Gateway Technical College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja, która zapewnia naszym studentom sposób na zdobycie umiejętności spełniania ich marzeń, dokładnie tam, gdzie są dzisiaj i jutro.


Tak właśnie robimy w Gateway Technical College .


Każdego roku, silna edukacja Gateway i praktyczne, praktyczne szkolenie w ramach 65 różnych programów zapewnia fundament dla ponad 21 000 studentów, aby zdobyć umiejętności do nowej kariery - lub lepiej w swoim obecnym.

Cenimy i służymy naszym studentom i społecznościom z hrabstwa Kenosha, hrabstwa Racine i hrabstwa Walworth poprzez uznane w całym kraju innowacyjne podejście do kariery zawodowej i edukacji technicznej. Nasi studenci odnoszą sukces także po Gateway, gdzie 9 z 10 osób znalazło zatrudnienie w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów, a poziom satysfakcji studentów w pobliżu 100 procent.


Kolegium jest prowadzone przez radę nadzorczą, administrację, personel i wykładowców, którzy są zobowiązani do doskonałości i zaspokajania potrzeb społeczności. Od momentu zostania pierwszą publiczną szkołą kontynuowaną w Wisconsin i Stanach Zjednoczonych w 1911 roku, Gateway jest uważany za modelową uczelnię ze względu na rozwój partnerstwa biznesowego, certyfikaty branżowe utkane w akademickim programie nauczania oraz realistyczne podejście do szkolenia umiejętności.

Gateway Technical College współpracuje ze społecznościami w hrabstwie Kenosha, hrabstwie Racine i hrabstwie Walworth, aby zapewnić wzrost gospodarczy i rentowność, zapewniając edukację, szkolenia, przywództwo i zasoby technologiczne, aby sprostać zmieniającym się potrzebom studentów, pracodawców i społeczności. Każdego roku 70 programów akademickich Gateway zapewnia silną, praktyczną edukację, która stanowi podstawę dla 18 000 studentów, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

Nasza wizja

Wprowadzamy zmieniające życie możliwości edukacyjne w rzeczywistość.


Nasza misja

Dostarczamy edukację ukierunkowaną na przemysł, która jest elastyczna, dostępna i przystępna cenowo dla naszej zróżnicowanej społeczności.


Nasze wartości

W Gateway Technical College cenimy:

  • różnorodność osób i perspektyw.
  • pozytywny klimat dla pracy i nauki.
  • innowacje i podejmowanie ryzyka.
  • uczciwe i etyczne zachowanie.
  • jakość i doskonałość w edukacji.

Polityka kończy się

Trójmiejska społeczność korzysta z przystępnego cenowo szkolnictwa wyższego, które umożliwia mieszkańcom rozwój wiedzy i umiejętności wspierających rodziny, które przyczyniają się do wzrostu i zrównoważonego rozwoju lokalnej gospodarki, kosztem współmiernym do wartości świadczonych usług.

  • Studenci demonstrują wiedzę i umiejętności oraz pewność siebie potrzebną do zatrudnienia, rozwoju kariery, perspektywy globalnej i uczenia się przez całe życie.
  • Firmy korzystają z dobrze wyszkolonej, wykształconej kadry pracowniczej i dostępu do niestandardowych rozwiązań biznesowych i kadrowych, które wspierają pozytywny klimat biznesowy.
  • Podatnicy otrzymują pozytywny zwrot z inwestycji od wpływu Gateway na lokalną bazę podatkową, wartości nieruchomości i ogólny rozwój gospodarczy, a także wkład absolwentów w trój-powiatową społeczność.
  • Rodziny są wzmacniane przez dobrobyt ich absolwentów, zmniejszone bezrobocie lub niepełne zatrudnienie oraz dostępność lokalnych miejsc pracy dla członków rodziny.
  • Partnerzy edukacyjni, lokalni, krajowi i międzynarodowi, łączą swoich uczniów z dobrze rozwiniętą Pathways kariery w Gateway, obiektami i zasobami edukacyjnymi.

Lokalizacje

Kenosha

Address
30th Avenue,3520
53144 Kenosha, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Elkhorn

Address
400 County Road H
53121 Elkhorn, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Racine

Address
1001 S. Main Street
53403 Racine, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Sturtevant

Address
2320 Renaissance Blvd.
53177 Sturtevant, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Walworth

Address
496 McCanna Parkway
53105 Walworth, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Kenosha

Address
Horizon Center
4940 88th Avenue

53144 Kenosha, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium