Przeczytaj oficjalny opis

HISTORIA Hancock International College został ustanowiony w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w przystępnych cenach dla studentów, którzy chcą wejść na szybko rosnący instrukcję języka angielskiego jako drugiego języka. Podczas gdy niektóre szkoły uczą tylko koncepcje teoretyczne, zarówno studentów i uniwersytetów domagają wiedzę o praktycznych elementów języka angielskiego dzisiaj. Hancock International College pierwszy otworzył swoje podwoje w Irvine, w Kalifornii w 2011 roku. HIC sprzyja rozwojowi jego Intensywne kursy ESL na wszystkich poziomach uczących się języka angielskiego, oferując Intensywne kursy języka angielskiego dla początkujących i zaawansowanych głośników ESL. MISJA Misją Hancock International College jest zapewnienie kompleksowego programu edukacyjnego w języku angielskim jako drugim językiem dla zagranicznych studentów, którzy reprezentują wiele różnych środowiskach językowych i kulturowych. Fundamenty naszego programu jest instrukcja w gramatykę, czytanie, pisanie, słuchanie, i mówienie. Świadczymy również międzynarodową ekspozycję studentom historii i kultury amerykańskiej. DLACZEGO HIC? Czy twoim celem jest, aby wziąć udział w American University w Stanach Zjednoczonych lub osiągnąć zawodowy sukces w swojej karierze, Program IESL HIC jest zaprojektowane tak, aby zwiększyć swoje umiejętności z języka angielskiego podczas zdobywania większego zrozumienia kultury amerykańskiej.

Dla studentów będących w obcym kraju może być bardzo zastraszające. HIC zapewnia małe i kameralne zajęcia dla uczniów w celu uzyskania najlepszej możliwej instrukcji.

HIC posiada wiele atrakcji przez cały rok dla studentów. Strony świąteczne (czyli Halloween, Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie, itp). HIC szczyci się także na koniec kwartału wycieczkę kulturalną, gdzie wszyscy uczniowie w każdym poziomie mogą bawić się i korzystać z wiedzy i wykształcenia otrzymali w swojej klasie. Kulturalne wyjazdy terenowe mogą się różnić w zależności od sezonu.

HIC znajduje się w południowej Kalifornii, z najlepszym klimatem w USA. Dla studentów jest to wielka szansa; gdy jesteś gotowy do transferu można wybierać spośród setek uczelni prywatnych i publicznych oraz ze stanu Kalifornia. Gdy uczniowie ukończyli program HIC IESL, Hancock International College sprzyja relacje z wielu uniwersytetów wchodzących przeniesienie jeszcze łatwiejsze.

Hancock International College komercyjna z JL43 Entertainment na Vimeo.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Hancock International College

Jest to seria Intensywne kursy języka angielskiego dla studentów, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego akademickiego lub zawodowego. Kursy te pomogą u ... [+]

Hancock International College oferuje 6 poziomów Intensive ESL (IESL) Programu. Poziomy są następujące:

IESL 100 (Początkujący): Celem tego kursu jest pomoc uczniom zdobyć podstawowe umiejętności słuchania i mówienia w życiu codziennym; rozwija podstawowe słownictwo i umiejętności czytania i pisania, a rozwija podstawowe umiejętności gramatycznych oraz pisania. Ponadto kurs wprowadza studentów historii i kultury amerykańskiej.

IESL 101 (Beginner High): Celem tego kursu jest pomoc uczniom w dalszym ciągu zdobyć podstawowe umiejętności słuchania i mówienia w życiu codziennym; nadal rozwijać podstawowe słownictwo i umiejętności czytania i pisania, i nadal rozwija podstawy gramatyki i pisania umiejętności niezbędne do produkcji akapitów. Ponadto kurs wprowadza studentów historii i kultury amerykańskiej.... [-]

Stany Zjednoczone Irvine
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Undergraduate Pathway

Hancock International College

Hancock Program International College Pathway oferuje studentom możliwość wejścia do college'u lub uniwersytetu w USA po zakończeniu IESL Programu Hic głównej! ... [+]

Hancock International College Program ścieżki oferuje studentom możliwość wejścia do college'u lub uniwersytetu w USA po zakończeniu IESL Programu Hic głównej!

Po uczniowie odnoszą się do jednej z naszych szkół partnerskich, kolegium lub uniwersytet będzie ustalić, czy kwalifikują się one do przyjęcia. Jeśli student spełnia warunki przyjęcia, ale nie ma wymaganego poziomu języka angielskiego, student otrzyma warunkowe dopuszczenie do udziału w college'u lub na uniwersytecie. Oznacza to, że student będzie mógł rozpocząć zajęcia po ich pomyślnym zakończeniu HIC 's IESL Program.

[-]
Stany Zjednoczone Irvine
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Hancock International College