Przeczytaj oficjalny opis

Amerykański Higher Education jest bliżej niż myślisz ... osiągnąć swoje marzenie! Studia na Hillsborough Community College w Tampa Bay na Florydzie!

Hillsborough Community College (HCC) jest akredytowanym, community college pięć kampusów położonych w tętniącym życiem nabrzeżu miasta Tampa na Florydzie, a otaczająca Hillsborough County. Region Tampa Bay jest domem dla wspaniałego życia morskiego, sport atrakcji, światowej klasy ośrodków kulturalnych oraz wielu sklepów i restauracji. Znajdziesz szeroki wachlarz zajęć na świeżym powietrzu, w tym camping, turystyka, jazda konna, jazda na rowerze, wędkowanie, nurkowanie, żeglarstwo, pływanie łódką i kajakiem. Tampa oferuje takie atrakcje jak Busch Gardens, Florida Aquarium, Zoo Lowry Park i Muzeum Nauki i Przemysłu. Popularne Florida parków rozrywki, takich jak Walt Disney World, Universal Studios i SeaWorld znajdują się w niewielkiej odległości od hotelu. Możemy cieszyć się słońcem przez cały rok, żywą scenę kulturalną, jedne z najlepszych plaż na świecie, wszelkiego rodzaju sportów oraz doskonałe możliwości kształcenia na poziomie wyższym.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas ... Ciesz się dobrym życiem w Tampa Bay na Florydzie!

Program Transferu University: Zacznij od HCC! Idź gdziekolwiek!

HCC jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia dla studentów, którzy marzą o zdobywając stopień 4-letnie licencjackie w Stanach Zjednoczonych. Pomożemy Ci zbadać wszystkie opcje uczelni podczas zakończyć swoje pierwsze dwa lata studiów uniwersyteckich z nami. Jeśli chcesz wziąć udział w selektywnej 4-letnie studia, instytucja liberalni-arts, o krajowym rankingu uczelnia lub szkoła Ivy League, HCC pomaga uzyskać tam!

Dlaczego HCC?

Jednolite przekazywanie do czteroletniego uniwersytetu Przystępnej cenie czesnego i elastyczne plany płatności raty Popularnych parków rozrywki w pobliżu, takich jak Walt Disney World, Universal Studios i SeaWorld Spersonalizowana, jakość instrukcja, z małej klasy rozmiarach i wybitnych wykładowców Intensywne programy języka angielskiego, które pomogą Ci przygotować się do sukcesu w kursach na poziomie uczelni Zróżnicowany kulturowo społeczności, w tym międzynarodowych studentów z ponad 60 krajów Ośrodkiem Edukacji Międzynarodowej dedykowane wsparcie, dobre samopoczucie, a sukces

On-Campus Obudowa w Hawks Landing

Wybór miejsca do mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji zrobisz przed rozpoczęciem studiów na HCC, ale to nie musi być najtrudniejszym jeden!

Hawks Landing Apartments oferują niedrogie dogodną lokalizację, a co najważniejsze, zabawy nauka życia i atmosferę! Kompleks mieszkaniowy jest zaledwie kilka przecznic od sklepów i restauracji w odległości spaceru od Raymond James Stadium, domu do Tampa Bay Buccaneers i Steinbrenner Field, szkolenia wiosną Baseball World Series Champions 2009, New York Yankees. Usytuowany w sąsiedztwie kampusu Dale Mabry, Hawks Landing mieszkania studenckie oferują w pełni wyposażone jednostki 1, 2 i 4-sypialnia / łazienka z doskonałymi udogodnieniami.

Prywatny, przestronna sypialnia z bezpłatnym Internetem i telewizją kablową Prywatna łazienka Wspólna kuchnia luksus, umeblowany pokój dzienny Pełnowymiarowa pralka / suszarka basen ośrodek stylu i siatkówki plażowej State-of-the-art centrum fitness laboratorium komputerowe z drukarkami i stacjach badawczych sala gier wideo i działalności społecznej

Życie studenckie

Zaangażowanie Campus to świetny sposób, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie uczelni! Studenci mogą zwiększyć swoją karierę i szans edukacyjnych poprzez udział w zajęciach i organizacji Campus. HCC oferuje wiele możliwości dla studentów, aby poszerzyć swoje horyzonty podczas imprez kulturalnych i specjalnych na każdym kampusie, angażować się w życie uczelni, i poznać nowych przyjaciół!

Program lekkoatletyka HCC zapewnia studentom z dodatkową okazję do wzbogacenia swoich doświadczeń kolegium przez międzyuczelniane sportowych, w tym męska koszykówka damskiej, męskiej, baseball i softball kobiet, siatkówkę i tenisa. Zespoły HCC rankingu krajowym i wygrał kilka mistrzostw.

Centrum Edukacji Międzynarodowej: Twój dom z dala od domu!

Na HCC, jesteśmy bardzo dumni z naszej różnorodności kulturowej i międzynarodowej, a my przekonani o znaczeniu edukacji międzynarodowej. Oferujemy specjalne programy i usługi międzynarodowe dla naszych studentów i naszych domowych uczniów, za pośrednictwem naszego Centrum Edukacji Międzynarodowej. Centrum tworzy środowisko uczenia się, która przygotowuje uczniów do coraz bardziej połączonym i zmieniającym się świecie.

Dla naszych studentów, reprezentujących ponad 60 krajów, przekonasz się, że Centrum oferuje szereg usług wspierających indywidualne potrzeby, podczas gdy uczestniczy HCC, od początku do końca! Obejmuje wytyczne dotyczące przyjęć, wiz, orientacji, naukowców, obudowy i przesyłania do czteroletniego college'u lub na uniwersytecie.

Aplikuj już dziś!

Zagraniczni studenci mogą ubiegać się jesienią (sierpień), Wiosna (styczeń), lub latem (maj) semestry. Czekamy na przyjęcie do Hillsborough Community College! Aby uzyskać więcej informacji, należy wypełnić formularz zapytania, a my odpowiemy bezpośrednio do Ciebie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate of Arts

Hillsborough Community College

... [+]

[-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten praktyczny, programu opartego na umiejętnościach przygotowuje studentów do pracy w telewizji, radiu i Internecie. Dowiedz się produkować serwisy informacyjne tv, na ż ... [+]

Ten praktyczny, programu opartego na umiejętnościach przygotowuje studentów do pracy w telewizji, radiu i Internecie. Dowiedz się produkować serwisy informacyjne tv, na żywo relacje sportowe, rozrywka pokazuje film handlowej i promocyjnej. Studenci otrzymują najwyższej klasy videographer i reportera poligonie przy użyciu profesjonalnych kamer wideo, nieliniowej edycji wideo i sprzętu profesjonalnego oprogramowania do edycji audio. Zdobycie cennego doświadczenia poprzez produkcję, hosting i nadawanie radiostacji Kolegium.

Zajęć podkreśla szkolenia prawdziwego życia dla tych, którzy chcą być talent w aparacie lub za kulisami. Przez dwa staże w radiu, telewizji, filmu lub z firmami multimedialnych, studenci prawdziwego doświadczenia i czasu ze specjalistami z branży.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Wydział Nauk Społecznych w Kampusie Dale Mabry oferuje kursy we wczesnym American History; Wyróżnienia Wczesne Więzień; Nowoczesne Więzień; Wyróżnienia Nowoczesne Więzień ... [+]

Wydział Nauk Społecznych w Kampusie Dale Mabry oferuje kursy we wczesnym American History; Wyróżnienia Wczesne Więzień; Nowoczesne Więzień; Wyróżnienia Nowoczesne Więzień; US Military History; Historia Florida; Świata zachodniego / Geneza Early Modern Europe; Wyróżnienia świata zachodniego; Świata zachodniego: Nowoczesna Europa; Wyróżnienia świata zachodniego: Nowoczesna Europa.

Historia transferu Tor

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą realizować czteroletni stopień Kolegium / studenta w takich dziedzinach jak historia, nauki humanistyczne, edukacja, pre-prawa, politologii, muzealnictwa, dziennikarstwa, bibliotekoznawstwa, archeologii / klasyki lub międzynarodowych programów studiów , Ten utwór transfer jest szeroko zaprojektowany, aby umożliwić studentom zaspokoić główną do własnych interesów, jednak uczniowie są zachęcani do spotkania z historią członka wydziału w pełnym wymiarze czasu, aby omówić swoje interesy programowych w pierwszym semestrze na HCC. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Associate of Arts Program w architekturze jest przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają stać licencjonowanych Architects. techniczna treść kursu Program AA.ARC pasuj ... [+]

Associate of Arts Program w architekturze jest przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają stać licencjonowanych Architects. techniczna treść kursu Program AA.ARC pasuje państwo wymagań Florydy w ciągu pierwszych dwóch lat studiów w architekturze.

Po ukończeniu studiów studenci AA.ARC muszą ubiegać się o przyjęcie do górnej podziału uczelni lub uniwersytetu. Górną proces aplikacji podział różni; Proszę odnieść się do podręcznika akademickiego doradzającego programu dla poszczególnych pól wymaganych w każdej instytucji.

Większość obejmować ocenę ogólnej GPA GPA w kursach na poziomie łuku i przegląd prac studenta prezentowane w portfelu lub w rzeczywistym procesie pin-up w górnej instytucji podziału. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Stopień AA.BCN koncentruje się na badaniu Building Construction Management. Jest to wysoce wyspecjalizowaną dziedziną badań poświęconych planowania, planowania i nadzorow ... [+]

Stopień AA.BCN koncentruje się na badaniu Building Construction Management. Jest to wysoce wyspecjalizowaną dziedziną badań poświęconych planowania, planowania i nadzorowania szerokim zakresie budowania projektów budowlanych. menedżerów budowlanych wykonać rysunki i specyfikacje projektowe i są odpowiedzialne za dokładne i terminowe zakończenie projektu. Oprogramowanie dla planowania zakresu pracy służy oprócz oprogramowania CADD.

Sekwencja próbka Oczywiście znajduje się na liście poniżej. Wszystko Associate of Arts Programy przeznaczone są dla studentów, którzy planują na udział górny podział uczelni lub uniwersytetu i uzyskać tytuł licencjata.

Wymagania transferowe różnić między szkołami. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

The Dale Mabry Campus oferuje kursy Wprowadzenie do edukacji, nauczanie zróżnicowane populacje oraz Wprowadzenie do technologii edukacyjnych. Student na celu uzyskanie As ... [+]

The Dale Mabry Campus oferuje kursy Wprowadzenie do edukacji, nauczanie zróżnicowane populacje oraz Wprowadzenie do technologii edukacyjnych.

Student na celu uzyskanie Associate w sztukach (AA) stopień w edukacji / nauczyciela Preparat należy wybrać obieralnych, opartych na wspólnych warunków programowych dla planowanego podziału głównej górnej.

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie w edukacji. Skonsultuj się odpowiedni przewodnik kierowanie na stronie HCC w http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx

Studenci planują stać nauczycieli w klasie musi mieć standardowy maturę lub GED.

UWAGA 1: Lista jest wskazówką. Skonsultować się z doradcą lub doradcy kształcenia ogólnego i zalecanych kursów / zajęć na wykorzystanie tego utworu przelewem, lub zwrócić się o odpowiedni podręcznik kierowanie na stronie HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie humanistycznych. ... [+]

Wydział Humanistyczny Campus Dale Mabry oferuje kursy w sztuce Wrażenia, rysunek I, Wstęp do filmu humanistyczne: Prehistoryczne do renesansu, humanistycznych: renesansu do przedstawienia Honors Humanistycznego humanistyczne afrykańskie, Wprowadzenie do muzyki, Wprowadzenie do filozofii Honors Wprowadzenie do filozofia, elementarna logika, etyka, Wstęp do religii, a wprowadzenie do sztuk teatralnych.

UWAGA 1: Ta lista jest wskazówką. Skonsultować się z doradcą lub doradcy kształcenia ogólnego i zalecanych kursów / zajęć na wykorzystanie tego utworu przelewem, lub zwrócić się o odpowiedni podręcznik kierowanie na stronie HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie nauk komputerowych i inżynierii informacje. Praca ma charakter techniczny, w tym planow ... [+]

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie nauk komputerowych i inżynierii informacje. Praca ma charakter techniczny, w tym planowanie i rozwój nowych systemów komputerowych, programowania, rozwoju oprogramowania, systemów analityka i technicznych piśmie.

UWAGA 1: Lista jest wskazówką. Skonsultować się z doradcą lub doradcy kształcenia ogólnego i zalecanych kursów / zajęć na wykorzystanie tego utworu przelewem, lub zwrócić się o odpowiedni podręcznik kierowanie na stronie HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

NOTATKA NR 2: † IDS 2891, Połączenia jest wymagane w przypadku studiów.

UWAGA 3: Wymagania są wymagane dla kursu (ów) oznaczonych poniżej gwiazdką (*). Zapoznaj się z doradcą, aby zarejestrować się do odpowiednich warunków. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

AA Grafiki jest pre-dur na studentów, którzy chcą realizować czteroletni stopień Kolegium / studenta w zakresie projektowania graficznego lub sztuk użytkowych. ... [+]

W kulturze wizualnej i obrazu głównie świadome, zdolność do skutecznego zapoznania się z języka wizualnego obrazowania stał się kluczowym kompetencje społeczne. Parafrazując Walter Benjamin, "Ci, którzy nie potrafią zinterpretować obrazy będą analfabetami przyszłości".

Mając to na uwadze, Wydział Sztuki wizualne w Hillsborough Community College jest zaangażowana w kultywowanie świadomą ciało studenta, który rozpoznaje i rozumie moc, że obrazy dzierżyć w obu kontekstach historycznych i współczesnych, a jednocześnie jest w stanie dowodzić fundamenty tego leksykonu wizualnej do własnych celów i środków.

AA Grafiki jest pre-dur na studentów, którzy chcą realizować czteroletni stopień Kolegium / studenta w zakresie projektowania graficznego lub sztuk użytkowych. Praca obejmują tworzenie grafiki dla plakatów, czasopism, komiksów, stron internetowych, gazet i innych formatów multimedialnych.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Oferujemy zajęcia taneczne dla kierunków tanecznych i nie-kierunkach. Proponujemy cztery poziomy baletu i tańca współczesnego, kompozycji muzyki do tańca, specjalne kurs ... [+]

Witamy na HCC Tańca Programu.

Jesteśmy zobowiązani do zintegrowania kunszt i stypendium w tańcu. Wykładowcy i studenci tworzą społeczność, której powiązania Forge między wydajnością, kreatywność, ciekawość intelektualną i rzecznictwa. Taniec kursy są zaprojektowane tak, aby zbadać wiele możliwości poruszającego się ciała wykorzystania przestrzeni, czasu i energii. Program został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych uczniów. Oferujemy zajęcia taneczne dla kierunków tanecznych i nie-kierunkach. Proponujemy cztery poziomy baletu i tańca współczesnego, kompozycji muzyki do tańca, specjalne kursy tematy, tanecznej improwizacji tanecznej, klimatyzacji, Tańca i wprowadzenie do tańca.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten pre-dur jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie w dramacie i teatrze. Praca obejmuje wykonywania, nauczanie, pisanie i reżyserię. ... [+]

Ybor City Department Teatr Campus

Hillsborough Community College Ybor City wydział teatralny Campus oferuje konkurencyjny program dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w teatrze. HCC Ybor City prowadzi szkolenia w działaniu i scenografia, ze szczególnym naciskiem na działania w celu przygotowania uczniów przenieść do programu teatralnego czteroletniego. Program ma również na celu zapewnienie studentom wiedzę z przesłuchania w społeczności i przygotowanie do kariery w teatrze, filmie, telewizji i działania.

Przesłuchania

Przesłuchania odbywają się w skuteczności wczesnej jesieni do produkcji studenckiej spaść i późnej jesieni do produkcji Wiosna studentów.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

AA w sztuce jest pre-dur dla studentów, którzy chcą realizować czteroletni stopień Kolegium / studenta w takich dziedzinach jak ASP, sztuka Edukacji i Historii Sztuki. ... [+]

W kulturze wizualnej i obrazu głównie świadome, zdolność do skutecznego zapoznania się z języka wizualnego obrazowania stał się kluczowym kompetencje społeczne. Parafrazując Walter Benjamin, "Ci, którzy nie potrafią zinterpretować obrazy będą analfabetami przyszłości".

Mając to na uwadze, Wydział Sztuki wizualne w Hillsborough Community College jest zaangażowana w kultywowanie świadomą ciało studenta, który rozpoznaje i rozumie moc, że obrazy dzierżyć w obu kontekstach historycznych i współczesnych, a jednocześnie jest w stanie dowodzić fundamenty tego leksykonu wizualnej do własnych celów i środków.

AA w sztuce jest pre-dur dla studentów, którzy chcą realizować czteroletni stopień Kolegium / studenta w takich dziedzinach jak ASP, sztuka Edukacji i Historii Sztuki. Tor offeres kursy podstawowe umiejętności i metod studio studio. Główne badania obejmują projektowanie, media cyfrowe, rysunek, malarstwo, fotografia, grafiką i rzeźbą.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten utwór Transfer został zaprojektowany, aby pomóc uczniom, którzy zamierzają przekazać do publicznej uczelni na Florydzie jako junior do ukończenia czterech lat stopień ... [+]

Ten utwór Transfer został zaprojektowany, aby pomóc uczniom, którzy zamierzają przekazać do publicznej uczelni na Florydzie jako junior do ukończenia czterech lat stopień licencjata 'z większych lub mniejszych w języku obcym.

Tor Transfer Języki obce buduje kompetencje w słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie i kultura. Studenci zaczynają się na poziomie języka podstawowego i nadal na poziomie średniozaawansowanym. Jest to zazwyczaj sekwencja 4 semestr. Biegłość na poziomie pośrednim jest wymagane, aby wprowadzić program studiów dla kawalerów z większych lub mniejszych w obcym języku. Oprócz wymaganych kursów podstawowych językowych, studenci będą mieli możliwość wyboru fakultatywnych interdyscyplinarnych kursów, które rozwijać swoje kulturowe, społeczne i wiedzę historyczną.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie nauk komputerowych i informacyjnych i pracować w biznesie i dziedzin pokrewnych. ... [+]

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie nauk komputerowych i informacyjnych i pracować w biznesie i dziedzin pokrewnych. Praca obejmować analityków finansowych, aktuariuszy, statystyków, ekonomistów i pozycje w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu programów komputerowych w różnych segmentach przemysłu i biznesu, zarządzania, eksploatacji i planowania biznesowego.

UWAGA 1: Lista jest wskazówką. Skonsultować się z doradcą lub doradcy kształcenia ogólnego i zalecanych kursów / zajęć na wykorzystanie tego utworu przelewem, lub zwrócić się o odpowiedni podręcznik kierowanie na stronie HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie w masowej komunikacji, dziennikarstwa, reklamy, public relations, edukacji i telekomuni ... [+]

Departament Mowa Mabry Dale oferuje kursy jednogodzinnych w mowie Poprawy i kursy trzygodzinne w zakresie wystąpień publicznych, Honors Public Speaking, Komunikacja interpersonalna, Wprowadzenie do komunikacji masowej i Pisanie dla komunikacji masowej.

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie w masowej komunikacji, dziennikarstwa, reklamy, public relations, edukacji i telekomunikacji. Praca obejmują pisanie dla różnych mediów, transmisji, komunikacji korporacyjnej, rzecznik rządowe agencje, Agen-różne zadania, takie jak kopiowanie piśmie w dziedzinach reklamy i public relations, produkcji wideo i audio-wizualnych oraz sprzedaży i lobbysta polityczny. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Associate of Science

Hillsborough Community College

... [+]

[-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program w doradztwie i Usług Społecznych przygotowuje studentów do pracy w zakresie poradnictwa i usług człowieka, pracy socjalnej i resocjalizacji. Absolwenci są zatrudn ... [+]

Making a Difference w życiu ludzi

HCC oferuje ASdegree w doradztwie i Usług Społecznych na jej Dale Mabry Campus.

Program w doradztwie i Usług Społecznych przygotowuje studentów do pracy w zakresie poradnictwa i usług człowieka, pracy socjalnej i resocjalizacji. Absolwenci są zatrudnieni w różnych agencji wspólnotowych, które służą klientom w każdym wieku.

Absolwenci programu spełniają wymagania akademickie, by stać się Certified Professional serwisowe Ludzki.

Absolwenci znajdują zatrudnienie w mentalnych klinik, domów połowy, ośrodków leczenia uzależnień, karnych programów sprawiedliwości, agencje przemocy domowej, wyposażenie dla dzieci, starszych programów opieki, a także w innych rodzajach agencji.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Umiejętności biznesowe może otworzyć wiele drzwi, z ogromnymi możliwościami rozwoju zawodowego z inwestycji i bankowości do marketingu i public relations. programów bizne ... [+]

Umiejętności biznesowe może otworzyć wiele drzwi, z ogromnymi możliwościami rozwoju zawodowego z inwestycji i bankowości do marketingu i public relations. programów biznesowych HCC jest nauczyć się podstaw prowadzenia skutecznej działalności, pozycjonowanie za pomyślną przyszłość.

Ogólne wymagania edukacyjne ANT 2000 Wprowadzenie do antropologii ..... 3 kr. ENC 1101 English Kompozycja I ................ 3 kr. MGF 1106 Topics in Mathematics ................ 3 kr.

Wybierz 6 godzin kredytowych z następujących opcji:

ENL 2012 Literatura brytyjska 1800 ............ 3 Kr. ENL 2022 brytyjska Literatura: 1800 do teraźniejszości ..... 3 Kr. HUM 2210 humanistyczne Świat: Prehistoric do wczesnej epoce nowożytnej .... 3 Kr. HUM 2230 humanistyczne Świat: Early Nowoczesne współczesnemu ... 3 kr. HUM 2410 Azji humanistyczne .................... 3 kr. HUM 2420 African humanistyczne ................. 3 kr. HUM 2461 Ameryki Łacińskiej humanistyczne .... 3 Kr. LIT 2110 Literatura powszechna do 1650 ........ 3 Kr. LIT 2120 Literatura powszechna: 1650, aby zaprezentować ...... 3 Kr. REL 2300 Wprowadzenie do religii .......... 3 kr. Program wymaganych kursów Języki obce ............................. 4 kr. ACG 2021 Rachunkowość finansowa ........ 3 kr. ECO 2013 Podstawy Makroekonomii ...... 3 Kr. FIN 2001 Podstawy Finansów .......... 3 kr. FIN 2051 International Management Financial ...... 3 kr. GEB 1011 Wprowadzenie do biznesu ...... 3 Kr. GEB 1214 Business Communications i Technologii ...... 3 kr. GEB 2350 Wprowadzenie do International Business Essentials ...... 3 kr. GEB 2351 International Business Practice Kancelaria ...... 3 kr. GEB 2370 Wprowadzenie do polityki międzynarodowej firmy .... 3 kr. MAN 1021 Zasady Zarządzania ...... 3 kr. MAN 2604 Relacje... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Jednostka stowarzyszona w Science in Business Administration i Zarządzania przygotowuje uczniów zakładać zarządzanie lub funkcje nadzorcze w biznesie, przemyśle i rządu. ... [+]

Jednostka stowarzyszona w Science in Business Administration i Zarządzania przygotowuje uczniów zakładać zarządzanie lub funkcje nadzorcze w biznesie, przemyśle i rządu. Zapewnia podstawowe umiejętności w szerokim zakresie funkcji biznesowych, w tym księgowości, obsługi komputera, zarządzania i marketingu.

UWAGA: Począwszy Spadek Term 2000, wszyscy absolwenci tego programu określa, w stopniu licencjata administracji biznesu w wyznaczonym programie uniwersyteckim świadczenia Rule 6A-10.024, powiązań między uniwersytetami, Wspólnota Colleges i okręgów szkolnych.

Ogólne wymagania edukacyjne ENC 1101 * Angielski Kompozycja I .......... 3 kr. MAC 1105 * College Algebra ................... 3 kr. STA 2023 Elementary Statystyki ............. 3 kr. ECO 2013 Podstawy Makroekonomii ...... ..3 Kr. Humanistyczne Kształcenie ogólne * ............. 3 kr. Program wymaganych kursów ACG 2021 Rachunkowość finansowa ............ 3 kr. ACG 2071 Rachunkowość zarządcza .......... 3 kr. BUL 2241 Prawo gospodarcze I ......... 3 kr. CGS 1000 * Wprowadzenie do komputerów i technologii ........ 3 Kr. ECO 2023 Podstawy Mikroekonomii ....... 3 Kr. GEB 1011 * Wprowadzenie do Biznesu ..... 3 kr. GEB 1214 Business Communications i Technologii ...... 3 kr. MAC 2233 Rachunek dla Biznesu i Nauk Społecznych .... 4 kr. MAN 1021 Zasady zarządzania .......... 3 kr. MAR 1011 Principles of Marketing ........ 3 Kr. ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program ten przygotowuje studentów do pracy, takie jak wydawca pulpit, scenografa, ilustratora, wydawcy elektronicznego, specjalista multimedialny, prezentacja multimedia ... [+]

Program ten przygotowuje studentów do pracy, takie jak wydawca pulpit, scenografa, ilustratora, wydawcy elektronicznego, specjalista multimedialny, prezentacja multimedialna programista, projektant interfejsu, grafika komputerowego i kierownika projektu.

Ogólne wymagania edukacyjne

UWAGA: Poniższe wymogi kształcenia ogólnego zastosowania do gier Projektowania i Rozwoju oraz Multimedia Developer.

ENC 1101 English Kompozycja I - 3 kr. ENC 1102 Angielski Skład II lub Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. Matematyka Kształcenie ogólne (przelew) - 3 kr. Wykształcenie ogólne humanistyczne - 3 kr. Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr.

UWAGA: Wybierz opcję projektowania gier i rozwój programu wymagane kursy lub program Developer Multimedia kursy wymagane do ukończenia stopnia Digital Media / Multimedia technologicznej.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Celem tego programu jest przygotowanie studentów do początkowego zatrudnienia w przemyśle wysokich technologii. ... [+]

Celem tego programu jest przygotowanie studentów do początkowego zatrudnienia w przemyśle wysokich technologii. Niektóre tytuły pracy zawodowej, że absolwent AS mogą znaleźć po ukończeniu studiów są:

Inżynieria Technolog Przemysłowe Inżynierii Technik Mechanik konserwacja przemysłowa Pomoc Inżynieria Technik produkcji Computer Aided Design (CAD) Operator Technik Jakości Computer Numerical Control (CNC) Operatorzy Wyposażenie / Automatyzacja Konserwacja Hydrauliczny / Fluid Power Tech Electrical Engineering Technology Technician Mechanical Engineering Technology Technician Technologia kosmiczna technika Możliwość przenoszenia ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program ten przygotowuje studentów do pozycji jako księgowy lub jako paraprofessional księgowego w zaawansowany zawodów księgowych wymagających analizy, oceny, teorii i p ... [+]

Program ten przygotowuje studentów do pozycji jako księgowy lub jako paraprofessional księgowego w zaawansowany zawodów księgowych wymagających analizy, oceny, teorii i projektowania.

Prace Kurs koncentruje się na podstawowych funkcji księgowych, jak również umiejętności wspólnych dla różnych dziedzinach biznesu, w tym finansów, prawa gospodarczego oraz ogólnych zagadnień biznesowych.

Ogólne wymagania edukacyjne ENC 1101 English Kompozycja I ............ 3 kr. MGF 1119 wstępne Matematyka w / Applications (non-transfer) lub matematyki ogólne Wykształcenie (przelew) ............................... 3 Kr. PSY 2012 Psychologia ogólna ............... 3 kr. SYG 2000 Wprowadzenie do socjologii ........ 3 kr. Wykształcenie humanistyczne ogólne ................. 3 kr. Program wymaganych kursów ACG 2021 * Rachunkowość finansowa .............. 3 kr. ACG 2071 Rachunkowość zarządcza .............. 3 kr. ACG 2100 Intermediate Rachunkowość I ........... 3 kr. ACG 2110 Intermediate Rachunkowość II ........... 3 kr. ACG 2340 Cost Accounting I ........................ 3 kr. ACG 2350 Cost Accounting II ........................ 3 kr. ACG 2450 Mikrokomputery w księgowości ....... 3 Kr. CGS 1000 Wprowadzenie do komputerów i technologii ........ 3 kr. CGS 2301 Information Management Systems ....... 3 kr. COP 1000 Programming Logic ........................... 3 kr. ECO 2023 Podstawy Mikroekonomii ............. 3 Kr. FIN 2001 Podstawy Finansów .............................. 3 kr. MAN 1021 Zasady Zarządzania ..................... 3 kr. OST 1335 Business Communications ................... 3 kr. SPC 1006 Speech Poprawa ........................... 1 kr. TAX 2000 Federalna Rachunkowość podatkowa I ........................ 3 kr. TAX 2010 Federal Tax Accounting II ....................... 3 kr. ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program ten przygotowuje studentów do pracy w dziedzinie specjalistą wsparcia PC, help desk specjalisty, specjalista mikrokomputera, specjalistycznego oprogramowania oraz ... [+]

Program ten przygotowuje studentów do pracy w dziedzinie specjalistą wsparcia PC, help desk specjalisty, specjalista mikrokomputera, specjalistycznego oprogramowania oraz specjalistycznych systemów informatycznych.

Studenci, którzy mogą wykazać biegłość w CGS 1500, 1831 i OST OST 1832 może zastąpić zatwierdzony trzy godziny kredytowej wybranego kursu planowej.

Program wymaganych kursów

Rok I

Pierwszy semestr

CGS 1000 Wprowadzenie do Komputery - 3 kr. ENC 1101 English Kompozycja I - 3 kr. Natural Science lub Nauki ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. Matematyka Kształcenie ogólne - 3 kr.

Drugi semestr

CET 1172C Komputer Modernizacja i naprawa - 3 kr. CET 1174C zaawansowane Naprawa komputera - 3 kr. CGS 1555 Wprowadzenie do Internetu - 3 Kr. CGS 1577 Prezentacje Systems - 3 Kr. ENC 1102 Angielski Skład II lub Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program Hotelarstwo i Turystyka Zarządzanie przygotowuje studentów do pracy na stanowiskach kierowniczych w branży hotelarskiej i / lub w celu zapewnienia szkolenia uzupe ... [+]

Program Hotelarstwo i Turystyka Zarządzanie przygotowuje studentów do pracy na stanowiskach kierowniczych w branży hotelarskiej i / lub w celu zapewnienia szkolenia uzupełniające dla osób uprzednio lub obecnie zatrudnionych w tych zawodach.

Przemysł gościnności zawiera zdjęcie, motel, pensjonat, ośrodek, klub, marina, i inne organizacje kwatery.

Zawartość Program obejmuje szkolenia wiedzy i umiejętności w obsłudze klienta, zarządzania i rozwoju nadzoru, teorii zarządzania, postawę gościnności, gościa doświadczenia, podejmowania decyzji, organizacji, komunikacji, relacji międzyludzkich, szkolenia przywództwo, szkolenia personelu, bezpieczeństwa, warunków sanitarnych, żywności i zarządzania napojów , sprzedaży, księgowości hotelu, sprzątanie, zarządzanie energią, konserwacja i inżynierii, marketingu, własności, ośrodek i zarządzania konwencja i zastosowanie lokalnych, stanowych i federalnych przepisów i zarządzania aktywami.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Stopień AS.ADCT nie jest specyficzna dla dowolnej dziedzinie zatrudnienia w ramach projektu budowlanego i branży budowlanej. Programów techniczna treść kursu spełnia kryt ... [+]

Stopień AS.ADCT nie jest specyficzna dla dowolnej dziedzinie zatrudnienia w ramach projektu budowlanego i branży budowlanej. Programów techniczna treść kursu spełnia kryteria Stan Florydy uzyskać status licencjonowanego wykonawcy w dowolnym z trzech różnych poziomach.

Doświadczenie zawodowe na poziomie licencji poszukiwanych jest również wymagane przed student może siedzieć wykonawców State Examination licencyjnej. Absolwenci są również stosowane jako techników CAD w firmach architektonicznych i inżynieryjnych, a techników testowania materiału, jako członkowie zespołu w Geodezji firm lub jako inspektorów lokalnych, powiatowych i Państwowej rządu.

Treść AS.ADCT kurs techniczny i przebieg ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program ten przygotowuje studentów do pracy w pozycji entry-level jako technik komputerowych. Prace Kurs koncentruje się na diagnostyce i naprawie sprzętu komputerowego i ... [+]

Program ten przygotowuje studentów do pracy w pozycji entry-level jako technik komputerowych. Prace Kurs koncentruje się na diagnostyce i naprawie sprzętu komputerowego i oprogramowania w komputerach mikro, mini i mainframe.

Przy minimalnym dodatkowego szkolenia specjalistycznego, studenci mogą stać się polem lub w domu warsztat technik.

Ogólne wymagania edukacyjne ENC 1101 English Kompozycja I - 3 kr. ENC 1102 Angielski Skład II - 3 kr. MAC 1105 College Algebra - 3 kr. SPC 1608 Public Speaking - 3 kr. PHY 1053 Podstawy fizyki I - 3 kr. PHY 1053L General Physics Laboratory I - 1 kr. PHI 1600 Etyka - 3 kr. Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. Program wymaganych kursów CET 1112C * Systemy Podstawowe cyfrowe - 3 kr. CET 1123C Wprowadzenie do Mikroprocesory - 3 kr. CET 2113C Cyfrowe Systemy Analysis - 3 kr. CET 2152C zaawansowane Mikroprocesory - 3 Kr. Systemy mikrokomputerowe CET 2335C - 3 Kr. CET 2939 Computer Engineering Technology Capstone - 3 kr. TAR 2053 Wprowadzenie do Computer Aided Design i redakcyjnych - 3 kr. EET 1036C * Podstawowe AC i DC - 3 kr. Analiza obwodu EET 1037C - 3 kr. EET 1083C * Elektronika Orientacja - 3 kr. EET 1141C półprzewodnikowe urządzenia - 3 Kr. EET Solid State Circuits 1142C - 3 Kr. EET 2155C liniowe układy scalone - 3 Kr. MAC 1114 Trygonometria - 3 kr. ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Pociąg być projektantem stron internetowych, wiadomości, e-commerce deweloper lub intranet architektem. ... [+]

Pociąg być projektantem stron internetowych, wiadomości, e-commerce deweloper lub intranet architektem.

AS - Wariant 1 - Web Designer Program ten przygotowuje studentów do pracy związanych z Internetem, takich jak web designer, projektant stronie internetowej i architekta.

AS - Opcja 2 - Web Developer Program ten przygotowuje studentów do pracy związanych z Internetem, takich jak wiadomości, web developer, deweloper stronie internetowej oraz programista.

[-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program ten przygotowuje studentów do pracy w dziedzinie programista adiutanta, młodszy programista, starszy programista, kierownik danych, programista analityk i średnie ... [+]

Program ten przygotowuje studentów do pracy w dziedzinie programista adiutanta, młodszy programista, starszy programista, kierownik danych, programista analityk i średniego zasięgu komputera specjalisty.

Ogólne wymagania edukacyjne ENC 1101 English Kompozycja I - 3 kr. ENC 1102 Angielski Skład II lub Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. Matematyka Kształcenie ogólne (przelew) - 3 kr. Wykształcenie ogólne humanistyczne - 3 kr. Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. Program wymaganych kursów CGS 1000 * Wprowadzenie do komputerów i technologii - 3 Kr. CGS 1761 Eksploatacja Computer Systems - 3 Kr. CGS 2301 Zarządzanie Info. Systems - 3 kr. CGS 2541 Database Design - 3 kr. CIS 2321 Systems Analysis - 3 kr. COP 1000 Programming Logic - 3 kr. COP 1220 Programowanie w języku "C" - 3 kr. COP 1812 Wprowadzenie do XML - 3 kr. COP 1332 Visual Basic, Początek - 3 kr. COP 2224 Programowanie w języku C ++ - 3 kr. COP 2360 Programowanie w języku C # - 3 kr. COP 2800 JAVA Programowanie - 3 kr. COP 2805 JAVA, Advanced - 3 kr. COP 2939 Computer Programming Capstone - 3 kr. CTS 1106 Wprowadzenie do systemu UNIX - 3 kr. ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie w biznesie, specjalizujący się w takich dziedzinach jak księgowość, ekonomii, finansów, ... [+]

Ten utwór transfer jest dla studentów, którzy chcą kontynuować studia czteroletnie w biznesie, specjalizujący się w takich dziedzinach jak księgowość, ekonomii, finansów, ubezpieczeń, marketingu i zarządzania. Praca obejmuje różne stanowiska kierownicze w prawie każdym biznesie i przemyśle, takich jak sprzedaż, księgowy, negocjatora pracy i właściciela firmy.

UWAGA 1: Lista jest wskazówką. Skonsultować się z doradcą lub doradcy kształcenia ogólnego i zalecanych kursów / zajęć na wykorzystanie tego utworu przelewem, lub zwrócić się o odpowiedni podręcznik kierowanie na stronie HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

NOTATKA NR 2: † IDS 2891, Połączenia jest wymagane w przypadku studiów. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hillsborough Community College

Program zapewnia studentom technologii baz danych z ogólnym podejściem do projektowania baz danych, programowania i administracji. ... [+]

Program zapewnia studentom technologii baz danych z ogólnym podejściem do projektowania baz danych, programowania i administracji.

Ogólne wymagania edukacyjne ENC 1101 English Kompozycja I - 3 kr. ENC 1102 Angielski Skład II - 3 kr. Matematyka Kształcenie ogólne (przelew) - 3 kr. Wykształcenie ogólne humanistyczne - 3 kr. Nauka Ogólne Edukacja społeczna - 3 kr. Program wymaganych kursów CGS 1000 * Wprowadzenie do komputerów i technologii - 3 Kr. CGS Zarządzania 1103 Project - 3 kr. CGS 2301 Systemy Informatyczne Zarządzania - 3 Kr. CGS 2541 Database Design - 3 kr. CIS 2321 Systems Analysis - 3 kr. CNT 1401 Wprowadzenie do bezpieczeństwa sieci - 3 kr. COP 1000 Programming Logic - 3 kr. CTS 1305 Wprowadzenie do sieci - 3 kr. CTS 2440 Database Programming SQL - 3 kr. Administracja bazy danych CTS 2441 I - 3 kr. CTS 2442 Database Administration II - 3 kr. CTS programowania 2445 Database Advanced - 3 kr. CTS 2939 Database Technologia Capstone - 3 kr. Informatyki Fakultety - 9 Kr. ... [-]
Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Hillsborough Community College

Program Interpretacja język migowy na HCC jest zaprojektowany, aby zapewnić studentom umiejętności języka migowego, rozumienie kultury głuchych, znajomość roli i rozwoju ... [+]

Zapewnienie doskonałości w edukacji Interpretacji migowego języka od 1986 roku

"Drzwi do twojej przyszłości" Począwszy od 1986 roku, HCC przejęło wiodącą rolę w ulepszaniu lokalnych i państwowych usług tłumacza dla osób niesłyszących i niedosłyszących, rozwijając program tłumaczeń ustnych w języku migowym na dwa (2) roku.

tłumacze zawodowi zapewnić powiązanie osób głuchych i niedosłyszących w różnych sytuacjach, w tym, lecz nie ograniczając się do: ustawienia zdrowia edukacyjnych, religijnych, medycznych i psychicznych.

Program Interpretacja język migowy na HCC jest zaprojektowany, aby zapewnić studentom umiejętności języka migowego, rozumienie kultury głuchych, znajomość roli i rozwoju umiejętności tłumacza przygotowanie studentów do zawodu tłumaczenia języka migowego. ... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Hillsborough Community College International Students