Hofstra University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w INTO Hofstra University

Dowiedz się, w pięknym, malowniczym kampusie, mieszkając zaledwie kilka minut od wszystkich zalet Nowego Jorku. Ucz się z naszymi wiodącymi w branży wykładowcami, którzy są zaangażowani w realizację celów akademickich i zawodowych. Zacznij pracować w kierunku pierwszego stopnia swojego programu Pathway .

Ze współczynnikiem 13: 1 dla ucznia do wydziału, Hofstra kładzie nacisk na badania, doświadczenia pozalekcyjne i indywidualne podejście z wykładowcami i pracownikami. Wydział współpracuje z najlepszymi menedżerami w każdej branży, aby budować silne programy i zapewnić, że studenci Hofstra zaspokajają potrzeby rynku pracy. Uzyskaj wsparcie zabezpieczające możliwości badań i staży w kampusie lub w mieście. Weź w świat to, czego się nauczysz, wiedząc, że jesteś w pełni przygotowany.

Żyj w zaciszu bezpiecznej i pięknej okolicy, z jednym z największych miast w pobliżu. Skorzystaj z kulturalnych, biznesowych i edukacyjnych korzyści Nowego Jorku. Mieszkaj w niedrogich mieszkaniach na terenie kampusu, korzystaj z przywilejów Hofstra University i okolic Long Island, a następnie wybierz się na krótką wycieczkę do miasta.

Skorzystaj z dużego miasta i małej społeczności

Kiedy studiujesz w naszym języku angielskim i programach Pathway , pomagamy Ci dostosować się do amerykańskiego życia uniwersyteckiego i przygotować cię nie tylko na studia, ale także na twoje kariery. Spotkasz się z przyjaciółmi z całego USA iz całego świata, gdy będziesz uczestniczyć w zajęciach i zdobędziesz zbywalne umiejętności w klasie i poza nią.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

Wyposażenie do nauki

Wybór uniwersytetu to wielka decyzja, dlatego INTO Hofstra jest po to, aby Cię wspierać. Jak tylko potwierdzisz swoją ofertę, pomożemy Ci w dostosowaniu życia i nauki za granicą. Zapewniamy wsparcie, którego potrzebujesz, aby odnieść sukces, począwszy od pomocy w przygotowaniu się do przyjazdu, a skończywszy na obserwowaniu, jak przechodzisz etap studiów.

Pomożemy Ci w pełni wykorzystać nasze możliwości akademickie, zawodowe i społeczne. Dowiedz się najlepszych praktyk biznesowych w Frank G. Zarb School of Business, zupełnie nowym budynku o powierzchni 52 000 stóp kwadratowych z wiodącym w branży wydziałem. Badanie i badanie zachowań fizycznych i fizjologicznych konsumentów za pomocą najnowszych technologii w Laboratorium Behawioralnym i Badań Rynku. Sala handlowa Martin B. Greenberg oferuje jedną z największych akademickich sal handlowych w kraju, identyczną jak te używane przez wiodące instytucje finansowe, i wyposażoną w 34 terminale Bloomberg Professional.

Bez względu na twoje zainteresowanie, będziesz miał dostęp do wszystkich niezwykłych udogodnień Hofstra University . Każdy zasób i klasa przygotuje Cię do wyruszenia i skorzystania z okazji na terenie kampusu i Nowego Jorku. Wybierz najnowocześniejsze badania, staże w globalnych organizacjach i inne. 99% studentów kończących studia jest zatrudnionych, uczęszcza lub planuje uczęszczać do szkoły wyższej (Alumni Outcomes, 2016-17).

Przewaga INTO Hofstra

Hofstra współpracuje z INTO, aby stworzyć system wsparcia dla zagranicznych studentów. Nasze programy „Angielski akademicki”, „Międzynarodowy Rok Jeden” i „Graduate Pathway pomagają przejść do programu studiów w USA. Wejdziesz do w pełni zintegrowanego programu, w którym nauczysz się wraz z amerykańskimi rówieśnikami zarabiać kredyty akademickie na stopień Hofstra, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności językowe i akademickie. Po pomyślnym ukończeniu programu Pathway będziesz kontynuować pracę, aby ukończyć stopień Hofstra.

Bezproblemowa transformacja w USA

Od momentu zarejestrowania się w programie akademickim masz dostęp do wszystkich obiektów i zasobów w całym kampusie. Skorzystaj z najnowocześniejszej technologii i komfortowego zakwaterowania w kampusie dostosowanego do Twoich potrzeb. Chcemy, abyś miał najlepsze doświadczenie akademickie możliwe podczas pobytu w Hofstra.

Zasoby na terenie kampusu

Hofstra jest pełna zasobów potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Znajdź wsparcie w INTO Hofstra Center, zagłęb się w badania w bibliotece i zaangażuj się w organizacje studenckie, które poszerzają wiedzę. INTO wydział Hofstra może ci pomóc we wszystkim - od zadania domowego, po zbywalne umiejętności w Twojej karierze.

Usługi pomocy przed przyjazdem

Wsparcie z INTO Hofstra rozpoczyna się w dniu potwierdzenia oferty. Zapewniamy wiele usług pomocy przed przyjazdem, takich jak pomoc w zrozumieniu procesu wizowego, odbiór z lotniska i zapewnienie szczegółowej orientacji przed rozpoczęciem szkoły.

Małe rozmiary klas

Weź udział w zajęciach zarówno z międzynarodowymi, jak i amerykańskimi studentami, i pomóż budować swoje umiejętności językowe. Niewielkie rozmiary klas pozwalają na więcej indywidualnych kontaktów z instruktorami i współpracę z innymi uczniami.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
1000 Hempstead Turnpike, Hempstead, NY 11549
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Programy

Graduate Pathway