Przeczytaj oficjalny opis

The Harvest English Institute

The Harvest Instytut jest międzynarodowo uznane za nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka w wysokich standardów jakości. Od 1999 roku Instytut został przy użyciu zaawansowanych metod, które pozwoliły nam osiągnąć najwyższą poświadczeń z Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych.

Zobacz, co uczniowie mówią o zbiorach Instytutu

MISJA

"The Harvest Instytut ma za główny cel integracji uczniów z językiem angielskim, amerykańskiej kultury i sposobu życia, dostarczając im wiedzy i umiejętności, aby stać się językowo biegli".

WIZJA

Aby stać się ośrodkiem, który przyciąga i wspiera unii poprzez komunikację i kulturę. Wspieranie globalnego obywatelstwa i zrozumienie ludzi z różnych narodów.

WARTOŚCI

Edukacja - Szacunek - Etyka - Kreatywność - ciągłej aktualizacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Harvest English Institute

IEP - Intensive English Program - jest podzielony na sześć poziomów i sprawia niezapomniane angielskiego poprzez wielokrotne wobec języka, wiele możliwości, aby je prakty ... [+]

Kurs Intensive English

IEP - Intensive English Program - jest podzielony na sześć poziomów i sprawia niezapomniane angielskiego poprzez wielokrotne wobec języka, wiele możliwości, aby je praktykować, a intensywny recykling słownictwa.

Przygotowuje uczniów do komunikowania się w języku angielskim z różnorodnej gamy głośników z całego świata, którzy mają szeroką gamę rodzimych i non-native akcenty.

Nacisk na płynność kulturowego umożliwia studentom poruszanie społecznych, podróży i sytuacje biznesowe, które mogą napotkać w życiu codziennym.

Przedmioty do wyboru

• Pisanie

Kurs pomaga studentom doskonalić swoje umiejętności pisania w ramach przygotowań do dalszej pracy naukowej. Nasi nauczyciele dostarczy pomocnych technik, wskazówki i porady, aby poprawić zaufanie ucznia. Jak postępów studenta, będą one zyskać pewność, komponując i rozumienia tekstu z bezpieczeństwem i kreatywności.... [-]

Stany Zjednoczone Newark Długi oddział Orlando
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Harvest English Institute

Myśląc o studia na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych? Biorąc TOEFL jest koniecznym krokiem dla każdego spoza USA wykształconych studentów, którzy chcą studiować w Ame ... [+]

TOEFL

Myśląc o studia na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych? Biorąc TOEFL ® jest niezbędnym krokiem dla każdego poza USA wykształconych studentów, którzy chcą studiować w Ameryce Północnej. Jest również coraz bardziej wymaga od innych instytucji edukacyjnych na całym świecie, jak również pożądanego lub obowiązkowej pracy kwalifikacji.

TOEFL ® jest skrótem dla testu z języka angielskiego jako języka obcego. Mierzy on zdolność komunikowania się w języku angielskim, w szkołach i na uniwersytetach i jest akceptowana przez 7000 + miejsc w ponad 130 krajach. To jest test w języku angielskim w świecie powszechnie akceptowane.

W ® egzaminu L TOEF, cztery umiejętności językowe, które są skuteczne w komunikacji, są testowane. Są one czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. TOEFL ® występuje w dwóch wersjach; internetowy oparty (iBT) i na papierze. Te dni, większość TOEFL ® centra użyć jednego internetowy oparty. Test jest wygodne, ponieważ można go zabrać z jednego z ośrodków i wymaga tylko kilka godzin.... [-]

Stany Zjednoczone Newark Długi oddział Orlando
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Harvest English Institute

Dziś na całej planecie ludzie mówią, podróże, badania i prowadzenia działalności gospodarczej w języku angielskim. "Nasza krótka, ale intensywna angielskie dla codzienneg ... [+]

Kurs angielskiego rekreacyjny

Dziś na całej planecie ludzie mówią, podróże, badania i prowadzenia działalności gospodarczej w języku angielskim. Nasza krótka, ale intensywna angielskie dla codziennego programu jest dla tych, którzy pragną poprawić się. Wiza studencka nie jest wymagana, jeśli wziąć 17 godzin zajęć tygodniowo lub mniej. Mówiąc językiem angielskim może pomóc sprawić, że większość swojego życia. Poprawić swój angielski - Naucz się mówić jak Amerykanin!

[-]
Stany Zjednoczone Newark Długi oddział Orlando
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku