Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w INTO Hofstra University

Dowiedz się, w pięknym, malowniczym kampusie, mieszkając zaledwie kilka minut od wszystkich zalet Nowego Jorku. Ucz się z naszymi wiodącymi w branży wykładowcami, którzy są zaangażowani w realizację celów akademickich i zawodowych. Zacznij pracować w kierunku pierwszego stopnia swojego programu Pathway .

Ze współczynnikiem 13: 1 dla ucznia do wydziału, Hofstra kładzie nacisk na badania, doświadczenia pozalekcyjne i indywidualne podejście z wykładowcami i pracownikami. Wydział współpracuje z najlepszymi menedżerami w każdej branży, aby budować silne programy i zapewnić, że studenci Hofstra zaspokajają potrzeby rynku pracy. Uzyskaj wsparcie zabezpieczające możliwości badań i staży w kampusie lub w mieście. Weź w świat to, czego się nauczysz, wiedząc, że jesteś w pełni przygotowany.

Żyj w zaciszu bezpiecznej i pięknej okolicy, z jednym z największych miast w pobliżu. Skorzystaj z kulturalnych, biznesowych i edukacyjnych korzyści Nowego Jorku. Mieszkaj w niedrogich mieszkaniach na terenie kampusu, korzystaj z przywilejów Hofstra University i okolic Long Island, a następnie wybierz się na krótką wycieczkę do miasta.

Skorzystaj z dużego miasta i małej społeczności

Kiedy studiujesz w naszym języku angielskim i programach Pathway , pomagamy Ci dostosować się do amerykańskiego życia uniwersyteckiego i przygotować cię nie tylko na studia, ale także na twoje kariery. Spotkasz się z przyjaciółmi z całego USA iz całego świata, gdy będziesz uczestniczyć w zajęciach i zdobędziesz zbywalne umiejętności w klasie i poza nią.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

Wyposażenie do nauki

Wybór uniwersytetu to wielka decyzja, dlatego INTO Hofstra jest po to, aby Cię wspierać. Jak tylko potwierdzisz swoją ofertę, pomożemy Ci w dostosowaniu życia i nauki za granicą. Zapewniamy wsparcie, którego potrzebujesz, aby odnieść sukces, począwszy od pomocy w przygotowaniu się do przyjazdu, a skończywszy na obserwowaniu, jak przechodzisz etap studiów.

Pomożemy Ci w pełni wykorzystać nasze możliwości akademickie, zawodowe i społeczne. Dowiedz się najlepszych praktyk biznesowych w Frank G. Zarb School of Business, zupełnie nowym budynku o powierzchni 52 000 stóp kwadratowych z wiodącym w branży wydziałem. Badanie i badanie zachowań fizycznych i fizjologicznych konsumentów za pomocą najnowszych technologii w Laboratorium Behawioralnym i Badań Rynku. Sala handlowa Martin B. Greenberg oferuje jedną z największych akademickich sal handlowych w kraju, identyczną jak te używane przez wiodące instytucje finansowe, i wyposażoną w 34 terminale Bloomberg Professional.

Bez względu na twoje zainteresowanie, będziesz miał dostęp do wszystkich niezwykłych udogodnień Hofstra University . Każdy zasób i klasa przygotuje Cię do wyruszenia i skorzystania z okazji na terenie kampusu i Nowego Jorku. Wybierz najnowocześniejsze badania, staże w globalnych organizacjach i inne. 99% studentów kończących studia jest zatrudnionych, uczęszcza lub planuje uczęszczać do szkoły wyższej (Alumni Outcomes, 2016-17).

Przewaga INTO Hofstra

Hofstra współpracuje z INTO, aby stworzyć system wsparcia dla zagranicznych studentów. Nasze programy „Angielski akademicki”, „Międzynarodowy Rok Jeden” i „Graduate Pathway pomagają przejść do programu studiów w USA. Wejdziesz do w pełni zintegrowanego programu, w którym nauczysz się wraz z amerykańskimi rówieśnikami zarabiać kredyty akademickie na stopień Hofstra, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności językowe i akademickie. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway będziesz kontynuować pracę, aby ukończyć stopień Hofstra.

Bezproblemowa transformacja w USA

Od momentu zarejestrowania się w programie akademickim masz dostęp do wszystkich obiektów i zasobów w całym kampusie. Skorzystaj z najnowocześniejszej technologii i komfortowego zakwaterowania w kampusie dostosowanego do Twoich potrzeb. Chcemy, abyś miał najlepsze doświadczenie akademickie możliwe podczas pobytu w Hofstra.

Zasoby na terenie kampusu

Hofstra jest pełna zasobów potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Znajdź wsparcie w INTO Hofstra Center, zagłęb się w badania w bibliotece i zaangażuj się w organizacje studenckie, które poszerzają wiedzę. INTO wydział Hofstra może ci pomóc we wszystkim - od zadania domowego, po zbywalne umiejętności w Twojej karierze.

Usługi pomocy przed przyjazdem

Wsparcie z INTO Hofstra rozpoczyna się w dniu potwierdzenia oferty. Zapewniamy wiele usług pomocy przed przyjazdem, takich jak pomoc w zrozumieniu procesu wizowego, odbiór z lotniska i zapewnienie szczegółowej orientacji przed rozpoczęciem szkoły.

Małe rozmiary klas

Weź udział w zajęciach zarówno z międzynarodowymi, jak i amerykańskimi studentami, i pomóż budować swoje umiejętności językowe. Niewielkie rozmiary klas pozwalają na więcej indywidualnych kontaktów z instruktorami i współpracę z innymi uczniami.

Programy prowadzone przez:
  • English (USA)

Ta szkoła oferuje również:

Graduate Pathway

Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie finansów przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie finansów przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowego6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biznesie z co najmniej jedną klasą w każdym z następujących przedmiotów: rachunek różniczkowy, mikroekonomia, makroekonomia i rachunkowość oraz 2 klasy statystyki.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do Master of Science in Finance na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

INTO Hofstra Graduate Pathway Program MBA przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

INTO Hofstra Graduate Pathway Program MBA przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program godzin kredytowych 38-4512 godzin kredytowych dotyczy PathwayPozostało 26-33 godzin kredytowych do pewnego stopnia

1-semestr

Program godzin kredytowych 38-4512 godzin kredytowych dotyczy PathwayPozostało 26-33 godzin kredytowych do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu MBA z rachunkowości, analityki biznesowej, finansów, zarządzania usługami zdrowotnymi, systemów informacyjnych, międzynarodowego biznesu, zarządzania, marketingu, zarządzania jakością i opodatkowania na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Rachunkowości przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Rachunkowości przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biznesie z co najmniej dwoma kursami z rachunkowościWymagania dotyczące języka angielskiego: od TOEFL 65 lub IELTS 5.5 lub równoważnegoNagroda: Ten program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra rachunkowości w Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie biologii przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie biologii przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

33 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biologii. Studenci muszą mieć ocenę B lub lepszą w co najmniej trzech kursach biologii wyższego poziomu, z których każdy jest równy co najmniej 3 godzinom semestralnym (odpowiednik systemu amerykańskiego).Wymagania dotyczące języka angielskiego: od TOEFL 65 lub IELTS 5.5 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu Master of Arts w dziedzinie integracyjnej biologii na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Business Analytics przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Business Analytics przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do Master of Science in Business Analytics na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie informatyki przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedziny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra informatyki na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

INTO Hofstra Graduate Pathway Program w Creative Arts Therapy Counselling przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

INTO Hofstra Graduate Pathway Program w Creative Arts Therapy Counselling przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

60 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway48 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

60 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych51 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Studia licencjackie lub równoważne , z 18 punktami w Studio Art, w tym rysunek, malarstwo i sztuka 3D, oraz 12 punktów z kursów psychologicznych.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program „ Pathway ” prowadzi do uzyskania tytułu magistra sztuki w poradnictwie terapii artystycznej na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Inżynierii Zarządzania przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Inżynierii Zarządzania przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w inżynierii.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu Master of Science in Engineering Management na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Administracji Zdrowia przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Administracji Zdrowia przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

48 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway36 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

48 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowychPozostało 39 godzin kredytowych do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biznesie, zawodach klinicznych (np. Medycyna, stomatologia, farmakologia), zawodach związanych ze zdrowiem, naukach o zdrowiu lub innych pokrewnych dziedzinach.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do Master of Health Administration na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Informatyce Zdrowia przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Informatyce Zdrowia przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

41 godzin program godzinowyObowiązuje 11 godzin kredytowych z Pathway30 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

41 godzin program godzinowyZ aplikacji Pathway obowiązuje 8 godzin kredytowych33 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biznesie, zawodach klinicznych (np. Medycyna, stomatologia, farmakologia), zawodach związanych ze zdrowiem, naukach o zdrowiu, informatyce lub innych pokrewnych dziedzinach.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra informatyki w dziedzinie zdrowia na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w systemach informatycznych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w systemach informatycznych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do Master of Science w systemach informatycznych na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w badaniach umiejętności czytania, urodzenia 6 lub 5-12 (bez certyfikacji) przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w badaniach umiejętności czytania, urodzenia 6 lub 5-12 (bez certyfikacji) przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich w Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

32 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway20 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w marketingu przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w marketingu przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra marketingu w Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w badaniach marketingowych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w badaniach marketingowych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu Master of Science w dziedzinie badań marketingowych na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie fizyki medycznej przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie fizyki medycznej przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

39 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

39 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 8 godzin kredytowych31 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny lub większy lub mniejszy w dziedzinie fizyki lub inżynierii z co najmniej trzema kursami fizyki na wyższym poziomie.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra fizyki medycznej na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie zdrowia publicznego przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w dziedzinie zdrowia publicznego przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 42 godzin kredytowych13 godzin kredytowych obowiązują od Pathway29 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

Program 42 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych33 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biologii, zdrowiu, zdrowiu publicznym, polityce zdrowotnej, polityce publicznej, politologii, ekonomii, zarządzaniu opieką zdrowotną, badaniach zrównoważonego rozwoju, antropologii lub innych pokrewnych dziedzinach. Jeden kurs statystyki.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra zdrowia publicznego na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Quantitative Finance przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Quantitative Finance przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr

33 program godzin kredytowych6 godzin kredytowych stosuje się w Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biznesie z co najmniej jedną klasą w każdym z następujących przedmiotów: rachunek różniczkowy, mikroekonomiczny, makroekonomiczny i rachunkowy 2 klasy w statystyce.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra w dziedzinie finansów ilościowych na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Sports Science - Exercise Physiology przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Sports Science - Exercise Physiology przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

34 godzinny program kredytowy12 godzin kredytowych dotyczy Pathway22 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr

34 godzinny program kredytowyZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych25 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w nauce o zdrowiu, zdrowiu i sprawności fizycznej, wychowaniu fizycznym lub innym pokrewnym obszarze.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra w dziedzinie nauk sportowych w fizjologii ćwiczeń na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Sustainability przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Sustainability przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowego12 godzin kredytowych dotyczy Pathway18 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do Master of Arts w Sustainability na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Urban Ecology przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Urban Ecology przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

33 program godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

33 program godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny w biologii.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Ten program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu Master of Arts w Urban Ecology na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w językach innych niż angielski ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w językach innych niż angielski

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

40 godzinny program kredytowy12 godzin kredytowych dotyczy Pathway28 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

40 godzinny program kredytowyZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych31 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 3.0. Licencjat lub odpowiednik w języku docelowym (arabskim, chińskim / mandaryńskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim lub hiszpańskim) lub co najmniej 36 godzin na zajęciach na poziomie college'u powyżej poziomu czwartego, w odpowiednim języku. Wymagane są zajęcia z sztuki generalnej.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Ten program Pathway prowadzi do Master of Arts w językach innych niż angielski i TESOL na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Leadership and Policy Studies przygotuje Cię do następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w Leadership and Policy Studies przygotuje Cię do następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 36 godzin kredytowych12 godzin kredytowych dotyczy Pathway24 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr

Program 36 godzin kredytowychZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych27 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Program Pathway prowadzi do uzyskania tytułu magistra w dziedzinie szkolnictwa wyższego i studiów politycznych na Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w zarządzaniu zasobami ludzkimi przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway w zarządzaniu zasobami ludzkimi przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów magisterskich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway i spełnieniu wymogów uniwersyteckich w zakresie przyjmowania absolwentów, możesz przystąpić do następnego semestru studiów podyplomowych na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr

30 godzin programu kredytowegoZ aplikacji Pathway obowiązuje 9 godzin kredytowych21 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopniaFunkcje kursuRozwijaj swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczenie się w wybranym obszarze tematycznym.Gwarantowane umieszczenie uniwersytetu dla wszystkich udanych studentów.Przystosowanie się do studiowania w USA z silnym naciskiem na umiejętności badawcze i badawcze.Popraw swój poziom angielskiego i rozwijaj słownictwo dla wybranego przez Ciebie tematu.Studenci mają możliwość zastosowania swojej wiedzy i umiejętności poprzez staże po ukończeniu kursu.Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 20 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Licencjat lub równoważny.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 65 lub równoważnegoNagroda: Ta Pathway Program prowadzi do Master of Science in Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Hofstra University .Opcje kursu: 2 semestry, 1 semestrTwoje opcje kursu2-semestr... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Hofstra University

Program Academic English przygotowuje Cię do studiów uniwersyteckich w USA. ... [+]

Funkcje kursu

Czego się dowiesz:

Przedstaw rzetelne i skuteczne wypowiedzi ustne i pisemne w języku angielskimPisz prace badawcze z odpowiednim wykorzystaniem cytatów i odniesieńPrzeczytaj, zrozum i krytycznie oceniaj teksty akademickieZrozumieć i używać słownictwa wspólnego dla dyscyplin akademickichWykorzystaj przydatne i dokładne notatki w wykładach akademickich i prezentacjachRozumiem wartości amerykańskie w środowisku akademickimKluczowe faktyDługość kursu: 1 - 3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, maj, sierpień; 2021: styczeń, majOpłaty: od 7 400 USDWymagania akademickie: wymagany dyplom ukończenia szkoły średniej.Wymagania dotyczące języka angielskiego: Od IELTS 0.0 lub TOEFL 00 lub równoważnegoNagroda: Możesz przejść do programu Pathway lub do programu studiów wyższych po uzyskaniu wymaganego poziomu językowego i spełnieniu wszystkich innych wymagań.Opcje kursu: 1-semestr, 2-semestr, 3-semestr.... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Hofstra University

International Year One in Fine and Performing Arts przygotuje Cię do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Fine and Performing Arts przygotuje Cię do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . Ten program łączy cię z oddanym wykładowcą, który pomoże ci odnieść sukces w pierwszym roku na Hofstra University .

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 124 godzin kredytowychObowiązuje 30 godzin kredytowych z Pathway94 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr... [-]

Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

International Year One in Natural Science przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Natural Science przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 124 godzin kredytowych33 godziny kredytowe obowiązują od PathwayPozostało 91 godzin kredytowych do pewnego stopnia

1-semestr

Program 124 godzin kredytowych17 godzin kredytowych stosuje się w PathwayPozostało 107 godzin kredytowych do pewnego stopniaFunkcje kursuRozpocznij zarabianie punktów na swoim poziomie, nawet jeśli nie spełniasz wymagań akademickich i angielskich dotyczących bezpośredniego wpisu.Uzyskaj dodatkowe wsparcie, aby pomyślnie przejść przez pierwszy rok na uniwersytecie w USA.Absolwent w tym samym czasie, co studenci krajowi.Mniejsze rozmiary klas pozwalają spędzać więcej czasu z nauczycielami.Rozwijaj wiedzę i umiejętności dla swojego stopnia poprzez wybraną Pathway .Kluczowe faktyDługość kursu: 1 - 3 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 27 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Dyplom szkoły wyższej.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.0 lub TOEFL 50 lub równoważnegoNagroda: Ten program Pathway prowadzi do różnych stopni licencjackich na Hofstra University .Opcje kursu: 1 semestr Pathway , 2-semestralne Pathway , 3-semestralne PathwayTwoje opcje kursuPathway 1-semestralna... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

International Year One in Business przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Business przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . Ten program łączy cię z oddanym wykładowcą, który pomoże ci odnieść sukces w pierwszym roku na Hofstra University .

Komponenty Programu Degree

2-semestr

128 godzin programu kredytowegoW programie Pathway obowiązuje 31 godzin kredytowychPozostało 97 godzin kredytowych do pewnego stopnia

1-semestr... [-]

Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

International Year One in Computer Science przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Computer Science przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . Ten program łączy cię z oddanym wykładowcą, który pomoże ci odnieść sukces w pierwszym roku na Hofstra University .

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 124 godzin kredytowych33 godziny kredytowe obowiązują od PathwayPozostało 91 godzin kredytowych do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

International Year One in Engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Engineering przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . Ten program łączy cię z oddanym wykładowcą, który pomoże ci odnieść sukces w pierwszym roku na Hofstra University .

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 128 - 133 godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway112 - 117 godzin kredytowych pozostających do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

International Year One in Communication przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Communication przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . Ten program łączy cię z oddanym wykładowcą, który pomoże ci odnieść sukces w pierwszym roku na Hofstra University .

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 124 godzin kredytowych30-31 godzin kredytowych obowiązuje w PathwayPozostało 93-94 godzin kredytowych do pewnego stopnia... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Międzynarodowy Rok Pierwszy w Naukach o Zdrowiu / Ćwiczeniach Naukowych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

Międzynarodowy Rok Pierwszy w Naukach o Zdrowiu / Ćwiczeniach Naukowych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . To przejście z programu INTO Hofstra do programu studiów wyższych nazywa się progresją.

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 127 godzin kredytowych32 godziny kredytowe obowiązują od Pathway95 godzin kredytowych pozostało do pewnego stopnia

1-semestr... [-]

Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

International Year One in General przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . ... [+]

International Year One in General przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University .

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku studiów międzynarodowych i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego semestru studiów licencjackich na Hofstra University . Ten program łączy cię z oddanym wykładowcą, który pomoże ci odnieść sukces w pierwszym roku na Hofstra University .

Komponenty Programu Degree

2-semestr

Program 124 godzin kredytowychObowiązuje 30 godzin kredytowych z Pathway94 godzin kredytowych pozostały do ​​pewnego stopnia

1-semestr... [-]

Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hofstra University

Jeśli ukończyłeś już studia na poziomie uniwersyteckim lub uniwersyteckim i chcesz przenieść się Hofstra University , nasz 2-semestralny / 1-semestralny program transferu ... [+]

Jeśli ukończyłeś już studia na poziomie uniwersyteckim lub uniwersyteckim i chcesz przenieść się Hofstra University , nasz 2-semestralny / 1-semestralny program transferu studentów (UTP) jest dla Ciebie. Przed rozpoczęciem programu otrzymasz szacunkową kwotę możliwych do przeniesienia kredytów.

Komponenty Programu Degree124 - 128 godzin programu godzinowego1 semestr: 15 godzin kredytowych od UTP2-semestr: od UTP obowiązuje 31 godzin kredytowychKredyty pozostające do pewnego stopnia zależą od zastosowanych kredytów transferowychFunkcje kursuPrzeniesienie punktów z uczelni lub klas na poziomDostosowany program nauczania uniwersyteckich kursów kredytowychGwarantowana progresja do dowolnego programu licencjackiego po pomyślnym ukończeniu UTPDoradztwo akademickie w całym programie, w tym progresję i doradcy sukcesu uczniówKluczowe faktyDługość kursu: 1 - 2 semestryDaty rozpoczęcia: 2019: sierpień; 2020: styczeń, sierpień; 2021: styczeńOpłaty: od 27 400 USDWymagania akademickie: Minimalny GPA 2,5. Dyplom szkoły wyższej. Student musi mieć co najmniej 24 kredyty transferowe na uczelnie wyższe.Wymagania dotyczące języka angielskiego: od IELTS 5.5 lub TOEFL 60 lub równoważnegoNagroda: Ten program Pathway prowadzi do różnych stopni licencjackich na Hofstra University .Opcje kursu: 1 semestr Pathway , 2-semestralne PathwayTwoje opcje kursuPathway 1-semestralna... [-]
Stany Zjednoczone New York
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to our new partner: Hofstra University