Independence Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Niepodległości Community College (MTK) Jest to dwuletni instytucja edukacyjna akredytowane przez Higher Learning Komisji. Została założona w 1925 roku w klasach 13 i 14 system szkół publicznych Niepodległości. W 1967 roku, Niepodległości Community College w separacji z okręgu szkolnego. Budowa nowego college'u na terenie kampusu 68 akrów, dawniej Niepodległości Country Club, zaczęła się w 1969 roku. Zajęcia rozpoczęły się w nowym miejscu, we wrześniu 1970 r. MTK Kampus jest teraz domem dla budynku Akademickiego, Fine Arts Building, Student Union, Cessna Learning Center, Field House, Administration Building, Williama Inge Center for the Arts, centrum fitness, boisk treningowych, disc golf, 96-osobowe wielu konstrukcji mieszka na terenie, a 200 łóżko hala zamieszkania.

Z wielu z oddanej do renowacji budynku, w 2010 roku, rozszerzyliśmy naszą szkołę do włączenia ICC Zachód (2615 West Main Street). Ten kampus znajduje się po zachodniej stronie Niepodległości i jest domem dla naszych programów technicznych: Allied Health, EMS, Kosmetologii i GED / ABE. Dodatkowe remonty zostały zakończone w 2012 roku, aby dostosować się do naszego programu, najnowsza technologia Weterynaryjny. To state-of-the-art obiekt obejmuje oddziały zwierząt, klasie, laboratorium, chirurgia, apteka, prep, małe leczenia zwierząt, prep żywności, uwodzenie i radiologii.

MTK posiada również centrum miasta dostępność Dzięki MTK Fundacja Biuro i partnerstwo z Niepodległości Centrum zasobów biznesowych.

Obecnie nasz programowania edukacyjnym i wsparcie obejmuje 46 programów studiów dla Associates Sztuki i / lub stopni Science, 22 programy studiów dla zakończeniu certyfikacji, student Wsparcia Usług, wysportowanych mężczyzn i programów dla kobiet i różnych organizacji kampusów i działań.

MISJA: Niepodległości Community College serwuje najlepsze interesy studentów i społeczności poprzez zapewnienie doskonałości akademickiej przy jednoczesnym promowaniu wzbogacenia kulturowego i rozwoju gospodarczego.

VISION OŚWIADCZENIE: Być community college, że zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne poprzez kultywowanie intelekt, zachęcanie do kreatywności i zwiększanie postać w środowisku studentów i społeczności skupione.

Lokalizacje

Niezależność

Address
Independence Community College,
1057 W. College Ave.

KS 67301 Niezależność, Kansas, Stany Zjednoczone