Hancock International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HISTORIA Hancock International College został ustanowiony w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w przystępnych cenach dla studentów, którzy chcą wejść na szybko rosnący instrukcję języka angielskiego jako drugiego języka. Podczas gdy niektóre szkoły uczą tylko koncepcje teoretyczne, zarówno studentów i uniwersytetów domagają wiedzę o praktycznych elementów języka angielskiego dzisiaj. Hancock International College pierwszy otworzył swoje podwoje w Irvine, w Kalifornii w 2011 roku. HIC sprzyja rozwojowi jego Intensywne kursy ESL na wszystkich poziomach uczących się języka angielskiego, oferując Intensywne kursy języka angielskiego dla początkujących i zaawansowanych głośników ESL. MISJA Misją Hancock International College jest zapewnienie kompleksowego programu edukacyjnego w języku angielskim jako drugim językiem dla zagranicznych studentów, którzy reprezentują wiele różnych środowiskach językowych i kulturowych. Fundamenty naszego programu jest instrukcja w gramatykę, czytanie, pisanie, słuchanie, i mówienie. Świadczymy również międzynarodową ekspozycję studentom historii i kultury amerykańskiej. DLACZEGO HIC? Czy twoim celem jest, aby wziąć udział w American University w Stanach Zjednoczonych lub osiągnąć zawodowy sukces w swojej karierze, Program IESL HIC jest zaprojektowane tak, aby zwiększyć swoje umiejętności z języka angielskiego podczas zdobywania większego zrozumienia kultury amerykańskiej.

Dla studentów będących w obcym kraju może być bardzo zastraszające. HIC zapewnia małe i kameralne zajęcia dla uczniów w celu uzyskania najlepszej możliwej instrukcji.

HIC posiada wiele atrakcji przez cały rok dla studentów. Strony świąteczne (czyli Halloween, Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie, itp). HIC szczyci się także na koniec kwartału wycieczkę kulturalną, gdzie wszyscy uczniowie w każdym poziomie mogą bawić się i korzystać z wiedzy i wykształcenia otrzymali w swojej klasie. Kulturalne wyjazdy terenowe mogą się różnić w zależności od sezonu.

HIC znajduje się w południowej Kalifornii, z najlepszym klimatem w USA. Dla studentów jest to wielka szansa; gdy jesteś gotowy do transferu można wybierać spośród setek uczelni prywatnych i publicznych oraz ze stanu Kalifornia. Gdy uczniowie ukończyli program HIC IESL, Hancock International College sprzyja relacje z wielu uniwersytetów wchodzących przeniesienie jeszcze łatwiejsze.

Hancock International College komercyjna z JL43 Entertainment na Vimeo.

Lokalizacje

Irvine

Hancock International College

Address
Hancock International College
4199 Campus Dr.
#600

92612 Irvine, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 949-679-2000