Przeczytaj oficjalny opis

Lider w edukacji

Od 2011 roku General Assembly przekształciło dziesiątki tysięcy karier poprzez pionierskie, empiryczne kształcenie w dzisiejszych najbardziej pożądanych umiejętnościach. Gdy nauczysz się programowania, danych, projektowania, biznesu i nie tylko z GA, otrzymasz:

 • Wielokrotnie nagradzany program nauczania i instruktorzy ekspertów, na terenie kampusu i online.
 • Globalna, profesjonalna społeczność licząca ponad 40 000 absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
 • Kariera wynika z wiodących kursów, z mentorem na każdym kroku.

Kim jesteśmy

General Assembly jest pionierem w dziedzinie edukacji i transformacji zawodowej, specjalizując się w dzisiejszych najbardziej pożądanych umiejętnościach. Jako wiodące źródło szkoleń, kadr i ścieżek kariery, wspieramy kwitnącą społeczność profesjonalistów realizujących kariery, które kochają.

To, co zaczęło się jako przestrzeń do pracy w 2011 roku, przekształciło się w globalne doświadczenie edukacyjne w kampusach w 20 miastach i ponad 35 000 absolwentów na całym świecie.

Ponieważ jednostki i firmy mają trudności z konkurowaniem w coraz bardziej technologicznej gospodarce, General Assembly zapewnia wielokrotnie nagradzany, dynamiczny trening w celu zlikwidowania globalnej luki w umiejętnościach.

Disclaimer: Podczas General Assembly wielu studentów zagranicznych w naszych kampusach na całym świecie, nie jesteśmy w stanie pomóc studentom zagranicznym w uzyskaniu wizy, aby wziąć udział w naszych kursach. Jeśli potrzebujesz wizy, aby wziąć udział w kursie General Assembly , skontaktuj się z lokalną ambasadą, aby uzyskać wymagania i ograniczenia. Dziękuję bardzo za rozpatrzenie General Assembly jako partnera do nauki.

Co robimy

General Assembly wspiera elitarną społeczność zawodową osób i firm poprzez edukację i strategiczne powiązania zawodowe.

Kształcenie osób

 • Buduj niezbędne umiejętności na wszystkich poziomach zawodowych
 • Współpracuj i łącz się z elitarną siecią
 • Zmień i popraw swoją karierę i portfolio

Zatrudnianie możliwości

Zmniejszamy przepaść między osobami poszukującymi pracy i firmami wymagającymi odpowiednich umiejętności.

Kształcenie firm

 • Współpraca z firmami z listy Fortune 1000
 • Zindywidualizowane szkolenie personelu w celu rozwoju pracowników
 • Dedykowany rurociąg do wynajęcia w celu pozyskania absolwentów GA

Czego uczymy

Zapewniamy innowacyjne szkolenia dla uczenia się przez całe życie i sukcesy w dziedzinach popytu w dzisiejszym szybko zmieniającym się gospodarce technologicznej.

 • Kodowanie
 • UX
 • Dane
 • Marketing
 • Biznes
 • Rozwój kariery

Dlaczego General Assembly

Nagradzane wykształcenie

Nasz program nauczania jest tworzony przez zespół doświadczonych projektantów instruktażowych w celu zapewnienia odpowiednich, bieżących zajęć natychmiast stosowalnych w tej dziedzinie.

Dynamiczny, innowacyjny proces uczenia się

Korzystamy z najnowszych narzędzi technologicznych, aby zapewnić naszym uczniom wciągającą, mieszaną naukę online i offline.

Rozwój kariery wśród najlepszych pracodawców

Pomagamy naszej społeczności rozwijać się dzięki wyspecjalizowanemu, pełnoetatowemu zespołowi, który zapewnia pracę, partnerstwo i współpracę z ponad 2500 innowacyjnymi pracodawcami.

Dostęp do sieci absolwentów GA

Połącz się z największymi talentami na świecie jako część naszej sieci ponad 35 000 absolwentów i sukcesuj z ekskluzywną grupą kreatywnych profesjonalistów.

Co sprawia, że General Assembly wyjątkowe?


Oferujemy szkolenia w zakresie techniki, danych, projektowania, biznesu i innych/>

Dzisiejsza złożona, globalna gospodarka wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, która może wykorzystać technologię, aby osiągnąć sukces. Wszechstronny zestaw kursów General Assembly zawiera wszystkie podstawowe filary innowacji, aby zapewnić poszczególnym osobom i zespołom kilka opcji wzrostu i rozwoju. Oferujemy programy w zakresie tworzenia stron internetowych, analizy danych i analizy, projektowania doświadczeń użytkowników, marketingu cyfrowego, zarządzania produktami i nie tylko. Studenci mogą wybierać spośród wielu formatów i sposobów, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i krótkich opcjach - w kampusie i Internecie.

Mamy ogromną globalną sieć

20 kampusów. 10 000 zatrudniających partnerów. 40 000 kursów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. A są setki tysięcy uczestników naszych wydarzeń i warsztatów. Ogólnoświatowa obecność General Assembly , sieć absolwentów oraz partnerzy rekrutacyjni to trzy z naszych największych atutów. Oprócz kursów zaprojektowanych wyłącznie w celu zaspokojenia potrzeb pracodawców, tworzymy grupę specjalistów z branży, którzy służą jako instruktorzy, mentorzy i trenerzy. Ta dobrze prosperująca sieć profesjonalistów pomaga naszym absolwentom znaleźć pracę i nawiązać kontakty, ustawiając ich na sukces w pracy iw życiu.

Dostosowujemy się do rynku

Dynamiczne pola, takie jak nauka danych i tworzenie stron internetowych, ewoluują w czasie rzeczywistym, a my nieustannie pilotujemy, uruchamiamy i wykonujemy programy o zachodzie słońca w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz ewolucję narzędzi i technik. Nasz światowej klasy zespół projektantów instruktażowych, ekspertów merytorycznych i menedżerów produktów edukacyjnych stale odświeża naszą zawartość, aby zapewnić trafność. Wykorzystując dane, opinie i spostrzeżenia wynikające z naszych zastrzeżonych ocen, przeprowadzamy analizy zajęć, które mają największy wpływ na pracę.

Skupiamy się na potrzebach i relacjach z pracodawcami

Głębokie relacje z pracodawcami zawsze były istotną częścią DNA General Assembly . Około połowa naszych studentów pracujących w niepełnym wymiarze godzin jest finansowana przez pracodawców, którzy chcą, aby ich pracownicy zostali przeszkoleni przez naszych ekspertów, a programy GA są oparte na potrzebach branży. Pomogliśmy dziesiątkom firm z listy Fortune 100 - i setkom innych firm na całym świecie - w ocenie i szkoleniu swoich talentów, na miejscu, w Internecie lub w naszych kampusach. Zapewniamy również rozwiązania rekrutacyjne dla firm poszukujących zróżnicowanej liczby kandydatów gotowych do pracy, uzbrojonych w umiejętności na żądanie.

Inwestujemy w dostęp i możliwości

W ramach naszego zaangażowania w dostępną i przystępną edukację koncentrujemy się na opracowywaniu programów i opcji finansowania, aby zapewnić uczniom środki i systemy wsparcia, których potrzebują, aby uczyć się w GA. Oprócz innowacyjnych programów, takich jak Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge i TechIMPACT - które zapewniają stypendia i bezpłatne programy szkoleniowe dla niedowidzianych i niedowidzących talentów - współpracujemy z pracodawcami i dostawcami finansowania, aby pomóc pokryć koszty edukacji. Nasze innowacyjne hybrydowe i internetowe programy wciągające docierają do osób mieszkających poza głównymi obszarami miejskimi i zapewniają im dostęp do edukacji o tej samej jakości, z której znane są nasze kampusy.

Budowanie innowacyjnych kursów z udowodnionymi wynikami

Światowy Zespół Instruktorski

General Assembly instruktorów General Assembly reprezentuje elity dzisiejszych największych i najbystrzejszych firm. Instruktorzy kursu i projektanci pochodzą z czołowych firm, w tym Google, Amazon, Airbnb i IBM, dzieląc się doświadczeniami i wglądem codziennym w klasie każdego dnia. Członkowie zespołu prowadzą szeroko zakrojony program szkoleniowy, który zapewnia ich skuteczność w zakresie wspierania nowych talentów.

Ciągły rozwój

Aby zapewnić doskonałość w klasie i trafność w pracy, nasz projekt instruktażowy i zespoły produktowe niestrudzenie pracują nad powtarzaniem, dostosowywaniem i ewoluowaniem naszych programów nauczania. Nasz zwinny proces projektowania instruktażowego oznacza, że ​​każdy z naszych kursów przechodzi przez co najmniej dwie aktualizacje rocznie. Każde nowe wydanie zawiera ulepszenia funkcji, ulepszoną zawartość i wiele więcej.

Zakres ścieżek edukacyjnych dopasowanych do Twoich celów.

Zmiana kariery, pełny etat

Rozwijaj swoją karierę dzięki rygorystycznym, pełnoetatowym programom GA i wykwalifikowanym trenerom kariery GA.

Umacnianie umiejętności, praca w niepełnym wymiarze godzin

Zachowaj konkurencyjność i stosuj się do skoncentrowanej, elastycznej nauki i oddanych mentorów.

Zajęcia, warsztaty, wydarzenia

Weź udział w programach dziennych, wieczornych i weekendowych, prezentujących umiejętności, innowacje i liderów.

Ucz się na kampusie i online

Korzystaj z solidnych narzędzi do nauki, instruktorów ekspertów i wspierającej społeczności na każdym etapie.

Społeczność twórców, innowatorów i pracodawców

Połącz się z Alumni

Ponad 40 000 utalentowanych profesjonalistów ukończyło nasze kursy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Ogromny zasięg globalny

Gdzie jesteś, jesteśmy. Nawiąż relacje online lub w 20 lokalizacjach na całym świecie, od Nowego Jorku po Hongkong.

Wyłączny Employer Insight

GA zatrudnia ponad 10 000 partnerów i przeszkoliło tysiące pracowników z listy Fortune 500.

Dostęp do liderów z listy

350 000 osób wzięło udział w ekskluzywnych wydarzeniach z udziałem wizjonerów, takich jak Richard Branson i Tim Ferriss.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

General Assembly

Trenuj umiejętności kodowania, projektowania i iteracji niezbędne do kariery w poszukiwanym polu. Twórz zintegrowane aplikacje na Androida. We współpracy z Google. ... [+]

Zostań programistą systemu Android

Dołącz do naszego nowego programu Android Development Immersive i naucz się umiejętności kodowania, projektowania i iteracji niezbędnych do rozpoczęcia kariery w poszukiwanym polu.

Ucz się od ekspertów

Otrzymuj instrukcje od profesjonalnych programistów Androida i korzystaj z partnerskiego uczenia się dzięki naszemu podejściu opartemu na społeczności.

Twórz prawdziwe aplikacje

Dodaj zintegrowaną wiedzę i umiejętności do swojego zestawu narzędzi, wprowadzając aplikacje w życie: podstawy interfejsu użytkownika, projektowanie materiałów, Java, XML, API i wiele innych.

Uzyskaj zatrudniony

Skorzystaj z zasobów i wskazówek naszych wewnętrznych trenerów kariery, aby odkryć karierę budującą aplikacje na Androida po ukończeniu kursu.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

General Assembly

Naucz się prezentować i przekazywać informacje oparte na danych za pośrednictwem SQL, Excel i Tableau. Twórz wizualizacje danych i kokpity menedżerskie. ... [+]

Wielkie zdjęcie

Pewnie podejmuj - i broń - decyzje krytyczne, korzystając z wyników analizy danych.

Umiejętności, Narzędzia,

Użyj Excela, SQL i Tableau, aby śledzić trendy i podejmować decyzje biznesowe za pomocą danych z całego świata.

Analityka w praktyce

Dziel się swoimi spostrzeżeniami i opowiadaj fascynujące historie, korzystając z wizualizacji danych i pulpitów nawigacyjnych.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Instruktorzy

Dowiedz się o branżowych strukturach, narzędziach, słownictwie i najlepszych praktykach nauczyciela, którego codzienna praca wymaga profesjonalnego ich używania.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Zanurz się głęboko w Swift, Xcode, danych, projektowaniu mobilnym i wielu innych, aby rozpocząć nową karierę, tworząc świetne produkty dla App Store. ... [+]

Zostań programistą iOS

Tak, jest na to aplikacja. I to. I to. Aplikacje mobilne zapewniają niezliczone codzienne transakcje w pracy i grach - a popyt na wykwalifikowanych twórców nigdy nie był większy. Nasz nowy program immersyjny dla systemu iOS rozwija umiejętności w zakresie kodu, projektowania i iteracji, które są potrzebne, aby wkroczyć w tę konkurencyjną dziedzinę.

Ucz się od ekspertów

Otrzymuj instrukcje i mentoring od najlepszych programistów iOS i łącz się z kwitnącą społecznością profesjonalistów i profesjonalistów GA.

Twórz prawdziwe aplikacje

Twórz produkty gotowe do App Store, zdobywając kluczową wiedzę branżową i specjalistyczne umiejętności w zakresie Swift, Xcode, projektowania mobilnego i innych.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Korzystanie z najnowocześniejszych technik i platform, takich jak media społecznościowe, płatne reklamy, e-mail marketing i Google Analytics w celu pozyskania użytkownikó ... [+]

Umiejętności

Zdobądź biegłość w reklamie społecznej i korzystaj z Facebooka, Google AdWords i Google Analytics, aby znaleźć sens w zachowaniu użytkowników.

Standard produkcji

Opracuj i zaplanuj kampanię opartą na danych i płatnych strategiach wyszukiwania - i zmierz ją za pomocą kluczowych wskaźników wydajności.

Wielkie zdjęcie

Stań się kierownikiem wyników finansowych Twojej firmy, wykorzystując najnowocześniejsze techniki i platformy do promowania produktów i pozyskiwania użytkowników.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Opanuj podstawy uczenia maszynowego, aby przewidzieć, co dalej: przewidywanie wzorców z dużych zestawów danych za pomocą języka Python. ... [+]

Umiejętności

Użyj Pythona, aby kopać zbiory danych i przewidywać wzorce.

Standard produkcji

Twórz modele statystyczne - regresję i klasyfikację - które generują użyteczne informacje z nieprzetworzonych danych.

Wielkie zdjęcie

Opanuj podstawy uczenia maszynowego i wykorzystaj moc danych do prognozowania, co dalej.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Instruktorzy

Dowiedz się o branżowych strukturach, narzędziach, słownictwie i najlepszych praktykach nauczyciela, którego codzienna praca wymaga profesjonalnego ich używania.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Zastosuj narzędzia takie jak Adobe Illustrator, Sketch i InVision, aby stworzyć dokumentację UX dla produktu cyfrowego; prowadzić badania, aby uzyskać wgląd w zachowania ... [+]

Umiejętności

Użyj standardowych narzędzi branżowych, takich jak Sketch i Invision, do prototypowania i modelowania szkieletowego.

Standard produkcji

Przygotuj pełny pakiet dokumentacji UX dla produktu cyfrowego, od user personas i wireframe do interaktywnych prototypów.

Wielkie zdjęcie

Połącz i przekazuj, w jaki sposób wgląd w zachowanie klienta - od problemów po rozwiązania - może zoptymalizować każdy produkt lub usługę.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Zastosuj podstawowe narzędzia komunikacji wizualnej - typografia, kolor i układ graficzny ー do projektowania pięknych cyfrowych produktów w Photoshopie. ... [+]

Umiejętności

Zastosuj zaawansowane funkcje programu Photoshop do projektowania produktów cyfrowych.

Standard produkcji

Zacznij od pomysłu i tablicy nastrojów: zakończ z gotowym do produkcji makietem responsywnej strony internetowej.

Wielkie zdjęcie

Chwyć, jak efektywna komunikacja wizualna - od parowania czcionek po kafelki stylów - pomaga tłumaczyć przekonujące pomysły w każdym zespole, w dowolnej dziedzinie.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Instruktorzy... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Opanuj uniwersalny język sieci. Dowiedz się, jak tworzyć zaawansowane interaktywne strony internetowe za pomocą JavaScript. ... [+]

Umiejętności

Naucz się kodować w JavaScript, rodzimym języku sieci używanym przez programistów na całym świecie.

Standard produkcji

Stwórz jednostronicową aplikację internetową, która utrzymuje dane użytkowników i łączy się z usługami takimi jak Twitter i Facebook za pośrednictwem interfejsów API.

Wielkie zdjęcie

Poznaj podstawy programowania obiektowego, otrzymując wsparcie od ekspertów z branży i społeczności rówieśników.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Naucz się narzędzi i technik, których potrzebujesz, aby podejmować lepsze decyzje za pomocą danych, i wyląduj w jednej z najbardziej poszukiwanych dziedzin techniki. ... [+]

Zostań Data Scientist

Naucz się narzędzi i technik, których potrzebujesz, aby podejmować lepsze decyzje za pomocą danych, i wyląduj w jednej z najbardziej poszukiwanych dziedzin techniki.

Ucz się od ekspertów

Twórz modele predykcyjne, ucząc się wymieniać, analizować i wizualizować dane z naszego zespołu profesjonalnych instruktorów Data Scientist.

Zdobądź praktyczne doświadczenie

Rozwijaj twarde umiejętności takie jak Unix, Git, SQL, Python, uczenie maszynowe i techniki modelowania podczas tworzenia własnych projektów danych i aplikacji.

Uzyskaj zatrudniony

Skorzystaj z rosnącego zapotrzebowania na dane i skorzystaj z porad i zasobów naszych wewnętrznych trenerów kariery, aby pomóc Ci znaleźć pracę.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Prowadź produkt przez cały jego cykl życia za pomocą metodologii lean, które zapewniają opłacalne, gotowe do wprowadzenia na rynek produkty, które przewidują potrzeby uży ... [+]

Umiejętności

Zastosuj najlepsze praktyki zarządzania produktami, aby wysyłać produkty i funkcje, które rozwiązują rzeczywiste problemy dla Twoich klientów.

Utwórz mapę drogową produktu

Utwórz mapę drogową, płótno modelu biznesowego, MVP, kluczowe wskaźniki, persony, wireframing i plan zarządzania interesariuszami.

Opracuj wskaźniki do pomiaru sukcesu

Rozwijają zdolność do uruchamiania opłacalnych, gotowych do wprowadzenia na rynek produktów, które przewidują potrzeby użytkowników, podejmując trudne decyzje i współpracując z interesariuszami.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Użyj HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub i Sublime Text, aby programować i tworzyć w pełni responsywną, interaktywną stronę internetową. ... [+]

Umiejętności

Korzystaj z HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub i Sublime.

Standard produkcji

Stwórz w pełni responsywną, interaktywną stronę internetową, która różni się od zwykłych szablonów.

Wielkie zdjęcie

Dowiedz się, jak umiejętne połączenie programowania i układu napędza sieć, którą widzimy - i jak zespoły współpracują, by ją stworzyć.

Poznaj swój zespół wsparcia

Nasza doskonałość edukacyjna to wysiłek społeczności. Kiedy uczysz się w GA, zawsze możesz polegać na wewnętrznym zespole ekspertów, który zapewnia wskazówki i wsparcie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Instruktorzy

Dowiedz się o branżowych strukturach, narzędziach, słownictwie i najlepszych praktykach nauczyciela, którego codzienna praca wymaga profesjonalnego ich używania.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Rozpocznij karierę w UX z ugruntowaniem umiejętności badawczych i projektowych, od osobistych do prototypów. Zbuduj portfolio bogate w innowacyjne spostrzeżenia. ... [+]

ZOSTAŃ UX DESIGNEREM W 10 TYGODNIACH

Program User Experience Design Immersive jest tworzony przez najlepszych praktyków w tej dziedzinie, ze szczególnym naciskiem na pomoc w przejściu do kariery projektowej UX.

Ucz się od ekspertów UX

Weź udział w zajęciach zaprojektowanych i nauczanych przez jednych z najlepszych projektantów UX w branży.

Zbuduj swoje portfolio

Zastosuj umiejętności UX w pięciu klasach projektów i zbuduj działające portfolio.

Zdobądź zadanie UX

Zostań projektantem lub młodszym projektantem UX.

Wsparcie kariery

Zapewniamy każdemu z naszych wciągających absolwentów szkolenie w zakresie przygotowania do pracy, kontakty z pracodawcami oraz możliwości doskonalenia nowych umiejętności.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
General Assembly

Dowiedz się, jak stać się pełnoprawnym twórcą stron internetowych na poziomie podstawowym i uzyskać dostęp do dedykowanych usług kariery w tym innowacyjnym ... [+]

Rozpocznij swoją karierę w tworzeniu stron internetowych

Naucz się i zastosuj umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery zawodowej w kodzie.

Znaj swoje rzeczy

Naucz się najbardziej poszukiwanych umiejętności technicznych, od JavaScript po Rails, korzystając z pomocy naszego zespołu doświadczonych instruktorów.

Rozwijaj nowe umiejętności

Twórz prawdziwe strony internetowe, interfejsy API i aplikacje oparte na danych, współpracując jednocześnie z kolegami z klasy w różnych projektach.

Uzyskaj zatrudniony

Rozpocznij swoją nową karierę w tworzeniu stron internetowych dzięki wsparciu naszych doradców zawodowych na każdym etapie poszukiwania pracy.

Wsparcie kariery... [-]
Stany Zjednoczone Nowy Jork Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles święta Monika Irvine Opatrzność San Francisco San Jose Seattle Waszyngton Arlington Wielka Brytania Londyn Hongkong Singapur Australia Brisbane Melbourne Sydnej USA Online  + 22 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

General Assembly