Przeczytaj oficjalny opis

Gastronomicom Culinary Institute został następnej generacji kulinarnych szefów kuchni szkolenia w ostatnim dziesięcioleciu w małym miasteczku w słonecznym, na południu Francji. Studenci z całego świata nauczyli kuchnię gastronomiczną z wykwalifikowanych kucharzy, odkrywania nowych technik i opierając się na tych, których może już trzymać.

Kuchnia francuska jest znana na całym świecie ze swojej pasji, aby dążenie do perfekcji przez poszanowaniu tradycyjnych technik, obejmując nowe technologie i zapewnienie tylko najlepsze produkty jest używany. Jest to powód, dla gastronomii francuskiej został uznany przez UNESCO w 2010 roku jako część światowego niematerialnego dziedzictwa kulturowego «».

Naszą misją jest zapewnienie naszym studentom najwyższy poziom edukacji kulinarnej i stworzyć swoje umiejętności, aby osiągnąć doskonałość, oferując praktyczne na kursach w kuchni francuskiej i cukierni.

Nie są nieograniczone możliwości na całym świecie, aby objąć karierę w żywności i jesteśmy gotowi produkować nową generację najlepszych kucharzy.

Nasi doświadczeni i namiętne nauczyciele organizują kursy wyrównane z rygorystycznymi standardami gwiazdką Michelin nagrodzonych restauracji.

Michelin jest przewodnik, który przyznaje gwiazdki Michelina do doskonałości do wybranego kilku zakładów najstarszych i większość z nich uważała Europejska Restauracje. Zarabianie gwiazdką Michelin jest coś, wszystkie drobne gastronomiczne Kucharze pragną posiadać jeden dzień.

W gwiazdką Michelin oceny:

Jedna gwiazdka: «Bardzo dobrą restaurację w swojej kategorii»

Dwie gwiazdki: «Doskonała kuchnia, warte odwiedzenia»

Trzy gwiazdki: «Wyjątkowa kuchnia, warte specjalnej podróż» Jeśli jesteś gotowy do osiągnięcia doskonałości i spełniają swój apetyt na umiejętności kulinarne, sprawdź w naszych dostosowanych programów i skontaktuj się z nami już dziś.

Test Gastronomicom Instytut jest Międzynarodowa Akademia Kulinarna stworzona w 2004 roku przez specjalistów w gastronomii i ciasto francuskie. Wszyscy nasi nauczyciele pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prestiżowym, high-end Gastronomiczny Hotel-Restauracja.

Wspólnie kierowane naszą wiedzę i umiejętności do rozwijania specjalistycznych programów skonsolidowanych przez najlepszych metod nauczania w tych czterech przedmiotów.

Programy tutaj, w naszym Międzynarodowej Akademii Kulinarnej, pozwoli Ci nauczyć się sztuki kucharskiej i cukierniczej francuskiej szkoły sztuk na jednym poziomie gwiazdkę Michelin (najlepszy odniesienia w świecie wysokiej jakości hotelu-restauracji lub restauracji).

Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim.

Dlaczego warto wybrać ten poziom szkolenia?

Decydując się na udział w zajęciach w naszej kulinarnej akademii otworzy drzwi do wielu miejsc pracy w kraju i za granicą, jak również. Wiemy również, że w większości krajów istnieje poważny brak wykwalifikowanych ludzi z przemysłu spożywczego, zwłaszcza w gastronomii!

Szkoła posiada dwa state-of-the-art kuchnie, Indywidualnie dostosowane zarówno kulinarne lekcje gotowania lub ciasta z narzędzi znajdujących się w większości restauracji i hotelu kuchni.

Przepisy, których nauczyłeś się na podstawie pór roku i co tydzień będzie koncentrować się na nowym obszarze kuchni lub ciasta, od przystawek do filetowania i gotowania ryb i chleba do spektakularnych wysianych deserów.

W klasie gotowania, Szef Samuel nauczy Cię wszystkiego od podstaw, takich jak stworzenie idealnego jajka i sosem holenderskim, do wymyślania francuskie klasyki jak Cassoulet dla współczesnego odbiorcy. Dowiesz się również tajemnice dishing się pokazać zatrzymania posiłki korzystając pianki, żele i trochę nauki.

W cieście, Szef Cyril przekazuje swoją wiedzę o świecie z ciasta, czekolady i deser. Dowiesz się, francuskich klasyków, takich jak piekarnię bagietek i croissantów, a także opanowanie sztuki temperowania czekolady i tworząc wielowarstwowe ciasto, które zachwyci nawet Marie Antoinette.

Na piętrze znajduje się wspólna przestrzeń, aby spędzać czas przed lub między klas i sal lekcyjnych, gdzie można nauczyć się opanowania języka francuskiego, z naciskiem na kuchennym technicznego słownictwa. Dla studentów, którzy już mówią po francusku, bardziej zaliczki klasa jest dostępna do dalszego wcisnąć się.

Szkoła znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum biznesowego Agde, miasta na Morzu Śródziemnym, niedaleko od granicy z Hiszpanią. Agde to średniowieczne miasto, pełne wąskich pasów ruchu i fantastycznym niedziela rynku, gdzie można odebrać świeżych produktów, skosztować lokalnych przysmaków i praktykują swój francuski.

Cap d'Agde to nazwa nadana do rozliczeń morskich graniczących tuż na południe od centrum miasta, gdzie znajdują się podczas studiów na Gastronomicom. Popularny wśród turystów w okresie letnim, Twój obiekt znajduje się pomiędzy jednym z największych plaż nad Morzem Śródziemnym i głównego miasta portowego, która jest wypełniona restauracji, sklepów i parków rozrywki.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Culinary and Pastry School in Miami

Opracowaliśmy program dla profesjonalistów i początkujących kucharzy, którzy chcą poprawić i dostosować swoje umiejętności w cieście francuskim na jednym poziomie gwiazdk ... [+]

Opracowaliśmy program dla profesjonalistów i początkujących kucharzy, którzy chcą poprawić i dostosować swoje umiejętności w Ciasto francuskie na jednym poziomie gwiazdkę Michelin.

Opłaty Zapisy: $ 150 Opłaty zasilania: $ 180

Wyniki studenta będzie zawierać nowy portfel przepisów, więcej kreatywności, wiele porad i wskazówek prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, umiejętność pracy w zespole i niezapomniane doświadczenie w Miami.

8 tygodni, 5 dni w tygodniu od praktycznych zajęć od 11 do 3 po południu. Wszystkie weekendy są wolne.

W pierwszym miesiącu student rozpocznie z Programem Gourmet (patrz tutaj powyżej), zgodnie z:... [-]

Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Culinary and Pastry School in Miami

Program ten został stworzony, aby dopasować zarówno profesjonalistów i początkujących "chęci do nauki i doskonalenia umiejętności w kuchni francuskiej, dostarczając ekskl ... [+]

Opłaty Zapisy: $ 150 Opłaty zasilania: $ 180

Program ten został stworzony, aby dopasować zarówno profesjonalistów i początkujących "chęci do nauki i doskonalenia umiejętności w French Cooking, Dostarczając ekskluzywne hands-on na poziomie klas Michelin gwiazdy jednego z doświadczonych nauczycieli.

Jako wynik nasi studenci mogą liczyć na pikantne portfela receptur, wiele nowych technik gotowania, w tym tajne wskazówki naszego nauczyciela, rozwój ich kreatywności i raz w życiu doświadczenia w Miami.

Program składa się z 8 tygodni, 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), 11 rano do 3 po południu.

W pierwszym miesiącu student będzie osiągnąć jeden miesiąc programu Gourmet następnie program jednego miesiąca na wyższym poziomie. Zaczynając drugi miesiąc:... [-]

Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Culinary and Pastry School in Miami

Ten krótki program został stworzony dla amatorów "lub" nie-specjalistów, którzy są pasjonatami ciasta i chcą, aby przejść do następnego poziomu. ... [+]

Ten krótki program został stworzony dla amatorów "lub" nie-specjalistów, którzy są pasjonatami ciasta i chcą, aby przejść do następnego poziomu.

Nasze cele to, że nasi uczniowie nauczyć się wielu nowych przepisów, mają szczególne i wyjątkowe doświadczenie, i sprawiają, że większość z porad naszych wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Robimy gwarancję wyłącznie praktycznych zajęciach i praca zespołowa w pary, aby pomóc sobie nawzajem.

Poniedziałek - piątek, godzina szesnasta do 8pm programy tematyczne będą organizowane na każdy tydzień i jest do Państwa dyspozycji na żądanie.

[-]
Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Culinary and Pastry School in Miami

Ten krótki program został specjalnie przygotowany dla "amatorów" lub amatorów, którzy chcą dowiedzieć się wysokie standardy gotowania Francuskiej. ... [+]

Ten krótki program został specjalnie przygotowany dla "amatorów" lub amatorów, którzy chcą dowiedzieć się wysokie standardy gotowania Francuskiej.

Nasze główne cele to, że nasi studenci uczą się wielu nowych smacznych przepisów kulinarnych, doskonalić swoje umiejętności, przyjemność gotować z nowym profesjonalny sprzęt i cieszyć się swoim doświadczeniem z nami.

1 lub 2 tygodnie po 4 godziny dziennie, 4pm do 8 wieczorem, 5 dni w tygodniu z rąk na zajęciach. Wszystkie weekendy są wolne. Specjalne programy tematyczne, organizowane są dla każdego tygodnia i są do Państwa dyspozycji na żądanie.

Uczniowie pracują w parach, aby stymulować i wspierać się wzajemnie.... [-]

Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Culinary and Pastry School in Miami

Ten kurs daje możliwość zapoznania się z techniką kulinarne szefów kuchni w dwóch bardzo różnych części świata, co pozwala nie tylko rozkoszować się podwójną wiedzę, ale ... [+]

Opłaty Zapisy: $ 330

Ten kurs daje możliwość zapoznania się z techniką kulinarne szefów kuchni w dwóch bardzo różnych części świata, co pozwala nie tylko rozkoszować się podwójną wiedzę, ale także zwiedzanie podwójne kultur, jak rozpocząć swoją kulinarną podróż ci.

Został on przygotowany dla początkujących, profesjonalistów i ludzi, którzy pragną zmienić karierę i chcą nauczyć się lub udoskonalić swoją wiedzę w kuchni francuskiej lub jeden poziom ciast (Michelin). Ten specjalny program daje studentom możliwość poznania pięknego miasta Miami, a także odkrywania regionu Langwedocja-Roussillon na południu Francji.

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w najlepszych wysokiej klasy hoteli i / lub restauracji.... [-]

Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Culinary and Pastry School in Miami

Ten krótki program został specjalnie przygotowany dla osób, które chcą nauczyć się lub udoskonalić swoją wiedzę w cieście francuskim na wyższym poziomie. Jest on dostosow ... [+]

Ten krótki program został specjalnie przygotowany dla osób, które chcą nauczyć się lub udoskonalić swoją wiedzę w Ciasto francuskie na wyższym poziomie. Jest on dostosowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. W zależności od studenta poprzedniego poziomu doświadczenia daty ujęć "są różne.

Opłaty Zapisy: $ 150 Opłaty zasilania: $ 180

Kładziemy nacisk na dając naszym uczniom specjalne i unikalne doświadczenie na profesjonalnym poziomie, a na większość naszych doświadczonych nauczycieli ciasta "porad, wskazówek i trików. Robimy gwarancję wyłącznie praktyczne zajęcia w oparciu o normy gwiazdką Michelin w doskonałości i pracy zespołowej w parach, aby pomóc sobie nawzajem.... [-]

Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Culinary and Pastry School in Miami

Ten krótki program został zaprojektowany dla profesjonalistów i początkujących, którzy aspirują nauczyć się lub udoskonalić swoje umiejętności i wiedzę w gastronomii fran ... [+]

Opłaty Zapisy: $ 150 Opłaty zasilania: $ 180

Ten krótki program został zaprojektowany dla profesjonalistów i początkujących, którzy aspirują nauczyć się lub udoskonalić swoje umiejętności i wiedzę w gastronomii francuskiej gotowanie z naszych doświadczonych nauczycieli.

Wloty daty pozostają inaczej, jeśli jesteś początkujący, zaawansowany i profesjonalny, proszę sprawdzić różne wloty tutaj.

Naszym priorytetem jest to, że nasi studenci mogą w pełni nauczania naszego jedną gwiazdką Michelin poziomnicy w różnych dziedzinach, takich jak kreatywność, praca w zespole, higieny i profesjonalnych technik gotowania.

Uczniowie pracują w dwuosobowych zespołach, aby pomóc i motywować siebie i nauczycieli będzie zachęcać studentów do ciągłego dążenia do doskonałości i osiągnąć swoje cele osobiste.... [-]

Stany Zjednoczone Miami Francja Agde
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku