Henry Ford College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

wrjg

Henry Ford College (HFC) jest Dwuletni publiczna uczelnia znajduje się w Dearborn, Michigan. Kolegium, Założony w 1938Jest akredytowany przez North Central Association of Colleges and Schools i Komisji na Michigan College Akredytacji. Szkoła została pierwotnie nazwany Fordson Junior College, gdy otworzył swoje podwoje w 1938 roku. Później, Kolegium przyjęło nazwę Dearborn Junior College w 1946 roku. Stało Henry Ford Community College w 1952 roku, nazwany na cześć Henry'ego Forda Szkoły Handlu które zamknięto, a jego aktywa zostały przeniesione do Dearborn Public Schools Board of Education. W maju 2014 roku został przemianowany College Henry Ford College.

HFC poświęcona jest przygotowanie uczniów do szybko zmieniającego się świata i miejsca pracy poprzez oferowanie programów ponad 120 Associate Degree, kariery i transferu uniwersytet. Ponadto uczelnia oferuje studia licencjackie w Nauce i hotelarstwo Kulinarnej Studies in, a także 3 + 1 z partnerami programów uniwersyteckich. HFC Ponadto specjalizuje się w niestandardowych szkoleń HR dla rozwoju biznesu i przemysłu. Szkoła jest akredytowana przez Higher Learning Komisji. Od swojego powstania w 1938 roku, HFC jest bramą do tysięcy studentów, którzy poszukują niedrogich, wysokiej jakości kształcenia pomaturalnego.

HFC oferuje zajęcia na dwóch uczelniach położonych w Dearborn. HFC„S Główny kampus znajduje się na południowo-zachodnim narożniku Ford Road i Evergreen, na północ od University of Michigan-Dearborn kampusu. East Campus jest domem HFC„S Michigan Technical Education Center (M-TEC) i state-of-the-art budynek Nursing. East Campus położony jest na Schaefer drogi tuż na północ od Rotundy.

Lokalizacje

Detroit

Address
5101 Evergreen Rd. Dearborn
MI 48128 Detroit, Michigan, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium