Przeczytaj oficjalny opis

Wybierz, aby być Nadzwyczajnym!

Bycie nadzwyczajnym to wybór. Chodzi o połączenie wiedzy naukowej z praktycznymi umiejętnościami życiowymi. Chodzi o prowadzenie, służenie i życie w równowadze.
Tak wierzymy w HPU.

Umiejętności życiowe

Twój stopień nie jest tym, co daje ci pracę. Dostaniesz ci pracę. HPU to akcelerator życia - kompresja czasu i umożliwienie zebrania całego życia w ciągu zaledwie czterech lat. Rozpoczynasz swoją karierę zawodową zaraz po przyjeździe na kampus. Ukończyłeś studia gotowe do prawdziwego świata. A prawdziwy świat cię potrzebuje.

Duch HPU

High Point University dzieli 16 drużyn I i rywalizuje na konferencji Big South. Setki studentów biorą także udział w naszych dynamicznych, mistrzowskich drużynach sportowych i drużynowych. Nie jesteś graczem? Dołącz do sekcji hałaśliwych we wszystkich wydarzeniach ze studencką drużyną cheer, znaną jako "Purple Reign".

Cele drużynowe

Z ponad 100 studenckimi organizacjami z kampusu życiowego i ponad 600 studentami rywalizującymi w klubach i High Point University stacjonarnych, na High Point University , nie tylko zostaniesz zapytany o świat wokół ciebie - będziesz oczekiwać, że staniesz się aktywnym obywatelem.

Niesamowite Dorms

Niche.com w rankingu High Point University z numerem 1 w najlepszych akademikach w Ameryce na 2018, i nie bez powodu. W HPU życie w kampusie umożliwia uczniom pomaganie im w tworzeniu silnego poczucia siebie, zarówno w klasie, jak iw środowisku mieszkalnym.

Nauczanie oparte na wartościach

High Point University znajduje się na liście 100 college'ów w Ameryce, która promuje rozwój postaci. To właśnie w naszym DNA kończymy kształcone młode osoby, oparte na rozsądnym moralnym podejmowaniu decyzji w dobrym charakterze.

Myślenie o rozwoju

Perspektywa wzrostu jest wzmocniona. Twoje talenty i umiejętności mogą być rozwijane poprzez ciężką pracę, poprzez uczenie się nowych strategii oraz poprzez pomoc i wkład innych. High Point University obejmuje ten sposób myślenia, aby pomóc Ci nauczyć się oceniać postępy, a nie doskonałość.

Edukacja globalna

Dziś pracodawcy szukają czegoś więcej niż tylko stopnia; chcą dobrze uzbrojonych osób, które mają znajomość różnych kultur, specjalnych umiejętności i wiedzy o globalnym rynku. Studenci High Point University wyjeżdżają za granicę na kilka tygodni lub na cały semestr do ponad 29 krajów w ramach 61 programów studiów zagranicznych.

Myśl poza liniami

Experiential Learning stanowi 25% godzin akademickich w każdym kierunku studiów na High Point University . Studenci kształcą się w klasie, ale także poza klasą w laboratoriach, studiach, karierze zawodowej, stażach, studiach za granicą, prowadzeniu badań i firmach, zdobywając rzeczywiste doświadczenie w swoich dziedzinach.

Należysz tutaj

Twoja nowa podróż dzwoni. Razem, Ty i HPU możecie urzeczywistnić swoje życiowe cele. Co nas wyróżnia? W HPU napotkasz niezwykłą edukację w inspirującym środowisku z troskliwymi ludźmi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Welcome to High Point University

High Point University
Witryna
Telefon
(800) 345-6993