Hillsboro Aero Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dorastaliśmy z marzeniem latać, too.

Dlatego Hillsboro Aero Academy oferuje wyjątkowe profesjonalne helikoptera i szkolenia pilotów samolotu kursy dla studentów z całego świata. Przez 37 lat, studenci wykorzystali doświadczenie naszej szkoły lotniczej i światową renomę, aby włączyć ich kariera marzenia w rzeczywistość.

Jesteśmy jednym z największych śmigłowców oraz lotów samolotem szkół w Stanach Zjednoczonych i naszych absolwentów lecą dla operatorów na całym świecie.

Dziesięć powodów, aby rozpocząć swoją karierę w Hillsboro

 1. SPRAWY DOŚWIADCZENIE
  Mamy 37-letnie doświadczenie zawodowe pilotów od szkolenia ponad 75 krajach. Nasze zatwierdzonym przez FAA FAR Part 141 i Part programy szkoleniowe 61 pilotażowe wysłać Ci wznieść się swojej karierze.

 2. Real World ŚRODOWISKA LOTU
  Latanie w prawdziwym świecie oznacza obliczu zmieniających się środowisk i trudne warunki pogodowe unikalnych środowisk linii Pacific Northwest przygotować się do kariery.

 3. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem
  Nasza szkoła jest dedykowany dla bezpieczeństwa i jesteśmy pierwszą część 141 Szkoła Podstawowa lotu (akademia) z IS-BAO akredytację Międzynarodowej Rady Biznesu Lotniczego. Bezpieczeństwo jest dla nas więcej niż sposób latania, to część naszego programu nauczania i kluczowy element każdego treningu naszego studenta.

 4. Koleżeństwa i społeczność
  Po wybraniu Hillsboro, wybrać szkoły lotniczej, która dba o indywidualnego sukcesu i przyłączyć się do globalnej sieci pilotów z ponad 75 krajów, którzy latają różne misje na całym świecie.

 5. AIRLINE & ŚMIGŁOWCA POŁĄCZENIA OPERATORA
  Z 37-letnie doświadczenie zawodowe szkolenia pilotów, mamy reputację tworzenia wysokiej jakości pilotów i połączeń, które pomogą Ci podjąć ten pierwszy krok w swojej karierze. Nasza sieć absolwentów obecna na całym świecie i pomaga otwartych drzwi dla naszych studentów.

 6. WIZY DLA STUDENTÓW INTERNATIONAL
  Mamy doświadczenie szkolenia pilotów z całego świata oraz oferują programy wizowych studentów, w tym wizy F-1, który daje możliwość trenowania i dostać pracę pilotażowego w USA przed podjęciem następnego kroku w swojej karierze ci.

 7. PROGRAMY COLLEGE STOPNIA
  Oferujemy dwu- i czteroletnie studia dla pilotów przez Portland Community College i Embry Riddle Aeronautical University Campus portlandzkiego, dzięki czemu można rozwijać swoją edukację w dziedzinie lotnictwa.

 8. VA-APPROVED FLIGHT SCHOOL
  Amerykańskich weteranów wojskowych mogą wykorzystywać swoje zalety GI Bill w naszej szkole-wyborze lotu z programów studiów szkolenia lotniczego i innych opcji.

 9. Pay As You Go
  Pozwalamy naszym studentom pay as you go do szkolenia lotniczego, co oznacza, że ​​nie jesteśmy zobowiązani do wpłaty na koncie przed rozpoczęciem szkolenia. Studenci są zobowiązani jedynie do wypłaty salda na zakończenie każdej lekcji.

 10. NO SALES TAX
  Nie ma podatku od sprzedaży pobierany w stanie Oregon, gdzie znajdują się wszystkie nasze kampusów. To może dodać do znacznych oszczędności na treningu lotu bez ponoszenia tych dodatkowych podatków pobieranych w prawie każdym innym stanie.

Naszym celem jest, aby włączyć swój sen latać do kariery

Po wybraniu Hillsboro Aero Academy, otrzymasz FAA zatwierdzone szkolenie helikopter lub samolot pilotażowy poparte 37-letnim doświadczeniem. Po przejściu, jesteś podłączony do globalnej sieci pilotów zainteresowanych sukcesu.

Akredytacja

Jesteśmy akredytowanym szkoły lotniczej. Oznacza to, że Hillsboro Aero Akademii akredytowane szkoły, kompetencji Center lotnika, odbywa się na wysokim poziomie przez Komisję Akredytacyjną Szkół Karier i uczelni, a my musimy wykonać kopię zapasową wszelkich roszczeń, które podejmujemy na temat naszego szkolenia. Jesteśmy FAA zatwierdziła administrować FAR Part 141 szkoleń i mamy też Międzynarodowy Standard dla podmiotów działających w sektorze transportu lotniczego akredytacji.

Lokalizacje

Hillsboro

Hillsboro

Address
3565 NE Cornell Rd.

OR 97124 Hillsboro, Oregon, Stany Zjednoczone

Troutdale

Address
911 NW Graham Rd.

97060 Troutdale, Oregon, Stany Zjednoczone

Prineville

Address
4400 SW Airport Rd.

97754 Prineville, Oregon, Stany Zjednoczone