Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja, która zapewnia naszym studentom sposób na zdobycie umiejętności spełniania ich marzeń, dokładnie tam, gdzie są dzisiaj i jutro.


Tak właśnie robimy w Gateway Technical College .


Każdego roku, silna edukacja Gateway i praktyczne, praktyczne szkolenie w ramach 65 różnych programów zapewnia fundament dla ponad 21 000 studentów, aby zdobyć umiejętności do nowej kariery - lub lepiej w swoim obecnym.

Cenimy i służymy naszym studentom i społecznościom z hrabstwa Kenosha, hrabstwa Racine i hrabstwa Walworth poprzez uznane w całym kraju innowacyjne podejście do kariery zawodowej i edukacji technicznej. Nasi studenci odnoszą sukces także po Gateway, gdzie 9 z 10 osób znalazło zatrudnienie w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów, a poziom satysfakcji studentów w pobliżu 100 procent.


Kolegium jest prowadzone przez radę nadzorczą, administrację, personel i wykładowców, którzy są zobowiązani do doskonałości i zaspokajania potrzeb społeczności. Od momentu zostania pierwszą publiczną szkołą kontynuowaną w Wisconsin i Stanach Zjednoczonych w 1911 roku, Gateway jest uważany za modelową uczelnię ze względu na rozwój partnerstwa biznesowego, certyfikaty branżowe utkane w akademickim programie nauczania oraz realistyczne podejście do szkolenia umiejętności.

Gateway Technical College współpracuje ze społecznościami w hrabstwie Kenosha, hrabstwie Racine i hrabstwie Walworth, aby zapewnić wzrost gospodarczy i rentowność, zapewniając edukację, szkolenia, przywództwo i zasoby technologiczne, aby sprostać zmieniającym się potrzebom studentów, pracodawców i społeczności. Każdego roku 70 programów akademickich Gateway zapewnia silną, praktyczną edukację, która stanowi podstawę dla 18 000 studentów, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

Nasza wizja

Wprowadzamy zmieniające życie możliwości edukacyjne w rzeczywistość.


Nasza misja

Dostarczamy edukację ukierunkowaną na przemysł, która jest elastyczna, dostępna i przystępna cenowo dla naszej zróżnicowanej społeczności.


Nasze wartości

W Gateway Technical College cenimy:

 • różnorodność osób i perspektyw.
 • pozytywny klimat dla pracy i nauki.
 • innowacje i podejmowanie ryzyka.
 • uczciwe i etyczne zachowanie.
 • jakość i doskonałość w edukacji.

Polityka kończy się

Trójmiejska społeczność korzysta z przystępnego cenowo szkolnictwa wyższego, które umożliwia mieszkańcom rozwój wiedzy i umiejętności wspierających rodziny, które przyczyniają się do wzrostu i zrównoważonego rozwoju lokalnej gospodarki, kosztem współmiernym do wartości świadczonych usług.

 • Studenci demonstrują wiedzę i umiejętności oraz pewność siebie potrzebną do zatrudnienia, rozwoju kariery, perspektywy globalnej i uczenia się przez całe życie.
 • Firmy korzystają z dobrze wyszkolonej, wykształconej kadry pracowniczej i dostępu do niestandardowych rozwiązań biznesowych i kadrowych, które wspierają pozytywny klimat biznesowy.
 • Podatnicy otrzymują pozytywny zwrot z inwestycji od wpływu Gateway na lokalną bazę podatkową, wartości nieruchomości i ogólny rozwój gospodarczy, a także wkład absolwentów w trój-powiatową społeczność.
 • Rodziny są wzmacniane przez dobrobyt ich absolwentów, zmniejszone bezrobocie lub niepełne zatrudnienie oraz dostępność lokalnych miejsc pracy dla członków rodziny.
 • Partnerzy edukacyjni, lokalni, krajowi i międzynarodowi, łączą swoich uczniów z dobrze rozwiniętą Pathways kariery w Gateway, obiektami i zasobami edukacyjnymi.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Powiązany program

Gateway Technical College

Dlaczego księgowość? Firmy każdej wielkości i rodzaju zatrudniają księgowych! Możliwości zatrudnienia istnieją w sporcie, rozrywce, technologii, gastronomii, żywności i m ... [+]

Dlaczego księgowość? Firmy każdej wielkości i rodzaju zatrudniają księgowych! Możliwości zatrudnienia istnieją w sporcie, rozrywce, technologii, gastronomii, żywności i mody, produkcji, budownictwie i wszystkich branżach! Rodzaje organizacji obejmują wszystkie przedsiębiorstwa, a także opiekę zdrowotną i inne organizacje non-profit, dochodzenia w sprawach karnych oraz inne federalne, stanowe i okręgowe rządy i agencje. Możesz też dołączyć do zawodu księgowego w firmie zajmującej się rachunkowością, księgowością lub podatkami, aby współpracować z wieloma firmami.

Istnieje również wiele różnych rodzajów rachunkowości, w tym: finansowe, kosztowe, podatkowe, audytowe, rządowe i sądowe. Wybór obfituje - odkryj, co kochasz!... [-]

Stany Zjednoczone Kenosha Elkhorn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Czy wolisz pracować na świeżym powietrzu? Nie lubisz być ograniczony do biura? Jeśli tak, to program dla inżynierów z obszarów wiejskich / Urban Forestry jest dla Ciebie. ... [+]

Czy wolisz pracować na świeżym powietrzu? Nie lubisz być ograniczony do biura?

Jeśli tak, to program dla inżynierów z obszarów wiejskich / Urban Forestry jest dla Ciebie. Niemal cała praca wykonywana jest na zewnątrz, przy użyciu różnych narzędzi i maszyn. A jeśli zdecydujesz się wspiąć na drzewa, możesz mieć swoje naturalne "biuro" z widokiem każdego dnia.

Gateway's Arboriculture / Urban Forestry Technician associate degree zapewnia praktyczne umiejętności i wykształcenie zasobów naturalnych dla absolwentów, aby wejść w tę ekscytującą karierę arborystów, miejskich leśników i pokrewnych zawodów. Oferuje płacę rodzinną i całoroczną pracę z właścicielami gruntów prywatnych, firmowych lub rządowych.... [-]

Stany Zjednoczone Kenosha
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Jako szkoła posiadająca certyfikat National Automotive Technicians Education Foundation (NATEF), Gateway Technical College jest uznawana za organizację najwyższej jakości ... [+]

Jako szkoła posiadająca certyfikat National Automotive Technicians Education Foundation (NATEF), Gateway Technical College jest uznawana za organizację najwyższej jakości szkoleń dla programu dla Automotive Technician. Dyplom techniczny dla mechanika samochodowego i program stowarzyszeniowy Automotive Technology zapewniają praktyczne szkolenie i kształcenie potrzebne do udanej kariery w warsztacie samochodowym lub centrum usług detalicznych. Programy szkoleń motoryzacyjnych Gateway są nauczane w Horizon Center for Transportation Technology. Najnowocześniejszy zakład oferuje najnowocześniejszy sprzęt do treningu samochodowego i służy jako centrum strategiczne dla przemysłu transportowego Midwest.... [-]

Stany Zjednoczone Kenosha
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Świat zarządzania firmą to ekscytujące, dynamiczne i dynamiczne miejsce do spędzenia kariery. W Gateway, studenci Business Management poznają, w jaki sposób świat biznesu ... [+]

Świat zarządzania firmą to ekscytujące, dynamiczne i dynamiczne miejsce do spędzenia kariery. W Gateway, studenci Business Management poznają, w jaki sposób świat biznesu funkcjonuje z punktu widzenia marketingowego, finansowego i organizacyjnego. W dynamicznym świecie biznesu utrzymanie pozycji wymaga od menedżera znajomości różnych przedmiotów. Stopień zarządzania przedsiębiorstwem pomoże odróżnić absolwentów od innych pracowników; lepiej przygotować je do przejścia do ról kierowniczych. Kursy Business Gateway w Gateway są dostosowane przez komitet doradczy ds. Biznesu, który składa się z profesjonalistów na regionalnym rynku pracy. Dlatego też zajęcia dotyczą obecnie najbardziej aktualnych trendów w biznesie. Studenci będą również korzystać z instruktorów Business Management, którzy są doświadczonymi specjalistami - wielu ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.... [-]

Stany Zjednoczone Kenosha Elkhorn Racine Sturtevant Walworth  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Ponieważ świeża woda staje się jednym z naszych najbardziej cenionych zasobów, możesz zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia kariery, która może pomóc w za ... [+]

Ponieważ świeża woda staje się jednym z naszych najbardziej cenionych zasobów, możesz zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia kariery, która może pomóc w zachowaniu tego cennego zasobu.

Technologia inżynierii lądowej dla inżynierów Gateway Technical College - program nauczania dla absolwentów szkół średnich pomaga studentom w nauce projektowania i budownictwa inżynieryjnego, w połączeniu z zaawansowaną edukacją w określonych obszarach oceny środowiska, uzdatniania wody, zarządzania wodą deszczową i kontroli erozji.

Technik ochrony środowiska pomaga w zarządzaniu wodą deszczową, oceną środowiskową oraz pobieraniem i testowaniem wody. Zakładają również, testują, obsługują i modyfikują urządzenia do zapobiegania zanieczyszczeniom środowiska lub ich usuwania, a także przeprowadzają badania zanieczyszczeń, zbierają i analizują próbki, takie jak powietrze i wody gruntowe.... [-]

Stany Zjednoczone Elkhorn Sturtevant
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Komunikacja graficzna to wspaniała kariera dla twórczo myślących ludzi, którzy również lubią komputery i technologie. Chociaż narzędzia projektowania zmieniły się z pióra ... [+]

Komunikacja graficzna to wspaniała kariera dla twórczo myślących ludzi, którzy również lubią komputery i technologie. Chociaż narzędzia projektowania zmieniły się z pióra i papieru na komputery i oprogramowanie, pomysły i umiejętności artystyczne są nadal ważne. Jeśli jesteś osobą kreatywną i posiadającą techniczne umiejętności, ta kariera jest dla Ciebie.

Program Graphic Communications w Gateway Technical College to dwuletni program studiów stowarzyszonych oferowany w kampusach Racine i Elkhorn. Studenci mają również możliwość ukończenia całości lub części programu online, co daje studentom wygodę w obchodzeniu się z ich harmonogramem. Po uzyskaniu stopnia Associate, studenci mogą realizować szereg certyfikatów, które koncentrują się na obszarach takich jak fotografia cyfrowa i publikacje cyfrowe.... [-]

Stany Zjednoczone Elkhorn Racine
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Program Hospitality Management w Gateway Technical College przygotowuje absolwentów do bycia menedżerami w ekscytującym sektorze hotelarskim. Niezależnie od tego, czy int ... [+]

Program Hospitality Management w Gateway Technical College przygotowuje absolwentów do bycia menedżerami w ekscytującym sektorze hotelarskim. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zarządzanie hotelami, przemysłem żywności i napojów czy zarządzanie atrakcją turystyczną, program ten dostarczy Ci profesjonalnych narzędzi do rozwoju kariery. Jeśli lubisz pracować z ludźmi i chcesz kariery, w której można zapewnić, że każdy gość ma pozytywne doświadczenia, Hospitality Management jest dla Ciebie.

Poziom Associate Hospitality Management pozwala wybrać ścieżkę, która pasuje do Twoich zainteresowań poprzez stopień Hospitality Management, który koncentruje się na umiejętnościach potrzebnych do zarządzania hotelem i kurortem lub w jednym z dwóch obszarów koncentracji: Hospitality Management z koncentracją w żywności i napojach lub zarządzanie hotelami z koncentracją w turystyce i atrakcjach turystycznych.... [-]

Stany Zjednoczone Racine
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Przygotuj się na praktyczną, zaawansowaną karierę techniczną dzięki programom dla programistów IT-Web Software Developer firmy Gateway. Twórcy stron internetowych tworzą ... [+]

Przygotuj się na praktyczną, zaawansowaną karierę techniczną dzięki programom dla programistów IT-Web Software Developer firmy Gateway. Twórcy stron internetowych tworzą i aktualizują strony internetowe firm do codziennych operacji. Pracują w różnych środowiskach, w tym korporacjach, rządach i innych firmach komputerowych. Gateway's IT - Web Software Developer Associate Diploma jest oferowany online i w naszym Racine Campus, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, kiedy i gdzie jest to dla ciebie najbardziej dogodne.

Wybierz ścieżkę, która pasuje do Twoich zainteresowań. IT - Web Software Developer's degree koncentruje się na językach programowania wdrożonych w Internecie, budowaniu dynamicznych stron internetowych oraz bazach danych opartych na bazach danych. IT - Web Software Developer degree z koncentracją programistów Sharepoint skupia się na umiejętnościach potrzebnych do tworzenia i utrzymywania stron biznesowych, a także projektowania i rozwijania aplikacji do współpracy z Microsoft SharePoint.... [-]

Stany Zjednoczone Racine
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Gateway Technical College

Przygotuj się na zaawansowaną technologię produkcji dzięki programowi Associate Advanced Gateway Advanced Manufacturing Technology. Zaawansowana produkcja łączy technolog ... [+]

Przygotuj się na zaawansowaną technologię produkcji dzięki programowi Associate Advanced Gateway Advanced Manufacturing Technology. Zaawansowana produkcja łączy technologię mechaniczną, elektroniczną i informatyczną w celu usprawnienia procesu produkcji poprzez inteligentną automatyzację. Zaawansowane zakłady produkcyjne wykorzystują zaawansowane oprogramowanie i technologię robotyki, aby ich procesy były tak wydajne, jak to tylko możliwe. Jeśli lubisz rozwiązywać problemy technologiczne i pracować z maszynami, ten program jest dla Ciebie.

Nauka przez praktykę

Studenci w programie Advanced Manufacturing Technology będą ukończyć z szerokim wachlarzem praktycznych umiejętności i doświadczenia przy użyciu narzędzi, sprzętu i technologii wykorzystywanych w zaawansowanych zakładach produkcyjnych, w tym robotach FANUC, sprzęcie hydraulicznym i pneumatycznym, sterownikach Allen Bradley / Rockwell, zautomatyzowanym procesie sprzęt, oscyloskopy Snap-on, oscyloskopy Textronix i przyrządy pomiarowe Starrett Precision. Zyskasz również doświadczenie w programowaniu centrów obróbkowych CNC, rozwiązywaniu problemów sieci komputerowych, programowaniu i łączeniu sterowników Rockwell i łączeniu cyfrowych układów logicznych.... [-]

Stany Zjednoczone Elkhorn Sturtevant
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

I Choose Gateway- We Are Young