General Assembly

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lider w edukacji

Od 2011 roku General Assembly przekształciło dziesiątki tysięcy karier poprzez pionierskie, empiryczne kształcenie w dzisiejszych najbardziej pożądanych umiejętnościach. Gdy nauczysz się programowania, danych, projektowania, biznesu i nie tylko z GA, otrzymasz:

 • Wielokrotnie nagradzany program nauczania i instruktorzy ekspertów, na terenie kampusu i online.
 • Globalna, profesjonalna społeczność licząca ponad 40 000 absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
 • Kariera wynika z wiodących kursów, z mentorem na każdym kroku.

Kim jesteśmy

General Assembly jest pionierem w dziedzinie edukacji i transformacji zawodowej, specjalizując się w dzisiejszych najbardziej pożądanych umiejętnościach. Jako wiodące źródło szkoleń, kadr i ścieżek kariery, wspieramy kwitnącą społeczność profesjonalistów realizujących kariery, które kochają.

To, co zaczęło się jako przestrzeń do pracy w 2011 roku, przekształciło się w globalne doświadczenie edukacyjne w kampusach w 20 miastach i ponad 35 000 absolwentów na całym świecie.

Ponieważ jednostki i firmy mają trudności z konkurowaniem w coraz bardziej technologicznej gospodarce, General Assembly zapewnia wielokrotnie nagradzany, dynamiczny trening w celu zlikwidowania globalnej luki w umiejętnościach.

Disclaimer: Podczas General Assembly wielu studentów zagranicznych w naszych kampusach na całym świecie, nie jesteśmy w stanie pomóc studentom zagranicznym w uzyskaniu wizy, aby wziąć udział w naszych kursach. Jeśli potrzebujesz wizy, aby wziąć udział w kursie General Assembly , skontaktuj się z lokalną ambasadą, aby uzyskać wymagania i ograniczenia. Dziękuję bardzo za rozpatrzenie General Assembly jako partnera do nauki.

Co robimy

General Assembly wspiera elitarną społeczność zawodową osób i firm poprzez edukację i strategiczne powiązania zawodowe.

Kształcenie osób

 • Buduj niezbędne umiejętności na wszystkich poziomach zawodowych
 • Współpracuj i łącz się z elitarną siecią
 • Zmień i popraw swoją karierę i portfolio

Zatrudnianie możliwości

Zmniejszamy przepaść między osobami poszukującymi pracy i firmami wymagającymi odpowiednich umiejętności.

Kształcenie firm

 • Współpraca z firmami z listy Fortune 1000
 • Zindywidualizowane szkolenie personelu w celu rozwoju pracowników
 • Dedykowany rurociąg do wynajęcia w celu pozyskania absolwentów GA

Czego uczymy

Zapewniamy innowacyjne szkolenia dla uczenia się przez całe życie i sukcesy w dziedzinach popytu w dzisiejszym szybko zmieniającym się gospodarce technologicznej.

 • Kodowanie
 • UX
 • Dane
 • Marketing
 • Biznes
 • Rozwój kariery

Dlaczego General Assembly

Nagradzane wykształcenie

Nasz program nauczania jest tworzony przez zespół doświadczonych projektantów instruktażowych w celu zapewnienia odpowiednich, bieżących zajęć natychmiast stosowalnych w tej dziedzinie.

Dynamiczny, innowacyjny proces uczenia się

Korzystamy z najnowszych narzędzi technologicznych, aby zapewnić naszym uczniom wciągającą, mieszaną naukę online i offline.

Rozwój kariery wśród najlepszych pracodawców

Pomagamy naszej społeczności rozwijać się dzięki wyspecjalizowanemu, pełnoetatowemu zespołowi, który zapewnia pracę, partnerstwo i współpracę z ponad 2500 innowacyjnymi pracodawcami.

Dostęp do sieci absolwentów GA

Połącz się z największymi talentami na świecie jako część naszej sieci ponad 35 000 absolwentów i sukcesuj z ekskluzywną grupą kreatywnych profesjonalistów.

Co sprawia, że General Assembly wyjątkowe?


Oferujemy szkolenia w zakresie techniki, danych, projektowania, biznesu i innych/>

Dzisiejsza złożona, globalna gospodarka wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, która może wykorzystać technologię, aby osiągnąć sukces. Wszechstronny zestaw kursów General Assembly zawiera wszystkie podstawowe filary innowacji, aby zapewnić poszczególnym osobom i zespołom kilka opcji wzrostu i rozwoju. Oferujemy programy w zakresie tworzenia stron internetowych, analizy danych i analizy, projektowania doświadczeń użytkowników, marketingu cyfrowego, zarządzania produktami i nie tylko. Studenci mogą wybierać spośród wielu formatów i sposobów, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i krótkich opcjach - w kampusie i Internecie.

Mamy ogromną globalną sieć

20 kampusów. 10 000 zatrudniających partnerów. 40 000 kursów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. A są setki tysięcy uczestników naszych wydarzeń i warsztatów. Ogólnoświatowa obecność General Assembly , sieć absolwentów oraz partnerzy rekrutacyjni to trzy z naszych największych atutów. Oprócz kursów zaprojektowanych wyłącznie w celu zaspokojenia potrzeb pracodawców, tworzymy grupę specjalistów z branży, którzy służą jako instruktorzy, mentorzy i trenerzy. Ta dobrze prosperująca sieć profesjonalistów pomaga naszym absolwentom znaleźć pracę i nawiązać kontakty, ustawiając ich na sukces w pracy iw życiu.

Dostosowujemy się do rynku

Dynamiczne pola, takie jak nauka danych i tworzenie stron internetowych, ewoluują w czasie rzeczywistym, a my nieustannie pilotujemy, uruchamiamy i wykonujemy programy o zachodzie słońca w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz ewolucję narzędzi i technik. Nasz światowej klasy zespół projektantów instruktażowych, ekspertów merytorycznych i menedżerów produktów edukacyjnych stale odświeża naszą zawartość, aby zapewnić trafność. Wykorzystując dane, opinie i spostrzeżenia wynikające z naszych zastrzeżonych ocen, przeprowadzamy analizy zajęć, które mają największy wpływ na pracę.

Skupiamy się na potrzebach i relacjach z pracodawcami

Głębokie relacje z pracodawcami zawsze były istotną częścią DNA General Assembly . Około połowa naszych studentów pracujących w niepełnym wymiarze godzin jest finansowana przez pracodawców, którzy chcą, aby ich pracownicy zostali przeszkoleni przez naszych ekspertów, a programy GA są oparte na potrzebach branży. Pomogliśmy dziesiątkom firm z listy Fortune 100 - i setkom innych firm na całym świecie - w ocenie i szkoleniu swoich talentów, na miejscu, w Internecie lub w naszych kampusach. Zapewniamy również rozwiązania rekrutacyjne dla firm poszukujących zróżnicowanej liczby kandydatów gotowych do pracy, uzbrojonych w umiejętności na żądanie.

Inwestujemy w dostęp i możliwości

W ramach naszego zaangażowania w dostępną i przystępną edukację koncentrujemy się na opracowywaniu programów i opcji finansowania, aby zapewnić uczniom środki i systemy wsparcia, których potrzebują, aby uczyć się w GA. Oprócz innowacyjnych programów, takich jak Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge i TechIMPACT - które zapewniają stypendia i bezpłatne programy szkoleniowe dla niedowidzianych i niedowidzących talentów - współpracujemy z pracodawcami i dostawcami finansowania, aby pomóc pokryć koszty edukacji. Nasze innowacyjne hybrydowe i internetowe programy wciągające docierają do osób mieszkających poza głównymi obszarami miejskimi i zapewniają im dostęp do edukacji o tej samej jakości, z której znane są nasze kampusy.

Budowanie innowacyjnych kursów z udowodnionymi wynikami

Światowy Zespół Instruktorski

General Assembly instruktorów General Assembly reprezentuje elity dzisiejszych największych i najbystrzejszych firm. Instruktorzy kursu i projektanci pochodzą z czołowych firm, w tym Google, Amazon, Airbnb i IBM, dzieląc się doświadczeniami i wglądem codziennym w klasie każdego dnia. Członkowie zespołu prowadzą szeroko zakrojony program szkoleniowy, który zapewnia ich skuteczność w zakresie wspierania nowych talentów.

Ciągły rozwój

Aby zapewnić doskonałość w klasie i trafność w pracy, nasz projekt instruktażowy i zespoły produktowe niestrudzenie pracują nad powtarzaniem, dostosowywaniem i ewoluowaniem naszych programów nauczania. Nasz zwinny proces projektowania instruktażowego oznacza, że ​​każdy z naszych kursów przechodzi przez co najmniej dwie aktualizacje rocznie. Każde nowe wydanie zawiera ulepszenia funkcji, ulepszoną zawartość i wiele więcej.

Zakres ścieżek edukacyjnych dopasowanych do Twoich celów.

Zmiana kariery, pełny etat

Rozwijaj swoją karierę dzięki rygorystycznym, pełnoetatowym programom GA i wykwalifikowanym trenerom kariery GA.

Umacnianie umiejętności, praca w niepełnym wymiarze godzin

Zachowaj konkurencyjność i stosuj się do skoncentrowanej, elastycznej nauki i oddanych mentorów.

Zajęcia, warsztaty, wydarzenia

Weź udział w programach dziennych, wieczornych i weekendowych, prezentujących umiejętności, innowacje i liderów.

Ucz się na kampusie i online

Korzystaj z solidnych narzędzi do nauki, instruktorów ekspertów i wspierającej społeczności na każdym etapie.

Społeczność twórców, innowatorów i pracodawców

Połącz się z Alumni

Ponad 40 000 utalentowanych profesjonalistów ukończyło nasze kursy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Ogromny zasięg globalny

Gdzie jesteś, jesteśmy. Nawiąż relacje online lub w 20 lokalizacjach na całym świecie, od Nowego Jorku po Hongkong.

Wyłączny Employer Insight

GA zatrudnia ponad 10 000 partnerów i przeszkoliło tysiące pracowników z listy Fortune 500.

Dostęp do liderów z listy

350 000 osób wzięło udział w ekskluzywnych wydarzeniach z udziałem wizjonerów, takich jak Richard Branson i Tim Ferriss.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
902 Broadway
10010 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Atlanta

Address
675 Ponce De Leon Avenue NE, 2nd Floor
30308 Atlanta, Gruzja, Stany Zjednoczone

Austin

Address
600 Congress Avenue, 14th Floor
78701 Austin, Teksas, Stany Zjednoczone

Boston

Address
02110 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Chicago

Address
60611 Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone

Dallas

Address
311 N Market St, Floor 2
75202 Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone

Denver

Address
80205 Denver, Colorado, Stany Zjednoczone

Los Angeles

Address
360 E. 2nd Street, Suite 400
90012 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

święta Monika

Address
1520 2nd Street
90401 święta Monika, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Irvine

Address
1621 Alton Parkway
92606 Irvine, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Nowy Jork

Address
10 East 21st Street
10010 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Opatrzność

Address
URI Feinstein College of Education and Professional Studies
80 Washington Street, Room 423

02903 Opatrzność, Rhode Island, Stany Zjednoczone

San Francisco

Address
94104 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone

San Jose

Address
75 E Santa Clara Street, 6th Floor
95113 San Jose, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Seattle

Address
1218 Third Avenue, 3rd Floor
98101 Seattle, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Waszyngton

Address
20005 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Arlington

Address
Crystal City
2231 Crystal Drive - 10th Floor

22202 Arlington, Virginia, Stany Zjednoczone

Londyn

Address
1st Floor, 114 Whitechapel High Street
E1 7PT Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Hongkong

Address
8F, 33 Des Voeux Road Central
Hongkong, Hongkong

Singapur

Address
Level 3, 8 Claymore Hill, Spacemob
229572 Singapur, Singapur

Brisbane

Address
Fishburners
155 Queen Street

4000 Brisbane, Queensland, Australia

Melbourne

Address
12A, 45 William Street
3000 Melbourne, Wiktoria, Australia

Sydnej

Address
Main Campus
The Podium Building, 1 Market St

2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone