Przeczytaj oficjalny opis

Goodwin College jest innowacyjnym Community Learning, która umożliwia studentom ciężko pracuje, aby stać się poszukiwanymi pracownikami.

Jesteśmy w stanie dostosować nasze programy, aby zaradzić potrzebom pracodawców, i kształtować je, aby pasowały do ​​życia studentów. Zajęcia są dogodnie oferowane przez cały rok - dni, wieczorami, w weekendy, jak i online. Stopnie mogą być elastycznie warstwowy całej certyfikatu, stowarzyszonych oraz programów licencjackich w różnych polach żądanie.

Jeszcze lepiej, otaczamy naszych uczniów z osobistego wsparcia i poradnictwa zawodowego, których potrzebują - nie tylko zarobić stopni, ale aby zmienić życie dla siebie, swoich rodzin i społeczności.

Goodwin College jest niedochodową instytucją szkolnictwa wyższego i jest akredytowana przez New England Association szkół i uczelni (NEASC) poprzez Komisję w dniu Instytucji Szkolnictwa Wyższego. Goodwin College został założony w 1999 roku, w celu służenia zróżnicowanej populacji studentów ze studiów zawodowych zorientowanych, które prowadzą do silnych efektów pracy.

Misja

Test Misją Goodwin College jest edukacja zróżnicowanej populacji studentów w dynamicznym środowisku, które dostosowuje edukacji, handlu i społeczności. Nasze innowacyjne programy studiów przygotowuje studentów do pracy zawodowej przy jednoczesnym promowaniu kształcenia ustawicznego i odpowiedzialności obywatelskiej. Jako wspólnota pielęgnowaniu uczelni możemy zakwestionować studentów, wykładowców, pracowników i administracji, aby w pełni zrealizować swój najwyższy potencjał naukowy, zawodowy i osobisty.

Cele:

 • Aby stworzyć dynamiczne środowisko edukacyjne, które przygotowuje i pożyczek uczniów w pracy zawodowej przy jednoczesnym rozwijaniu uznanie dla humanistycznych, sztuki i nauki.
 • Kształcenie studentów w środowisku, które obchodzi różnych kultur, wieku, doświadczenia i opinie.
 • Aby udoskonalić metody, które wspierają i zachowują studentów i absolwentów.
 • Aby dostosować nasze programy do zmieniających się potrzeb naszych studentów, pracowników i społeczeństwa.
 • Aby wzbogacić nasze społeczności lokalne i globalne poprzez tworzenie i podtrzymywanie współpracy relacje, które tworzą korzyści edukacyjne, ekonomiczne i kulturowe.
 • Aby pomóc naszym absolwentom identyfikacji i zabezpieczenia możliwości zawodowych.
 • Aby zapewnić studentom ram dla podejmowania decyzji etycznych i prowadzenie się z rzetelnością zawodową.

Wyniki instytucjonalne

Na Goodwin College, uważamy, że każdy student, który absolwenci powinni posiadać pewne umiejętności, niezależnie od ich programu akademickiego. Nazywamy te podstawowe umiejętności efektów instytucjonalnych.

Po ukończeniu studiów, College studenci Goodwin będzie:

 • Wykazać biegłość w wybranej dziedzinie studiów.
 • Posiadanie efektywnej komunikacji i umiejętności analityczne.
 • Uzyskać chęci i umiejętności niezbędnych do prowadzenia kształcenia ustawicznego.
 • Wykazać odpowiedzialność obywatelską.

Podstawowe wartości (przyjęty 2012)

Wartości Goodwin Kolegium rdzeniowe są jego głęboko zakorzenione przekonania, które reprezentują najwyższe priorytety Kolegium i podstawowych sił napędowych. Określają one naszą pasję do tego, co robimy i jak zdecydujemy się rezonować z i odwołać się do studentów, pracowników i większej społeczności Goodwin.

Kim jesteśmy

Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości edukacji. Uważamy, że należy mieć szansę na sukces, bez względu na to gdzie byłeś i gdzie masz zamiar udać. Może nie znaleźliśmy sukces w innej uczelni, lub po prostu nie sądzę, trzeba było czasu, pieniędzy lub wsparcia widzieć przez kolegium. Goodwin jest tutaj, aby obrócić go wokół dla Ciebie. Zacznij swoją przyszłość już dziś w Goodwin.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Goodwin College

Celem programu jest zwiększenie ESL biegłość w języku angielskim osobników, którzy wcześniej istniejących zawodowej wiedzy, szkolenia lub umiejętności, ale nie może wykor ... [+]

Celem programu jest zwiększenie ESL biegłość w języku angielskim osobników, którzy wcześniej istniejących zawodowej wiedzy, szkolenia lub umiejętności, ale nie może wykorzystać tę wiedzę, szkolenia lub umiejętności ze względu na ich niedobór anglojęzycznym.

Wszyscy uczniowie ESL odbędzie testu gramatycznego wydziału zaprojektowane i test szacunkowego Casas podczas orientacji w celu określenia poziomu wejścia nauczania ESL. kursy ESL sekwencjonowania i dostarczane w czterech poziomów składających się z jednego dania każdy. Każdy kurs zawiera segmenty prowadzone przez różnych instruktorów. Studenci są umieszczone w poziomie, zgodnie z ich wynikami na Casas Survey Achievement przed badaniem.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Goodwin College oferuje programy CNC na poziomie świadectwa oraz stopnia kojarzy. Zarówno integrować wiedzę na temat procesów produkcyjnych, znajomość materiałów i zrozum ... [+]

Szkolenie Operator CNC

Twarz przemyśle, jak wiemy został zmieniony na zawsze. Dowiedz się umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej produkcji w Obróbka CNC, Programy Goodwin Kolegium obróbcze CNC są zaprojektowane tak, aby można umieścić na torze do satysfakcjonującej kariery w tej dziedzinie w żądanie.

Goodwin College oferuje programy CNC na poziomie świadectwa oraz stopnia kojarzy. Zarówno integrować wiedzę na temat procesów produkcyjnych, znajomość materiałów i zrozumieniem pracy matematyki produkcyjnych. Będziesz także zdobyć kompetencje w rysunkach technicznych, specyfikacji i obróbki wspomaganego komputerowo.

Łączny nauka szkolna i praktyczne działania naszego nowego CNC frezowanie 3-osiowej i tokarki dostarczy Ci wiedzy i doświadczenia obróbki trzeba odnieść sukces w branży. W tym programie szkoleniowym operator CNC, można również uzyskać dogłębne zrozumienie zaawansowanych umiejętności Mastercam potrzebnych do położenia narzędzia programowania, ruchu, oraz pasz i prędkościach.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

Goodwin College

Jako profesjonalny Human Services, będzie dostarczać szeroki zakres usług, które pomagają ludziom w zaspokajaniu podstawowych potrzeb ludzkich, poprawiając jakość ich życ ... [+]

Budować karierę zmienia życie z naszych usług Human Stopnia

jak Human Services zawodowe, Będzie dostarczać szeroki zakres usług, które pomagają ludziom w zaspokajaniu podstawowych potrzeb ludzkich, poprawiając jakość ich życia, a zajęcie przeszkód dla ludzkiego wzrostu i rozwoju. Nasz Associate Degree w Human Services pomogą Ci zbudować kompetencje podstawowe ludzkie pracodawcy poszukują usług w tym: wykonywanie ujęć i oceny; przeprowadzanie wywiadów i poradnictwo; zapewnienie zarządzania sprawami; ćwiczenia z profesjonalnie uznanymi etyki, wartości i kompetencji kulturowej; zrozumieć psychologię jednostek i grup; oraz zapewnienie skutecznego rzecznictwa.

Będzie promować pozytywne zmiany u osób, rodzin i społeczności. będzie pomagać ludziom w przezwyciężaniu wyzwań i barier, które napotykają one w codziennym życiu. I można doświadczyć niesamowitą satysfakcję, że zrobiłeś prawdziwe i pozytywne zmiany w życiu innych.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Czy masz talent do pracy z liczbami i organizowanie informacji? Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów księgowości w pracowników wzrasta, gdyż pracodawcy poszu ... [+]

Czy masz talent do pracy z liczbami i organizowanie informacji? Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów księgowości w pracowników wzrasta, gdyż pracodawcy poszukują osób z silnymi umiejętności i kompetencji finansowych. Goodwin College przygotować się do ich potrzeb i zająć swoje miejsce jako cenionego pracownika.

W naszym programie Associate Degree kariery zorientowanych w dziedzinie rachunkowości, nauczysz się zarządzać operacje księgowe i rachunkowe niższego poziomu w for-profit i non-profit. Zyskasz doświadczenie w wejściu transakcyjne, regulacja i zamykanie wpisy do systemu księgowego; bada rozbieżności obrotów i sald; zarządzanie płac; oraz sporządzania sprawozdań finansowych.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Z stowarzyszonej stopnia w zakresie systemów zarządzania jakością zyskasz umiejętności i wiedzę niezbędną, które zawierają zrozumienia: zasad technik produkcji, kontroli ... [+]

Wyróżniać się z tłumu, uzyskując dyplom z systemów zarządzania jakością

Wiemy, że nie może być już tylko na tyle, aby móc uruchomić maszynę i być postrzegane jako cenny pracownika. Dlatego nasz program kariera ukierunkowana przygotowuje studentów do dzisiejszych zadań produkcyjnych.

Z stowarzyszonej stopnia w Systemy zarządzania jakościąZyskasz umiejętności i wiedzę niezbędną, które zawierają zrozumienia: zasad technik produkcji, kontroli jakości, interpretując plany inżynierii, rozwiązywanie problemów, pomiarów i badań, kalibracji, Lean Manufacturing, statystycznej kontroli procesu, pracy zespołowej i kontroli jakości dostawców.

Zyskasz 61 punktów College i po drodze mają możliwość zarabiania na poziomie krajowym poświadczeń uznanym przez Radę Manufacturing Skill Standards (MSSC) jako Certified Technician Produkcji (CPT).... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Złóż swój znak - z naszym stopnia associate w Supply Chain & Logistics Management. Nasz program zapewni Ci wiedzę i umiejętności organizacyjne, które mogą być stosowa ... [+]

Pozostaw po sobie ślad - Z naszym stopnia associate w Supply Chain & Logistics Management. Nasz program zapewni Ci wiedzę i umiejętności organizacyjne, które mogą być stosowane do wszystkich środowiskach produkcyjnych i logistycznych pracy. Będziesz przygotowany do zarządzania dystrybucją, inwentaryzacji, pakowania i magazynowania w produkcji i innych środowisk biznesowych.

na stowarzyszonej stopnia w łańcuchu dostaw oraz zarządzanie logistyką Obejmuje podstawy zarządzania łańcuchem dostaw, systemy planowania i kontroli produkcji, zaopatrzenia i dystrybucji fizycznej towarów do klientów. Praca zespołowa i umiejętności komunikacyjnych zostanie zwiększona poprzez zastosowanie rozwiązywania problemów i chude technik doskonalenia procesów w celu poprawy składu, dystrybucji i czynności w łańcuchu dostaw.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

W ciągu ostatnich czterech dekad, ochrona środowiska stała się szybko stać się ważnym zarobkowego, przemysł tworzenia miejsc pracy. Nasz współpracownik studiów w Environm ... [+]

Pole rośnie

W ciągu ostatnich czterech dekad, ochrona środowiska gwałtownie wzrosło, aby stać się głównym zarobkowego, przemysł tworzenia miejsc pracy. Nasz współpracownik studiów w Environmental Studies został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb pracowników.

Connecticut River Is Your szkolna

Goodwin College znajduje się na 900 akrach własności rzeki. Nasz kampus ustawienie pozwala na spędzenie czasu w terenie, prowadzenie badań i prawdziwe nauki techniczne aspekty polu pierwszej ręki. Nasz Environmental Studies Program przewiduje szkolenia technicznego do pracy w żądanie, skupiając się na aspektach naukowych zarządzania ochroną środowiska naturalnego.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Nasz stopień kojarzy Business Administration pozwala dostosować swój stopień i harmonogram do specyficznych celów zawodowych. ... [+]

Tailor studia

Nasz Associate Degree in Business Administration pozwala na dostosowanie poziomu i harmonogramu do specyficznych celów zawodowych.

Będziesz miał możliwość skupić swoje wysiłki skutecznie poprzez koncentrację w Nonprofit Management, Zarządzanie biurem, Medical Management Office i Zarządzania Nieruchomościami i przejęcia. Możesz budować swój własny harmonogram, który działa najlepiej dla Ciebie. Udział w zajęciach na terenie kampusu, w trybie online lub w formie hybrydowej. Dla większej elastyczności, można wziąć lekcje ½ przyspieszone 7-tygodniowe lub standardowych klas 15-tygodniowe, aby zakończyć swój stopień w swoim własnym tempie.

... [-]
Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Zmień swój interes w karierze wczesnym dzieciństwie wychowawcy. Nasz stopień wspólnikiem w edukacji wczesnoszkolnej jest zaprojektowany, aby zapewnić solidne podstawy nau ... [+]

Lubisz spędzać czas z dziećmi?

Zmień swój interes w karierze wczesnym dzieciństwie wychowawcy. Nasz stowarzyszonej stopnia w edukacji wczesnoszkolnej został zaprojektowany, aby zapewnić solidne podstawy naukowe i praktyczne doświadczenie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej.

Wczesna jest badanie dzieci w wieku od urodzenia do ośmiu lat. Zdobędziesz wiedzę na temat pracy z dziećmi i ich rodzinami w różnych środowiskach opartych na rozwoju dziecka i praktyki odpowiedniej dla wieku. Early Childhood specjaliści posiadają dogłębną wiedzę wzrostu dziecka, rozwoju i uczenia się, i są w stanie zastosować tę wiedzę w praktyce. Mogą one skutecznie komunikować się z dziećmi, współpracownikami i rodzin. Jak wczesnym dzieciństwie specjalisty, trzeba będzie zobowiązanie do pracy wspólnie z innymi osobami w celu zapewnienia optymalnych usług dla dzieci i ich rodzin.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Goodwin College Welcomes International Students