GEOS Languages Plus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki GEOS Languages Plus otrzymasz doskonałe wykształcenie i niesamowite doświadczenie za granicą. Nasze klasy i programy są zoptymalizowane dzięki wykorzystaniu najnowszych materiałów ESL i metod nauczania, dzięki czemu możesz się szybko uczyć. Twoje zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą ci osiągnąć Twoje cele i kontynuować naukę w College lub University z naszym programem Pathways ! Studenci z całego świata przyjeżdżają do GEOS na niedrogie kursy i programy. Oferujemy również zajęcia pozalekcyjne i wycieczki, które pomogą Ci odkryć nowe miasto i poćwiczyć swoje umiejętności w języku angielskim.

Mamy wyjątkowe szkoły angielskie w Nowym Jorku i Los Angeles.

Kampus w Nowym Jorku

NYC jest często szanowany jako sztuka

Nasi goście w Nowym Jorku mają możliwość wyboru zakwaterowania w pokoju jednoosobowym lub pokoju z 2 łóżkami pojedynczymi w naszej rezydencji, dogodnie zlokalizowanej w pobliżu naszej szkolnej lokalizacji lub w jednej z naszych wielokulturowych rodzin. Wybieraj spośród opcji pełnego wyżywienia (3 posiłki dziennie) lub niepełnego wyżywienia (2 posiłki dziennie).

Kampus w Los Angeles

Los Angeles łączy klimatyczny blask ze wspaniałymi atrakcjami. Miasto zapewnia łatwy dostęp do wielu głównych atrakcji Kalifornii, takich jak plaże, obszary górskie, Disneyland, Six Flags Magic Mountain i Palm Springs. Poza znanymi centrami handlowymi, Los Angeles znane jest również ze swoich różnorodnych galerii sztuki i wydarzeń artystycznych, które odbywają się na plaży Hermosa i Malibu.

Szkoła znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy podmiejskiej, około 30 minut od centrum Los Angeles. Podczas studiów u nas będziesz zakwaterowany w jednej z naszych rodzin w podstawowym umeblowanym pokoju jedno- lub dwuosobowym lub razem z innymi studentami w naszym college'u. Zakwaterowanie u rodziny znajduje się zazwyczaj w odległości 45-60 minut od szkoły, korzystając z transportu publicznego.

W GEOS Language Plus uczniowie korzystają z różnorodności w swoich codziennych zajęciach. Są w stanie ćwiczyć wszystkie umiejętności w języku angielskim, ponieważ codziennie otrzymują trzy różne klasy. Każda klasa jest prowadzona przez innego nauczyciela. Poza tym, GEOS Language Plus gwarantuje, że otrzymasz dodatkowy czas mówienia po angielsku, więcej niż w zwykłej klasie w każdej innej szkole, ponieważ każdego dnia uczniowie biorą udział w 90-minutowym bloku mówienia i słuchania.

Lokalizacje

Nowy Jork

New York Campus

Costa Mesa

Los Angeles Campus