych i kulturalnych atrakcji miasta, a kilka kursów obejmuje także praktyczny, praktyczny komponent. Możesz zapisać się na kursy na lokalnych uniwersytetach, w tym na Pontificia Universidad Católica de Chile i Universidad de... [-]

Chile Santiago
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

... [+]

Wspiera naukowe i akademickie innowacje, które sprzyjają rozwojowi gospodarczemu i społecznemu oraz wspierają rozwój biznesu.

Kursy

Sesje prelegentów z branży i wiodących ekspertów Wizyty firmy w różnych gałęziach przemysłu oraz w różnych rodzajach spółek (korporacje wielonarodowe, wspólne przedsięwzięcia, przedsiębiorstwa państwowe) Życie codzienne

Częś ć sprawiajĘ ..., że czujesz się jak u siebie w domu w Szanghaju, staramy się, aby Ci poczuć się bezpiecznie i troszczyć. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że ​​czujesz się przygotowany, dobrze zorganizowana i wygodna, czy też wycieczki po terenie, które zabierają Cię na uboczu - wszystko to dotyczy naszych usług dla studentów. To tylko jedna z rzeczy, o których znamy.... [-]

Chiny Szanghaj
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasza sprawa ... [+]

Przegląd

12 kredytów. 12 tygodni. 12 750 USD.

Nasza Siena - Biznes

Przecięcie kultury i kuchni przenosi się na wyższy poziom w Toskanii, gdzie tradycyjna żywność i wino stanowią nie tylko dużą część tożsamości kulturowej, ale także główny czynnik gospodarczy.

Nasza sprawa

Będziesz mieszkać w gościnnym mieście Siena, gdzie znajdziesz wiele specjalistycznych potraw, w tym ręcznie zwijany makaron pici, crostini z wątróbką drobiową i orzechy panforte oraz ciasto owocowe stworzone przez lokalnych producentów o wysokiej jakości. Tutaj możesz zapisać się na cztery kursy w sumie 12 punktów, gdzie będziesz badać, w jaki sposób koncepcje biznesowe i ekonomiczne są wplecione w tkankę włoskiego przemysłu spożywczego. Wyobraź sobie, że pewnego dnia odkryjesz globalne strategie marketingowe i odwiedzisz lokalnego producenta wina Brunello z międzynarodową dystrybucją. A może studiowanie polityki rolnej UE, a następnie rozmowa z właścicielem gospodarstwa agroturystycznego na temat wpływu tych polityk na jego działalność? Witamy na studiach zagranicznych!... [-]

Włochy Siena
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Wymagany kurs podstawowy "Obecność przeszłości" sprawia, że ​​Siena i Toskania odbywają się w klasie dzięki zajęciom, które odkrywają ważne miejsca w mieście i ... [+]

Przegląd

Przygotuj się na oczarowanie średniowieczną historią i bogatą kulturą Sieny. Historyczne centrum tego starożytnego miasta, położone na trzech wzgórzach w sercu czarującej Toskanii, zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po przybyciu łatwo zrozumieć, dlaczego.

Wymagany kurs podstawowy "Obecność przeszłości" sprawia, że ​​Siena i Toskania odbywają się w klasie dzięki zajęciom, które odkrywają ważne miejsca w mieście i jego okolicach, wprowadzając Cię w piękno kulturowego i artystycznego dziedzictwa Sieny. Odkryj wiele piazzas, katedr i placów w obrębie murów Sieny, które nawiązują do średniowiecza. To nie jest tylko eksponat w muzeum - tu mieszkasz. Będąc w Sienie, nie tylko masz czas na odwiedzanie witryn, ale także na interakcję z Włochami i zanurzenie się w lokalnej kulturze.... [-]

Włochy Siena
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasze programy studiów za granicą w Sydney oferują możliwość bezpośredniego zapisania się na prestiżowy University of New South Wales z dostępem do szerokiej gamy kursów ... [+]

Przegląd

Wykorzystaj swoją szansę na życie i naukę w jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych miast na świecie - Sydney! Ciesz się komfortowym klimatem Sydney (ciepłe lata i łagodne zimy), znanymi na całym świecie plażami (myśl: Bondi, Manly i Coogee) oraz kultowymi punktami miasta (Rocks, Harbour Bridge i Royal Botanical Gardens).

Nasze programy studiów za granicą w Sydney oferują możliwość bezpośredniego zapisania się na prestiżowy University of New South Wales z dostępem do szerokiej gamy kursów w setkach dyscyplin.

Sydney będzie także twoją salą lekcyjną. Ciesz się solidną sceną muzyczną miasta, występując w znanej na całym świecie Sydney Opera House. Odwiedź jedno z wielu muzeów, takich jak Muzeum Sztuki Współczesnej czy Galeria Sztuki Nowej Południowej Walii, aby zobaczyć niektóre z wielkich dzieł sztuki w tym kraju. Rozkoszuj się pięknem krajobrazu Sydney, idąc ścieżką z Coogee do Bondi Beach - lub, jeszcze lepiej, wspiąć się na szczyt Harbour Bridge. Wycieczki terenowe do kultowych miejsc takich jak Góry Błękitne, Królewski Park Narodowy i Wielka Rafa Koralowa wokół naszych studiów za granicą.... [-]

Australia Sydnej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasze programy studiów za granicą w Sydney oferują możliwość bezpośredniego zapisania się na prestiżowy University of Sydney z dostępem do szerokiej gamy kursów w setkach ... [+]

Przegląd

Wykorzystaj swoją szansę na życie i naukę w jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych miast na świecie - Sydney! Ciesz się komfortowym klimatem Sydney (ciepłe lata i łagodne zimy), znanymi na całym świecie plażami (myśl: Bondi, Manly i Coogee) oraz kultowymi punktami miasta (Rocks, Harbour Bridge i Royal Botanical Gardens). Nasze programy studiów za granicą w Sydney oferują możliwość bezpośredniego zapisania się na prestiżowy University of Sydney z dostępem do szerokiej gamy kursów w setkach dyscyplin.

Sydney będzie także twoją salą lekcyjną. Ciesz się solidną sceną muzyczną miasta, występując w znanej na całym świecie Sydney Opera House. Odwiedź jedno z wielu muzeów, takich jak Muzeum Sztuki Współczesnej czy Galeria Sztuki Nowej Południowej Walii, aby zobaczyć niektóre z wielkich dzieł sztuki w tym kraju. Rozkoszuj się pięknem krajobrazu Sydney, idąc ścieżką z Coogee do Bondi Beach - lub, jeszcze lepiej, wspiąć się na szczyt Harbour Bridge. Wycieczki terenowe do kultowych miejsc takich jak Góry Błękitne, Królewski Park Narodowy i Wielka Rafa Koralowa wokół naszych studiów za granicą.... [-]

Australia Sydnej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasze programy studiów za granicą w Sydney oferują możliwość bezpośredniego zapisania się na prestiżowy Uniwersytet Macquarie z dostępem do szerokiej gamy kursów w setkac ... [+]

Przegląd

Wykorzystaj swoją szansę na życie i naukę w jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych miast na świecie - Sydney! Ciesz się komfortowym klimatem Sydney (ciepłe lata i łagodne zimy), znanymi na całym świecie plażami (myśl: Bondi, Manly i Coogee) oraz kultowymi punktami miasta (Rocks, Harbour Bridge i Royal Botanical Gardens).

Nasze programy studiów za granicą w Sydney oferują możliwość bezpośredniego zapisania się na prestiżowy Uniwersytet Macquarie z dostępem do szerokiej gamy kursów w setkach dyscyplin.

Sydney będzie także twoją salą lekcyjną. Ciesz się solidną sceną muzyczną miasta, występując w znanej na całym świecie Sydney Opera House. Odwiedź jedno z wielu muzeów, takich jak Muzeum Sztuki Współczesnej czy Galeria Sztuki Nowej Południowej Walii, aby zobaczyć niektóre z wielkich dzieł sztuki w tym kraju. Rozkoszuj się pięknem krajobrazu Sydney, idąc ścieżką z Coogee do Bondi Beach - lub, jeszcze lepiej, wspiąć się na szczyt Harbour Bridge. Wycieczki terenowe do kultowych miejsc takich jak Góry Błękitne, Królewski Park Narodowy i Wielka Rafa Koralowa wokół naszych studiów za granicą.... [-]

Australia Sydnej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nie ma wątpliwości, że linia horyzontu Szanghaju. Od strzelistej Wieży Perłowej Perły po rozległy Bund nad rzeką Huangpu, Szanghaj mieni się z możliwością. Zapraszamy do ... [+]

Przegląd

Nie ma wątpliwości, że linia horyzontu Szanghaju. Od strzelistej Wieży Perłowej Perły po rozległy Bund nad rzeką Huangpu, Szanghaj mieni się z możliwością. Zapraszamy do doświadczenia z pierwszej ręki wszystkiego, co to ekscytujące miasto ma do zaoferowania.

Szanghaj jest ekonomicznym i kulturalnym centrum ponad 22 milionów ludzi. Będziesz uczyć się i komunikować w języku mandaryńskim i angielskim, będąc wystawionym na lokalny dialekt Szanghaj - tylko jeden przykład z wielu unikalnych języków i kultur, które istnieją w różnych regionach w całym kraju.

Będąc w Szanghaju, badaj różnorodność i wpływ międzynarodowych wpływów z całego świata na kulturę chińską. Bądź świadomy, jak globalizacja wpływa na Szanghaj i lepiej zrozum, w jaki sposób wpływy Chin w coraz większym stopniu wpływają na świat.... [-]

Chiny Szanghaj
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Poszerz swoją wiedzę o Japonii, zanurzając się we współczesnej Japonii i jej kulturze - a także, w jaki lepszy sposób nauczyć się języka japońskiego? Na Uniwersytecie Stu ... [+]

Przegląd

Ceremonia herbaty, kaligrafia, muzyka, taniec i sztuki walki - Japonia to mieszanka kultury, starej i nowej, którą możesz zwiedzić podczas pobytu w Tokio. Żyj i ucz się w tym ekscytującym mieście, w którym przeszłość miesza się z przyszłością, a ultranowoczesne stoiska sąsiadują z tradycją.

Poszerz swoją wiedzę o Japonii, zanurzając się we współczesnej Japonii i jej kulturze - a także, w jaki lepszy sposób nauczyć się języka japońskiego? Na Uniwersytecie Studiów Międzynarodowych Kanda (KUIS), bierzesz kurs językowy składający się z 6 kredytów, specjalnie zaprojektowany dla studentów IES Abroad (z możliwością wyboru do 12 punktów językowych), a także kursy z obszaru nauczania prowadzone w języku angielskim. Angielskojęzyczne oferty kursów dotyczą Japonii z punktu widzenia kultury popularnej, historii, polityki i sztuki. Założony w 1987 roku, KUIS to prywatna uczelnia zajmująca się dążeniem do doskonałości w badaniach międzynarodowych, językach obcych, komunikacji międzykulturowej, kulturze japońskiej i językoznawstwie.... [-]

Japonia Tokio
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język japoński
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Dlaczego warto studiować za granicą w jednym miejscu, kiedy możesz poznać politykę i kulturę ponad 15 krajów europejskich? Nasz program Unii Europejskiej pozwala ci żyć i ... [+]

Przegląd

Dlaczego warto studiować za granicą w jednym miejscu, kiedy możesz poznać politykę i kulturę ponad 15 krajów europejskich? Nasz program Unii Europejskiej pozwala ci żyć i uczyć się o europejskiej polityce, ekonomii, biznesie i stosunkach międzynarodowych, jak nigdy dotąd. Centralnie położone miasto Fryburg, Niemcy, będzie twoją bazą domową. Tutaj możesz wziąć udział w kursach języka angielskiego takich jak Global Leadership, Political Science i German.

W ramach wymaganego programu seminarium integracyjnego będziesz podróżować przez 22 dni, aby zyskać ekspozycję na Unię Europejską i nie tylko. Te wycieczki nie tylko zapewnią lepszy wgląd w mocne strony i wyzwania Unii Europejskiej, ale również dadzą ci doświadczenie potrzebne do budowania CV i przygotowania do międzynarodowej kariery. Odwiedzając każdy nowy kraj, rozwijasz zrozumienie Unii Europejskiej, jej historii i instytucji.... [-]

Niemcy Fryburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 semestr
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Wybierz spośród szerokiej oferty kursów z takich dziedzin, jak ekonomia, finanse, biznes międzynarodowy, zarządzanie, marketing i nauki polityczne. Możesz także zwiększyć ... [+]

Dlaczego Wiedeń?

Oszałamiająco piękne miasto, Wiedeń zajmuje wyjątkową pozycję na skrzyżowaniu dróg ze wschodu i zachodu, północy i południa, od dawna czyni z miasta centralne miejsce spotkań handlu i polityki międzynarodowej, a także sztuki i kultury. Wyobraź sobie studiowanie międzynarodowego biznesu w miejscu urodzenia Petera Druckera, lub poznanie polityki i organizacji międzynarodowych, a następnie wizyty w ONZ, OBWE, OPEC. To studia za granicą!

Co będziesz studiować

Wybierz spośród szerokiej oferty kursów z takich dziedzin, jak ekonomia, finanse, biznes międzynarodowy, zarządzanie, marketing i nauki polityczne. Możesz także zwiększyć swoje doświadczenie, biorąc udział w kursach historii sztuki, historii, nauk humanistycznych, psychologii i wielu innych.... [-]

Austria Wiedeń
Wrzesień 2020
Język angielski,German (Austria)
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Oferując kursy języka angielskiego i niemieckiego, IES Abroad Vienna European Society ... [+]

Przegląd

Oferując kursy języka angielskiego i niemieckiego, IES Abroad Vienna European Society

Język niemieckiEuropejski biznes, ekonomia i politykaSpołeczeństwo i jaźńSztuki

Z wystarczającą znajomością języka niemieckiego, możesz również zapisać się na kursy na prestiżowym Universität Wien, gdzie doświadczasz austriackiego systemu edukacji i masz możliwość uczestniczenia w zajęciach studenckich. Może nawet zarobisz jakichś Austriaków, kiedy będziesz na tym.

Wiedeń będzie twoją klasą. Czy możesz sobie wyobrazić uczenie się o teoriach psychologii Freuda, a następnie zwiedzanie jego domu i biura, w którym ćwiczył? Czy studiując politykę i organizacje międzynarodowe oraz odwiedzając ONZ, OBWE lub OPEC? Co powiesz na odkrywanie historii sztuki w słynnych na całym świecie galeriach i muzeach Wiednia? Witamy na studiach zagranicznych! W miarę możliwości nasze kursy korzystają z historycznych, artystycznych i kulturalnych atrakcji miasta i zawierają praktyczny, praktyczny komponent. Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Wiedniu, więc zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc ci zintegrować się z życiem w mieście. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najbardziej autentyczne studium za granicą.... [-]

Austria Wiedeń
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Program muzyczny IES Abroad Vienna jest idealny dla studentów specjalizujących się w muzyce lub dla nich, a także oferuje możliwość udziału w szerokim wyborze kursów pośw ... [+]

Przegląd

Dom zdumiewającej liczby legendarnych kompozytorów - od Haydna, Mozarta, Beethovena do Brahmsa, Mahlera i Schoenberga-Wiednia po dziś dzień zachwyca niesamowitym bogactwem kultury muzycznej. Znana na całym świecie Orkiestra Filharmonii Wiedeńskiej, Musikverein i Staatsoper to tylko niektóre z wielu wiodących instytucji, które sprawiają, że Wiedeń jest prawdziwym "miastem muzyki" - i czynią z niego idealne miejsce do wnikliwego studiowania historii muzyki i wydajności .

Program muzyczny IES Abroad Vienna jest idealny dla studentów specjalizujących się w muzyce lub dla nich, a także oferuje możliwość udziału w szerokim wyborze kursów poświęconych muzyce i europejskiej kulturze i społeczeństwu. Program jest organizowany we współpracy z Vienna European Society... [-]

Austria Wiedeń
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Doświadcz życia w Wiedniu jako student psychologii i nauk społecznych. Nasze kursy dają możliwość poznania kultur młodzieżowych, rozwoju dzieciństwa, wirtualnej tożsamośc ... [+]

Dlaczego Wiedeń?

Wiedeń jest pełen ludzi z całego świata, którzy sprawili, że to miasto stało się ich domem.

Położony w centrum Europy i bogaty w kulturę, to miejsce, w którym ludzie z różnych środowisk się rozwijają. Być może nie jest zaskakujące, że jest to również miasto, w którym nauka o społeczeństwie ma długą historię i gdzie współczesna psychologia domaga się miejsca narodzin. Wielu wybitnych myślicieli uczyniło Wiedeń swoim domem - Alfredem Adlerem, Maxem Wertheimerem, Helene Deutsch, Erwinem Ringelem, Viktorem Franklem (który uczył w IES Abroad ) i oczywiście Sigmundem Freudem.

Co będziesz studiować

Doświadcz życia w Wiedniu jako student psychologii i nauk społecznych. Nasze kursy dają możliwość poznania kultur młodzieżowych, rozwoju dzieciństwa, wirtualnej tożsamości w Internecie, doświadczeń imigrantów oraz społecznych i psychologicznych wymiarów dyskryminacji. Pogłęb swoje wrażenia z nauki dzięki podróży związanej z programami do miejsc w Austrii, na Węgrzech iw Niemczech w celu zbadania tych problemów w szerszym kontekście kulturowym i geograficznym.... [-]

Austria Wiedeń
Wrzesień 2020
Język angielski,German (Austria)
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

IES Abroad

Amsterdam, miasto długo kojarzone z pojęciem tolerancji i otwartości, jest idealnym tłem do studiowania historii sztuki, literatury i socjologii poprzez pryzmat gender st ... [+]

Przegląd

Amsterdam, miasto długo kojarzone z pojęciem tolerancji i otwartości, jest idealnym tłem do studiowania historii sztuki, literatury i socjologii poprzez pryzmat gender studies. Zachęcamy do zapoznania się z historią i teraźniejszością Amsterdamu oraz do rozważenia, w jaki sposób te pojęcia są lub nie zmieniają się.

Amsterdam jest twoją salą lekcyjną, z wycieczkami do światowej klasy muzeów i znanych stron z Amsterdamu odgrywających ważną rolę w każdym kursie. Na przykład będziesz studiować reprezentacje płci i seksualności w pracy Rembrandta i odwiedź muzeum Anne Frank. Program ten obejmuje również wycieczkę związaną z kursami do Berlina, aby dalej badać swoje tematy studiów.... [-]

Niderlandy Amsterdam
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Zanurzysz się w nauce języka francuskiego i kulturze regionu Midi we Francji. Najważniejszym wydarzeniem tego programu są obiady językowe, które odbywają się w lokalnych ... [+]

Przegląd

Urocze prowansalskie miasto Arles, z 2000-letnią rzymską areną w centrum, słynie z pięknej architektury i jej związków z Van Gogh, Gauguin, Cézanne i Picasso. Wiele festiwali tanecznych, muzycznych, fotograficznych, teatralnych i folklorystycznych odbywa się w mieście i jego okolicach przez całe lato, co czyni go tętniącym życiem miejscem letnich studiów we Francji.

Zanurzysz się w nauce języka francuskiego i kulturze regionu Midi we Francji. Najważniejszym wydarzeniem tego programu są obiady językowe, które odbywają się w lokalnych restauracjach, gdzie możesz ćwiczyć swój francuski z profesorami i personelem IES Abroad , podziwiając wspaniałą kuchnię Prowansji. W piątki zarezerwowane są zajęcia i wycieczki, takie jak lekcje gotowania, koncerty w Arènes d'Arles, piesza wycieczka Van Gogha, warsztaty teatralne i wiele innych.... [-]

Francja Arles
Wrzesień 2020
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż IES rozwija twoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, które pozwoli Ci rozpocząć ... [+]

Przegląd

Mając wielki wpływ na handel, edukację, rozrywkę, media, modę i sztukę, Barcelona stała się znaczącym graczem na globalnym rynku. Spacer do pracy lub metrem, autobusem lub tramwajem przez to niezwykłe miasto architektonicznych i kulturalnych cudów. Lunch jest zawsze okazją do skosztowania najlepszych dań kuchni śródziemnomorskiej: przepyszne tapas, najświeższe owoce morza i Crema Catalana na deser!

Staż IES rozwija twoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, które pozwoli Ci rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Opcjonalna klasa językowa zwiększa twoją znajomość języka hiszpańskiego i płynność. Otrzymasz gwarancję * bezpłatnej praktyki w lokalnej firmie lub organizacji, w której będziesz pracować co najmniej 22 godziny w tygodniu. Będziemy współpracować z Państwem, aby pomóc w znalezieniu najbliższego dopasowania między wyrażonymi preferencjami a celami zawodowymi z dostępnymi dzięki stażom IES w Barcelonie. Przed wyjazdem koordynator stażu będzie współpracować z Tobą, aby dopracować swoje CV, udoskonalić list motywacyjny i doskonalić umiejętności komunikacyjne i rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowując Cię do pracy w nowym środowisku kulturowym.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

IES Abroad Barcelona Language ... [+]

Przegląd

IES Abroad Barcelona Language

Kursy językowe rozwijają pisemną i ustną znajomość języka hiszpańskiego, a kursy w zakresie studiów terenowych stanowią doskonałą okazję do poznania współczesnej Hiszpanii w szerszym kontekście Unii Europejskiej. Kursy są dostępne w języku hiszpańskim i angielskim.

W ciągu lata poznacie jego tętniące życiem place i kręte uliczki. Język barceloński

Studiuj za granicą w Barcelonie i poznaj wyjątkową i żywą kulturę miasta!

Szybkie faktyCentrum: IES Abroad BarcelonaMiasto: BarcelonaPaństwo: HiszpaniaKredyty programu: 6-7 kredytówJęzyk wykładowy: angielski, hiszpańskiJęzyk Wymagania wstępne: BrakDaty programu... [-]
Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Program ten łączy rozwój umiejętności językowych z kursami języka angielskiego i niemieckiego, które eksponują cię w fascynującej historii Niemiec oraz współczesnej kultu ... [+]

Przegląd

Program ten łączy rozwój umiejętności językowych z kursami języka angielskiego i niemieckiego, które eksponują cię w fascynującej historii Niemiec oraz współczesnej kulturze i społeczeństwie. Kursy języka niemieckiego są dostępne na poziomie początkowym i średnim. Kurs literatury niemieckojęzycznej jest oferowany studentom na poziomie zaawansowanym. Wycieczki golfowe odgrywają główną rolę w programie, zabierając Cię poza klasę, aby odkryć bogate dziedzictwo i współczesną kulturę Berlina i Niemiec. Studiuj w Berlinie tego lata!

Najważniejsze Curriculum

Popraw swoje umiejętności w języku niemieckim IES Abroad kursów językowych IES Abroad poziomie początkowym i średnim. Do uczestnictwa nie jest wymagane doświadczenie w języku niemieckim.Zapisz się na kursy terenowe z zakresu historii sztuki, filmoznawstwa, języka i literatury niemieckiej, judaistyki i nauk politycznych.... [-]
Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ten angielski program uczy się tematów Urban Studies, Architecture i Environmental Studies w Berlinie, mieście, które zarówno przebudowane i przeprojektowane w ciągu osta ... [+]

Przegląd

Ten angielski program uczy się tematów Urban Studies, Architecture i Environmental Studies w Berlinie, mieście, które zarówno przebudowane i przeprojektowane w ciągu ostatniego wieku. Wycieczki golfowe są zintegrowane, aby zapoznać się z berlińskimi innowacjami architektonicznymi, metodami integracji zrównoważonego projektowania oraz różnymi ruchami historycznymi i politycznymi. Wycieczki do innych miast w Niemczech dopełniają program i pozwalają poznać kulturę i architekturę Niemiec w kontekście porównawczym.

Szybkie faktyCentrum: IES Abroad Berlin Metropolitan StudiesMiasto: BerlinKraj: NiemcyKredyty programu: 6-9 kredytówJęzyk instrukcji: angielskiJęzyk Wymagania wstępne: BrakDaty programu... [-]
Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż IES w Berlinie rozwija umiejętności zawodowe i zdolność komunikowania się w różnych kulturach oraz zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, które pozwoli rozpoc ... [+]

Przegląd

Poznaj Berlin - ekonomiczne i polityczne centrum Niemiec. Ta stolica może się poszczycić kwitnącą sceną artystyczną (z ponad 175 muzeami i galeriami) i jedną z najbardziej spektakularnych budowli na świecie. Kiedy będziesz praktykował w Berlinie, będziesz mógł chodzić, jeździć rowerem lub jeździć autobusem, tramwajem lub pociągiem do pracy. W porze lunchu spacer po jednym z niezliczonych parków i ogrodów w Berlinie. W nocy, ciesz się muzyką na żywo lub teatrem w Kulturhautstadt (kulturalnej stolicy Niemiec). Internowanie w Berlinie zwiększy twoje życiorysowe referencje i twoje kulturalne kompetencje.

Staż IES w Berlinie rozwija umiejętności zawodowe i zdolność komunikowania się w różnych kulturach, a także zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, które pozwala rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Przystępując do studentów o wszystkich hiszpańskich poziomach umiejętności, program ten daje możliwość zanurzenia się w argentyńskiej kulturze, biorąc kurs języka hiszpań ... [+]

Przegląd

Dzięki wpływowej historii, pięknej architekturze w stylu europejskim i bogatemu życiu kulturalnemu, Buenos Aires oferuje przyjazną atmosferę do życia i nauki za granicą. Bogaty w kulturę - myśl teatr, taniec tango, muzea, sport ... i jedzenie! - Buenos Aires będzie ucztą dla zmysłów i niezapomnianą edukacyjną przygodą.

Przystępując do studentów o wszystkich hiszpańskich poziomach umiejętności, program ten daje możliwość zanurzenia się w argentyńskiej kulturze, biorąc kurs języka hiszpańskiego, a także kurs z różnych aktualnych tematów. Będziesz także cieszyć się wydarzeniami kulturalnymi i wycieczkami związanymi z kursami, aby uzupełnić swoje akademickie doświadczenie i ożywić swoje studia.... [-]

Argentyna Buenos Aires
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Twój sześciotygodniowy pobyt na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie pozwala Ci doświadczyć wyjątkowej nauki w Cambridge w małych klasach, koncentrując się na i ... [+]

Dlaczego Cambridge?

Spędź swoje letnie studia na University of Cambridge, alma mater Isaaca Newtona, Stephena Hawkinga i Jane Goodall, żeby wymienić tylko kilka. Prowadzone przez King's College i Pembroke College, dwie z autonomicznych uczelni uniwersytetu, twoje letnie wakacje w historycznym Cambridge zaangażują cię akademickim i kulturalnym.

Weź udział w kursie na swoim kierunku studiów lub rozgrywaj lekcje w nowej dyscyplinie. Bez względu na temat, otrzymasz bezpośrednią interakcję z wykładowcami w małych klasach dyskusyjnych. W wolnym czasie zwiedzaj piękne parki, restauracje nad rzeką i prestiżowe muzea w uroczym mieście Cambridge.

Co będziesz studiować

Twój sześciotygodniowy pobyt na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie pozwala Ci doświadczyć wyjątkowej nauki w Cambridge w małych klasach, koncentrując się na intensywnej dyskusji w klasie i indywidualnych opiniach i wsparciu. Zamiast jednego z twoich kursów możesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie badań i zarządzania projektami poprzez opcjonalny Niezależny Nadzór w oparciu o zainteresowania naukowe. Szczególnie polecany studentom zamierzającym prowadzić badania lub studia magisterskie, spotkasz się z cotygodniowym tygodnikiem Cambridge, aby pracować nad serią prac badawczych lub dłuższą rozprawą.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż IES w Kapsztadzie rozwija twoje umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć k ... [+]

Przegląd

Mieszkająca 3,7 miliona mieszkańców w swojej metropolii Kapsztad jest połączeniem języków, kultur i religii oraz centrum gospodarczego Cape Colony. Podczas podróży można podziwiać malownicze widoki gór i wybrzeża. Zacznij dzień od kawy i koeksister (południowoafrykański pączek). Na lunch dziel się dużą kanapką Gatsby z kolegą. Staż IES w Kapsztadzie rozwija twoje umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.

Otrzymasz gwarancję bezpłatnego, letniego stażu w Kapsztadzie, gdzie będziesz pracować do 32 godzin tygodniowo w lokalnej firmie lub organizacji. Będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć najbliższe dopasowanie do miejsca docelowego pomiędzy celami zawodowymi i osobistymi, a tym, co jest dostępne na praktyki w Kapsztadzie.... [-]

Republika Południowej Afryki Kapsztad
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ten program jest przeznaczony dla studentów poszukujących intensywnego akademickiego narażenia na historię polityczną i społeczną Irlandii, współczesne kwestie gospodarcz ... [+]

Przegląd

Ten program jest przeznaczony dla studentów poszukujących intensywnego akademickiego narażenia na historię polityczną i społeczną Irlandii, współczesne kwestie gospodarcze i dziedzictwo literackie. Łącząc zajęcia z pracy poza klasą, masz okazję odkryć bogate dziedzictwo Irlandii, a także swoją współczesną kulturę poprzez sztukę, teatr i film.

Latem poznacie kręte ulice w Dublinie i niepowtarzalny urok. Program Dublin Studies w Dublinie oferuje kursy IES Abroad, zakwaterowanie we w pełni wyposażonych apartamentach studenckich oraz wycieczki po terenie. Począwszy od Centrum IES Abroad, w pobliżu St Stephen's Green, program ten pomoże Ci zdobyć znaczące doświadczenie kulturowe i głębszą wiedzę o tym, co to znaczy być obywatelem świata.... [-]

IIrlandia Dublin Hongkong
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

W trakcie lata poznasz kręte ulice Dublina i niepowtarzalny urok dzięki różnorodnym możliwościom kulturowym. Program oferuje naukę w uznanej szkole teatralnej National Th ... [+]

Przegląd

Program intensywnej gry IES Abroad Intensive Acting zapewnia intensywne, praktyczne podejście do wydajności. W trakcie lata poznasz kręte ulice Dublina i niepowtarzalny urok dzięki różnorodnym możliwościom kulturowym. Program oferuje naukę w uznanej szkole teatralnej National Theatre School of Ireland - Gaiety School of Acting, w dobrze wyposażonych mieszkaniach studenckich oraz w terenie w całej Irlandii i Irlandii Północnej.

Kursy prowadzone są przez instruktorów National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting (NTSI-GSA) i IES Abroad . Kursy te odbywają się w NTSI-GSA i IES Abroad Centre i są warte 6 punktów.

Ważna uwaga: kluczową wartością jest The National Theatre School of Ireland-Gaiety School of Acting. Ten program jest wymagający fizycznie i emocjonalnie, a wszyscy uczniowie w pełni uczestniczą we wszystkich aspektach procesu szkoleniowego.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż IES rozwija twoje umiejętności zawodowe, daje możliwość komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć swoją kar ... [+]

Przegląd

Poznaj tętniące życiem środowisko biznesowe miasta, które pojawiło się w ramach ożywienia gospodarczego w Irlandii. Spacer do pracy przy zabytkowych ulicach Dublina lub skorzystanie z autobusu piętrowego, tramwaju, Dart lub metra. Zatrzymaj się na lunchu z ciasta pasterskiego lub łososia irlandzkiego.

Staż IES rozwija twoje umiejętności zawodowe, daje możliwość komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć swoją karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Otrzymasz gwarancję bezpłatnego stażu w lokalnej firmie lub organizacji, w której będziesz pracować przez co najmniej 32 godziny tygodniowo. Będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć najbliższe dopasowanie do miejsca docelowego pomiędzy celami zawodowymi i osobistymi a dostępnymi w Dublinie. Zanim odejdziesz, współpracujemy z Tobą, aby dopracować życiorys, udoskonalić list motywacyjny i doskonalić umiejętności komunikacyjne i wywiadowe, przygotowując Cię do pracy w nowym środowisku kulturowym.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

W tym programie pełnego zanurzenia zajęcia są oferowane przez Cursos Internacionales z Universidad de Salamanca, jednego z najważniejszych ośrodków nauczania hiszpańskieg ... [+]

Przegląd

Sława Salamanki tkwi w prestiżu uniwersytetu i zgrabnej architekturze Plaza Mayor i okolicznych dzielnic. Universidad de Salamanca, najstarszy uniwersytet w Hiszpanii i jeden z najbardziej prestiżowych w Europie, został otwarty w 1218 roku. Tradycja i historia przenikają miasto, w którym budowa w jego "nowej" katedrze rozpoczęła się w 1500 roku.

W tym programie pełnego zanurzenia zajęcia są oferowane przez Cursos Internacionales z Universidad de Salamanca, jednego z najważniejszych ośrodków nauczania hiszpańskiego na świecie. Każdy czterotygodniowy program jest równy całemu semestrowi nauki języka hiszpańskiego, oferując szereg dostępnych poziomów językowych. Możesz wziąć udział w obu sesjach programu. Masz także możliwość stworzenia unikalnego języka i kulturowego zanurzenia poprzez połączenie dwóch czterotygodniowych letnich sesji. Jeśli ta opcja zostanie wybrana, dodatkowa trzydniowa wycieczka do Sewilli i Granady zostanie uwzględniona podczas Letniej Sesji II.... [-]

Hiszpania Salamanka
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

W tym programie pełnego zanurzenia zajęcia są oferowane przez Cursos Internacionales z Universidad de Salamanca, jednego z najważniejszych ośrodków nauczania hiszpańskieg ... [+]

Przegląd

Sława Salamanki tkwi w prestiżu uniwersytetu i zgrabnej architekturze Plaza Mayor i okolicznych dzielnic. Universidad de Salamanca, najstarszy uniwersytet w Hiszpanii i jeden z najbardziej prestiżowych w Europie, został otwarty w 1218 roku. Tradycja i historia przenikają miasto, w którym budowa w jego "nowej" katedrze rozpoczęła się w 1500 roku.

W tym programie pełnego zanurzenia zajęcia są oferowane przez Cursos Internacionales z Universidad de Salamanca, jednego z najważniejszych ośrodków nauczania hiszpańskiego na świecie. Każdy czterotygodniowy program jest równy całemu semestrowi nauki języka hiszpańskiego, oferując szereg dostępnych poziomów językowych. Możesz uczestniczyć w obu sesjach programu.... [-]

Hiszpania Salamanka
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Letni program UE daje możliwość intensywnego studiowania przeszłych, obecnych i przyszłych wyzwań związanych z integracją europejską. Program rozpoczyna się w sercu Europ ... [+]

Przegląd

Letni program UE daje możliwość intensywnego studiowania przeszłych, obecnych i przyszłych wyzwań związanych z integracją europejską. Program rozpoczyna się w sercu Europy - Fryburgu Bryzgowijskim w Niemczech - gdzie rozpoczniesz specjalistyczny program nauczania, który zabierze Cię w 16-dniową podróż przez Bośnię i Hercegowinę, Grecję i Cypr.

W Bośni i Hercegowinie udajesz się do Sarajewa, zwanego "Jerozolimą Europy" z powodu jego historycznej mieszanki Żydów, chrześcijan i muzułmanów. Po Sarajewie, będziesz miał dwudniową wycieczkę do Republiki Srpskiej, która obejmuje wizytę w miejscu pamięci ofiar Srebrenicy i nocleg w Višegrad, uwieczniony w nagrodzonym Noblem Ivo Andrié klasycznym moście na Drinie.... [-]

Niemcy Fryburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż IES w Londynie rozwija twoje umiejętności zawodowe, umiejętność porozumiewania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć ... [+]

Przegląd

Nie ma wątpliwości, że to tętniące życiem miasto, bogate w historię, kulturę i różnorodność, zmieni cię. Weź rurkę do pracy lub dwupiętrowy autobus. Chwyć rybę z frytkami na lunch. Poznaj to globalne centrum biznesu, kultury, architektury i nauki.

Staż IES w Londynie rozwija twoje umiejętności zawodowe, umiejętność porozumiewania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Otrzymasz gwarancję niezapłaconego miejsca w lokalnej firmie lub organizacji, w której będziesz pracować przez co najmniej 32 godziny w tygodniu. Będziemy współpracować z Państwem, aby pomóc w znalezieniu najbliższego dopasowania między wyrażonymi preferencjami a celami zawodowymi, z tym, co jest dostępne za pośrednictwem IES Internships w Londynie.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Nasz program "Dzisiaj w Wielkiej Brytanii" oferuje możliwość poznania tętniącej życiem kultury i bogatego dziedzictwa współczesnego Londynu dzięki szerokiej gam ... [+]

Przegląd

Lato może być najlepszym czasem do życia i nauki w Londynie. Kto nie chciałby spędzić tutaj lata, z czasem również odwiedzić wszystkie wolne muzea, obejrzeć filmy pod gwiazdami i zwiedzić 400 zielonych miejsc w mieście?

Nasz program "Dzisiaj w Wielkiej Brytanii" oferuje możliwość poznania tętniącej życiem kultury i bogatego dziedzictwa współczesnego Londynu dzięki szerokiej gamie kursów - które odnoszą się do brytyjskiej historii i kultury.

Nasze unikalne doświadczenie akademickie integruje wycieczki związane z kursami na praktycznie wszystkie kursy, aby zmaksymalizować wiele możliwości uczenia się, że Londyn prezentuje. Ten program jest świetną okazją do kontynuowania nauki podczas korzystania z Londynu jako klasy.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ten program oferuje średnie i zaawansowane kursy języka hiszpańskiego oraz kursy w zakresie obszarów wiejskich prowadzone w języku hiszpańskim. Zajęcia integrują najlepsz ... [+]

Przegląd

Wyobraź sobie, że studiujesz za granicą w stolicy Hiszpanii i największym mieście - Madrycie. Ciepłe letnie wieczory przyciągają tłumy Madrileńos na ulice miasta, gdzie sączyli kawę na terrazas i obserwowali paradę modnych Hiszpanów - teraz jest to również okazja, aby doświadczyć tego. Madryt jest wiodącym ośrodkiem kulturalnym w Europie i siedzibą wielu znanych na całym świecie muzeów, w tym Prado, Reina Sofia i Thyssen-Bornemisza.

Ten program oferuje średnie i zaawansowane kursy języka hiszpańskiego oraz kursy w zakresie obszarów wiejskich prowadzone w języku hiszpańskim. Zajęcia integrują najlepsze historyczne i kulturalne możliwości Madrytu, pozwalając Ci udoskonalić swoje hiszpańskie umiejętności, jednocześnie odkrywając bogate dziedzictwo artystyczne, teatralne i filmowe Hiszpanii.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż IES rozwija twoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, które pozwoli Ci rozpocząć ... [+]

Przegląd

Dlaczego Mediolan?

Biznes, moda i design łączą się w Mediolanie - drugim co do wielkości mieście Włoch - gdzie stara włoska tradycja łączy się z nowoczesnymi innowacjami. Zainspiruj się znanymi mediolańskimi instytucjami, od Teatro alla Scala po Borsa Italiana, główną giełdę Włoch. W jaki sposób przekształci Cię program stażów w pełnym wymiarze czasu we włoskiej stolicy biznesu?

Możesz praktycznie poczuć puls Włoch w szybkim tempie Mediolanu. Dojazd do pracy to wiatr z tramwajem, metrem i systemami autobusowymi. Na lunch weź ze sobą makaron z makaronem, wypełnij risotto alla Milanese lub słynne ossobuco w regionie.

Staż IES rozwija twoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zapewnia merytoryczne doświadczenie zawodowe, które pozwoli Ci rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Opcjonalna klasa językowa zwiększa twoją biegłość i płynność w języku włoskim. Chociaż język włoski nie jest wymagany, niektóre pola mogą wymagać podstawowej znajomości lokalnego języka. Porozmawiaj z Doradcą IES Internships, aby dowiedzieć się więcej.... [-]

Włochy Mediolan
Wrzesień 2020
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Dlaczego warto studiować za granicą w jednym z wielkich miast europejskich latem, kiedy można odkrywać dziedzictwo kulturowe Paryża, Rzymu i Madrytu? W tym siedmiotygodni ... [+]

Przegląd

Dlaczego warto studiować za granicą w jednym z wielkich miast europejskich latem, kiedy można odkrywać dziedzictwo kulturowe Paryża, Rzymu i Madrytu?

W tym siedmiotygodniowym programie poznacie, jak sztuka i architektura wpłynęły na rozwój miejski, życie i kulturę w trzech fascynujących europejskich stolicach oraz w jaki sposób muzea zachowują, rozwijają, badają i wyświetlają swoje zbiory dla dobra ogółu. Rozpocznij swój program w Paryżu, gdzie zaczniesz doceniać, jak te miasta rozwinęły się wokół głównej idei dziedzictwa kulturowego i dziedzictwa. Tutaj zaczniesz dwa kursy cross-center, które zaprowadzą cię do Rzymu, a na końcu do Madrytu na dwa tygodnie w każdym mieście. Twoje zajęcia będą integrować czas zajęć z wycieczkami do instytucji kultury i sztuki, w tym wizyty w znanych muzeach, takich jak Musée d'Orsay, Muzeum Watykańskie i El Prado.... [-]

Hiszpania Madryt Francja Paryż Włochy Rzym  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Ten sześciotygodniowy letni program oferuje intensywne kursy języka japońskiego w Centrum Studiów Japońskich (CJS) na Uniwersytecie w Nanzan, który jest znany w dziedzini ... [+]

Przegląd

Czy jest lepszy sposób na ćwiczenie swoich japońskich umiejętności językowych i zanurzenie się w japońskim życiu i kulturze, niż studiowanie w Nagoi? Ten sześciotygodniowy letni program oferuje intensywne kursy języka japońskiego w Centrum Studiów Japońskich (CJS) na Uniwersytecie w Nanzan, który jest znany w dziedzinie edukacji japońskiej. Uzupełnisz swoją edukację w Nagoi, poznając japońską kulturę, politykę i sztukę. Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w dwóch wycieczkach z udziałem studentów z Japonii (organizowanych przez CJS). Ponadto zorganizujemy jednodniowy wyjazd do Kioto i zajęcia kulturalne wyłącznie dla studentów IES Abroad .... [-]

Japonia Nagoja
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język japoński
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Staż w tej niesamowitej metropolii, centrum globalnej bankowości ... [+]

Przegląd

Staż w tej niesamowitej metropolii, centrum globalnej bankowości

Praktyki IES w Nowym Jorku rozwijają umiejętności zawodowe, zdolność komunikowania się w różnych kulturach i zapewniają znaczące doświadczenie zawodowe, aby rozpocząć karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Niezależnie od tego, czy zarejestrujesz się w programie 8- czy 10-tygodniowym, otrzymasz gwarancję bezpłatnego stażu w lokalnej firmie lub organizacji, w której będziesz pracować przez co najmniej 32 godziny w tygodniu. Będziemy współpracować z Państwem, aby pomóc w znalezieniu najbliższego dopasowania między wyrażonymi preferencjami a celami zawodowymi, z tym, co jest dostępne za pośrednictwem IES Internships w Nowym Jorku.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 - 10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IES Abroad

Począwszy od lata 2019, nasze średnie i zaawansowane letnie programy językowe w Paryżu połączą się w jeden program immersji dla studentów z co najmniej dwoma semestrami f ... [+]

Począwszy od lata 2019, nasze średnie i zaawansowane letnie programy językowe w Paryżu połączą się w jeden program immersji dla studentów z co najmniej dwoma semestrami francuskiego na poziomie college'u.

Dlaczego Paryż?

Dzięki wspaniałym bulwarom, światowej sławie zabytkom, niespotykanej historii literackiej i artystycznej oraz prostej radości życia Paryż jest miastem, które zmieni cię na zawsze.

Dzisiejszy Paryż to wielopłaszczyznowa i wielokulturowa metropolia, która otwiera drzwi do kultur świata. Poznaj francuską kulturę i historię, jednocześnie doskonaląc umiejętności językowe w Paryżu, mieście, które ożywa w lecie.

Co będziesz studiować... [-]
Francja Paryż