Glendale Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

kolegium Glendale Community College, Założona w 1927 roku i akredytowany przez Association of Colleges Szkoły Zachodniej (WASC, skrót w języku angielskim), jest to community college na uniwersytetach państwowych systemu Kalifornii, która oferuje kursy dwuletnie. Glendale CC oferuje stopnie „Associate Associate w Sztuki i Nauki” oraz krótkie kursy zawodowe dla wykwalifikowanych studentów.

Glendale ma jeden z najwyższych wskaźników transferu systemu community college w Kalifornii; wielu studentów uczestniczyć w kolegium do udziału w pierwszych dwóch latach licencjat przed przeniesieniem do konkurencyjnej czteroletniego uniwersytetu. Obecnie liczy 15.000 studentów i 600 pochodzących z innych krajów na podstawie wizy studenckiej. pełne wsparcie i poradnictwo, a elastyczna polityka wstęp dostępne w ramach programów działu dla zagranicznych studentów są. Uczelnia przyjmuje kandydatów z całego świata.

„Szybka danych”

 • Szkoła dwa lata mieszane publicznego
 • 15.000 studentów, w tym 600 studentów z 50 krajów
 • Akredytacja: Zachód Colleges Szkoły Association (WASC)
 • Znajduje się w małym miasteczku (bezpieczne i gościnni); 16 km na północ od centrum Los Angeles
 • Stopnie oferowana: Associate w sztukach, Associate w Science (60 sztuk) i kursów zawodowych. Kursy języka angielskiego (ESL) stanowiących kredytowe dostępne dla nowych studentów
 • Wymagania wstępne: ukończenie szkoły średniej lub „C” (średnio 2,0 GPA) jeżeli przeniesienie z amerykańskiego college'u lub uniwersytetu i prywatnego
 • TOEFL 450 w formie drukowanej lub 45 na egzaminu iBT. Lub IELTS (badanie British Council) z notą 4.5
 • Czesne i opłaty (rok akademicki: latach 2016-2017): US $ 6385. Opłata za kurs dla „nierezydenta” = US 205 $ za sztukę
 • Szacowane koszty koszty życia (poza kampusem, przez 10 miesięcy): $ 12000
 • kalendarz akademicki: półroczny System (okresy 16 tygodni) oraz „Sesje” krótkoterminowy. Semestr zimowy rozpoczyna się na początku września; Semestr wiosenny rozpoczyna się w połowie lutego; sesja zima zaczyna się na początku stycznia; sesja lato zaczyna się pod koniec czerwca
 • Średnia wielkość klas: od 25 do 30 uczniów
 • Nauczyciele i instruktorzy mają magisterskich i doktoranckich
 • Angielski jako drugi język są liczone jako kredyty, które można wykorzystać w trakcie studiów. Kurs obejmuje zaawansowane nauczanie umiejętności gramatycznych, pisanie, mówienie i słuchanie
 • Najbardziej popularne są kursy: Sztuka i animacja Projekt, Lotnictwo (z koncentracją w Flight Attendant), Business Administration, Komunikacja, Gotowanie, Computer Science / Information Systems, Hotel Management i restauracje, muzyka, Pielęgniarstwo, Teatr , Produkcja TV i Sztuki wizualne. Istnieje w sumie 75 kursów.
 • nowoczesny i high-tech kampus znajduje się na wzgórzu 40 hektarów z 18 stałych budynków
GCC

kursy akademickie

Glendale Community College służył Glendale i okolic od 1927 roku, gdzie nabył doskonałą reputację doskonałości akademickiej, która odpowiada potrzebom zmieniającego się świata. Jako odpowiednio uznaną instytucję, Glendale CC oferuje szeroki zakres kursów akademickich, zawodowe oraz krótkie kursy. I ponad 75 wykształcenie wyższe oferując kojarzy stopnia, wraz z szerokim wyborem ogólnych kursów edukacyjnych -allowing studentom możliwość uzupełnienia wymogów pierwszych dwóch lat studiów, aby móc przenieść się do trzeciego roku uniwersytetu , Pozwala to na zagranicznych studentów, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na jego edukację w Stanach Zjednoczonych.

Zagraniczni studenci Glendale mają indywidualne spotkania z mentorami studenckich, które pomagają im w ich planach naukowych i umiejętności orientacji ogóle potrzebne, aby odnieść sukces, i pomóc im w doborze materiałów jak studenci w pełnym wymiarze godzin (12 punktów w semestrze) ,

Wykształcenie akademickie na studiach oferowany jest w małych, indywidualnych zajęć; dogodny czas z dziennych i wieczornych zajęć, które opierają się na najnowszej technologii, sprzętu, laboratoriów i nowoczesnych metod nauczania.

Warunki przyjęcia

Zagraniczni studenci muszą złożyć następujące dokumenty w celu ubiegania się o wizę F-1: (1) Międzynarodowy formularz rejestracyjny GCC i przetwarzania opłatą 60 $ (2) Oficjalny zapis w języku angielskim (3) Oświadczenie o wsparciu finansowym i wyciąg bankowy wykazujące równowagę US $ 20.800 - całkowity koszt roku akademickiego lub 10 miesięcy (4) minimalny wynik egzaminu TOEFL 450 (w wersji drukowanej) lub 45 w nowej egzaminu iBT (5) oświadczenie / osobisty esej

Okresy wstęp Żądanie (International Students)

 • semestr jesienny (wrzesień) = 01 lipca
 • semestr wiosenny (luty) = 01 grudnia

Uwaga: Terminy mogą być elastyczne, prosimy o kontakt z Międzynarodowego Biura Student szczegóły.

GCC

Położenie i klimat

Glendale Community College położony jest w Glendale, bezpiecznej wspólnoty mieszkaniowej około dziesięciu mil (20 kilometrów) na północny wschód Los Angeles.

Z mieszanką tradycji i nowoczesności, Glendale College jest w pięknym kampusie w górach górach San Rafael, gdzie można zobaczyć doliny Glendale i części panoramę Los Angeles. Jego kampus składa się z 40 ha i 18 budynków, wśród których są nowe kompleks „Science Center” i planetarium oraz nowo wyremontowany ośrodek biblioteka / studentem, snack bar oraz zestaw do gotowania.

Inne usługi i udogodnienia to biblioteka, odnowiony kilka laboratoriów komputery, student ośrodek zdrowia, centrum transferu, centrum matematyki / Nauka, centrum zaawansowanych technologii, Audytorium for the Performing Arts, studenci sztuki wyświetlać, siłownia i lekkoatletyka utwór.

Miasto Glendale liczy 200.000 mieszkańców. Pogoda w południowej Kalifornii jest na ogół umiarkowany i ciepły przez cały rok, ze średnią temperaturą w zakresie od 15 ° C w miesiącach zimowych w temperaturze 35 ° C w lecie.

Life International Student

Wszystkie początkujący studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w specjalnej orientację przed jesienią i wiosną semestry. Zaleca się, aby studenci przybyć co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, aby otrzymać specjalny poradnictwo, wykonaj test i opracowujący program nauczania. Studenci przyjęci przez rektora uczelni, kilku nauczycieli, pracowników i przedstawicieli firm ubezpieczeniowych. Otrzymują szczegółowe instrukcje i pomoc w procesie rejestracji. Wszystkie odpowiednie przepisy i procedury imigracyjne są szczegółowo wyjaśnione. Test kwalifikacyjny jest dostępny dla tych uczniów, którzy nie mogli przystąpić do egzaminu przed orientacji. Informacje na temat obudowy Zamiejscowy oferowany jest do studentów zainteresowanych w mieszkaniach lub którzy chcą żyć z partnerem lub być może z hosta amerykańskiej rodziny.

Międzynarodowy populacja student Glendale jest aktywną i integralną częścią społeczności uczelni. Działania kulturalne i społeczne obejmują Międzynarodowego Zrzeszenia Studentów związanych z samorządu studenckiego oraz „Międzynarodowy tydzień” roczny wiosna - wraz z pokazu mody, muzyki świata, wystaw kulturalnych, uczciwej i typowy obiad jedzenie tańca. Międzynarodowe Biuro wspiera także różne „wycieczki” do lokalnych atrakcji południowej Kalifornii.

Lokalizacje

Glendale

Address
1500 North Verdugo Road

91208-2894 Glendale, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium